Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
12. srp 2014

Děkuji už se těším, tentokrát nebudu mít neschopenku a budu chodit do práce aby mi to rychleji uteklo 🙂

alarada
13. srp 2014

@megara Já ji opět mám a utíká mi to pěkně rychle. Mám tady neteř takže se ji věnuju a ono to pěkně utíká 😀

megara
13. srp 2014

@alarada tak to se máš, že ti to rychle utíká, mě se sto vždycky strašně táhne. Takže to tentokrát zkusím chodit do práce a uvidíme. Po páteční inseminaci mám volný víkend a pak zase práce, a doufám že bude na konci bobísek 😀

marcule
13. srp 2014

Taky mě to rychle utíkalo 🙂 ani mi nepřijde že už jsem doma měsíc 🙂 🙂 😉 ale po IUI bych taky nebyla na neschopenku

alarada
13. srp 2014

@marcule A jak to vypadá u vás?

marcule
13. srp 2014

@alarada u nás se zadařilo na první pokus a nejspíš hned dvojmo 🙂 😉 🙂 😉 30.7 mi potvrdili těhotenství a hladina HCG byla 14 dni po ET 2 774 🙂 😉

marcule
13. srp 2014

@alarada a jak jsi na tom ty 🙂 😉

alarada
13. srp 2014

My byly 7.8 na KETu. Cca od druhého dne mě strašně bolí prsa. Tak doufám že je to dobré znamení. A jinak gratuluju. Měla jsi taky nějaké příznaky?

marcule
13. srp 2014

@alaradaděkuju 🙂 Děsně mě bolely prsa ale to až ten 12 den,jinak mě maličko pobolival podbříšek,a jinak jsem do ted celkem v pohodě bez nějakych extrému.. 🙂 D 🙂 ržím moc moc pěstičky at to vyjde 🙂 😉

marcule
13. srp 2014

@alarada Davali jste jedno embryo nebo dvě 🙂 🙂 my davali dvě a sestra v Gennetu říkala že to podle vysoké hladiny HCG vypadá že se chytli obě 🙂 21.8. jdu na UTZ tak uvidíme 🙂

alarada
13. srp 2014

@marcule My jsme měli jenom jednoho sněhuláčka 🙂. O víkendu chci zkusit testnout.
Tak to je paráda 🙂

marcule
13. srp 2014

🙂 😉 jo to jee 🙂 tak budu držet pěstičky at je to taaam 🙂 😉

hankamisa
14. srp 2014

holky kolik jste doplácely za ivf s et+pisci,když vám přispěla pojištovna?mám doporučený toto. a co když mi to pojištovna schválí a já se pak rozhodnu jen pro iui to můžu taky , když si ho zaplatím sama? nakolik by přišlo to iui?

hankamisa
15. srp 2014

holky nemáte někdo email na mokrou? mám ji napsat ale zapoměla jsem si ho vzít.prosím do IP.

alarada
15. srp 2014

@hankamisa Ahoj , my jsme doplácely 11000 za PISCI a 2500 za PK - to bylo hned při transféru. A když jsme šli na KET tak jsme platily jenom 5200

hankamisa
15. srp 2014

@alarada - dík za info.

megara
15. srp 2014

Ahoj dámy,
tak mám za sebou dnešní iui, bylo to jen takové šup šup a za 10 minut bylo hotovo, testovat mám za 3 týdny. Než mi paní doktorka udělala iui, udělala mi kontrolu a folík mi ještě nepraskl, tak to budeme celý víkend pojišťovat 😀

@marcule gratuluji k bobískům 🙂
@alarada určitě tam je, uvidíš 🙂

marcule
15. srp 2014

@megara Děkuji moc 🙂 i já tobě držím pěstičky aby ses k nám brzy přidala 🙂 a já věřím že přidáš a ostatní také.. 🙂

megara
15. srp 2014

@marcule děkuju za podporu, doufám, že to tentokrát vyjde, a když ne budeme se snažit dál 🙂 i když bych radši aby nám to už vyšlo 😀

marcule
15. srp 2014

@megara už se to musí prolomit a vyjit to...určitě to dřív nebopozději klapne a budeš take těhulka 🙂 ja jsem to ani moc nečekala a spíš jsem počítala že když se chytí,tak alespon jedno ale oni prý nejspíš obě.. 🙂 to se dozvím příští čtvrtek na UTZ srdíček 🙂 jak to vlastně je..držím pěstičky at se potkají... 🙂 😉 🙂 🙂 s vajíčkem

megara
15. srp 2014

@marcule no já doufám že se potkají 🙂 klidně budu dělat i stojku 😀

marcule
15. srp 2014

@megara 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 jsi nadopovaná hormony to by tomu take mohlo pomoci... 🙂 😉

megara
15. srp 2014

@marcule jj, ale ty ztluštělé vejcovody moc nehovoří v můj prospěch 😒 , takže opravdu asi zkusím tu stojku 🙂

marcule
15. srp 2014

@megara ztluštěle vejcovody to nevim co je.. 😒

megara
15. srp 2014

@marcule to znamená že stěna vejcovodů je silnější a průchod jimi je horší,ale nevzdávám to 🙂

marcule
15. srp 2014

@megara 🙂 🙂 🙂 🙂 nevzdavej

megara
15. srp 2014

@marcule budu bojovat a dočkám se taky mimíse 🙂

marcule
15. srp 2014

@megara jojo přesně taak 🙂 🙂 a jak jinak máš ještě nějake sněhuláčky z posledniho IVF nebo ne

alarada
16. srp 2014

@megara Děkuju, zítra budu testovat. Tak uvidíme

alarada
16. srp 2014

@marcule @megara Holky to by bylo aby jsme se nedočkaly. Marcule ty jsi nás předběhla a už jsi se dočkala 😀 😀 😀 😀