Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
16. únor 2010

Ahoj Holky!
Petra49 díky,jsem zvědavá jestli tam vůbec budou vajíčka.....
Můžu se zeptat s čím se která léčíte nebo léčila?
Já mám předčasné ovariální selhání....ale dr.Petr věří,že tam ještě nějaká vajíčka vyšťourá....
A povedlo se někomu otěhotnět hned na první pokus IVF?

nadis.h
16. únor 2010

Kapi tak to na tom budeme dost podobně. Já nemám vejcovody a k tomu vysoké FSH. Poslední co jsem měla měřené a nejvyšší bylo 19,9 a anti muller mi vyšel jakž takž 1,68 😝

A já jsem měla 1 stimulku s Fostimonem v červnu tu mi stopli hned v začátku páč jsem na Fostimon nereagovala a pak jsem stimulovala v říjnu a to vyšlo hned na poprvé.

kapibara
16. únor 2010

Nadis.h já mám kupodivu FSH v normě,ale anti muller 1,5....je mi 28 let ☹ jak se to u Tebe projevovalo?Já cca 2 roky v kuse špinila...ale měla jsem blbého gynekologa,takže jsem se do gennetu dostala až po těch dvou letech..jinak by se na to určitě přišlo dřív...naštěstí jsem tohle nemusela prožívat při prvním otěhotnění,to se povedlo hnedle,teď jsem za to nesmírně šťastná...a čím si stimulovala v říjnu?

nadis.h
16. únor 2010

Kapi právě že se to u mě neprojevovalo ničím. Menses pravidelně po 28i dnech-žádné problémy spojené s mrchou nic. Já si spíš myslím, že to u mě způsobovalo kouření. To mi dr Petr řekl, že to je nejspíš ten hlavní důvod.
A stimulovala jsem Gonalem 300iu denně a 15 dní + sprej do nosu Synarel.

kapibara
16. únor 2010

Nadis.h aha,tak to já nekouřím ☹ nikdy jsem nebyla nemocná a stejně mám teď problém...mně dr Petr říkal,že to je dané od narození...ale u nás v rodině s tím nikdo neměl problémy...naštěstí jsou už dnes takové metody,že nám to dává naději 🙂 ale moc si mě potěšila,že se vám to povedlo a hnedle takhle relativně brzo 😀 já mám gonal,luveris,cetrotide a dneska ten ovitrelle....

nadis.h
16. únor 2010

Kapi no já čuměla taky. První odběr jsem měla 10,03 což ještě šlo... A pak to haprovalo...6,něco..pak 10,3 pak 8,16 a pak těch 19,9... 😝 U nás s tím taky nikdo problém nemá. Moje mamka otěhotněla ve 39 hned.. A předchozí děcka jsme 3 plánovaný na měsíc.. 😒

Určitě se zadaří!! 😵

kapibara
16. únor 2010

Nadis.h jojo,teď jsem přečetla tvůj příběh 😉 tak mi to dává naději 🙂 manžel má naštěstí ukázkový spermiogram,tak aspoň že tak...jedno dítě už spolu máme...tak doufám,že se to taky podaří...a měli jste ICSI a PK? my pokud budou vajíčka,tak to určitě chceme

nadis.h
16. únor 2010

Kapi ICSI jsme měli.Museli jsme.To byl další soking!!!! Při 1 spermiogramu přítel hoooodně kouřil a výsledek byl jen 3% pod normu. Pak přestal tak jsem si říkala jaká to bude paráda při OPU a v tom odběru prvním co dal v den OPU nenašli žádnou použitelnou spermii!!!! 🙄 Na podruhý se naštěstí povedlo takže štěstí!!

A PK jsme neměli. Já jí nechtěla. Chtěla jsem bobky co nejdřív u sebe.

kapibara
16. únor 2010

Nadis.h děkuju za informace...my PK zkusíme,dr.Petr nám to doporučil,tak mu věřím a asi bych to chtěla i tak...tak teď jen doufat,že se to povede a všem ostatním snažilkám tady taky...a těhulkám přeju pohodové těhotenství 😉 ještě mám dotaz haha říkali jste to okolí při léčbě? já mám takovou zkušenost,že to raději nikomu neříkám,nemusím pak čelit otázkám typu:Tak co,už jsi těhotná....atd. však to asi samy znáte

nadis.h
16. únor 2010

Jojo PK je dobrá pro výběr těch nejlepších vajušek. Ale já jsem měla po tom všem bobky,že nedojde ani k ET.

Kapi já to nikomu neříkám. Je to moje soukr věc. Vědí to samo holky tady a jinde na diskuzi,vědí to moji rodiče ti jsou normální a moderní a fandí nám a jedna kámoška. Zbytku do toho je prd. V práci jsem řekla, že jsem těhu přirozeně neplánovaně a hotovo.

kapibara
16. únor 2010

Nadis.h taky mám takový názor...taky to ví jen moje máma a švagrová...já se za to nestydím,je to nemoc jako každá jiná,ale je to velmi citlivá věc a nepotřebuju,aby to probíral někdo jiný 😉 a matřský pudy se halt nedají nijak zastavit

nadis.h
16. únor 2010

Přesně.Cizým je do toho prd. A v podstatě všem.Je to jen Tvoje tělo a Tvůj problém a nikdo krom doktorů ho za nás nevyřeší. 😉

slunickosedmitecn
16. únor 2010

Ahoj holky, tak vás jdu zas po čase pozdravit,nějak nebyl teď čas. Dnes jsme byli v gennetu na kontrole a vyfasovat konečně injekce,proběhla ukázka,jak píchat a docela jsem si oddychla. Budu prvních píchat gonal a to první 3 dny 225 IU a po třech dnech 175,5 IU a pak dle výsledku,jak reaguju bych dostala ještě cetrotide.
Sestra mě nechala na prázdno vyzkoušet vpich a bylo to v pohodě.Tak jsem ráda.Akorát tedy mě překvapila ta cena.Dr. Petr mi před měsícem řekl,že to bude stát něco přes 4 tisíce a já dnes vyplácla za ty dvě pera 5.300,-Kč. Kolik jste holky platily vy?Mě se to zdá nějak moc jen za ten gonal.
Kapi,jinak držím palce,ať to vyjde,třeba se tam někde potkáme při ET nebo OPU.Já mám jít na řadu prý tak kolem poloviny března,tak jsem zvědavá.

ifet
16. únor 2010

Ahoj slunicko...já jsem pře měsícem platila stejně, za dvě pera Gonalu 5300,-

kapibara
16. únor 2010

Ahoj Sluníčko,já platila taky za dva gonaly 5 300,-....pak jsem ještě doplácela asi 700,- na třetí pero 300 IU....budu Ti držet pěsti...já jdu na OPU teď ve čtvrtek 🙂 jsem zvědavá

kapibara
16. únor 2010

Ifet,a jak jseš na tom Ty?

isaosa
16. únor 2010

SLUNICKO: cetrotide budeš brát každopádně, to je na to, aby se vajíčka neuvolňovala. A ten se teda píchá klasickou injekcí. To mi vždycky píchal manžel, já to nedala.
Teď při druhém IVF jsme jeden večer píchala tři injekce (gonal na dvakrát + cetrotide) a to jsme toho měla plný kecky ☹

DVOJCATA: Jani, je mi moc líto, že to nevyšlo. Vím, že slova jsou teď na prd. Člověk se až diví, jak ho to sebere, když vlastně přišel o něco, co ještě neměl ☹
Na KET bys myslím mohla hned po téhle menstruaci. prý to nevadí, spíš naopak - že je tělo tákov "pohnojené" jak se říká. Budu moc držet palce.

V Iscare byl KET za 4900,-

slunickosedmitecn
16. únor 2010

Holky,moc vám všem děkuji za info,už jsem se bála,že mám zas něco extra 🙂
Kapi,tak to se máš,že jdeš už teď,to budeš mít brzo miminka u sebe,držím moc palečky a samozřejmě i ostatním 😉. No jinak s tím pícháním cetrotide jsem tedy na sebe zvědavá.Můj manžel mi to teda určo nepíchne,neboť mu vadí i když mu berou krev,natož aby někomu píchal injekce.
A isaosa, to se píchá taky do břicha nebo jinam?No hlavně,aby nám to všem vyšlo. 🙂

kapibara
16. únor 2010

Sluníčko...cetrotide sice není v peru,ale ta jehlička je stejně málá jako u pera,takže je to OK a píchá se do břicha..to zvládneš

slunickosedmitecn
16. únor 2010

Jo? no tak to jsi mě uklidnila,to je dobře,už jsem se bála,že je to obyčejná dlouhá injekce,to bych asi nedala.Dík za odvahu. 🙂

kapibara
16. únor 2010

Já jsem si ještě píchala luveris a to teda byla klasická injekce s normální jehlou...a taky se to dalo zvládnout 😉 nic se neboj....
Dobrou noc,papa

slunickosedmitecn
16. únor 2010

Tak dík,dobrou noc,pa. 🙂

nadis.h
17. únor 2010

Ahojky, 🙂

tak si mě ve špitále nenechali. Uf uf. 🙂

Slunicko ta cena je normoš. Gonal není plně hrazený pojišťovnou a toto je doplatek na něj v množství na které pojišťovna přispívá. Do 2250 jednotek. Co bys potřebovala navíc tak pak už platíš za plnou cenu.Což je mnohem víc. 😝 Ale Gonal je moc dobrý!
Držím palušky! 😉

ifet
17. únor 2010

Ahoj Nadi, tak to je super...prosím tě vzpomeneš si ještě, jestli tě bolelo břicho před testem jako na mrchu? Mě bolí, ale ne furt, jen tak někdy, spíš když třeba potřebuju trochu na malou...se teď bojím testovat, páč ten 7 den jsem to asi uspěchala.... a teď se bojím 😀

janina79
17. únor 2010

Ahojky vespolek,

jmenuju se Jana a, protože podruhé čekám na výsledek a nepřeju si nic jiného než mít //, chtěla bych se k vám přidat 🙂
Chodím do Gennetu v Liberci a právě v sobotu ráno jsem podstoupila KET. Je to 4. den a moje nervozita stoupá. 😲

Info o mě:
Jana - 33 let
OPU 8.9.2009 11 vajíček - z toho se udrželo 6 bobánků
ET 13.9.2009 - 2 mráčci, bohužel neúspěšné
KET 13.2.2010 - z 4 rozmražených se probudily 2 bojovníčci a ty mám teď 🙂 🙂

Pocity: do včera jsem měla tvrdý a bolavý prsa, dnes poprvé přestala bolest, což nevěstí asi nic dobrého. Zavádím 2x2 utrouš, 2-1-2 estrofem, 1/2 anopyrin,1-1-1 magnesium, 1/2 pregnyl a ráno femibion k tomu všemu, takže slušná zásoba.
Jsem doma a do neděle budu, v pondělí plánuju jít do práce.
Poprvé jsem začala špinit a pak krvácet po 7 dnech :o(

...a když se se mi kdokoliv snaží vysvětlit, že se nemám stresovat, sedim jak vystrašenej zajíc. Kdo to zažívá podobně, tak ví o čem píšu.

Jinak za Gonal jsem platila taky 5.300 a teď za KET 5.200,- není to levná sranda.

Ifet: koukám, že ty jsi 7. den a já 4. tak držím palečky, ať se to povede 🙂

ifet
17. únor 2010

Jani vítej 😀
No další do party 😀
Mě je 27...teda už jen do května...tohle je moje 1.IVF a kurňa doufám, že taky poslední 😀
No já jsem taky jako vystrašenej zajíc, to jsi vystihla...člověk se furt sleduje, no krize...bereš toho teda požehnaně...já mám Utroš, Magnesium jako ty a pak 1/2 Prednison...
A jaký jsi měla embryjka? Víš jak byly velký?
Taky ti moc držím palce, doufám, že to kladne... 😀

janina79
17. únor 2010

já měla ty co jsou v poslední fázi vývoje nevim jak velký ale bylo tam nějaký číslo 120H.

já taky doufám, že to je první a poslední IVF.... už nemám žádný bobíky v mražáku a tak musím věřit, že to vyjde..

pozoruju se taky, to si piš... cítím dole lechtání a občas štípnutí a pozoruju si prsa, jak nějaká uchylanda... no asi to patří k tomu.... 😅

ifet
17. únor 2010

tak to je přesný...hele a tos to minule dostala i přes Utroš?

janina79
17. únor 2010

ano.... začala jsem špinit "takový tmavý kousky" a pak se mi to rozjelo... od té doby jsem ho nezaváděla, protože jsem to měla hrozně silný... začlo to odpolko a já si druhej den udělala test a níc... bylo to 8-9. den... na krvi mi to o 3 dny dýl potvrdili.... bohužel... vidim to jako včera,....
ale chodila jsem do práce, teď jsem doma... tak nevím jestli to na tomá vliv... já věřím, že jo.... 🙂

no a jak se cítíš ty??

kapibara
17. únor 2010

Ahoj Holky,tak to vám budu držet pěsti,ať to konečně vyjde....já jdu zítra na OPU,tak začínám být pěkně nervózní...bojím se,že tám žádná kloudná nebudou...