Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
21. únor 2010

To teprve začnou nervy.Nejdřív čekání na // pak na krev pak na srdíčko pak na screening.:.A fuuurt něco. 😅

kapibara
21. únor 2010

Já vím,já vím.... 😖

nadis.h
21. únor 2010

Alejsou to hezké starosti pak už.

janina79
21. únor 2010

holky tak já dožehlila.... uuuf.... 🙂 hromada.... víc už nemůžu...

dnes tu skoro nikdo krom kapi a nadi nebyl... co pohár vever??

reny01
21. únor 2010

jani mě něco povídej o žehlení 😝 peru každý den várku,tak mám pořád co žehlit 😝
teď jsem konečně vypla.málá v posteli,mladej najedenej,tak mám chvíli klid 😉

petra49
21. únor 2010

ahoj holky, tak z prochajdy toho moc nebylo, protože se to pak zatáhlo a sněžilo

jinak jsme se stavili v makru a nečekaně koupili postýlku pro mimouše-měli ji ve výprodeji poslední kus za 600Kč-přírodní barva, bytelná, tak mám radost

pak jsme byli chvilinku u našich a teď už v pelíšku odpočívám a chci koukat na hokej- jestli neusnu

janina79
21. únor 2010

petruš, já taky chci koukat.... jsem zvědavá jak to s rusákama daj..... 🙂
postýlka za 600,- tak to je bomba.... jo když na to příjdeš, v Makru mívaj super akce..... ale jsou mimoletákový takže to chce přijet, koukat a hned KOUPIT.. 😉 😉
BOLÍ MĚ BŘÍŠKO JAKO MA MRŮCHU... sakra.... nesmí to přijít... NESMÍ

reny, to je věčně něco kolem rodiny... 🙂
já tohle moc ještě neznám 😒

reny01
21. únor 2010

petruš tak to jste teda krásně koupili postýlku 😵 pěkná cena 😵
to jo,počasí se odpolko trošku zhoršilo 😒
nezapomeň fotečku pupíka 😉
jani myslim na tebe a snad to nedostaneš 🙂 test ale vypadá dobře 🙂
jina s tou rodinou to poznáš,neboj 😵
večer jsem kolikrát ráda že jsem 😉 ale zase bych neměnila,protože mě to baví 😵

reny01
21. únor 2010

holky jdu k telce 🙂
přeju vám hezký zbytek večera 😵

janina79
21. únor 2010

taky taky... já jdu taky k telce.... se zavrtat,... pár ořechů... a nějaký zobáníčko a pak hokeeeej 😝

veverusa
21. únor 2010

Ahoj, tak už jsem zpátky.
Jani pohár byl vynikající - měla jsem griliášový. Chodíme do cukrárny v Ružodole.
Péťo taky jsme byli v Makru, kolem 17.00, třeba jsme se tam viděli 🙂

nadis.h
21. únor 2010

tak už jsem v pyžamku a koukám na telku. 🙂 Je hezké být doma.

Péti vzpomněla jsem si na Tebe když začalo sněžit. 😝 A cena za postýlku je fantastická!! 😎 Nechystáš se chodit někam na cvíčo?

Vever my máme cukrárnu přímo v hotelu. Je to nebezpečný. Chodím tam na maxi větrníky..😀
A dnes jsi mě namlsala na ten pohár tak jsem si tam došla taky pro 3 kopečky.. 😀

kapibara
21. únor 2010

oooooo jééééé,zase jídlo 😀 a větrníky,ty já můžu 😝

nadis.h
21. únor 2010

ted tlačim polomáčené sušenky s jogurtem... 😀 😀

veverusa
21. únor 2010

No teda. Větrníky mám moc ráda, ale manžel, ten by mohl na větrníkách žít. 😝
A ta vaše cukrárna je přístupná i neubytovaným? Že bychom zašli vyzkoušet vaše větrníky 😉

nadis.h
21. únor 2010

Holky to jsou maxivětrníky... 😀 Takový 3 v jednom...Vždy snim půllku a druhou nechám na pak páč už nemůžu. 😝

Vever je to kavárna co je vedle Mekáče na Benešáku patří to k hotelu Pr...

kapibara
21. únor 2010

Nadis..tvoje chutě plně chápu 😀
Ahoj Veverusa....

veverusa
21. únor 2010

Aha, tam jsme nikdy nebyli. Určitě to někdy zkusíme. Jen ty kila, kdyby tak nepřibývaly. 😖

nadis.h
21. únor 2010

Já teď kila pěkně omluvím.. 😀 Ale začala jsem se takhle přecpávat až nějak minulý týden naštěstí.. 😅

kapibara
21. únor 2010

Ženy,dobrou....tak snad zítra ET...zítra napíšu...papa

nadis.h
21. únor 2010

Kapi myslím na Tebe. Užij si to! 🙂 Dobrou noc

veverusa
21. únor 2010

Kapi dobrou a zítra na vás budu myslet 🙂
Nadi ty teď máš krásnou omluvu na jídlo. Maminky se cpát přímo musí. 😀

nadis.h
21. únor 2010

Vever no já nikdy takhle nejedla... 😲 Je to celkem nezvyk.. 😝

nadis.h
21. únor 2010

Holčenky tak já se jdu přemístit k telce do ložnice.

Hezký večer přeji a dobrou noc 🙂

veverusa
21. únor 2010

No ono miminko je už celkem velké a má taky svoje nároky. Teď prostě potřebuje energii, aby mělo z čeho růst. Jenže ty máš skvělou postavu, nemáš se čeho bát, tak pěkně bašti všechno na co máš chuť.

S těma chutěma je to při těhu divné. Kamarádka, když byla těhotná poslala manžela do obchodu, protože měla chuť na sladké, ale než se vrátil tak jí to přešlo a chtěla něco od masa 😀 Stalo se jí to víckrát. Tenkrát jsem myslela, že se s ní manžel rozvede.

veverusa
21. únor 2010

Tak jsem dožehlila.
Pracujícím přeji bezproblémový začátek týdne. Maminkám pěkné kopanečky a čekatelkám samé pěkné zprávy.
Zítra se na vás těším.
Dobrou noc.

indriela
21. únor 2010

Ahojky, tak Rusaci nas rozdrtili 4:2, kurnik sopa 😠
Koukam, jak jste byly dneska pilne vcelicky, coz se o mne tedy moc rict neda. To snezeni mi uplne zrusilo naladu. Jsem sla na prochazku a vratila jsem se jak snehulak 😒
nadis: to mas dobrou omluvu, u mne se ty chute projevuji i bez tehu, to nechci videt, az teda tehu budu, to bude traga!!!
veverusa: jasan, dr. Petr je tezkej pohodar, taky s nim mam dobrou zkusenost. Nikoho jineho jsem tam zatim nemela tu cest navstivit, takze nemuzu porovnat, ale co tu holky rikaji, tak jsou v pohode vsichni 🙂 Toz bud klidna a niceho se neboj. Ja tam sla poprve taky se smisenyma pocitama a odtamtud uz naprosto uklidnena a verici, ze tady mi fakt pomuzou...
kapi: drz se, at to mas rychle a hlavne uspesne za sebou, taky na Tebe budu myslet. Az se pak vyhajas, dej nam vedet, jak to probihalo, at mame co nejvic info - to vis, my co do toho teprve jdem, potrebujeme vedet kazdou malickost, aby nas nic neprekvapilo 😀
jani79: v praci hlavne klid a nohy v teple, jestli tam teda pujdes, opatruj se a ver, ze druha carka bude silit, nebojsevlkanic 😉
Dobrou noc vsem, I.

petra49
22. únor 2010

Dobré ráno všem, koukám, že jsem dnes první.

Veveru mi tam byli kolem třetí.

Nadi, na těhu cvíčo se chystám až opadne trochu sních a teď mi to zatím zakázala i gyndařka kvůli tomu krvácení.

Jinak mě dnes čeká úklid 😝 a manža přijede až v půl devátý to bude dlouhý.

petra49
22. únor 2010

tady se ještě spinká 😀 😀 😀 😀

ifet
22. únor 2010

Holky tak dneska už je to definitivní...dostala jsem to, tak ať žije 2. IVF...snad ty tři měsíce rychle utečou 🙂