Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

murasek
5. bře 2010

do smrti - to je hezky 😀
to mame peknou vyhlidku, sem tam si mrskneme nativ, jinak IUI a pak budeme slavit 40tku 😀 pak uz na to dlabu 😀

murasek
5. bře 2010

mozna kdyz vyhraju ve sportce, tak jeste normos IVF 😀 😀

lemurka.m
5. bře 2010

Táááááák 6x ročně IUI,sem tam nativ a pak chocholoušek bo 40 tu bude za chvíli 🙂 to jsme si to pěkně shrnuly 😨 mě přijde,že pořád vítám nové tváře a já tu budu strašit ještě za 100let,až bzde z koníka a za mě stará herka 😒

murasek
5. bře 2010

to jsem dve 😎 jak psala Nadi, tak jsem tady byla na zacatku a jsem tady stale 😀 a porad 😀

murasek
5. bře 2010

Lem - kolik ti je vlastne let? nezkousela jsi psychomudra? ja o nem nekdy uvazuju 😀 ze bych tam vyblila vsechny ty jedy 😲

lemurka.m
5. bře 2010

33 let,nad psychodokym uvažuju v poslední době čím dál,tím víc

murasek
5. bře 2010

no vidis, tak az ja nebo ty najdeme nekoho "fundovaneho" dame si vedet a budeme se tam chodit odreagovavat 😵

murasek
5. bře 2010

tak jsem se nadlabla a budu muset ficet pracovat ☹

lemurka.m
5. bře 2010

jj a kolik je tobě?
My chceme mimi 7let,předtím jsem byla zodpovědná a brala antiko a čekala až bude bydlení,....kdybych tušila,tak jsem začala ve 20-ti 😔
No,neházejme flintu do obilí,letos to vyjde 🙂

murasek
5. bře 2010

me 32, o antiko mi ani nemluv, presne jak pises - kdyby chyby. jednou budu svejm detem doporucovat, at si nechaji udelat spermio hned v 18letech, aby vedeli na cem jsou a holky poradne preventivni prohlidky 😀 😀

murasek
5. bře 2010

letosek to jisti, o tom zadna 😎
stejne uz se moc tesim na ty kecy ve skole, ze prisla na rodicak babicka 😀 😀

lemurka.m
5. bře 2010

Koukám,že jsme naladěný na stejnou vlnu 😀 😀

haaribo
5. bře 2010

Ahoj holky!!! Dr. Johanová...jaká je???

lemurka.m
5. bře 2010

Co přišla babička - přijela....! 😀 😀 😀

murasek
5. bře 2010

tak aby jsme koukaly i stejne zabreznout!! 😉 jsi z LB? nebo okoli?

nadis.h
5. bře 2010

Holky existuje přímo psychodr z oboru právě neplodnosti. Určitě má Gennet nějaký svůj typ. Ve větších carech jí mají přímo v budově tuhle dr.

A s tou antiko. Já byla husa a nikdy jí nechtěla.Mimi jsem chtěla,ale naštěstí to dopadlo jak to dopadlo.

lemurka.m
5. bře 2010

Haribo - já znám jen primářku,tak neporadím 😒

murasek
5. bře 2010

Haribo - Johanova je fajn, jednou jsem u ni byla, prijde mi ne tak suverenni jako ostatni, ale je gut.

murasek
5. bře 2010

nadi - me by se libil nejaky nezavisly mudr, ne abych bezela z 1.patra z G do prizemi a tam fucela do kapesniku 😀 nestranej pohovor..
ale diky za tip, kdybys vedela o nkom dobrym - uvitam tipy 😅 se

murasek
5. bře 2010

lemur -s tim autem nevim, spis prisla, pac auto musela prodat, aby se malej pubertak povedl a ona to mohla zaplatit 😀 😀 😀

murasek
5. bře 2010

jdu se vyplavat a pak juknu a uz musim bezet

lemurka.m
5. bře 2010

Murášku - já nemyslela přijela autem,ale na křesle 😵 😅

nadis.h
5. bře 2010

Haribo je to fajn doktorka.

Murasku já taky nikoho neznám..natož znát Chocholouška. 😅 Ale zeptám se večer chlapa..Ten by mohl vědět co by "doktor"...

murasek
5. bře 2010

nadi - tak super, pisni mi do IP jestli nekoho doporuci, pripadne kontakt, hlavne nekoho normalniho bez dotaz typu - co Vas trapi 😀 😀

murasek
5. bře 2010

anebo jak Vam mohu pomoci? 😝

lemurka.m
5. bře 2010

Jdu se proběhnout s kbelikem 😎 přeju ničím a nikým nerušený víkend 😅
a zítra dávají Botu jménem Melichar - jupí! Ludvík,to se dělá takhle přřešlapovat přřezůvky,to se řřekne,souškóó,souškóó........ 😀 😀 😀

murasek
5. bře 2010

tak pa a hezky vikend damy 🙂

haaribo
5. bře 2010

Jéé, to jste mě uklidnily....tak to se těším... 😀

gab.
5. bře 2010

Ahoj, holky, zdravím při odpoledni.
Všem přeju krásný víkend, u nás bude pěkně zasněžený, pořád přeháňky...
Dneska jsem 9DC a začíná mě pobolívat břicho a prsa, ale to je na ovulku doooost brzo... No uvidíme...

janina79
5. bře 2010

ahojky holčiny... tak jsem tu... a nebaví mě to ležení sakryš...... jenže stále je to stejný... teda trošku lepší ale stejně špinim... doktor říkal, že když mě výrazně nebolí břicho, tak je to dobrý.... to zatím nijak moc nebolí..

jsem z toho ležení ale nějaká zlámaná.....

tak já zase fičim na kavalec zatím papa holči.... 😉