Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
23. črc 2009

Maji tys byla na laparce ted? Chudátko. 😔 Fuj já už chci na tu svou laparku zapomenout. 😝

dvojcata2
23. črc 2009

Ahojky děvčátka tak je to teprve týden ale mám chut zavolat do Gennetu jestli už mi to pojištovna schválila ale je asi brzo i když za telefonát nic nedám že???

nadis.h
23. črc 2009

Ahoj dvojce. Já bych to zkusila v pondělí. Berunda to tam taky měla později až nějak.

ma.ja
23. črc 2009

nadi byla jsem na laparce 22.6., a bylo to docela v pohodě. Nejhorší bylo, že mi intubací poškrábali v krku, dva dny jsem skoro nemluvila, jinak si nemůžu na nic stěžovat. Všichni hodný....třetí den mne pustili domů...

nadis.h
24. črc 2009

Maji proč Tě intubovali?Probůh to nedělali ani mě snad.Bo o tom nevim. 😒

dvojcata2
24. črc 2009

Ahojky tak jsem nevolala nebudu jse zbytečně nervovat zavolám tak ve čtvrtekHolky proč se většinou první pokus IVF nepovede???

janik8774
24. črc 2009

dvojcata2
Kde si zase slyšela takový blábol že se první IVF nepovede.Já jsem měla 1.ivf jako pokus,protože jsem ho musela kvůli partnerovi zrušit a před 3lety jsem byla na 2.ivf s jiným partnerem a mám z něho syna a věřím že v srpnu bude i druhé ikdyž mám za sebou jeden neuspěšný KET. ☹
Všechno je v hlavě.Psychyka dělá hodně. 🙂 🙂 Musíš to brát jako něco normálního,nic mimořádného,neupínat se na to.Ale to už jsem ti jednou psala.
Za měsíc budeš už těhotná. 🙂

dvojcata2
24. črc 2009

Tak jo 😉 😉 😉

janik8774
25. črc 2009

Tak snad se sejdem u těhu kafíčka. 🙂 🙂

dvojcata2
25. črc 2009

No v to doufám.Já jsem ted byla se psem u nás v lese je to samej satan.Ted jsi jdu na chvilku dáchnout 😔

ma.ja
25. črc 2009

ahojky 🙂
Nadi- nevím jestli jsem to nespletla, ale byla jsem v celkový narkoze a měla tu trubku do krku na dýchání ☹ myslím, že se tomu říká "intubace" nevím?

nadis.h
25. črc 2009

Maji jo jo to je ono.Tak to já neměla naštěstí. A jestli mi to dali až pak když jsem byla v narkoze tak o tom nevim.Nic jsem necítila,že bych měla v krku.Jen jsem byla napíchlá na přístroje aby věděli,že mi tluče srdéčko a to bylo vše. Dvojce není to vždy,že první IVF nevýjde. Berunda odsud už to má za sebou. 1 IVF a je těhule. 😉

janik8774
25. črc 2009

Laparoskopie není teda procházkou rájem.Též ji mám za sebou a doufám,že už to nebude nikdy nutné.

nadis.h
25. črc 2009

Janiku souhlas. Tvrdím to samé.Já nejsem žádná cíťa rozmazlená, ale zatím tohle byl ten nejhorší zážitek. Bulela jsem bolestí jeden den jak malej harant.Nezabíralo mi nic na bolest. Není se čemu divit,když se ve mně rýpali 3 hodiny. 😝

bbberusak
26. črc 2009

Ahoj Nadi a holky 🙂
Nadi, slábne mi ta druhá čárka a přestalo mě bolet břicho a přestávaj mě bolet prsa...☹ může to být biochemka nebo něco takového i když mi hcg rostlo?
jinak nevíš, co je s rodinou? od včera dopoledne se tam nemůžu dostat...

rina1
26. črc 2009

Holky me taky rodina nejde, bberusaku fakt slabne?Delas stejny test?? Dojdi znovu na krev pro jistotu.

bbberusak
26. črc 2009

Nadinka říkala, že prý to je z bouřky, že jim asi spadl server...a ted o víkendu to asi nikdo řešit nebude...
no, slábne...nevím jak to říct...trvá to hrozně dlouho až 10 minut než zesílí..ale je stejně silnej jako ten kontrolní...a pak časem zase zeslábne...tak nevím...to čekání je fakt hrozný....teď budu čekat 14 dní na utz, a budu se modlit, aby bylo už vidět / slyšewt srdíčko...i když píšou, že srdíčko je až od 7 týdne a já budu ve 4 týdnu...

papalinka
26. črc 2009

Bberusaku, ale píšeš, že čárka je stejná jako kontrolní, tak se neplaš, určitě je vše OK, navíc roste hcg, tak myslím můžeš být naprosto v klidu. Jinak sdrdíčko je vidět od 7 týdnu od poslední MS, takže 14 dní po zmeškané MS budeš v 6tt. 🙂

rina1
26. črc 2009

Bberus srdicko byva od 5 tydne ja mela u 1. tehu, no uvidis, nebo se tam nacpi na krev do Gennetu rano zitra oni te neodmitnou a hlavne ty sestry nemaji takovy prehled, proste reknes, ze jdes na opakovany odber na HCG a hotovo a ona ti to vezme,nebude to rozebirat proc a jak, bez, budes klidnejsi..

bbberusak
26. črc 2009

Tak tomu moc nerozumím Papi 🙂 když jsem byla na ivf a vím jistě, že transfer byl 11.7.? tak jak se to může počítat od poslední mensky? nebo jsem teda pěkně zaostalá,že to nevím🙂 takže já ted nejsem ve 2 tt ale ve 4 tt? tomu fakt nechňápu 🙂
Ty čárka pak nakonec je stejná., ale ne v limitu...

já si dělám Rinuš každý den ráno test...a hlídám jeslti neslábne...ale stejně, i kdyby mi šlo dolů hcg, už s tím nic nenadělám...ale teda těch 14 dní do utz bude horor...

papalinka
26. črc 2009

Berusaku, i při IVF se to počítá podle poslední MS, nebo jsi měla OPU nějak výrazně jindy než 14 DC? Pokud už ti mešká MS, tak jsi v 5tt. A těch 14 dní teče jak voda, neboj! 🙂

papalinka
26. črc 2009

Holky, kolik dní po ET máte v Gennetu oficiálně testovat z krve?

bbberusak
26. črc 2009

podívej se na moje album Papi, tak je vidět testy od 11 dne od ET...
a díky za vysvětlení...Opu jsem měla přesně 14 den cyklu 🙂 a termín na MS včera..takže začínám dneska 5tt? to je krása🙂

oficiálně jsem měla testovat až za 14 dní od ET..ale já začala 11 den špinit..takže jsem mazala ráno na gyndu, tam mi nabral Hcg a měla jsem 126,7...v pátek do gennetu na krev a bylo 273...

papalinka
26. črc 2009

No to je krásný nárůst hcg a krásné testíky! Gratuluji! Na ostatní příznaky nehleď, nic neznamenají, hlavní je ta krev a ta je super! 🙂

bbberusak
26. črc 2009

ježiš, moc děkuju Papi 😅 já bych potřebovala se něčím zaměstnat, jsem děsnej plašan a všechno pořád hodnotím negativně..že mě přestává bolet břicho a prsa hned připisuju neúspěchu...moc děkuju, fakt 🙂

nadis.h
26. črc 2009

Beruš neseránkuj mě pořád s těma testama!! 😀 Už si žádné nedělej!!! Jak píšou holky..Raději jdi na krev a na testy kašli..

Rinuš rodina nefachá nikomu nooo... 😝

bbberusak
26. črc 2009

Jeee, Nadi, ty jsi tady? 🤐 já už netestuju, dneska naposledy a tohle co mám v albu fotil manžel a máme to uložené v PC,víš?
Už jsi doma?

rina1
26. črc 2009

Berus koukla jsem se na ty tvy testy, to mas uplne v poho, ale na krev jdi, ono to HCG nejak po 2 dnes se zdvojnasobi nebo jak, nacpi se tam a hotovo. 😉

nadis.h
26. črc 2009

Beruš stíhám Tě všude! 😀 Jj už jsem doma. Byla bych ještě dřív, ale zakecaly jsme se s šéfovou asi 2 hodinky o nemocích,porodu a operacích a tak jsme to musely všechno probrat... 😀 A vim, že do Libereckýho špitálu asi rodit teda fakt nepůjdu... 😝

bbberusak
26. črc 2009

já už byla dvakrát a bylo to po dvou dnech dvojnásobný...
Nadi , koukám, koukám, že mě stíháš všude🙂
To jsem ti ještě neřekla? do liberce ani omylem...bud turnov nebo jablonec 🙂