Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
25. únor 2010

já opět usnula u knížky... jdu si dát obídek (co zbylo od včera od véči) a půjdu na poštu.... venku nádherně svítí sluníčko 😉 😉

haaribo
25. únor 2010

Jani, moc ti držím palečky na krev a děkuju! Může v těhu paralen, ale ještě bych to nehrotila....

kapibara
25. únor 2010

Haaribo...tak jsem se prokousla tvým příběhem....věřím,že po 3.IUI už toho máš dost...uvidíš,co Ti řeknou v Gennetu...to čekání je hrozné pro nás pro všechny....

Já jsem musela do města na úřady...asi po měsíci jsem se dostala mezi normální lidi...ač úřady nemusím,tak dneska mi to nevadilo...a hlavně to sluníčko...a taky jsem si po dlouhé době dala normální oběd a není mi špatně 😀

janina79
25. únor 2010

🙂 já byla na poště v droberce a v krámu a projít se... dostala jsem strašnou chuť na palačinky se smetánkem a borůvkama a šlehačkou, tak to manžílek bude mít radost... sladký večeře nemusí...

bydlím ve 3. patře a bála jsem se chození do schodů, ale v poho.... vyběhla jsem s nákupem a pak i z procházky... venku je královsky.... mám otevřený balkon ale piju horký čajík s citronem, kvůli krku.....

kapibara
25. únor 2010

No,já teď zalehla...přeci jen ten žaludek dostal zabrat a jsem nějaká unavená...malej zatím kouká na pohádky,tak mi dá snad aspoň chvíli svátek...

Pořád mám stejně tendenci koukat,jestli nešpiním 😠

janina79
25. únor 2010

kapi: to samý já... zvednu se a cítím, že se trošku něco uvolnilo dole a už svlíkám kaťata abych se podívala na slipku... takže buď v klidu, nejsi v tom sama.... 😉 😉 je to boj.... i špinění se bojim, i když to nemusí nic znamenat... 😖

ikdyž mámpozitivní test tak se pořád bojim, a celý první trimestr budu zažívat asi strach a obavu.... holt sem jak vystrašenej zajíc....
ale uvidíš, že když se podpoříme bude to fajn a zvládneme to.. hlavně tu psychiku... ju...? 😉 😉

haaribo
25. únor 2010

Kapibaro, je to počteníčko, co... 😀

Ono jde spíš o to, že přijdeš na UZ a sestra na tebe začne řvát, že tam nemáš co dělat, dr. se v tobě neskutečně reje a pak ti ta slepice začne říkat, že jestli na sebe budeš kašlat, skončíš s rakovinou děložního čípku, jestli už ji teda nemáš... Ptají se tě, jestli už jsi zaplatila poplatek za dárce - tak to mě úplně odrovnalo - a když jsem se ohradila, že IUI probíhala vždy s manželem bylo mi řečeno, že šéf centra se nikdy nemýlí a pokud tam napsal, že minulá IUI byla s dárcem, tak byla s dárcem. Fakt šok!!! A poslední rána, když mi odmítli poslat žádost na pojišťovnu.
Jako co na to říct...

haaribo
25. únor 2010

Popravdě mě tohle, co stalo během dvou dnů, tak strašně psychicky rozebralo, že jsem na poslední IUI odmítla jít, ale manža mě tam dotáhnul. Ovšem moje psychika byla zralá na Bohnice.... Brečela jsem doma, po cestě do Prahy, po cestě z Prahy a to jediné co jsem si přála, aby se mimi nechytlo...když jsem vlastně vůbec nevěděla, s kým bych to měla...

haaribo
25. únor 2010

A jsem zvědavá, co bude ve výpisu z karty z Apolináře...měli by mi ji poslat během příštího týdne...

kapibara
25. únor 2010

Jani...víceméně to prožíváme všechny asi stejně...právě že v kanclu na úřadě mi baba něco vysvětluje a já něco cítím v kaťatech(naštěstí to byl pan utrouš),tak babu neposlouchám a ona na mě,jestli to chápu....no,samozřejmě že mi to musela říct ještě jednou...naštěstí byla v poho 😖

Haaribo...myslím,že v Gennetu se ti to nestane...a proš Ti to odmítli?

kapibara
25. únor 2010

Haaribo...je to mazec...tohle by se nemělo dít....

haaribo
25. únor 2010

Ono to vzniklo ještě jinak, když jsem šla na první konzultaci a vybalila na dr., po jakých jsem operacích, sám zavrhnul laparku, aby mi ještě víc neublížili a zbytečně nerozšířili srůsty do malé pánve a automaticky mě zařadil na IVF....avšak mě se to jaksi neráčil oznámit. Pořád mě ukecávali na IVF a já nechtěla, když jsme v pořádku. Že to zkusíme ještě jinak. No a když jsem chtěla, páč to nikam nevedlo, byla tam protivná dr....ta co mi vyhrožovala tou rakovinou....a odmítla mi poslat žádost s tím, že se mám vrátit až zhubnu. Já samozřejmě chápu, že i tohle může způsobovat problémy, ale na druhou stranu jsme mohli jedno IVF na moji žádost zkusit. Navíc se bránila pojišťovnou, která mi to údajně stejně neschválí...
Mě to nedalo a napsala jsem na ZPŠ a bylo mi odpovězeno, že IVF nezamítají a z tohoto důvodu už vůbec ne.

haaribo
25. únor 2010

Totálně jsem se sesypala a popravdě s manžou skoro nespíme. Úplně nás to rozdělilo... Ikdyž naštěstí jen v posteli...

haaribo
25. únor 2010

Ale jinak se už do G těším, je to nová naděje...
Jen mám trochu strach z peněz.

kapibara
25. únor 2010

Haaribo...to je jasný,že tohle všechno má dopad na partnerský život....někdo to ustojí a někdo ne...někde automaticky nabízejí pomoc psychloga atd....takže buď v poho,to zase bude dobrý...myslím,že vám navrhnou IVF zrovna...když nevyšlo IUI...do peněz to leze,ale co člověk neudělá pro mimčo 😒

janina79
25. únor 2010

já s manžou nespala holky už skoro měsíc... týden před KET, po KET až doteď taky ne... a pochybuju, že kvůli strachu o mimi, v dohledné době budu..... 😉

s penězma je to sice náročnější, my jsme naštěstí měli stranou..... 😖
Haaribo tak jsem si taky početla, holky jdu chvíli číst zase tu svoji bichli.... mějte se a já se zase ozvu.. 😵 😵

haaribo
25. únor 2010

Holky, můžu se vás zeptat, na kolik to orientačně vyšlo vás?? jestli došlo na icsi a tak...Protože nám bylo řečeno, že s našimi výsledky to moc nebude, ale tady to je jiné...nebo kolik se doplácí na léky...

kapibara
25. únor 2010

Jani...užij si to..stejně zase usneš 😉 manžu musíš uspokojit nějak alternativně 😀 😀 😀

kapibara
25. únor 2010

Haaribo...záleží jaké budeš mít léky...můžeš mít ty,co platí pojišťovna plně,ale ne všechny ženský na ně reagujou...nebo ty dražší a účinější...na ty se pak doplácí...my na ně dopláceli zhruba 6 500 kč...a pak to záleží i hodně na Tobě do čeho půjdeš....ICSI a prodložená kultivace se hradí plně...ICSI 7 000 kč a PK 2 500 kč...zamražení embryí myslím 3 500 kč plus roční poplatek 1 000 kč.....asi jsem Tě moc nepotěšila

haaribo
25. únor 2010

No, je to mazec, co si budeme povídat, ale uvidíme, co nám tam řeknou. Předpokládám, že když nám navrhnou nějaký postup, tak nám to taky hned vyčíslí...mám pravdu??

kapibara
25. únor 2010

Jojo,přibližně určitě jo...

haaribo
25. únor 2010

Tak fajn, už to chci mít poprvé za sebou...

janina79
25. únor 2010

no... usnula.... to je děšný, jsem fakt asi nejunavenější v živote tyhle dny.... 😀

veverusa
25. únor 2010

Hezké odpoledne.
Haaribo vítej! S Gennetem budeš určitě spokojená. My jsme dneska byli na první konzultaci a holky mají pravdu, když říkají, že jsou tam moc fajn. Mám pár kil taky navíc a vůbec se doktor o tom nezmínil, že by to nějak v postupu vadilo.

haaribo
25. únor 2010

Ahoj veveru, díky za přivítání. Tak hned jsem klidnější. Já si spíš myslím, že ten přístup byl takový proto, že jsou státní a tolik jim nezáleží na výsledcích...tak uvidíme, doufám, že tenhle rok se už mimi povede...

janina79
25. únor 2010

tak už mám v sobě dvě palačinky a je to něco... 😀 😀

veverusa
25. únor 2010

Je Jani palačinky. Taky bych si dala. Já jsme nám za odměnu, že to dneska proběhlo dobře (a manžel zvládl odběr krve 😀 ) koupila medovník. Teď se na něj chystám. Taky si k tomu ještě ušlehám pravou šlehačku a udělám si Vídeňskou kávu. Je to hřích já vím, ale dneska si to zasloužíme.

No jsem zvědavá jak se budu odměňovat třeba po OPU. To bude asi třípatrový dort 😅

slunickosedmitecn
25. únor 2010

Ahoj holčiny, jdu vás všechny opět pozdravit a přivítat nové tváře. 🙂
Jani, gratuluji k pozitivním testíkům, super.Ať to krev potvrdí 😉
Holky,mám na vás dotaz. Teď si 2.DC začnu píchat ten gonal-f a pak i cetrotide. Za gonal jsem doplácela těch 5.300,-Kč a nevíte, kolik bude stát ten cetrotide? Kolik jste platily za něj vy? Jinak,kdy mám volat do gennetu, když mi vyjde 1.DC třeba na sobotu a řekli mi,ať ten 1.DC zavolám a objednám se na utz,ale když tam v sobotu a v neděli nejsou,tak kdy tam případně mám volat?Myslíte, že by stačilo a v pondělí?

janina79
25. únor 2010

ahojky... sluni: cetrotide už nestojí tolik myslim 700?? ale nepamatuju si to... ☹

myslim, že stačí volat v pondělí..... 😀

kapibara
25. únor 2010

Ahojky....
Slunicko...stačí v pondělí...taky mi to tak vyšlo...cetrotide už není taková pálka...max.do tisíce jak píše Janina 😉
Veverusa...my taky po návštěve Gennetu zašli na něco dobrého do města 😉