Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

yaris
27. led 2010

Jo, až na ty měkká "i" píšu jak čuňas 😎

reny01
27. led 2010

yaris abych řekla pravdu,tak já jsem tomu vůbec nevěřila,že budu těhotná.
pořád mě bolelo břicho na mrchu,tak jsem to říkala i doma,že to dostanu a že se to nepovedlo 😅

reny01
27. led 2010

yaris já to samí 😀 😀

nadis.h
27. led 2010

Mě bolelo taky břicho jak na mrchu asi od 3-4 dne. A měla jsem pitomé sny a to prý taky k tomu patří.A naávaly horka jsem měla.A píchalo mě v břiše.

reny01
27. led 2010

jo jo nadi já taky,akorát ty návali jsem neměla.a prsa mi boleli.

petra49
27. led 2010

já už si to moc nepamatuju, ale nic moc jsem nepozorovala nebo si to člověk snaží trochu vsugerovat

reny01
27. led 2010

holky musim teď končit.uělám nějakou večeři,dám malou do postele a kdyžtak ještě písnu 😉
kdyžtak krásný večer 😵

reny01
27. led 2010

udělám 😀

yaris
27. led 2010

No jáá jsem na sebe zvědavá holky. Špatný sny jsem nevěděla, že můžou být. Ať to utíká a už je příští týden. Jdu si zase udělat smaženky 😀

reny01
27. led 2010

yaris teď jsem přemýšlela o těch smaženkách.jak myslíš ty plněné smaženky?

yaris
27. led 2010

😀 Reny - vyřízneš z krajíce střídku, opečeš kůrku i střídku, dovnitř kůrky rozklepneš vajíčko - pečeš pomalu, aby se stihlo udělat, na vajíčko dáš slaninu, sýr, kyselou okurku, hořčisi a cibuly, pak přiklopíš střídkou a je to - vynikající!! Zrovna jsem dojedla.

reny01
27. led 2010

teda yaris zítra to udělám k večeři.zní to moc lákavě 😕 takhle jsem to ještě nikdy nejedla a ani jsem to nikdy neslyšela 😵

reny01
27. led 2010

jo a yaris tu střídku mám obalit ve vajíčku při pečení,nebo né?

yaris
27. led 2010

Musíš to udělat, je to naprosto vynikající. Můžeš tam dát co Ti chutná - taveňák, kápii... a když tam toho nacpeš hodně (jako já) tak ta střídka bude vyčnívat, ale to vůbec nevadí 😵 A to vajíčko z té kůrky nevyteče, dobře to drží při pečení i potom 😉

reny01
27. led 2010

teda yaris kdyby jsme nebyli po večeři,tak se snad do toho vrhnu teď hned 😵
díky za typ 😉

yaris
27. led 2010

Pak dej vědět, jak chutnalo 😉 Já jdu čumnout na růžovku a pak do pelechu, dneska mě to nějak zmohlo 😵 Tak pa holky a hezký večer

katkadim
27. led 2010

ahoj chodi k vam nadis.h ja po ni pokukuju chtela jsem se optat jak se ji daři a tak 🙂

katkadim
27. led 2010

ahoj hledam u vas nadis.h chci se zeptat jak se majia tak 🙂

isaosa
27. led 2010

Ahoj holky, už jsem tu byla u vás před Vánoci na radu ohledně Gennetu v Liberci ... na recenze a tak, že chci přejít z pražského Iscare ..... tak už to dozrálo; absolvovala jsme jedno neúspěnšé ivf a jeden ket a už tam nemáme žádné mražáčky, tak do třetího ivf chceme jít tady v liberci, protože to dojíždění je děsně únavný.
Tak ještě než tam zavolám se chci zeptat, jestli máte nějakýho "oblíbenýho" doktora / ku, kterého byste mi doporučily. A jestli to vůbec lze, se objednat přímo k někomu nebo jestli mě prostě k někomu přiřadí? .... A jak dlouhá je asi objednací doba před první schůzkou? Je nával?

iivvaannggaa
27. led 2010

Ahoj,já jsem spokojená se všemi lékaři z Gennetu,ale nejraději chodím k mudr. Petrovi ,je to srandista a optimista a nabíjí mě energií.Mám za sebou už 2 neúspěšné ivf a čekám na 3.Co se týče objednání,vždy se mě ptají ke komu chci a termín schůzky nejdýl 14 dní od objednání.Původně jsem jezdila do Prahy do Pronatalu,ale vzdala jsem to tam,přesně jak píšeš-bylo to únavné,časově náročné.Ivka

nadis.h
28. led 2010

Dobré ráno holky,

Katko ahoj.Kdo jsi?? 😕

Isi udělala jsi dobré rozhodnutí. S výběrem lékaře to můžeš buď nechat na nich a nebo si sama říct ke komu chceš. Já chodila k mudr Petrovi.Je fajn-přátelský,ale pak jsem přešla k pí primářce a od té bych už nikdy nechtěla pryč. Je zlatá,hodná a zkušená. JInak já když se objednávala na 1 konzultaci tak jsem dostala termín za 15 dní. Nával není. Mají to skvěle zorganizované,že člověk nikdy nečeká v narvané čekárně a jak Tě objednají tak v ten čas jdeš na řadu.

jastr77
28. led 2010

Dobré ráno holky,
je tu někdo?
Mám dnes volno, tak se jdu na vás zase podívat.
Isaosa, já chodím od listopadu k Petrovi a jsem spokojená. Primářku znám už ze špitálu a slyšela jsem na ní různé názory. Podle mě je to ale v lidech. Samozřejmě každý je někdy nepříjemný, ale zase jsou lidi, kteří si stěžují na všechno a na každého. Když ti nebude lékař vyhovovat, vždycky ho přece můžeš změnit, ale myslím, že v Gennetu budeš spokojená 😉 Já jsem dokonce dostala termín na první schůzku už za týden 🙂

nadis.h
28. led 2010

Ahoj Jastr,

jak se máme?

Kecy o primářce jsem také slyšela,ale jediný slovo co jsem slyšela není pravda. A že jsem na lidi dost tvrdá amálokdo mi sedne.Tak už je co říct když o někom řeknu že je dobrý a v pohodě.

jastr77
28. led 2010

Ahojky Nadi,
prostě se každý musí přesvědčit sám, viď 😉
Já dnes budu volat do Gennetu, jestli už nám to pojišťovna schálila, tak jsem zvědavá.
A co ty, co dělá pupík?

nadis.h
28. led 2010

Pupík je doufám pořád živý a zdravý. 😉

To už tam snad bude.Já nevim co tam dělají na té pojišťovně.Vždyt jde jen o podpis. 😝

Jinač já jsem v práci a nudím se tu.Nikoho tu nemám. 😝

jastr77
28. led 2010

Tak ho opatruj 😉
Máš to dobré, že můžeš chodit do práce, i když se nudíš. Já dělám na tři směny ve špitále a každou chvíli máme někoho infekčního, takže jestli to vyjde, půjdu hned na PN a doma se asi zblázním ☹

nadis.h
28. led 2010

Jastr na jakém oddělení děláš?

jastr77
28. led 2010

Nadi, dělám na diabetologii, takže by si člověk řekl, že jen cukrovkáři, ale máme tam všechno 😒

nadis.h
28. led 2010

Tak diabetologie se mi zrovna nehodí. 😀 Ale nejspíš k Vám půjdu na test na cukrovku ne??Jako těhu.

jastr77
28. led 2010

Na to bys asi šla na ambulanci centrálních odběrů, je to novinka. Ale pokud budeš mít těhotenskou cukrovku, tak budeš chodit k nám do poradny. Ale ty ji mít nebudeš!!!!! 😀