Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

meduna
10. zář 2009

no já taky ne,ale asi je to normál,když to žere celého králíka,to musí být obrcep 😀

meduna
10. zář 2009

a kolikrát to tak cepuje za měsíc?

meduna
10. zář 2009

horečku má,protože bude mít asi nějaký zánět nebo vyčerpání organismu

nadis.h
10. zář 2009

Zánět zatím nenašli dle odběrů.Už aby byl doma. Se tu budu o něj hezky starat sama.

Holky já to taky nevěděla a prvně když jsem to viděla tak jsem si myslela, že tam narafičil nějakýho uměláka... 😀

nadis.h
10. zář 2009

A kadí jak kdy.Vždy po "jídle"..Žere 3 velký potkany za 3 týdny až měsíc a pak to straví a vykadí.Ale když se svlíká tak to třeba trvá skoro 2 měsíce.

meduna
10. zář 2009

tak to já jsem svlečená hned 😀 😀 jdu do pelechu,zítra do práce a pak v sobotu odjezd Zahrádek k sestřence a večer na kabáty,to bude mazec 😎 😎 tak zatím ahoj a zítra ještě písnu

nadis.h
10. zář 2009

Já jdu taky. Dnes jsem docela unavená tak snad zaspím. Dobrou holky. 😉

dvojcata2
11. zář 2009

tak jsem byla na krvi ve 2 mám volat ale vím že je to negativní uprosila jsem sestru aby mi nekončila neschopenku protože do práce koukat na těhotný nemám ani pomyšlení.Mám velké bolesti loupla jsem si brufen tak všem přeji vytoužené // 😉

nadis.h
11. zář 2009

Dvojce ach jo. Tak třeba to půjde tak, že Tě nechají doma tentom měsíc celý a dovolí Ti stimulovat od dalšího cyklu.Šla bys do toho ne?

janik8774
11. zář 2009

Musíš mít dva měsíce oraz od hormonů.Dřív nedovolí stimulovat.Alespon u nás to tak je.

Jani - ach jo.Ty máš smůlu.Hlavu vzhůru ono to jednou dopadne.
Plně tě chápu.Taky se z toho lížu,ale už je to lepší.

nadis.h
11. zář 2009

Někde to dovolí i další cyklus když nebyla žádná komplikace. Jen je to pak o tom zda to schválí pojišťovna. Primářka mě řekla, že dřív jak po 3 měsících to schvalovat nechtějí, ale jsou i holky co jim to schválili hned.

Holky mě se do toho nechce.Těch neúspěchů je strašně moc. Všude... 😔

nadis.h
11. zář 2009

V pondělí mi pustí miláčka domů... 🙂 🙂 🙂 🙂

meduna
11. zář 2009

Ahoj holky,Jani Dvojče,je lepší si dát malinko oraz,taky záleží jak budeš mít měsíčky po té hormonální bouři 😝 já je měla dčíve jak hodinky a po oplodku,děs běs 🙄 Zůstaň ještě doma a odpočívej,to by ti asi nedělalo dobře teď koukat na kočárky a vypouklá bříška 😢
Nadi,tak konečně dobrá zpráva,že ti jde Lásenka domů 😵

nadis.h
11. zář 2009

Ahoj Medu. Jooo těšíkuju se na něj. Dneska už byl hubatej...Známka toho že je mu lépe. 😝 😀

Jinak jsem kravice páč jsem chtěla dnes jít na předoperační, ale jak jsem viděla ten hnus venku tak jsem se otočila a chrápala dál. 😖 Tak doufám, že to nedostan dřív jak v pondělí páč by mi nevzali moč s krví.. 🙄

nadis.h
12. zář 2009

Bože chytla jsem nějakou chřipku... 😖 Je mi pěkně zle a jsem v práci. Doufám, že půjdu brzy domů. Jsem totálně nefunkční. 🙄

janik8774
14. zář 2009

Halooooooo holčiny,
kde jste? Tady je od soboty mrtvo.

Nadi,lehla si a nebo jseš zdravá?

A co tyJani,jak je? Myslím na tebe jak to vzládáš. 😕

janik8774
14. zář 2009

A kde pak je Medunka? 🙂
Snad stále nepracuje.

nadis.h
14. zář 2009

Ahoj Janí, já se kurýruju a mám už ode dneška doma zlatíka tak jsem dnes nebyla ani připojená.Furt kejchám a smrkám, ale naštěstí nemám horečku. Jinak mi dorazila mrcha a já ted špekuluju zda mám už ted večer stříknout Synarel a od zítra píchat a nebo až ráno šplíchnut a píchat až od středy... 😕
Medunka má dovču a byla v ČR na Kabátech.

janik8774
14. zář 2009

Jestli ti dorazila až po obědě tak se to počítá od zítra,ale jestli chceš už dnes tak můžeš.Já jsem taky začala hned,neumím čekat.Tak to je paráda,že začínáš stimulovat.

nadis.h
14. zář 2009

Hlavně nemám furt předoperační a ted už to musím nechat až po mrše, tak doufám, že to nebude vadit... 😕 Začnu až od zítra at to mám pěkně od rána. A taky půjdu ještě na krev ráno, aby ni dyžtak primářka stáhla ty dávky na nižší...

janik8774
14. zář 2009

předoperační stihneš.Já jsem ho taky měla až po mrše.To je na jeden den.

janik8774
14. zář 2009

Držím palečky.

nadis.h
15. zář 2009

Jojo naštěstí mám v tomhle rychlou doktorku. Ale někteří obvoďáci jsou na hlavu a některé holky objednávají na tu krev a vyšetření. Se sestrou v Gennetu jsme se o tom i bavily, že tam byla holčina, které odmítli to předoperační udělat, že nějak jí dali termín za 14 dní tak jí ho celé udělali v Gennetu. Já tam ráno příjdu a po o už mám komplet zprávu i s krví.

Chtěla jsem jít dneska do Gennetu na tu krev, ale jsem totálně zničená.Do té chřipky jak jsem to ještě dostala tak mi ta mrcha dává zabrat...Bolesti mam jako prase... Prášek jsem si vzala ráno, ale ted už nic nechci brát,aby to nemělo vliv na stimulku. Večer píchnu 1 pigáro.

ma.ja
15. zář 2009

ahojte berušky, pěkně vás zanedbávám, co nového?

jindriska
15. zář 2009

ahoj Nadis, tak přeju pěknou stimulku. Já doufám, že začneme o víkendu 😀

meduna
15. zář 2009

Ahojte holčiny,hlásím se zpět,bylo fajn,řádila jsem jako za mlada 😉 Nadi,tak už začínáš 😵 holky četly jste to,jak psala j.cien na :čekatelky potvrzení těhu po umělím oplo,nebo jak se ta diskuze jmenuje,jak s ní mluvil ten debil doktor,jestli ne tak jukněte,fakt kokot 😕

meduna
15. zář 2009

Nadi,čajíčky a buď v teplíčku,ať je to brzy pryč.To je zase teď období,zima,prší,chvilku tepleji,pak zima jak v prdeli 🙄

ma.ja
15. zář 2009

tak jsem dočetla...no to jsou věci, žádný pozitivní zprávy ☹
Nadi - začínáš píchat 🙂 to je skvělý, hlavně aby se ti chlapínek uzdravil a neměla vliv ta jeho léčba na spermijky

Dvojče - je mi to líto, věřila jsem tomu, že když máte spermijky v pohodě, že to musí vyjít

Semy - určitě jsme se viděly, když koukám na tvoji fotku, šla jsem do ordinace před tebou, vůbec to nebolelo, jen když mi tam dávala zrcadla tak nic moc, bylo to od dr.Johannový lepší než od Mudr.Petra.

Teď přemýšlím, ke komu se objednat, pokud nevyjde IUI, tak na IVF. Primářka je úžasná a Mudr. Johannová, sice je mladá, ale byla jsem u ní jednou na folikulometrii a nemůžu si ji vynachválit.

nadis.h
15. zář 2009

Ahoj holčičky, jak se máte? 😵

Medunko ahoj Kabáti asi byl mazec co? Takových lidí tam. Jsem na Tebe myslela jak si to tam užíváš. 😉

Jindři tak šup šup at nemeškáš! 🙂

Maji jak se máš?

meduna
15. zář 2009

jo Nadi mazec to byl.Jsem schvácená jak stará kobyla z toho víkendu,spát se u sestřenky chodilo až nad ránem a ráno už tam malej strašil v 7 😕 tak mám kruhy pod očima,že by se na nich houpat dalo 😀 no už nevydržím,tak jak za malda 😝 V kolik si Nadi protáhneš dnes nosík synarelem?