Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
10. únor 2010

Příště si čóóórnu modrý návleky,nastříkám tekutý řetězy a bude 😝

lemurka.m
10. únor 2010

Už musím ☹ Papánek 🙂 Přeju fajn den

petra49
10. únor 2010

Ahoj holky, tak dneska jsem zažila pěknej hnus. chystali jsme se, že pojedem k babičce, tak jdu před cestou na záchod a zjistila jsem, že špiním, pak ze mě vypadly dva takový kusy sražený krve, myslela jsem, že umřu, bála jsem se o bobíska. Tak místo k babi jsme jeli na pohotovost. Naštěstí vše v pořádku a bobeš taky, moooc se nám ulevilo a doufám, že už se to nebude opakovat. napsal mi ascorutin, ale v letáku je, že se nesmí užívat v těhu- tak nevim, jestli ho ještě brát, když už to téměř přešlo?

nadis.h
10. únor 2010

Ježiš Péti tak to by mě ranila mrtvice!! 😲 A řekl doktor co by to mohlo být??
Ascorutin berou i těhule na začátku když krvácí nebo špiní.

petra49
10. únor 2010

Ahoj Nadi, taky mě málem kleplo, od začátku nic a najednou z ničeho nic. No řekl, že to může být tím, že děloha je ještě nízko a jak se postupně roztahuje, že tam může prasknout nějaká cévka, no hlavně že je vše v pořádku.
Nadi já už jdu příští středu do G na krev na ty tripl testy a na velkej UZ 17.3.

reny01
10. únor 2010

ahoj petruš 🙂
no to je hrozný 😝
k tomu ascorutinu-jak jsem jednou krvácela,tak mi ho na pohotovosti taky předepsali.doktorka mě upozorňovala,ať se neřídím letákem,že se to tam píše,že se nemá používat vtěhu,ale žese nemám bát,že se normálně předepisuje.potom jsem se teda ptala ještě mýho doktora a ten mi řekl to samí. 😕
tak asi vědí,proč ho dávají.
já ho nakonec nebrala,protože už jsem nekrvácela.
tuším jak ti asi muselo být 😝 buď pěkně v klídku a raději spíž polehávej

petra49
10. únor 2010

holky děkuju, doufám, že to bylo poprvý a naposled a jak se máte?

nadis.h
10. únor 2010

Péti tak už to taky budeš mít za sebou! 🙂

A já na ten utz asi první týden v březnu půjdu.

Příbaláky já taky neměla číst. To mi řekla sestřička jedna v G. 😅

Ještě mě napadlo Péti neměla bys mít termín mrchy třeba? To se prý může stávat.

petra49
10. únor 2010

Jo Nadi, to já nevim, protože přirozenou menzes jsem neměla od září 2008, vždy jen po hormonech, doufám, že po porodu se to tělo trošku hormonálně srovná a začne fungovat zas normálně

nadis.h
10. únor 2010

Aha tak to nepoznáš. 😝 Třeba to bylo z toho..Kdo ví. Ale žádný další takový šoky prosím. 😕

reny01
10. únor 2010

petruško přeju ti aby jsi to už nezažila 😝
mě je fajn,ale sama vím ze zkušenosti že se to může kdykoli zvrtnout ☹
pořád se bojím taky že začnu krvácet.s malou jsem začla na 18tt.a trvalo to s nějakýma asi týdeníma přestávkama až do porodu ☹ a to jsem do tý doby taky byla úplně v pohodě.
proto se teď víc bojim a sem na sebe víc opatrná.

nadis.h
10. únor 2010

Holky pryč s takovýma chmurama. 😨 To se nám nestane nic takovýho!

reny01
10. únor 2010

no to doufám že se to ani jedné z nestane 😉

reny01
10. únor 2010

ani jedné z nás 🙂

nadis.h
10. únor 2010

Holky já jsem dnes tak unavená. 😒 Je teda pravda, že jsem sežrala celou pizzu tak asi proto... 😝 😀 Ale těším se na pohodičku až budu doma.

reny01
10. únor 2010

nadi já bych si taky dala pizzu 😵 😵

nadis.h
10. únor 2010

Já neodolala. Měla jsem na ní chut velkou. 🙂

indriela
10. únor 2010

Ahojky, zdravim vsechny lepe zeny 🙂
Tak to ja si na tu hubu dneska dala, podklouzla mi noha a poroucela jsem se k zemi - na kalhotech dira jak do pr...., koleno natloukly, hlavne ze jsem drzela igelitky ve vzduchu jakt trotl, misto abych dala ruce pred sebe 😀
Tak zitra jdeme do Gennetu na odbery, dam vedet, jak jsme dopadli.
Preju hezky nicim neruseny vecer....

nadis.h
10. únor 2010

Indri taky jsi šikovná a zachraňuješ vše kolem jako já! 😀
Já šla minulý rok v listopadu v Harrachově a v ruce štěňátko, protože napadl první sníh a bylo ho horzně moc tak aby v tom nemusel jít. A už jsem byla před prací v poslední zatáčce no a led-na tom sníh a už jsem jela. A ruce jsem samozřejmě hodila nahoru abych nezaplácla psíka a kolenama plnou silou na ten led. 😝

Tak jsem pak nosila ortezu od shora až dolů a berle v tom super sněhu horskym. 😝

Ale pozitivum to bylo... Ošetřoval mě můj současný s kterým jsem se díky tomu seznámila. 😀

reny01
10. únor 2010

nadi tak to jsi měla štěstí v neštěstí 😵
indri tobě taky hezký večer 🙂
mě dělá teď večeři mladej.slíbil mi nějakou minutku,tak to bude dobrota 😉

indriela
10. únor 2010

No, Nadis, jak se rika - vsechno zly je k necemu dobry, u Tebe to zafungovalo 🙂 I kdyz chapu, orteza a berlicky nic moc, taky s tim mam zkusenosti - vtipny na tom bylo, ze kdyz jsem sla na wecko, tak museli vsichni do obyvaku a pustit si nahlas telku, pac jsem si nemohla zavrit dvere - natazena noha couhala ven do predsine, s berlema jsem musela casto odpocivat, skoro mi bylo do breku,pac me pak uz nebolelo snad jen to koleno, jinak vsechno - to bylo za trest! Nikomu bych to neprala 😝

dvojcata2
10. únor 2010

Ahoj děvčátka tak nevím nevím ale myslím že ani ted u mně mimíska nejsou začínaj mně růst prsa jako před mrchou nemám žádný špinění a bolí mně trochu břicho a záda jako na mrchu.Mně už klepne. ☹

reny01
10. únor 2010

jani ještě se nevzdávej 😉 prsa mě taky rostli a na mrchu jsem se taky cítila 😉

dvojcata2
10. únor 2010

říkala jsem si že tomu nebudu podlehávat že bud a nebo ale začínám mít nerva nejde na to nemyslet.

nadis.h
10. únor 2010

Indri byl to hlavně opruz pak už ke konci po těch x měsících...Tak jsem to šulila... 😀 třeba jsem šla jen s berlema bez ortezy...Ale přítel je "chirurg" a má rtg oči a já ráno "utíkala" do práce a cupitám si to pomalu potichu pryč... A najednou se ze tmy z ložnice ozve: Kde máš ortezu?? 😀 😀

Jani nezoufej!! Oni ty příznaky nejdou vůbec nějak řešit.. Já neměla to co většina holek a taky je zatím vše ok. 😉

dvojcata2
10. únor 2010

Nadi asi máš pravdu nesmím to vzdávat zítra je to teprve týden co mi je dali
🙂 😉

nadis.h
10. únor 2010

To už uteče těch pár dní.. 🙂 Musíš myslet jenom p o z i t i v n ě 🙂

petra49
11. únor 2010

Ahoj holky, tak snad už bude vše dobrý.

Janiku, určitě to vyjde, musí, držíme všichni palce. Já myslela, že už to je dýl, že už budeš testovat. Kdy chceš udělat první testík?

Copak asi Yaris, dlouho tady nebyla?

petra49
11. únor 2010

Nadi o pizze mi ani nemluv, manžel by ji jed nejradši 3x denně a už mi s tím leze někdy hodně na nervy. Já jsem si udělala rybí pomazánku a můžu se po ní utlouct.

reny01
11. únor 2010

zdravím holky 🙂
petruš to je dobře že se cítíš fajn 😵 tak snad to opravdu nic nebylo a bude vše o.k 😵
já bych mohla pizzu taky pořád.mladej jí ale moc nemusí.
jsem se před chvílí vykopala z postele.byla jsem vzhůru už od osmi,ale povídala jsem si s prckem 😀
dnes jen uvařím polévku a vydrhnu koupelnu se záchodem a mám havájo 😵