Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
24. čer 2014

@jilu04 transfer byl 18.6. po prodloužené kultivaci 🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara no jo je to teprve 6 dní, to se ještě nemusí nic ukázat

megara
24. čer 2014

@jilu04 já vím, jen sem to chtěla zkusit, potom co jsem četla diskuze kde se to holkám ukázalo už 6 den ,jen sem si neuvědomila že se to ještě nemusí vůbec ukázat 🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara přesně tak, prostě se jenom schovává nebo schovávají lumpíci, uvidíš, že tam určitě někde je aspoň jeden

megara
24. čer 2014

@jilu04 vím že u každé je to jiné tak hold musím bublinkám věřit, přesně jak píšeš🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara přesně tak, uvidíš, vše dobře dopadne

megara
24. čer 2014

@jilu04 nic jiného než myslet pozitivně a věřit mi nezbývá, ještě že mám takovou skvělou podporu 🙂

marcule
24. čer 2014

@megara Nesmis se tim tolik stresovat a zamyslet se nad tim a dumat zda to vyjde nebo ne..myslim si ze i tohle muze ovlivnit mozny uspech..nemysli na to tolik a ver ze po krevnim testu budes mit nejvic jasno..ja si pojedu uzit dovcu,more a slunicko pak uz to za par dnu vyvrcholi transferem,budu relaxovat odpocivat a nebudu nad tim premyslet jestli a proc se nejaka bublinka chytla teda pokud mi pani doktorka dovoli dat dve..potom pojedu na krev a bude..jsem po tom vsem tak optimisticka a v klidu ze proste verim ze to VYJDE a proto nad tim dal nebudu premyslet 🙂

jilu04
24. čer 2014

@megara to si piš holka, všechny tě tu budeme podporovat a doma to za nás udělá tvůj miláček
@marcule víš, já ji docela chápu, že se tolik o to ty svoje bobísky bojí, slova jako nemysli na to, se hezky poslouchají, ale hůře plní, je skvělý, že jsi tak optimistická a plná elánu

megara
25. čer 2014

@jilu04 děkuju za podporu, teď už počkat do víkendu a testovat. Zítra je naší Angy rok,strašně rychle to uteklo 🙂🙂 teď už je velká holka 🙂🙂

alarada
28. čer 2014

Ahoj holky tak jsem to konečně dostala. Včera když jsem jela do Lib. pro lístek na peníze. Sestra na recepci tam lítala s mojí neschopenkou a pak přišla kdy že mám jít na KET, že není důvod být na neschopence. Tak jí říkám že mám zpoždění a že jsem byla na vyvolávací injekci, ale že mě pobolívá břicho.Jako bych to dělala schválně. Než jsem odešla tak jsem šla na záchod a už jsem měla na intimce jasnou krev. Tak jsem se k ní šla objednat na ult. 7.7 v 7:15. Konečně

jilu04
28. čer 2014

@megara nazdárek, tak jak dopadlo testování? Teda to už je velká holka. Náš Barnýsek má dneska druhé dovezeniny 🙂
@alarada Ahojky, tak to je super, konečně se někam pohnete.

Jinak holky my jsme včera dopadli tak, že mě ještě čeká hysteroskopie pro kontrolu dělohy po tom potratu a revizi, jestli je tam vše tak jak má být a hned v dalším cyklu budeme moct pro bobíska. Lázně jsme se domluvili s miláčkem, že zatím odložíme a pokud se prcek nechytí, tak tam pojedu. Mezitím to prý můžeme zkoušet i přirozeně, ale tomu já moc nevěřím, že by se to povedlo takhle rychle znovu.

elysion
28. čer 2014

Ahoj holky mám na vás prosbu s dotazem...včera jsem byla na Ketu mohu dál normálně užívat Babyplán ?

megara
28. čer 2014

@jilu04 Ahoj dámy,
tak dnešní test 10 den po et negativní, neklesám na mysli a do krve doufám, že tam bublinky někde jsou. Když to nevyjde budu si to všechno muset promyslet,jestli to zkusit přirozeně,nebo sněhulku,nebo taky iui,uvidíme.
@jilu04 téda,to už je taky velký kluk 🙂. Určitě se to podaří.
@alarada to v to tam měla pěkný maglajs,alespoň že ty si se dočkala MS a může to vypuknout 🙂

megara
28. čer 2014

Holky asi to zase nevyjde, teď sem byla na wc a na papíru sem měla krev,já už to pomalu vzdávám :'( :'(

alarada
29. čer 2014

@megara Nevzdávej to, dokud ti to nepotvrdí krev tak je pořád šance. Hlavně na to nemysli je to těžké já vím, musíš mít stále pozitivní myšlení.
Neměla bejt protivná. Co si myslí , že jsem zadržovala schválně? Já už chci mít bobíska u sebe. Kdyby jsme neměli tak velké zpoždění tak by jsme si pro něj jeli příští týden 😖. Stejně by mi tu injekci nedali dřív než když je zpoždění 7 dní a déle.

alarada
29. čer 2014

@jilu04 Oni tě aspoň zkontrolujou jestli je vše OK. Plno holek říká že po tý hystereskopii otěhotněli. Že se jim to jakoby pohnojilo.
Zatím to vychází do manželovy dovolený. Tak mě aspoň udrží při normálních myšlenkách a já nebudu blbnout. Budem chodit na procházky aby jsme pěkně prokrvovaly dělohu a bobísek se pěkně zakousnul 😀

alarada
29. čer 2014

@elysion A proč bys nemohla, vždyť to jsou vitamíny pro plánované těhotenství obsahující kyselinu listovou

elysion
29. čer 2014

@alarada Děkuji 😉

jilu04
29. čer 2014

Ahojky
@elysion já si taky myslím, že bys měla to dál baštit, ničemu tím neublížíš.
@megara zlato nic nevzdávej, ale každopádně kdyby se to nepovedlo, tak bych nejedla pak nějakou antikoncepci a zkoušela to přirozeně nějakou chvilku, jelikož teď jsi natolik nahormonovaná a nastimulovaná, že se tam určitě bude ještě dělat víc než jedno vajíčko. My to měli taky tak. V prosinci byl neúspěšný ET, na konci ledna jsem byla na té hysteroskopii a na konci února spont. otěhotněla.
@alarada to jo, po tý v lednu jsem pak taky otěhotněla přirozeně, tak uvidíme a hlavně budu vědět, že po tom potratu je tam všechno v naprostém pořádku. o je dobře, že tě takhle zaměstnává a chodí s tebou na procházky.

hankamisa
29. čer 2014

laparoskopie,hysteroskopie,hydrolaparoskopie provedena v gennetu,jak to dopadlo?
odstranily vám jen myom nebo vám museli vzít i dělohu?měli jste nějaké komplikace?

ahojky.ve čtvrtek mi dr. zdělila,že mám na přední straně dělohy 27mm myom zasahující do sliznice,což může být důvod proč se nedaří.snažíme se skoro 2 roky o mimi.dr mi doporučila laparoskopii na odstranění myomu- ale já mám strach abych o tu dělohu nepřišla.proto se mi na tu operaci vůbec nechce. s myomem mám šanci být třeba těhotná, jenže bez dělohy bohužel.zároven mi udělají hysteroskopii aby viděli jak to v děloze vypahá a hydroskopii jestli mám průchodné vejcovody.

megara
29. čer 2014

Ahoj dámy,
takže jsme včera pro jistotu jeli na pohotovost, tam doktor nedokázal potvrdit ani vyloučit těhotenství, krev mi nebral páč jdu ve středu do Gennetu a tam mi jí prý vezmou a uvidí se. Jenže večer mi začala odcházet sliznice, takže myslím že je opravdu konec,sice nekrvácím nijak silně,ale ta sliznice odchází stále ☹ ☹ ☹

martiina_k
29. čer 2014

@megara tak to mi je líto ☹ je to škoda... chjo.. holky už to některá musíte prorazit.. však nemůžeme mít všechny negativní výsledky..

martiina_k
29. čer 2014

Tento víkend jsem byla u kamarádky, co má půlroční holčičku (nějak nám to pořád nevycházelo se sejít a konečně to klaplo) a byla tam ještě její pětiletá neteř a tříletý synovec, tak jsme vyrazili na nějaký dětský den, bylo krásné počasí, všechno super, chovala jsem si tu půlroční Aničku a užívala té pohody a najednou na mě dopadla taková lítost, že nevím, jestli se takového štěstí taky někdy dočkám, jestli nakonec neskončím jako bezdětná, zatrpklá, stará ženská. Všichni ti, kterým to jde samo ani neví jak, tak ti vůbec netuší, jaké mají v životě štěstí.

megara
29. čer 2014

@martiina_k už jsem se s tím smířila,ani předtím jsem to nedotáhla na 14 dní, poprvé jsem MS dostala po 9 dnech, teď po 10 dnech, tak nevím jestli by mi doktorka neměla upravit nějak léky, ale uvidíme co bude. Uvažuju co dál,jestli jít na podzim do KETu, jednoho nebo dvou embryjek, nebo zkusit iui i když její úspěch je procentuálně nižší, tak jako náklady na ni,s rizikem mimoděložního těhotenství, jako u všech metod umělého oplodnění. Nechce se mi vyplýtvat sněhulky ☹☹

jilu04
30. čer 2014

@hankamisa Ahojky, vítej mezi námi, uvidíš, že ti ho odstraní a pak se to mimčo podaří.
@megara to mě moc mrzí, ani nevíš jak, tolik jsem ti to přála, někdy je ten život tak nespravedlivej
@martiina_k uvidíš, že dočkáš, my všechny se dočkáme, ať už se svým nebo adoptovaným, ale na konci toho všeho boje nás bude ten drobeček čekat. Já jsem měla o víkendu něco podobného, slavili jsme u tchýně 3 svátky a přijela tam i švagrová s 8mi měsíčním chlapečkem, všichni jsme tam přespávali a já nějak nemohla pořádně celou noc usnout, ráno jsem se vzdudila unavená a hlavně smutná, miláček to na mě hnedka poznal a tak jsme hned po snídani jeli domů. Celý den to ve mně leželo a tak jsem si odpoledne zalezla do vany plné vody, pustila si Norah Jonesovou, vybrečela se a ulevilo se mi, pak jsme si o tom povídali s miláčkem, protože mám pocit, že on jediný mě dokáže pochopit.

martiina_k
30. čer 2014

@jilu04 je to těžké, že? Chjo... já zatím také nepřestávám věřit a doufat, ale někdy je těžké to "přijmout". Vyčistím si hlavu na té dovče - doufám, že se nestane nic, proč bychom neměli odjet, už se nám to takhle stalo dvakrát. Jednou byl přítel (dnes již manžel) donucen podepsat výpověď dohodou těsně před dovčou, tak jsme nikam nejeli, protože jsem se bála, že bysme pak neměli peníze a ještě že tak, protože bysme opravdu nevyšli... no a podruhé už nevím, ale také jsme to rušili těsně před ... tak snad to tentokrát vyjde. No a na podzim šupkydupky do gennetu, také chtějí tu histeroskopii (nebo jak se to jmenuje) a potom už hurá na posledního mrazáčka. Věřím že je to ten správný. Prostě si tam na nás počkal.

jilu04
30. čer 2014

@martiina_k teda tak snad vám to letos vyjde, uvidíš, že si tam krásně odpočinete a zrelaxujete, pěkně prohřeješ bříško a pak tomu sněhulkovi tam bude jako v peřinkách.

hudala
30. čer 2014

@megara Ještě bych to nevzdávala... mě u prvního IVF po 8 dnech přišla klasická silná MS a přesto jsem byla těhu (těhu test byl pozitivní až za hodně dlouho), týden na to jsem měla virózu a 40 horečku. Udrželo se jedno ze dvou embryek a to mi teď zrovna kreslí po sedačce 🙂... takže nevzdávat 🙂

hankamisa
30. čer 2014

@jilu04 - ahoj. já už jsem sem nedávno psala,že nás čeká gennet a optala se co a jak. ted jsem jen psala jak to dopadlo. 😒