Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
3. čer 2010

Ahojky Kamčo 😵 😵 😵 jak dopadl HP? Jinak děkuju,zítra se země otřese 🙂

kkamca
3. čer 2010

Kapi HP v normě jen něco mám hraniční T4.od štítky.
Budu myslet na tebe-zítra. 🙂

kapibara
3. čer 2010

kamčo...to je fajn,štítku už ale lečíš,vid? 🙂

kkamca
3. čer 2010

Ano,léčím..jenže todle je nějakej jinej hormon-jako se štítkou spojenej-já léčím tsh,tohle je t4.No uvidím co a jak dál dr vymyslí s touhle léčbou.
Jdeme ted v červnu na kontrolní spermio,já pokud budu muset-a asi že jo..tak na folikulometrii.Bo vypadá,že ovu nebyla ani s clo..Snad se brzy dočkám..car.

kapibara
3. čer 2010

kamčo...tak to je mi líto ☹ prostě to doporůčo na něm musíš vymámit,nedá se svítit 😉

kkamca
3. čer 2010

Kapi to budu muset,protože po tom co se stalo --jako že volby a jakym směrem se to vyvíjí..tak by se mi taky mohlo stát,že už bych se pak ani mimi nedočkala,bo bych na ivfko,či iuičko neměla.Chtěj zase udělat větší přispívání při léčbě neplodnosti,aby jsme se podíleli víc na tomto placení.
A že zrušíí porodné i jiné příspěvky-přídavky na děti,z rodičákem chtějí zahýbat.To bude ještě dusno. 😔
Naštěstí k němu jdu jak dojde mrška,tak na měřeníčko..tak dáme zase krutou řeč. 😝

kkamca
3. čer 2010

No nic..potáhnu do hajan.
At ti to vyjde..držím všecko co mám. 🙂

isaosa
3. čer 2010

KAPIBARA: no super....sparing partnerka 😀 ... můžem si palce držet navzájem 😀

NADI: děkuju 🙂

kapibara
4. čer 2010

isaosa...držím palce jako blázen 😉 piš,jak se cítíš a tak..můžeme si navzájem i postěžovat 😉

kkamca
4. čer 2010

Kapi tak jak je?

kapibara
4. čer 2010

kamčo...jo,fajn,bolí mě trochu břicho,ale zítra už to bude OK 🙂 a krutou řeč dej,ať se něco děje,čekáš už dlouho 😖

isaosa
4. čer 2010

@kapibara Jasňačka! .... Dnes mě teda bolelo fest břicho, cítila jsem ovulaci ... ale spíš jsem z toho měla radost než že by mě to nějak vadilo. Jak rychle se člověk stane "úchylným" 😀
Zítra jdeme na půl osmou .... teda P., já půjdu až hodˇku po něm. .... jak to tam chodí?

kapibara
5. čer 2010

isaosa...mně vaječníky bolí vždycky,ale bolela mě děloha včera,jak tam stříknul doktor to sperma 😅 ale dnes už OK...jinak ráno manža vzorek,já mu včera pomohla v odběrové místnosti 😀 pěkně jsme se u toho nasmáli 😀 a pak zhruba za hodku a půl jsem šla na sál...dají Ti slušivou košili 😅 a pak se jde na věc 🙂 nic to není,mně nic nebolelo,prostě jako vyšetření v zrcadlech,držím pěsti!!!!!!

isaosa
5. čer 2010

😅 @kapibara Tak už jsme taky "oplodněná" 😀
Manžel dal ráno v osm vzorek, prý fronta na odběrovou místnost jak na banány 😀 Já přijela ve 3/4 na devět, do 9:10 stepovala přede dveřma než někdo přišel otevřít 😒
Na sál jsem šla před desátou. A jak píšeš tak všechno v pohodě. Ale břuch mě teď teda bolí taky a fest. Když jsme v klidu (sedím, ležím) tak ok, ale jinak ho prostě cítím. .... no zítra sand už bude dobré a za 14 dní....
I když teda radši ani nemslet, že by to vyšlo. Úspěšnost minimální, i doktoři mi dali už clostil na další IUI 😎

Jo a zákrok prováděl MUDr, Petr a je fakt super, jak jste tu psaly 😅 Milý a příjemný pohodář, všechno pělně komentoval a vysvětlil. Fakt super!

kapibara
5. čer 2010

isaosa...tak v tom lítáme už obě...na úspěšnost raději nemyslím 😢 ...jinak clostil mám taky na příští IUI a pak popřípadě KET 😝 ...my tam v pátek byli skoro úplně sami,až jsem se divila...na sále jsme taky byli jen v pátek my....jinak břicho dneska už OK,tak zítra už to budeš mít taky v poho 😉 ale včera to byl docela mazec 😅

kkamca
11. čer 2010

AHOJ Kapi tak jak je?

Prosim tě řeším se známou..gennet má ted novej ceník (i stránky) a je tam psané,že iui se platí.Sím tě jak to tedy je?
Díky.

kapibara
11. čer 2010

Ahoj Kamčo 🙂

Já neplatila za IUI nic, jen poplatek 30,-
Jinak se mám tak nějak normoš,je brzo na nějaké závěry. Jak se máš Ty?

kkamca
11. čer 2010

Ale u mě taky nic nového..myslela sem si,že dle grafu by to mohlo vyjít a ono kulový.Začínám lehce špinit a test 10 tkový ráno negativ-bílý.Ch joo ..Tak jedem dál no.

Děkuju teda za info

kapibara
11. čer 2010

Kamčo...no, je prostě na čase,aby vám pomohli odborníci 😒 popožeń toho svého doktora 😠

kkamca
11. čer 2010

Budu se snažit co nejvíce na folikulometrii.. 😖 At se pohneme.
V pondělí jeden do pražskýho car na spermio..tak jsem zvědavá.Chtěla sem se poptat tam--pak sem ale koukla na ceníky a hold budu muset dupat doporůčo,protože gest ( v nem bych doporučo nepotřebovala) je draží jak gennet.a docela markatntně.

kapibara
11. čer 2010

Kamčo...dupej,dupej,pač máš na to právo!!!!!

kkamca
11. čer 2010

Jsi jak sestřenka..ta mi to psala taky,že mám na to právo.Že pro něj to neni taková práce napsat papír.
No on má ten svůj mozek ,že to vyjde..ale já už vim že ne.

Jak snášíš vedra?

kkamca
11. čer 2010

Já akorát peču bramboráky a padám na hubu. 😝

kapibara
11. čer 2010

Já nechápu o co mu jed 😠 já zas žehlila,musela jsem,mazec 😝

kkamca
11. čer 2010

Kapi já žehlila včera po obědě.. 😝
Jsem si pěkně zdřímla. 🙂

kapibara
11. čer 2010

kamčo...budu držet pěsti na pondělí,ať jsou bičíkovci co nejvíce v pohodě 😉

kkamca
11. čer 2010

Mno si právě říkám,jestli se neláduju zbytečně hormonama a ono pak kulec.
A děkuji ,vysledky budou nevím kdy.Pošlou nám je dom.

kapibara
11. čer 2010

kamčo...my je měli v Gennetu asi za hoďku 😅

kkamca
11. čer 2010

😀 😀 No my jdeme na anonymní..ale přesto tam budu zanechávat adresu.Trochu paradox no..
Takže to nebude hned. 😉
A mažu do vany

kapibara
12. čer 2010

kamčo...proč jdete jako anonymní? 😕