Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
16. zář 2009

Medu já mu sodovku dala už.No a zmohla jsem něco? On to řeší kvůli penězům. Vydělává dost, ale nemá hrazené ani dovolené nic, tak že pokud není na PN tak nemá ani korunu a to on je takový,že doma prostě nebude no zadarmo.

O to líp Medu. Aspon si to volno užiješ doslova! 😀 Já dnes budu za negra. Mám tu hromadu žehlení. Snad 50 triček je jen z toho plus plno dalších.Já nesnáším žehlit.Škoda,že tu není poblíž nějaký mandl. Nosila bych to tam. 😀

nadis.h
16. zář 2009

Mám Synrale 2x2 stříkance denně a Gonal 262,5 jednotek na 6 dní. Dnes jsem byla na krvi na FSH a dle toho mi pak zavolá prim zda mi ty dávky nechá nebo zvedne nebo sníží...

meduna
16. zář 2009

to je ale divná dávka 262,5 😕 že ne rovnou 265 třeba.tak dej vědět co a jak až zavolá 😉

nadis.h
16. zář 2009

Medu páč na peru od Gonalu je to celý úchylný. Tam ani není rafička na tyhle jednotky jako že s nadepsanou hodnotou. Je tam jen čárka mezi 225 a 300 a to je čárka pro tuhle hodnotu.

meduna
16. zář 2009

ale já koukala a na starém peru mám tuhle dávku ,kterou ti nařídila,je tam přesně ,262,5

meduna
16. zář 2009

je to od 37,5-75-112,5-150-187,5-225-262,5-300-337,5-375-412,5 a nakonec 450

nadis.h
16. zář 2009

Jo tak já jí tam vůbec nemám.Já tam mám:

37,5 - 75 - 150 - 225 - 30 - 375 - 450 fuj když koukám na tu dávku 450 kdo to dostává takovou pecku hormonální? 😀

meduna
16. zář 2009

to nevím,asi by mě to usmrtilo a vaječník by explodoval,no tak jsou asi i jené druhy pera a já mám to s tímhle dávkováním,ale je už starší,nebo taky záleží na výrobci

nadis.h
16. zář 2009

no což čárka nečárka hlavně at to funguje jak má.

meduna
16. zář 2009

no a vo,vo,vo tom to je ne 😀

nadis.h
16. zář 2009

tak tak. 😀

2910
16. zář 2009

Ajoj Holky, tak mám dlouhý protokol a dnes začínám s prvním pigárem. Můžu se zeptat 7 den MC jdu na ultrazvuk a jak dlouho ještě trvá u dlouhého protokolu než jdu k OPU? Díky za radu a ještě něco, nemáte některá Anopyrin? Docela mě vyděsil příbalák, je tam psáno že se nesmí před těhu ani běhe něj, tak jsem z toho blázen. 😒

nadis.h
16. zář 2009

2910.. Čauky, kdo Ti dal dluhej pr.?? Já ho chtěla taky. Mám strach s mojim krátkym že zas nebudou folíci. 🙄 Prsim tě na příbaláky se vyprdni. To mě sestry říkaly hned. Oni vědí co dělají a Anpyrin a Prednison dávají všude dá se říct každé.

Jinak s dl pr bych řekla, že pokud začínáš píchat už dnes a máš mrchu tak, že máš krátký. Nebo to jsou injekce co se dávají někdy v polovině cyklu?

Jdeš na utz v pondělí??? Jestli jo tak já taky! 🙂 v 9,15

2910
16. zář 2009

Ajoj Nadi, moc díky jsem jak vyplašený poledne. No DR. Petr mi říkal, že je dlohý, musí mi dávat malé dávky aby prý nepřestřelil 😀 , no ale podle toho co říkáš, by to měl být krátký, to jsem jelen. Jinak jdu v PO na 8.00 hod.

nadis.h
16. zář 2009

2910 a máš mrchu dneska?Jestli jo tak to bude asi krátkej bych řekla. Taky mi dali na výběr jít nějak kolem 8, ale já musím od 7 do práce a ještě vůbec netuším jak se tam z práce dostanu,když tam jsem sama. 😝

nadis.h
16. zář 2009

2910 a čím stimuluješ a kolik jednotek?

nadis.h
16. zář 2009

holky tak trhám partu... fsh dneska 19,9 tak nemám stimulovat...

2910
16. zář 2009

To mi je moic líto Nadi, to tvoje tělo snad stávkuje. No psala jsi, že jsi nastydlá, tak se asi brání 😒 , Já stimuluji Gonalem a mám 225 ml na první 4 dny a pak 187,5 tak uvidím. Jinak mrchu jsem dostala včera a stimuluji ode dneška. Moc bych ti přála už taky nejaký pokrok, myslela jsem, že budeš o.k.

janik8774
16. zář 2009

ach jo Nadi,to je ale smůla. ☹
Vítej v klubu "neuspěšných a čekající na svůj čas" ☹ ☹ ☹ ☹

rina1
16. zář 2009

Nadi kliiid, ja mela zvyseny FSH prave taky tak 15,5 byla jsem nastydla, vydrz mesic klesne to....neboj proste jeste neni ta spravna doba, asi i ze ten tvuj je ted trochu ko, vydrz mesic nebo dva uz te nezabijou. 😉

nadis.h
16. zář 2009

Rini presne. Ja to beru dobre a jsem rada,ze se to zaseklo ted nez abych prisla o pokus. Uz me nejaky mesic nezabije. Radsi pockam at to ma nejaky efekt. 🙂

Jani nechtela jsem vybocovat z rady. 🙂)

janik8774
16. zář 2009

To bude dobrý.Vždyt víš že to máš jak na houpačce.
Prostě není ten správný čas.Dočkáš se. 🙂

meduna
17. zář 2009

Dobré ránko holky,jdu nakoupit,pak juknu.Nadi jak je?ptám se ,ale vím,odpověď,že urřo ne dobře.Ale jak poleví ta zasraná chřipka,bude to zase dobrý ,jak psala rina 😉

nadis.h
17. zář 2009

Jani spoléhám na to, že to mám jak na houpačce..srpen odběr super ---září na houby---říjen by měl být zase dobrý. Já z toho měla špatný pocit ted tím, že vím že mi to takhle obměsíc lítá.. Nehledě na to, že Karel přestal kouřit takže to bude určitě znát na spermu po těch 2 měsících. Špatný ho neměl, ale ted bude lepší.

Medunko ahojky.Že se Ti chce. Já naštěstí navařila a nakoupila včera. Tak dnes mam hawaj.

nadis.h
17. zář 2009

A taky si myslim, že s tou mojí chřipkou bych možná ani nedostala předoperační se schválením na narkozu.. Prostě celé to bylo ted špatně.. 😝

janik8774
17. zář 2009

Nadi,
v lékarně jsem snad viděla nějaké vitamíny pro muže na plodnost.Nechceš po tom podívat?

nadis.h
17. zář 2009

Jani my to zas nemáme tak zlé,aby on bral vitamíny. Máme jen 3% do normospermie. To spíš já bych potřebovala něco na ty vaječníky bláznivý... 🙄 Ale prý nic neni.

janik8774
17. zář 2009

Tak to jo.

janik8774
17. zář 2009

Nebud smutná.Třeba to jsou i nervy.Stejně pokud máš oslabenou imunitou nějakou chřipaznout tak to taky není dobrý.Musíš být zdravá.
Nevěřila jsem tomu že bych se někdy mohla topit v nějakém smutku,že nejsem těhotná.Docela mě to vzalo a nějak se z toho nemohu dostat.
Už jsem se ti 2x snažila zavolat když jsen byla ve městě a to tvoje číslo bylo vypnuté.Ty to číslo co si mi dala nepoužíváš?

nadis.h
18. zář 2009

Jani já to číslo pořád mám, ale telefon v kterém tu kartu mám, mám vybitý a rozbitou nabíječku.. 😨 Máš jen jedno číslo na mě, nebo máš i to druhé na kterém jsem?