Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
5. srp 2009

ahojte berušky 🙂
tak dnes jsem byla u Mudr Petra na folikulometrii, mam jednoho folíka 19mm, dnes večer v 9 píchnem pegnyl a v pátek jdem na IUI.
Nějak se mi to celý nezdá, před laparkou jsem měla s Clostilem 3-4 folíky a ovuli tak 14DC a teď jsem 14 DC a mam takovýho mrňouse a jen jednoho ☹
tak jsem zvědavá, spíš jsem pesimista, protože mam ten folík vpravo a tam je vejcovod naprd ☹

nadis.h
5. srp 2009

Ahoj ženušky, 😀

Jani to bylo tak pěkně zformulované ta Tvoje odpověď s mrchou, že jak to následovalo po příspěvku dvojcete o tom kde jsem tak jsem si myslela, že se takhle pěkně po mě sháníš. 😀

Já v práci nebyla už od soboty. Ale dělám doma, mám toho dost. A zlobil mě počítač a furt mi padalo připojení tak jsem nekoukala.

Myslím, že doplatek na Puregon je 4770,-

semy.cz
5. srp 2009

ahoj holky 🙂

tak zítra nás čeká druhé IUI 🙂
včera jsem byla na UTZ a mám 2 velké a 2 malé folíky ty 2 velké jeden 30 a druhý 22mm každý na jedné straně..takže to vypadá dobře 🙂 a sliznici 8mm takže taky ideální 🙂

akorát říkala dr. Bydžovská že ten největší už trošku hraničí s cystou, ale že si myslí že tam vajíčko taky bude 🙂

janik8774
5. srp 2009

nadis.h
Tobě přece nebudu řikat že si mrška. 😀 😀 😀 😀

nadis.h
5. srp 2009

Jani no já si to nedala do souvislosti s mrchou jako takovou, ale jako,že jsem mrška kde se flákám. 😀

Holky držím palce na IUI.. 😵

ma.ja
5. srp 2009

jé Semy tak to tady nejsem sama, budem mít spolu "dlouhých 14 dní" 🙂 , ale teď tomu nerozumím, jaktože máš "2 velké-každý na jedné straně"?

nadi díky, a jak ty jsi na tom?

nadis.h
5. srp 2009

Maji já jdu do akce asi až v září .. Byla jsem teď na krvínce kvůli FSH a mám to zase povyskočelé nějaké nahoru. 😝 Meškala mi mrcha o 14 dní tak prý asi z toho. Tak teď chci pro svůj klid v duši jít na další odběr zda už to bude ok a v září stimulka.

ma.ja
5. srp 2009

😒 ach jo, ty to nemáš jednoduchý. Dnes jsem se ptala Mudr Petra, jak dopadl můj horm.profil, tak všechno v pohodě. Jen si trochu rejpnul, že v mým věku (35) bych měla uvažovat o jiný metodě než o IUI. Moc mi to nesedlo, ale je to jeho práce...pak už to bylo v pohodě. V pátek mi to bude dělat on...

nadis.h
5. srp 2009

Maji no na to, že čekám od března tak dobrý. 😝 Prosím Tě Petr má pořád nějaké takové poznámky. Když ne na věk tak zas jakmile má někdo jen krapet vyšší FSH tak zase, že už jde do přechodu... Jako já ve 26i..apod. 😝 Bránila jsem se od začátku primářky, ale ted jsem moc ráda, že jsem nedala na řeči a šla k ní. Každopádně s jeho názorem na IUI souhlasím. Ne z hlediska věku, ale z hlediska úspěchu. Samo že se může zadařit, ale přece jen to % úspěšnosti... Ale kdo vííí holky. Třeba zrovna u Vás bude mít IUI 100% úspěšnost. 😉

dvojcata2
5. srp 2009

Ahojky doplácela jsem 4097kč.Mrcha nééééééééé ty Nadis 😀 😀 😀 furt nikde a tak čekám a modlím se aby přišla.
Nadis nebyla jsi v Gennetu v úterý odpoledne??

nadis.h
5. srp 2009

Dvojce to je normos s tou mrchou. Ja ji mam vzdy jak hodinky a 4xted kdy jsem ji chtela tak meskala. 🙄 v Gennetu jsem nebyla ted. =-(

dvojcata2
5. srp 2009

já že vyšla předemnou taková hubená sympatanda takovej typ jako ty tahle fotka je malá takže to nejde poznat. 🙂

nadis.h
5. srp 2009

Dvojce tak to nee ja. Ja jsem stihla sice,ale ten kopecek co mam misto bricha uz moc stihle nevypada. 😀 holky jak se dokopat,abych usnula? Rano vstavam v 6. Fuuuj.

dvojcata2
5. srp 2009

A já to zase chci dostat!!!To je hrozný když to chci tak to neoříjde 😠 Tak koukej chrupkat nebo ráno nevstaneš já vstávám každý den v 7 a večer každý den v 7 příjdu domů 😒

nadis.h
6. srp 2009

Tak jsem fakt spala růžově. 🙄 Furt jsem se mlela a v 5 ráno kdy jsem se podívala na mobil kolik je hodin tak jsem konečně zabrala a v 6 budík. 😝 Fuj měla jsem pěkně blbou náladu. Ted jsem v práci od 6.40 už a povalím na otočku do Prahy na pracák. 😖

semy.cz
6. srp 2009

ahoj holky......tak .bohužel jsme dopadli dnes špatně ...
IUI teda udělali, ale manžel měl spermio ještě horší než minule..hlavně na počet..jen 10mil...a i kvalita asi jako minule takže taky žádná sláva.....bylo u toho přímo napsáno že nevhodné na IUI..a i doktorka říkala že to je zbytečný..že doporučuje aby se hned udělalo ivf
tak musíme teď probrat doma co s tím ale asi to vydím tak že příští měsíc půjdeme ještě na iui a pak další ěmsíc IVF když to nevyjde do té doby....bude už pak v práci po dovolené takže budu moct v klidu napsat enschopenku po transferu abych byla v klidu....
ma.ja kdy ty jdeš?..až zítra?

janik8774
6. srp 2009

nadis.h - až budeš těhu a nebo s prckem tak to se už tuplem nevyspíš 😀
Ted je ale divné počasí.Já jsem taky nespala a budila jsem se.Dokonce na včerejšek jsem se vzbudila ve 3 a koukala jsem do 5.Pak jsem zabrala.Naštěstí malej vstával až v 7h.Jinak bych byla asi mrtvá.

semy.cz
hlavu vzhůru.Dva měsíce utečou jak voda
.Nebylo by lepší jít rovnou na IVF?

semy.cz
6. srp 2009

jani právě že musíme doma probrat jak to udělat..hlavně finančně...všechno jsme teď dali do bytu takže si stejně budeme muset asi půjčit od našich..a taky příští měsíc bych pak nemohla zůstat doma jelikož má kolega dovolenou...

semy.cz
6. srp 2009

doufali jsme že k ivf vůbec nedojde...před prvním iui měl spermio dobré, tak jsme doufali že se to podaří..jsem z toho dneska hodně špatná...

janik8774
6. srp 2009

ivf je trochu dražší.To aby ty peníze člověk tisknul. 🙂
Vím o čem mluvíš.U nás si naši "zaplatili" miminko. 😀 😀

semy.cz
6. srp 2009

no ptala jsem se doktorky a spočítala mě to na cca 15 000 ☹

janik8774
6. srp 2009

pokud ti budou stačit injekce pro stimulaci.
Já jsem si je musela přikoupit na jeden den.Je to síla. ☹
Tak at se podaří a nemusíš jít na IVF.

semy.cz
6. srp 2009

no to byla naše nejvbětší radost..kdyby se přeci jen teď zadařilo....
no já mám na ty hormony dobrou reakci, tak snad delší nebudu kdyžtak potřebovat....

nadis.h
6. srp 2009

Ahoj holky,

semy to mě je líto. ☹

Holky s tím placením ... Oni řeknou každému, že to výjde na cca 15-20 tisíc. Ale berou v tom ty lepší injekce, ICSI apod. Já teda každého od Fostimonu a injekcí hrazených pojišťovnou odrazuju, protože jsem neměla ani folik po vysokých dávkách, ale na druhou stranu beruška měla Fostimon a je teď těhu. Takže je to individuální jak kdo na to bude reagovat. Ale i tak je to řešení když nejsou peníze prostě to risknout a jít do toho takhle. Spermo když je dobré a je více vajuch tak ICSI také nemusí být a když ani mrazit nebudete chtít nebo nebude co tak Vás to pak ve finále nevýjde na ani korunu.

Dvojce dneska kdybych neměla fofra tak jsem se za tebou stavila. 😀 Už jsem si omrkla kde to je tak vím. Ale byla jsem v práci a pak z práce letěla do Prahy. Kvůli jednomu debilnímu podpisu a zase zpět. 😝 Ale což penízky jsou potřeba a raději at příjdou ted a nemusím čekat zas měsíc.

janik8774
6. srp 2009

Těch 20tis je realné.Já jsem přikupovala injekce a přišlo mě to na 20tis.Naštěstí to vyšlo hned a tak jsem nemusela na KET.Za to ted jenom cáluji. ☹ Co by člověk neuděl pro mimiska a proto aby nemusel do práce. 😀 😀 😀 😀

dvojcata2
6. srp 2009

no určitě se stav budu se těšit.Holky MS ještě nikde já se s toho zblázním

nadis.h
6. srp 2009

Janiku to je paradox. Já byla na nervy už z toho,že jsem doma a nechodím do práce. 😝 A jelikož ted mám práci od pána boha, která lze skloubit jak s mimi tak se stimulkou, tak s těhu tak jsem fakt štastná. Mě příjdou korunky na mimi zrovna příští týden. Tak je hned musím někam zašít, abych je neutratila.. 😀

Dvojce já na ní ted čekala 14 dní...Hnuska jedna zabržděná. Ale včera proběhla ovulka takže to znamená,že už je vše v poho a snad tentokrát příjde mrška tak jak má. Dvojce a jak se prosím Tě jmenuješ jménem? Kdybychom se nepoznaly tak at se zeptám na Tebe a nemají mě za blba, že se ptám po dvojčeti... 😀 😀

dvojcata2
6. srp 2009

Jana Trojanová 😀

nadis.h
6. srp 2009

Tak fajn Jani. Dneska jsem se nad tím už pousmála jak jsem šla kolem,že vlastně nevím po kom bych se ptala. 😀

dvojcata2
6. srp 2009

mně poznáš ted nám onemocněla kolegyně tak jsem tam jen já a ještě jedna holčina ale ta má 160 cm a hubená já mám 170 a prdelatá delší vlasy a ty jsi jménem?? 😉