Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
5. zář 2009

Jani ano už jsem takových pár četla. Normálně dostaly aj mrchu a vzdaly to protože testy byly nega a pak krev byla pozitivní.

janik8774
5. zář 2009

To není asi můj případ.Malinkatá naděje tam je,ale opradvu pidi.Pořád mě pobolívá pravá strana a nevím co to je.
Jsem zvědavá co mi řekne má drahá polovička.O testech ví,ale ráno musel jet pryč a tak nebyl čas to probrat.
Jsem zvědavá jestli změní názor a půjdem do dvou.Já jsem byla proti,ale ted at se děje vůle boží.Je mi to už jedno.
S tou naší uspěšností to nebude 100% a tak se asi nemusím bát.
Ted je to na vás holky! Já to mám už za sebou.

janik8774
5. zář 2009

Jani,Nadi je tu pro vás nová diskuse.
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

nadis.h
5. zář 2009

Jani určitě jdi do 2. Však se podívej na jiné diskuze co měly holky 2 embr a jen málokdo má dvojčata.

janik8774
5. zář 2009

Nic jiného mi asi nezbývá.Ale jestli se jeden neuchytí tak jaká je pravděpodobnost že se uchytí 1 ze 2.Všechny se dobře vyvájely.Minule jsem měla 5denní a ted 4denní.Jsem zvědavá co mi k tomu řekne doktor.Co mi je platné ještě 11 eskymáků když se nedaří.
Ted jsem žehlila prádlo a uklízela jsem ho Vojtovi do skříně a když jsem tam viděla zimní fusak do kočárku a povlečeníčko do postýlky a tu postýlku rozloženou tak mi z toho bylo smutno.

dvojcata2
5. zář 2009

Jani ještě ale neházej flintu do žita naděje ještě je.Já to stejně nevydržím a zkusím testnout tak ve středu i když si to možná budu vyčítat.

meduna
5. zář 2009

Ahoj holky,tak jak je?u mě bylo pracovně 😝

nadis.h
5. zář 2009

Jani a co imuno a genetika? Nebo laparka diagnosticka?

Ja uvarila domaci kureci polevku a segedyn a po o jsme usli kazdy na jedne sedacce v obyvaku az do ted. Ted se rozdelime. Ja pujdu koukat na Primu a milacek na Asterixe. 🙂

dvojcata2
5. zář 2009

já jdu do vany na práci už nevidíme zase ráno na novo.Ten můj je nervozní jestli on mi nebere hormony ale já jsem v klídku. 😀 Taky koukám na asterxe 😉

nadis.h
5. zář 2009

ahoj Medu. Ja dnes varila jen a pak jsme chrapali. 🙂 ted koukam na film v pelechu a brouk na focus.

janik8774
5. zář 2009

imuno a genetika to jako já? Řešilo by mi to něco? Já zkusím se poradit s doktorem.Další zkusíme asi v lednu - nějak začátkem.Manža nebyl moc nadšený,chtěl už toho nechat.
Jani -
ve středu by si mohla testovat,ale zvaž jestli ti to za to stojí.Možná že děláš dobře když děláš na stavbě.Já jsem si říkala,že asi příště budu mýt okna a prát záclony.Ale v lednu? Jedině že by bylo teplo. 😀
Nevěřím už moc.Vše je proti.

nadis.h
5. zář 2009

Jani vezmi si,ze Vojtu mas z doby pred skoro 4 lety. Mohlo se v tele neco zmenit a treba tam je neco co brani tomu,aby se to zas povedlo. Zkus se mrknout na diskuzi co je tady snizena bunecna imunita. Tam o imunu pisou,co muze byt za problem.

janik8774
6. zář 2009

Nadi,
ty si mi nasadila brouka do hlavy.Všechno je možné.Manža souhlasil s dalším pokusem,ale obávám se že už je to asi poslední.Nějak se mu nechce to pořád zkoušet.Říká,že jsme pro to udělali maximum.
Ta diskuse je za trest.Jenom se v tom utápím a trápím. ☹
Nemá to Janina lepší? Dělá si stavbu a vidí za sebou kus práce.Tak snad jí to vyjde.

nadis.h
6. zář 2009

Jani nejsi první ani poslední kdo má dítě třeba hned z 1 IVF a druhé jim nejde. Na rodina.cz kam taky chodím je holčina co má skoro 2 letou holčičku a ted jde už na 3 IVF a taky nic. To imuno a genetika je hrazený pojišťovnou tak tím určitě nic nezkazíš,když si na ní zajdeš. Dělali Ti nový hormonální profil? Jestli třeba tam taky není zakopaný pes.Určitě bych chtěla nějaké vyššetření ať zbytečně mrazáčkama neplácáš.

Janča dvojče to má v pohodě,že má zaměstnanou hlavu.Aspon jí to utíká a nemyslí na to tak jako kdyby jen seděla doma a sledovala se.

janik8774
6. zář 2009

Jak se vyšetřuje genetika a imuno? To je jenom odběr krve?

dvojcata2
6. zář 2009

Ahoj kočičky to máte pravdu nemám čas na těhu moc myslet.Musím se někdy hlídat abych netahala věci prostě jsi uvědomit že mám možná v sobě mimísi 🙂
Jani zkoušela jsi nový test???
Nadi už jse ti to blíží vid??? 🙂

janik8774
6. zář 2009

Test jsem si nezkoušela Už ani nemám..Zítra jdu na krev.Ve 12h budu vědět jak na tom jsem.
To já jsem na bobíska ani nemluvila.To jsem ale máma.Myslíte si že to v tom. 😀

dvojcata2
6. zář 2009

jako jestli to je v tom že jsi na něj nemluvila???Ty blázínku,jak říká můj drahý to je všechno osud ten rozhoduje.Tak hlavně dej zítra vědět ano moc moc ti držím pěsti i na vlasech aby tě testy zklamaly a na krvi bylo vše OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janik8774
6. zář 2009

Hned písnu.

janik8774
7. zář 2009

Ahojky,
vše podle plánu - krev je negativní.To se dalo čekat. ☹

janik8774
7. zář 2009

Chápete to?
Já jsem se zeptala své nadřízené a zároven své kamarádky jestli budu mít nárok na nějaké ohodnocení v práci a ona
mi na to napsala jako jestli mi můj základ připadá málo.Přitom ten základ tam má každý.Jako když to dává ze svého.
Ještě ráno mi to nevadilo že půjdu do práce a ted se mi vůbec nechce.

nadis.h
7. zář 2009

Ahoj holky,

Jani to mi je líto. ☹ ALe máš dobré zásoby ještě. 😉 Genetika i imuno se dělá z krve. Poraď se s doktorem co by bylo dobrý udělat.

Jani dvojce kdy budeš testovat? 😎

Jani jinak s tou prací to je na pytel všude teď. Já práci hledala od března do července. 😒

nadis.h
7. zář 2009

Jdu volat do G zda tam mám už pojišťovnu...A zítra ráno mám mít konzultaci.. 😉

nadis.h
7. zář 2009

Tak to tam ještě nemají. Ale i tak mám stejně přijít...

semy.cz
7. zář 2009

AHojky všem 🙂 Tak jsem s ena vás přišla podívat po nějaké době 🙂 nějaké nové těhulky?

My máme dneska za sebou 3.IUI....ale asi na nic..manžel měl ještě horší spermio než minule..minule 10mil a dnes 7mil...jenže bohužel jak jsem se teď přesvědčila v gennetu jim jde jen o peníze..hned nás chtějí zařadit do ivf..jako že záleží na nás kdy, ale že nic jinýho nejde..ale už nikdo nezjišťuje PROČ je ten počet tak nízký a to mě štve..takže manžel už je objednaný k Urologovi, který se právě i zabývá mužskou neplodností....přečetla jsem o tom dost článků a je plno příčin, který se dají buď hormonama nebo antibiotikama vyřešit a ještě to půjde přirozeně...
toť moje poslední zkušenost s gennetem...můžu říct že mě dost zklamali..myslela jsem si že chtějí lidem pomoct a ne za každou cenu vydělávat.... ☹

nadis.h
7. zář 2009

Holky tak mi volal Karel, že ho veze rychlá do Jablonce do špitálu... 😒 Strašně dlouho jsem ho posílala k doktorovi s žaludkem a on furt že né tak mu tam asi něco ruplo...

dvojcata2
7. zář 2009

Ahoj holky Jani je mi to moc líto je to asi ode mně hnusnýale doufám že jse k tobě nepřidám.A co ted kdy to můžeš zkusit znovu??? ☹

rina1
7. zář 2009

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla. Nadis neboj na gastru v Jbc jsou mooc dobry to bude ok.
Semy neboj, ja byla taky v Gennetu v Lbc 3x na IUI chce to cas s tim sperma, muj muz mel poprve uplne tragicky jen 4 mil a vsechno zdegenerovany dve hlavicky bez biciku atd. bral mesic Profertil nevim jestli z toho se mu to tak zazracne zlepsilo ale asi ne pisou tam ze min. brat 3 mesice, drahy to je jak prase, no a postupne se mu to zlepsilo na 146 mil dr. cumel ja taky, jsem se ptala, jestli to nevymenili. Proste ono je to pokazdy jiny, pak mel zas jen 9 mil. Vis s tim IUI to jeste nikomu nevyslo a to na netu ctu horem dolem cca rok.Myslim, ze jedny jen. Proste na to nemysli, neber to vazne co rikaji, IVF je celkem jistota ale taky prachy a nervy.

janik8774
7. zář 2009

Jani,
no to doufám,že se ke mě nepřidáš. 😀
Já mám zásobu a tak mám z čeho brát.Původně jsem myslela že půjdu až v lednu,ale asi se hodím marod už v listopadu.At mi vlezou v práci na záda.

dvojcata2
7. zář 2009

to víš že jo nemá cenu jít na chvíli!!! 🙂