Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
1. únor 2014

@bonifac - mimoděložní po ivf je hlavně o vejcovodech, já je měla odstraněny už dopředu, měla jsem je neprůchodne a ještě deformované. Většinou, kdo má mimoděložní, tak minimálně o 1 vejcovod přijde ☹

A holky rozhodli jsme se s miláčkem jinak, do 2 ivf jdeme hned jak nám to dr dovolí 😀

hudala
1. únor 2014

@veverusa jenže já tam mám být už v 7 ráno a spát budu prý tak 2 hodinky 🙂 takže ten čas je hloupý a jelikož není venku žádný teplo, nechci aby se mi coural někde po městě (kde bude stejně všechno ještě zavřený). On si takhle zahraje hry, v klidu se nasnídá a nebo si pustí nějaký film (na tabletu).

martiina_k
1. únor 2014

@hudala Ten můj tam byl, ani nevím co dělal, ale zvládnul to. Mám pocit, jeslti neměl knížku. Ale kdyby měl noťas, tak se zabavil lépe, nás to nenapadlo.

@cicinky tak to je super, moc na tebe budu myslet...

megara
1. únor 2014

Ahoj dámy
už jsem doma. Takže krevní test těhotenství nepotvrdil☹, a ani opakovaný☹,takže zavolám v pondělí do Gennetu a uvidím co mi řeknou. To krvácení, o kterém jsem si myslela že je špatné byla menstruace, a musím říci že hodně silná bolí mě celý spodek. O tom útvaru u vaječníku si nejdříve doktoři mysleli, že je zbloudilé embryjko, pak zjistili že není a pak si zase mysleli že je to část vaječníku, ale ani tím si nejsou jistí,ale nenašli nic co by mě ohrožovalo na životě a tak mě pustili domu, kdyby mi bylo zlé mám přijet. Mimochodem tak urputně mi kontrolovali UZV spodek, že sem myslela ze hledají ropu nebo zlato,že nevím jestli mě bolí spodek z hledání nebo menstruace. Uvidíme co nám řeknou v Gennetu, a došetříme korunky a začneme další boj o mimíska 🙂

martiina_k
1. únor 2014

Jejda, @megara to mě mrzí... hlavně aby byla děloha v pořádku... ty také nemáš žádná embryjka v mrazáčku?

megara
1. únor 2014

@martiina_k jo jo nemáme žádné sněhulky, jen jsme měli 2 k transferu, u zbylých 3 nám bylo řečeno nejsou vhodná k zamražení ☹

bonifac
1. únor 2014

@hudala mě jak bylo zle odchazeli sme až ve dve,manžel pracoval celou dobu (ostatně jako obvykle) wifi je zadarmo 🙂

@megara zlato to je mi moc líto :( jak ti je?

limlim
1. únor 2014

@hudala Děkuji za info a ať ti to dobře dopadne 🙂 Prosím dej mě pak vědět jak to vše probíhalo. Děkuju 😉

megara
1. únor 2014

@bonifac potichoučku ti gratuluju k duchovi. Mě je fajn,až na ten bolavý spodek. Samozřejmě že mě mrzí že to nevyšlo, ale neklesám na duchu a věřím že to příště vyjde, když bych hysterčila v ničem mi to nepomůže. Už se těším na další bublinky 🙂

veverusa
1. únor 2014

@megara Jsem ráda, že jsi v pořádku. A dobrá nálada je ten nejlepší lék.

@cicinky A kdy jdete k dr?

@hudala No, sice ti řřekli, že budeš spát 2 hodiny, ale fakt trvá než se vůbec k něčemu dostaneš. Já se do pokoje dostala tak v 745, na sál to trvalo další půl hodinu. Domů jsem nešla nikdy dřív než ve 12, tak s tím taky tak počítej.

martiina_k
1. únor 2014

Holky, nastal den D, zítra si udělám první test 😅

cicinky
1. únor 2014

@hudala - na pokojích jsou televize s dost programy, takže se nudit určitě nebude 😉
@megara - zlato to mě moc mrzí ☹, ale druhá pokus se nám 100% vydaří 🙂
@veverusa - 6.2. se mám hlásit, dostaneme další léky, a za 2 měsíce hurá na to znovu 🙂

cicinky
1. únor 2014

@martiina_k - držím ti všechno co mám ať máš // 😉

veverusa
1. únor 2014

@cicinky To uteče a brzy zase budeš odpočítávat dny do testování.

@martiina_k Ty mě donutíš ráno vstávat 😀

martiina_k
1. únor 2014

@cicinky Jsi fakt strašně hodná a hrozně silná.... věřím, že za ty dva měsíce se ti to zadaří... Děkuju moc.

martiina_k
1. únor 2014

@veverusa Jestli bude noc jako dneska, tak se budu testovat už tak v pět 😅 celou noc jsem se budila a když se mi asi kolem té páté chtělo strašně na záchod, málem jsem začla budit manžela, že "je to tady" ať vstává a jde se mnou hypnotizovat test 😀 až když jsem se víc probrala, uvědomila jsem si, že je teprv sobota a né neděle 😅

hudala
1. únor 2014

@martiina_k ,@bonifac, @veverusa, @cicinky holky, děkuji 🙂 já když byla poprvé na Hysteroskopii (před cca 3 lety) tak jsem byla v deset už na cestě domů, takže jsem i říkala, že to bude stejné nebo dost podobné. Kdyby manžel pracoval blíž, asi by jel do práce (bez něho je tam vždycky bordel 🙂) ale nevyplatí se mu to. Navíc nikoho v Lbc nezná a tak aby někde nešmajdal, budu raději když tam bude se mnou. Vezme si tableta (dostal ho k Vánocům a pomalu ho nedá z ruky 🙂). Navíc pamatuji když mi pak přišla doktorka říct jak to dopadlo, že jsem byla ještě mimo a polovinu z toho co mi řekla jsem hned vypustila. Takže takhle mi to pak bude moct manžel převyprávět později...
Holky, taky pod narkózou (než vytuhnete) žvaníte takové nesmysly?
@limlim Jasně, že dám vědět... Já jsem se mohla rozhodnout, jestli půjdu "jen" na Hysteroskopii nebo i na tu Hydrolaparoskopii. Pak mi ale doktorka říkala, že pokud půjdu do tý hydro, že mi možná i zjistí, proč mám tak velké bolesti při ms (byla jsem kvůli tomu i v nemocnici). Takže jsem si říkala, že když už mi tam budou koukat, tak ať to vezmou z gruntu. Příští týden si jdu oběhat předoperační vyšetření a během dalšího týdne už snad ms přijde a já se budu moct objednat... no a snad to budu mít i rychle za sebou 🙂 už se těším, jak mě bude manžel opečovávat 😀

hudala
1. únor 2014

@megara také mě to moc mrzí, ale s tím optimismem na to jdeš dobře. Příště to určitě vyjde. Budu držet všechno co mám.

cicinky
1. únor 2014

@megara - zlato třeba se u dalších bublinek potkáme a skočíme v Lbc na kávičku 😉
Je to hnusné zjistit, že ti ms vzala bublinky, ale asi to tak mělo být... ale věř mi TEN DRUHÝ POKUS JE PROSTĚ NÁŠ 😀

megara
1. únor 2014

Holky děuju za podporu, pomáhá mi to.Přítel a kamarádka co mě vezla do nemocnice to celý nešly hůř než já. Snažím se být nad věcí a myslet pozitivně, aby se další pokus povedl.

@cicinky mluvíš mi z duše DRUHÝ POKUS JE NÁŠ

@hudala se mnou byl přítel na pokoji při te hysteroskopi,pak šel na jídlo a zase se vrátil a v poledne jsme šli domů. Taky vám to podruhé vyjde.

@martiina_k budu na tebe myslet a držet pěsti, pro štěstí 🙂

bonifac
2. únor 2014

Dobré ráno kočky.Tak manžela budily zvířátka a on tím drzkovanim : na místo a nebo kssssc , vzbudil v neděli v sedm ráno mě 😀 Já mám oproti němu tu výhodu ze budu vyspavat v týdnu 😉 Jo a šla sem curat s hrůzou "co" tam najdu.A on naštěstí utroš 🙂 Testovat budu zase až v úterý ráno tak doufám ze tam bude dálnice.

@megara je fajn ze to beres takhle, je potřeba neztracet naději.A i doktoři rikaj ze druhý pokus je jistější 😉

megara
2. únor 2014

@veverusa děkuji za podporu. Budeme bojovat dál 🙂 Myslím že když se začnu hroutit, připravím o pozitivní náladu a o potenciální úspěch 🙂 Strach a stres nejdou dobří kamarádi na IVF 🙂

jilu04
2. únor 2014

Ahojky holky, tak mám pocit, že nám ten první pokus nějak selhává skoro všem, co? Je to hrozné. Já jsem ve čtvrtek na hysteroskopii dopadla celkem dobře. Dostala recepis na další hormony, které začnu s prvním dnem MS(začátkem března) papat a hurá zase do transferu. Jak já jsem ráda, že e tam máme schované.
@megara
@cicinky
Uvidíte holky, že další pokus vyjde, on ten první je většinou takový že je spíše hooodně veliké štěstí, když to vyjde.

@bonifac Tak to je moc fajn, že to vyšlo, konečně tady někdo prolomil tu smůlu neúspěchů. Moc ti to přeju. 🙂

jilu04
2. únor 2014

@hudala Ahojky, já myslím, že jsem jim teď říkala něco jako že bych chtěla namíchat nějakou Hawai nebo něco kde je teplíčko, tak mi sestřička říkala, že paní přede mnou lyžovala, tak se prý budou snažit.

mourovata
2. únor 2014

@hudala no já objednávala manžela po narkoze na spermio a když jsem šla domů a sestřička mi přinesla termín tak jsemna ni koukala jak na blázna, že už ho máme za sebou 😀 .Já si jedu ve středu pro léky tak snad bude vše v pohodě. Teď spíš řešíme manželovy zdravotní problémy, tak snad nebude problém v tom. Už se těším aby to bylo za mnou a když vidím jak se vám to holky na poprvé nazadařilo tak doufám, že případný druhý pokus bude co nejdříve 😉

bonifac
2. únor 2014

@jilu04 zítra koupím další testy a v úterý ráno zase zkusimy doufám ze uz tam bude pradna tlustice 🙂
Říkali kdy přibližně pro nanucky pujdes?

bonifac
2. únor 2014

Já byla na procházce v lese s hafanem a po hodině na vycházce sem cítila jak země něco vyšlo...trnula sem hrůzou abych to nedostala!Ale bolesti zadny,dneska ani pichani co mě doprovázelo posledních několik dní,tak sem letěla na záchod a on ten utros zase řadí.

martiina_k
2. únor 2014

@bonifac My byly dneska s manželem v pizzerce na obědě a cestou zpátky jsem taky měla pocit takového vlhka, tak jsem letěla hned na záchod a také s radostí zjistila, že je to jenom utroš...

bonifac
2. únor 2014

@martiina_k je otravnej vid... Mě to dycky vyplasi a ten hnus vypadá jako nakej krém :-!

cicinky
2. únor 2014

@jilu04 - no už jsem si myslela že jsi se na nás vyprdíkovala 😀