Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
18. únor 2010

Kapi - 18 super 🙂 🙂 Držím pěsti
Áááá řídká příhoda..... 😀 hlavně,že to dobře dopadlo

nadis.h
18. únor 2010

Kapi skvělý!! 🙂 To bude plno šikulů a už se nám to tam pěkně hromadí v tom mrazáčku. 😀
Tamponáda je lahoda co? 😎 😝 Já jsem byla na nervy taky den před OPU a pohádala se tak s přítelem,že jsem si zbalila věci a chtěla se odstěhovat. 😨

jani je to prostě na hov... 3 pokusy je sakra málo! 🙄

janina79
18. únor 2010

jééé kapi máš toza sebou.. a 18 kousků to je super... já měla 11 🙂 🙂
tyjo jsem si s tou tamponádou taky dala, bylo to naprosto šílený, jsem si říkala že snad větší sílu na to vytáhnout to nemůžu ani mít.... fakt to šlo hrozně špatně.

Nadis: krásnej pučmelounek :o) moc ti to přeju. 🙂 🙂

Lemur: to vyjde do třetice všeho dobrýho ju? věř tomu ... navíc není žádnýpokus poslední! 😵

lemurka.m
18. únor 2010

Holky,vy jste zlatíčka....moc děkuju za podporu 🙂 🙂 🙂

kapibara
18. únor 2010

Děkuju Holčiny....
Jojo,miluju tamponádu 😀
Já manžela zase chtěla vyhodit v den 1.injekce Gonalu 😉 člověk si to nepřipouští,ale je to strašnej záhul na nervy...kdo to neprožil,tak to nepochopí....naštěstí on je už na to zvyklej 🙂
Četla jsem,že snad ve Švédsku platí pojišťovna 6 pokusů,ale zase tam zavádí pouze 1 embryo....ale i tak mi příjdou 3 pokusy málo....co když ženská,co nemá ještě žádné dítě,otěhotní až na 3 pokus...a pak bude chtít ještě další dítě...tak si to musí uhradit sama...je to nedomyšlené a nespravedlivé

nadis.h
18. únor 2010

Přesně já byla na tom wecku úplně zoufalá když jsem to tahala. 😀 Hrozně mě to bolelo a div jsem si nepovídala sama se sebou,že to prostě vytáhnout nemůžu. 😀 Já jsem celkově byla expert v den OPU. Byla jsem první prý u koho museli použít zábranu na postel páč jsem furt chtěla někam chodit. 😀 A mlela pěkné hovadiny. Jsem se pak styděla ještě i v den ET. 😅 😀

janina79
18. únor 2010

no nebo spíš když nemá ještě ani jedno.... tyjo holky to je pak hrůůůza já se bojim tohodle právě.... no jak jsem psala na začátku jsem fakt vystrašenej zajíc...

Holky manžel se mě snaží podpořit taky, jenže když jsem mu včera večer řekla, že mě bolí břicho jakoby na mens. tak byl uplně v háji. Chudák nedává to moc předemou najevo ale cvičí to sním ... do postele přišel až kolem půlnoci a to vstával v šest.... ☹

nadis.h
18. únor 2010

Kapi je to fakt nespravedlivé. V porovnání s tím co se platí za léčení feťáků a alkoholiků je IVF jen malá částka na úhradu. 🙄 Nechápu kdo vymyslel to že budou jen 3 pokusy.

A i docela nespravedlivý pro ty kdo nemáme vejcovody. Je to naše jediná šance. 😔 Kdyby třeba šlo pro ty co nemohou mít IUI tak jako náhradu toho třeba 1 IVF za rok či dva když normoš se IUI platí 6x do roka.

isaosa
18. únor 2010

KAPIBARA: Gratuluju k vajuchům. Určitě některá dobrá budou.
Já ted apři prvním IVF měla jen dva folíky (dvě vajucha) a i se obě pěkně oplodnily. Chytlo se jedno 🙂
A při druhém IVF bylo třináct folikulů (třináct vajuch), na devět jsme dali ICSI .... oplodnilo s ejich pět a přežili tři. Takže procentuální počty a úspěšnost sakra lepší u prvního IVF.

Jak starýho máš syna? Jsme zapomněla a nechce se mi dohledávat. Dve nebo tři roky?

janina79
18. únor 2010

jenže nadi, ono to IUI je pro ty co nemají spermiogram OK taky naprdlačku, a teď těch párů je strašně moc.... nebo chlapů...
jinak s tou zábranou 😀 buď vklidu to se mi stalo skoro taky... po narkoze jsem vstávala z lehátka a chtěla jim odejít ze sálu a pořád jsem jim opakovala, že tam žádný vajíčka nemám a že půjdu domů, že to nemá cenu... no máčo prostě... a nakonec jich bylo 11 🙂

nadis.h
18. únor 2010

Jani u nás je to to samé. On přítel pořád nic zdál se v klidu.My o tom celkově moc nemluvili,ale pak když na něco přišel tak byl z toho taky celkem hotový. Hlavně jeho bývalá přišla o celou dělohu chudák kvůli endometrioze, takže když já mu po laparce volala,že nemám vejcovody tak ho to sebralo hodně..Páč jsme netušili ani jeden o možnosti umělka. Takže o to víc to prožívá i kvůli věku.Je mu 40 a je to jeho první prcek. 🙂

isaosa
18. únor 2010

Ta tamponáda mě teda děsí!!! Proč se to vůbec dává? V Iscare to fakt nedávají a já ani nekrvácela, tak mi to přijde zbytečný. Nebo vy jste krvácely?

kapibara
18. únor 2010

Jani: pro ně to taky musí být těžké,pro koho ne 😒
Nadis: máš pravdu...musí se přece vycházet z toho,že ženská má mateřský pudy a s tím nic nenadělá...a věřím tomu,že když se to náhodou někomu vůbec nepovede (což nám všem tady se stát nemůže),tak pak celoživotní zklamání a lečby u psychiatrů atd. pojišťovnu stojí daleko víc peněz

lemurka.m
18. únor 2010

Přidám taky zážitek - byla jsem na laparce na začátku ledna,bojím se narkózy - že se neprobudím a tak...a první,co slyším,když jsem se probrala.....my tři kráálóóvéé jdééme k váám...a říkám si tak je to jasný,jsem na druhým břehu 😉 No právě probíhala tříkrálová sbírka a nějaký děti zpívaly na chodbě.... 😀 😀 😀 😀

nadis.h
18. únor 2010

Jani no jasný ty co IUI nemohou mít jsou i páry se špatným spermiogramem.Ty vejcovody jsem dala jako příklad. Chlapům neplatí pojišťovna vůbec nic a taky za to nemůžou. Viz ICSI co se musí platit celé.
Jee tak to jsem ráda, že nejsem sama se zábranou. 😀 😀 Já se zase pořád ptala na spermijky zda jsou. Protože první odběr nevyšel...nebyla tam ani jedna spermie použitelná a pak nám už nikdo nic neřekl tak jsem se pořád ptala. A nějak mi napálil narkozu že mi dali asi víc protože mě prý nemohli vůbec vzbudit. 😀 A ještě mi sestřička nosila peřiny a rozdělávala z kabelky nové ponožky a dávala na nohu... 😀

Isi já jsem krvácela trochu.Nebo více méně jsem krvácela jen na začátku a pak jak jsem vyndala tamponádu tak už ne. Oni to dávají asi pro sicher kdyby někdo krvácel víc.

Kapi přesně tak..Jsou páry co přistoupí na dárcovství...adopci... ale jsou páry (můj přítel) co tohle bohužel neakceptují a raději by byl bez dětí... 😒

kapibara
18. únor 2010

ISAOSA:děkuju za gratulace 🙂 malýmu budou teď tři a je to šílenej ďábel 😀 tamponáda se dáva proti ktvácení...teď už je to dobré..ale ve zprávě jsem četla,že mi museli udělat dva stehy kvůli krvácení...neboj dá se to přežít
Nadis: neboj,teď už je prcek na cestě,tak je to OK...ale chlapi to taky prožívají,jen to nedávají tak znát a ono je to možná lepší,pač potom nás tím ještě víc nestresují

Já jim na sále zase pořád říkala,že neusnu a pak po probuzení jsem říkala,že jsem spala snad týden haha

janina79
18. únor 2010

nadis - četla jsem tvoje vyprávění... tak to je fakt síla (promiň) ale na druhou stranu vidíš jakou jsi měla sílu a máš!!! čekáš mimi a to přes všechny překážky 😀 😀 to je naprosto suprový, to jsi už někde v 5. měs? a vy nechcete znát pohlaví?

kapi: no to sice máš pravdu s tim psychiatrem, ale tady se asi změny nedovoláme...

isaoso: upřímně - je to tam zavrtaný, aby to zastavilo případné krvácení z ranek. takže to je gáza, kterou postupně vytahuješ, ono kdyby člověk nebyl po narkoze oslabenej a nebyl staženej jak křížala tak to jde... chce to pomalinku a tahat ze začátku to moc nejde ale jak povytáhneš kousek tak je to OK, neboj.... oni to dávaj a vědí proč je to asi ochrana.... neboj neboj... zvládneš to 😅

nadis.h
18. únor 2010

lemur 😀 😀 Tak to bych nedala. 😀 😀 Já po laparce měla probuzení v pohodě.Ale ta bolest. 😨 Naštěstí jsem byla na pokoji jen s jednou holčinou co měla tu samou bolest jako já tak jsme si tam až do rána obě pobrekávaly a nevadilo to ani jedné. 😀 Ale bylo to hrozné. 😔

ifet
18. únor 2010

Tak holky, mě museli udělat dokonce jeden steh, páč jsem prej dost krvácela z toho jednoho vpichu, ale tamponáda byla čistá 😀

lemurka.m
18. únor 2010

Nadi - no a pak nemám bejt magóór 😎 😀

kapibara
18. únor 2010

Holčiny,zatím papa...jdu si drcnout..přece jen jsem nějaká připitomělá po té narkoze....jak kdybych včera kalila 😀

nadis.h
18. únor 2010

Jani no bylo to celé komplikované. V podstatě k jednomu pokusu jsme se dokopali po 7 měsících než se to podařilo vůbec stimulku začít. Takže je to fakt zázrak od pána boha. 😵 Já pohlaví vím už od 12tt kdy jsem byla na screeningu v Gennetu. Měl by to být chlapeček. 🙂 Ale ještě to nemám potvrzené ted,tak to ještě neměním. Ale přítel to vědět nechce. Chce překvápko. Ale stejně to ví. 😀 Já to nevěděla, že to nechce vědět a napsala mu to hned po tom utz a až pak mi napsal že to nechce vědět. 😝 😅

nadis.h
18. únor 2010

Kapi dobrou. 😀

nadis.h
18. únor 2010

Jste šly drcat všechny ne? 🙄 😀

ma.ja
18. únor 2010

já jsem tady 😀

koukám jen odejdu, tak sre to tu rozjede 😀

Máme 6 bojovníčků, původně 5, ale včera se prý probudil ještě jeden. Nerozumím tomu, ale zaplať pánbůh za ně. Dnes říkali, že ještě budou pokračovat v kultivaci, prý se vyvíjejí rozdílně nebo co? Zas jsem z toho měla nerva, ale snad nám něco zbyde. Břich mne bolí, píchá, au. Nevíte některá jak bolí břich při hyperstimuláku?

ma.ja
18. únor 2010

koukám, že jste řešily tamponádu 😝 holky já ji teď snad měla protekční nebo co - jemnou gázu, necelý metr, šla ven jak po másle a byla bez UZLU!

nadis.h
18. únor 2010

Maji teeeda máš tam nějakou protekci ne! 😀 Koho jsi měla na sále?

No a prckové šikulové. To se může stát že se chytí i nějaký později. 😉 A neboj zbyde určitě!Je to pěkný počet! Mě neodpadl ani jeden.Tak nebojvlkanic. 🙂

Mě bolelo břicho po OPU taky. Docela dost. Hyperstimulák by se měl poznat nafouklým břichem a snad to prý jakoby řeže při čurdění a špatně se dýchá.

ma.ja
18. únor 2010

dělala mi to tvoje zlatíčko primářka. Nevím jesli si nás teď vzala pod křídlo, měli jsme jií k Petrovi a šli k ní a říkala, že i zavádělt mi je bude ona. Tak se nechám překvapit.
Všichni byli strašně milí, u prim. je to jasný, ale pak mi i anesteziolog (hezkej pěknej mladej) přišel dvakrát prohmatat břich...
Nafouklá jsem, mam pocit, že bolí víc než minule, äle na wc v pohodě a blbě se mi směje...

nadis.h
18. únor 2010

Maji to je dobře.Budeš mít větší péči.A je to lepší než aby se střídali.Sice jsou tam jen 3 doktoři ale je lepší že chodíš pořád k jednomu.

Maji já bych za to moc nedala že máš náběh na něj. 😕 Možná by stálo za to aby na Tebe koukli třeba zítra pokud to nebude OK. Je to humus když se to rozjede na plno. Musela bys do špitálu v tom nejhoršim stadiu.

ma.ja
18. únor 2010

Já si myslím, že bychom mohli jít zítra na transfer a chci se na to zeptat.

Určitě je lepší když chodíš k jednomu lékaři, ale někdy to nevyjde. Měla jsem jít k Petrovi, ale on pondělky nedělá, tak si mne vzala prim a už si mne bere ona.

jdu na Jag, zatím pa 😵