Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
30. čer 2014

@hankamisa tak to jo a proč ti ten myom teda neodstranili hnedka?

hankamisa
30. čer 2014

@jilu04 - páč na něj přišla až ted dr. v gennetu při první konzultaci na utz a hned. což mě docela zarazilo,páč mě prohlíželi jiní 3dr. a žádný ho neviděl. ted jdu na odstranění a zároven i laparku,hysterku a hydrošku.vemou to vše naráz aby viděli jestli není ještě nějaký jiný problém,když se nedaří. ale vzhledem k tomu,že mám problém se sliznicí,kterou ničí právě ten myom tak doufám,že se nedaří právě kvuli tomu.tak snad ho vyndaj a nic se při tom ne.... abych mohla zas otěhotnět. z toho mám na tom celém největší strach.

jilu04
30. čer 2014

@hankamisa jo holka někdy mám pocit, že si ti doktoři z nás dělají takové pokusné králíky, uvidíš, že se nic nepokazí a půjde to, ona tě v gennetu dá dokupy

hankamisa
30. čer 2014

@jilu04 - kéž bys měla pravdu.zatím je ten strach mnohem silnější než odvaha tam jít. jo a je mi divný,že v nemocnici po těchto zákrocích jde pacientka domů až druhý den ,v gennetu už po 3h. tak toho se taky trochu bojím,protože to nemám zrovna blízko cca 50min .při zácpě silnic což je ted normální.všude rozkopáno nebo objíždky.

jilu04
30. čer 2014

@hankamisa a to jsi byla v Liberci?

martiina_k
30. čer 2014

@hankamisa oni tě taky nepustí jen tak, musíš mít doprovod. Po té narkóze bys to sama asi těžko dala... Mě se teda na tu narkózu také nechce ☹ hlavně se mi nechce proto, že tam teď je poslední mražáček a pokud se to nepodaří, tak budou chtít určitě další vyšetření v narkóze před dalším ET....

alarada
30. čer 2014

@hankamisa Ahoj mi to máme taky do Gennetu asi tak hoďku a cesta byla v poho. Manžel jel opatrně a já v autě ještě dospávala. Doma jsem to zalomila na dvě hoďky a řádně odpočívala. Všechno bylo v pohodě. Na Gennet nedám dopustit. Sice první ET nevyšel, ale tady nám dali naději že můžu mít vlastní dítě. Máme problém s genetikou a byli jsme rozhodlí že si půjdeme pro darované vajíčko. 🙂

jilu04
30. čer 2014

@martiina_k to mi povídej o narkózách, já mla jednu v květnu a až to dostanu, tak mě čeká další na hysterku, začínám odbivovat moje játra a celý organismus, že to ještě pořád dává 😀

hankamisa
30. čer 2014

@jilu04 -jj v liberci.

@martiina_k - já vím,že musím mít doprovod. jenže cesta autem kdyby něco potom bylo trvá norm. 25min při zácpě i 50min.

@alarada - cesta domů ok. ale co tam pokud to bude během dne. tady jsou obě cesty do liberce rozkopaný,samá uzávěra či objíždka.jeli jsme na konzultaci s 30 min. předstihem abychom tam byli včas a kdyžtak počkali a přijeli jsme i tak o 5 min. déle.takže ještě ,že ta rezerva byla. neumím si přectavit kdybych musela šupem zpátky.

nebojím se ani tak těch zákroků jako spíš toho abych se při nich něco nepo...a já pak jen neslyšela větu,že už další dítě mít nemůžu.jo a o tom jak mi je ted ani povídat nebudu. potřebovala bych uspat a probudit se až bude po všem.

jilu04
30. čer 2014

@hankamisa a tam se jenom podívali a nic nedělali nebo to neviděli?

martiina_k
1. črc 2014

@hankamisa my to máme do Liberce 1,5 hodiny, takže nějakých padesát minut je podle mě "za rohem". V autě prostě usneš, bude řídit manžel nebo přítel a ty ani nebudeš vědět, jeslti jste jeli minut třicet, nebo sto 🙂

megara
1. črc 2014

Ahoj dámy,
ráno jsem si udělala test a negativní, ale pro jistotu stejně pojedeme zítra do Gennetu na krev,jistota je jistota.
Po te hysteroskopii pouští domů s tím, že máme po zákroku ležet a veřte to má svůj důvod, já šla potom na noční a příjemný to nebylo,takže odpočívejte. My to máme z Mimoně do Liberce asi 45 minut.

hankamisa
1. črc 2014

@jilu04 - jj. jejich dr. koukla na utz a našla to hned.dělala jen kontrolní utz před operací ,jestli třeba něco neuvidí už z toho utz.šla jsem na objednání na laparku aby se vidělo proč se nedaří...našla jen toto. moje dr. na to že mi dělá utz 2-3 do měsíce ji nenašla a řekla bych ,že snad i blbě podle utz měří. páč má naměřila sliznici 1mm,jejich 8mm. no a ted podle ms bych řekla,že má pravdu ta jejich. takže se obávám toho jestli mi má dr. celou tu dobu snažení tu sliznici blbě neměřila.

@martiina_k
@megara
no já mám hned na to celý týden dovču takže klid mít budu.v práci tahám těžký krabice tak to nechci uspěchat i když dr. tvrdí,že ty tři dny stačí.já mám krom hysterky taky hydrošku , laparku a odstranění myomu. no doufám,že nic dalšího nenajdou.ten myom mi stačí.

hankamisa
1. črc 2014

operace v ohrožení.
jsem byla na ekg a pro výsledky moči a krve.krev je ok,ekg mi nejprve naměřil infarkt předního miokardu ale to bych prý vypadala jinak. tak jsem mu řekla,že bych se ani nedivila,páč nervy a stres hrajou v první palební.pak ho udělal znovu a bylo to ok. a moč,zánět tam jako takový není ale něco se mu tam nelíbí. prý at si to rozhodnou sami v gennetu jestli je to pro ně podstatné. se sestřičkou jsem se domluvila,že donesu moč zítra znovu. no jestli se tady nervuju zbytečně tak další čekání jestli to zruší nedám.
bože za co mě trestáš,copak toho mám málo. ☹

martiina_k
2. črc 2014

@hankamisa no ono to chce hodit se do pohody... vím že se to těžko říká a ještě hůř realizuje, ale ty už z těch zpráv vypadáš taková vystreslá... nedělej nic, co by nebylo nutné, když nebudete mít doma stoprocentně uklizeno, tak se taky nic nestane, prostě poslouchej svoje tělo, když je unavené, dej mu odpočinek a po psychické stránce se nalaď na pohodu a ono to půjde ... uvidíš.

megara
2. črc 2014

Ahoj dámy,
jedeme do Gennetu na krev,tak se uvidí, i když šancí tomu moc nedávám pac pak nechci být zklamaná. Pak dam vědět.

martiina_k
2. črc 2014

@megara držím palce, za chvilku budeš vědět výsledky, ale taky bych se být tebou nějak moc netěšila... je ale pravda, že když to člověk slyší natvrdo, tak je to "rána" vždycky... mrzí mě to, že jsme všechny takhle neúspěšné ☹ už by to chtělo něco pozitivního...

hankamisa
2. črc 2014

@martiina_k - do pohody? to zkouším ale to nejde.čím víc špatných výsledků tím je to horší. už mě nebaví ani to co mě baví.no já už nic jiného než se pořád spím nedělám. teda pokud nejdu do práce. páč to je jediné,při čem je mozek vypnutý.a po tom nervy vyčerpávajícím dni v práci jsem tak utahaná,že stejně na nic jiného než spaní nemám sílu.
jj jsem vystreslá z toho jak to dopadne. mám strach,že mi řeknou,že další těhu už nepůjde.

megara
2. črc 2014

Ahoj dámy,
tak to mám oficiální test je negativní. Na konci týdne pojedu do Liberce nechat si ukončit neschopenku a na kontrolu pojedeme 4.8. Do té doby to zkusíme přirozeně, třeba se zadaří 🙂 🙂

jilu04
2. črc 2014

@megara To mě moc mrzí zlato, vidíš a já jsem těm tvým bublinkám tolik věřila, ale třeba se to zadaří i přirozeně a na tohle pak už zbydou jen vzpomínky.
@hankamisa Tak to ti holka nepovím, kde je chyba, ale připadá mi to divné, můžu se zeptat, kam chodíš normálně na gyndu? Uvidíš, že ti operaci neodloží, to by musel být nějaký vážný důvod, ale určitě vše dobře dopadne.

martiina_k
2. črc 2014

@megara taky mě to mrzí... teď jsem nějak mimo obraz - máš tam nějaké sněhulky nebo už ne?

hankamisa
2. črc 2014

@jilu04 - problém je nejspíš v tom,že měla vliv ms. prý na to vliv má.došla necelé 2h po odběru. takže sebou povezu nový vzorek (další kvuli ms doma nestihnu)a pokud by se to dr. nelíbilo nechá udělat nový rozbor před operací. dnes jsem tam volala.takže pokud to bude ok a nic se tam nenajde a bude to tou ms tak operace bude. já byla na vyšetření u obvodáka,udělal to komplet celé.takže jsem nemusela běhat po různých dr. 😉

ještě mě holky napadlo.kdo jste byl v gennetu na laparce či operaci,mohli jste mít umělé nehty nebo jste je museli nechat sundat? někde jsem četla,že v některých nemocnicích to vadí ,v některých gelové být mohou ,ale nalakované ne. v papírech jsem nic o tom napsané nenašla.já jen abych je nesundávala zbytečně a nebo je tam nepilovala na poslední chvíli. 😨

jilu04
2. črc 2014

@hankamisa já teda gelovky nemám, ale jediné co vadí je, když je tam neprůhledný lak nebo silná vrstva laku, ono tak totiž nechce snímat tzv. oxymetr, kterým hlídají jestli se ti správně okysličuje krev

martiina_k
2. črc 2014

@hankamisa já je měla, nehtařka mi teda říkala, že udělá takové ty, kdy jeden nechá průhledný a něco tam nakreslí... nebo když si uděláš francii, tak je tam průhledného dost. Zapoměla jsem na to ale, takže jsem měla všechny neprůhledné a těsně před jsem anestezioložce říkala, jestli to nevadí a ona, že takovou krásu přece nemůžeme ničit a nikomu to teda nevadilo... ten oxymetr jsem na prstu měla a normálně fungoval..

hankamisa
2. črc 2014

@martiina_k - no já je mám fialové neprůhledné- ty nehty. ale jeden na levém ukazováčku nemám takže je normální. to asi nestačí ,co?
@jilu04

megara
2. črc 2014

@martiina_k Máme ještě 2 sněhulky, jenže já mam trochu strach je hned použít,tak bych chtěla zkusit iui a přirozené snaženíčko,když by to do nového rok nevyšlo,zkusili bychom jednoho sněhulku i když zlato moje by chtěl dát oba,ale já nám strach že když by to nedopadlo tak přijdu o oba a pak,už bych plácala 3 pokus IVF

martiina_k
2. črc 2014

@megara je to těžké rozhodování že? My se rozhodli také pro menší pauzu a na podzim půjdeme zas... máme tam posledního zamraženého, tak mu věříme... poslední statečný 😉 snad nás nezklame. Kdyžby tam byly dva, tak bych asi nechala zavést také oba - zatím jsem zkoušela po jednom. U nás se to teda přirozeně podařit nemůže, ale zase o to víc se budem těšit na ten podzimní pokus a už to přece musí vyjít ne? 🙂

hankamisa
2. črc 2014

pro ostatní-tak mi holky ještě jinde odepsaly,že měli taky gelovky a nevadilo to.takže nesundávám a brusku na nehty beru raději sebou kdyby náhodou. 😉 😉 dává mi totiž docela dost práce udělat si na levé ruce nové. 😒

@megara - to mě mrzí,že to nevyšlo. tak příště už to sněhuláček nebo oba určitě zvládne, zvládnou.

megara
2. črc 2014

@hankamisa děkuju, já taky doufám že tentokrát si už nechají říct 🙂🙂 mě dávali ten skřipec na prst na pravé ruce při narkóze,tak myslím že na levé ruce máš nehty zachráněné 🙂

@martiina_k doktorka říkala, že máme 25 % šanci že otěhotníme přirozeně tak to chceme zkusit. Když to fakt nepůjde tak fakt nevím jestli dát 1 nebo 2 sněhulky. Třeba iui pomůže, nezbývá než věřit že něco určitě vyjde 🙂

megara
2. črc 2014

@jilu04 já jsem jim taky věřila, ale přesto že stimulka a oplodnění proběhli skvěle, tak mi přijde že se ani jedno nechytlo hned na začátku páč to bylo úplně jiné než po prvním transferu. Po prvním transferu jsem měla citlivá prsa,bolela mě hlava,potom co jsem si dřepla tak to přestalo. Tentokrát mě bolela jen hlava a měla chutě, prostě to bylo jiné. Přestože jsem jim tak věřila a věřím dál všem bublinkám. VŠEM NÁM TO VYJDE, JÁ TO VÍM 🙂 🙂 🙂