Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
21. únor 2010

Ifet: tak to je mi moc moc líto, chudiííku.... ale mrchu jsi ještě nedostala... uvidíš z krve... drž se... 🤐

nevzdávej to! kdyžtak budeš bojovat dál a my s tebou.... JÁ URČITĚ... už se totiž vidim tam kde ty... bohužel... 😢

nadis.h
21. únor 2010

ach jooo holky to nee takové zprávy... 😖 😢

Ifet drž se a hlavně přemýšlej co dál.Neutápěj se zbytečně v tom co bylo.

janina79
21. únor 2010

nadi: dala jsem tam ty testy do alba...
ale jelikož jsem teď byla na WC,... nevidim to dobře... ☹

ifet
21. únor 2010

Jani neboj, tobě to klapne, je to strašně individuální...a díky za podporu...budete se mnou bojovat i jako těhule...jako Nadiš...
Nadi neee, pobrečela jsem si, ale utápět se v tom nehodlám...prostě to vyjde příště...pro mě je důležitý, že to celý není zas tak strašný a dá se to v pohodě přežít...tak příštího IVF už se nebudu tolik bát, jako toho prvního...

nadis.h
21. únor 2010

Jani co blázníš!!To vypadá naopak spíš dobře! Ten Gennetový test je nic moc a když se Ti na něm // ukázaly tak to není žádný blud! Na Mamatestu by určo byla ta čáruše ještě silnější!

Ifet to je dobře. Nemá to cenu se v tom babrat. V Gennetu vědí co a jak už,upraví Ti popřípadě stimulku a bude ten druhý pokus lepší. 😉

janina79
21. únor 2010

ifet: a ty jdeš na 2. teď.. nemáš mražáčky? kéž bys měla pravdu, jenže mám to to samý co minule, špinění, pak takový kousky jako tkáň .. a pak ještě ten den byla mrcha.. pomooooc.... musím přežít dnešek..... musí přežít aspoň jeden miláček bojovníček,....
😨

ifet
21. únor 2010

Taky v to věřím Nadi...člověk jim musí věřit...nic jinýho mu nezbývá...třeba tam mám někde napsaný prostě ty dvojčata a ty teď nevyšli a vyjdou v květnu 😀

indriela
21. únor 2010

ifet: jj, to mne mrzi, berusko, ach jo ☹ Jsi statecna holka, drz se...
nadis: v nedeli v praci, no to je uplna nehoraznost! Nedele je od slova nedelat, prece 😀 Tak at Ti to tam rychle utece..
janina79: ja bych to taky nevzdavala, i ja tam toho ducha v poho vidim, tak uz jen preju, at sili 🙂
Jinak ja hlasim, ze mne mrcha konecne pred hodinou dorazila - bricho me boli jak svina, takze zitra budu volat do Gennetu, aby mne pozitri objednali konecne na ten HP 🙂

nadis.h
21. únor 2010

Indri suproš. Jinak se objednávat nemusíš. Stačí přijít mezi 7.30-8.30 a na recepci řekneš že jdeš na HP .

A já jsem sice v práci. Ale dodržuji neděli a tudíž nic nedělám. 😀

veverusa
21. únor 2010

Pěkné nedělní odpoledne.
Děkuji všem za hezké přivítání. Protože jsem si už pár stránek zpátky přečetla, vím, že jste fajn kočky a bude mi s váma dobře. 😀
Dneska je tu trošku smutno ale držím palečky všem drobkům u maminek v bříšku.
Ve čtvrtek jdeme na první konzultaci. Mohla bych se zeptat co všechno mě čeká? Co budou chtít vědět? Moc se tam těším, ale zároveň mám i trošku obavy. 😒 O dr. Petrovi se říká, že je moc fajn a prý se u něho i zasmějeme.

ifet
21. únor 2010

Jinak Indri všechno nejlepší k dnešnímu svátku 😀 dárek se nekoná, ale i tak...ať ti vše vyjde...

janina79
21. únor 2010

veverus:
jo on je "řízek", nemá moc rád takovou tu negativitu,... u mě po transferu teď v sobotu dokonce skoro tancovat... pak mě chytil za ruku a říká mi, no mamino a teď už je to na vás... to mi fakt dodalo dost síly... cítím se u něj moc dobře 😉
co bude chtít? nejdřív takovou menší zpověd, jak dlouho se snažíte? choroby v rodině a nevim co ještě ... a pak už si objedná na vyšetření, spermiogram je myslim první, pak krev a už to pojede .... jde to rychle, uvidíš...
jo a při každý návštěvě podává ruku... 🙂 🙂 neboj se ničeho je fakt fajn všechno vysvětlí a klíďo i zopakuje

indriela: děkuju
pořád si opakuju, musíš bobísku musíš.... uvidíme, myslim, že to moc nepomůže, ale je to asi tak to poslední co můžu udělat... 😖

indriela
21. únor 2010

ifet: dekuju moc 🙂 No jeden darek se kona - prisla MS! Je fakt, ze bych radsi, kdyby neprisla a ja objevila // ale to bych asi chtela moc... Tak holt budem bojovat dal, my se nebojimevlkanic, ono to dopadne - MUSI!!!
nadis: tak to je v nejlepsim poradku, ze se tim ridis 😀 Aha,tak to ja tam v utery rano nabehnu, hned se zeptam, kdy budou vysledky, a rovnou se objedname na konzultaci, at to svisti po cvicisti... Uz me to vecny cekani nejak zmaha 😝
Mam zas vychazku, tak mazu na pragulku a nakouknu k veceru. Zatim papa...

nadis.h
21. únor 2010

Vypadl mi internet. A už jsem začala natahovat,že mi nebude fungovat dlouho... 😀

hana.n
21. únor 2010

Ahoj holky v patek jsem byla na ET. Potrebovala bych vedet jestly jste po ET jeste na ultrazvuku. Protoze pani co semnou byla na pokoji tak ji posilali na ultrazvuk po ET a mne ne tak bych potrebovala vedet jestly votom neco vite diky za odpoved. 🙂

reny01
21. únor 2010

zdravím holky 🙂
jani to vypadá dobře ten testík 🙂
já testla 14 den a u tady toho testu jsem čárku taky neměla moc silnou 😉 lepší jsou ty mama testy. 😉
petruš užijte si výlet 🙂
ifet to je mi líto,ale snaž se myslet dopředu. 😉 jednou to určitě výjde 🙂
verusa vítej 🙂

nadis.h
21. únor 2010

Hani na UTZ jsem neslyšela že by někdo chodil po ET. Nejspíš ta paní šla na utz proto že měla náběh na hyperstimulák.

kapibara
21. únor 2010

Ahoj Drbny 😀 tady to teda frčí....
Ifet...ale menses ještě nepřišla,ne? tak to je dobré znamení...to klíďo můžeš být v tom....
Jani...taky vydrž...budu držet pěsti....já teda ducha vidím 😉
Indriela...tak šupky dupky do Gennetu..dr.Petr aspoň zjistí,kde je problém...a aspoň budeš vědět na čem jsi opravdu
Veverusa...dr.Petr je opravdu vtipálek...já mu povídám,že mi první injekci píchl manžel a on na to...to já bych taky píchal 😀 nevím,jak to myslel do teď,ale je to prča s ním
Nadis...moje řeč..ale já musela poklidit..za chvílu má dorazit tchýně...asi budu muset chvíli meditovat,abych to přežila haha 😀

reny01
21. únor 2010

hani já teda taky nebyla po ET na utz. 😒

nadis.h
21. únor 2010

Kapi já tchýni neznám. 😝 😀 Ale vynahrazuje mi to přítel. Kvůli němu musí být vysmejčeno imr vére. 😝

janina79
21. únor 2010

holky... uvidíme, jestli se rozjede ta mršule nebo jestli budu mít štěstí .... já doufám...
jdu si dát polivku, jsem na nervy ani nemám hlad, ale něco sníst musim... kvůli mimískům.... 😅

veverusa
21. únor 2010

Děkuju za informace o dr. Petrovi. Myslím, že si budeme rozumět. Hlavně můj manžel je pohodář a je s ním sranda, takže si budou s dr. rozumět. Důležité bude že se konečně bude něco dít.
Já mám prý nejlepší tchýni na světě - bydlí 350 km daleko (za Ostravou) a vidíme se tak dvakrát za rok 🙂 Ale když jsou u nás tak to stojí za to. O Velikonocích tam musíme jet, protože budou slavit výročí svatby. 😒

nadis.h
21. únor 2010

Veveru to už pak letí od 1 konzultace že ani nevíš jak. 🙂

janina79
21. únor 2010

veverus, jo on je v pohodě, fakt...

já mám milionovou tchýni, ale přesto někdy až moc moc starostlivou 😒 ale rozhodně si ji nemůžu vynachválit..

holky v Rychnově se zatáhĺo a začalo sněžit??? 😒

po ET určo na UTZ jsem taky nebyla ani na vagin, ani na normálním. to je divný, myslim, že to bude mít náběh na HOSS.

veverusa
21. únor 2010

Jani v Liberci taky sněží.
Manžel vymyslel, že se půjdeme projít a za odměnu se stavíme v cukrárně na griliášový pohár. Mňam, mňam.

nadis.h
21. únor 2010

Tady taky sněží jako blázen... 😢 Já už nechciiiiiiiiiiiiiiiiii.

veverusa
21. únor 2010

Já mám moc ráda zimu 🙂 Ale chápu, že už je to dlouhé. Sluníčko už chybí. Nejhorší je, když už taje sníh a všude je to špinavé. 😒

janina79
21. únor 2010

no tady hotová vánice .... můžu se zase zavrtat do pelechu a číst si..... 😒

nadi, jsi ještě v práci? do kolika?

holky budete koukat na hokej dnes ČR-RUSKO?

nadis.h
21. únor 2010

Jani do 19.00 až. 😝

Já koukat nebudu. Já mám zdroj přímo z místa dění. 😀

veverusa
21. únor 2010

Jani to je ale hezký plán - ležet a číst si. 🙂
Na hokej se budu koukat a u toho budu žehlit, protože se mi nějak to prádlo hromadí a jindy než u televize se nedonutím. Alespoň u toho neusnu.