Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
7. bře 2010

Dobré ráno. Dneska tu jsem 100% první. Určitě ještě chrupkáte. Mě probudil šílený kašel a už nejde zabrat. 😠

haaribo
7. bře 2010

Ahoj Veve! Tak já s kašlem bojuju už 3 týdny, ale zatím to nevypadá, že bych mohla vyhrát. Už mě napadá en astma, páč příčinu nemáme a atb nezabraly...

kapibara
7. bře 2010

Ahoj Holčiny 😀

Haaribo...tak mě napadá..já před několika lety měla šílený kašel asi měsíc a nic nepomohlo...bylo to z psychického vypětí...pak až se vše uklidnilo,přešel i kašel....

haaribo
7. bře 2010

Ahoj Kapi! Jenže já ho mám každý rok...už jsem s tím byla i na alergošce a před rokem mi řekl, že při alergii na roztoče to je otázka času. Ségra má to samý...navíc po sebemenší námaze se mi špatně dýchá a večer když si lehnu, tak to ve mě brutálně píská...

kapibara
7. bře 2010

Haari...tak to může fakt být astma,ne?...bože,ještě to tak k tomu všemu

ma.ja
7. bře 2010

ahojte berušky 🙂
tak mrcha svině je tu 😝 sice ne tak "pořádná" jako normálně, ale to asi přijde. Už jsem ani netestila, nechám to na zítra na krev

Kapi ty jsi vysadila Utrouš nebo ho zavádíš i přes mrchu?

ma.ja
7. bře 2010

haribo a co takhle zánět průdušek? Ne že bych ti ho přivolávala, mam astma a tohle mi dělá, když mam zánět průdušek. a ani antibiotika nezabírají...musím na alergo pro dýchátko...a pak je dobře

kapibara
7. bře 2010

Ahoj Maji...sviňa jedna mrchovská...no,ještě včera jsem zaváděla,ale dneska už na to peču...je to nesmysl,mám pořádnou mrchu se sliznicí,takže i když si utrouš zavedu,tak je hned venku...ale ty zaváděj,do zítřka to zvládneš 😉

ma.ja
7. bře 2010

No jo, tak jdu na to. Včera večer jsem ho tam ještě vrazila, tak jdu dohnat dnešní ráno...

Zatím pa 🙂

haaribo
7. bře 2010

No, ještě k tomu všemu, to máš pravdu...

Maji, zítra se uvidí, jak to je, tak ještě vydrž...

Zánět si dr. myslela taky, páč tam nález mám, ale vzhledem k tomu, že už mám v sobě 2. antibiotika, tak tady chyba asi nebude...

veverusa
7. bře 2010

Haribo a co takhle laryngitida? Manža to míval a nic nepomáhalo jen kortikoidy a chlad. Bylo to srandovní - kašlal a seděl před otevřeným oknem a dýchal ledový vzduch. To pomáhalo. 😀
Nebo ještě sněhová plíseň. Prý se blbě diagnostikuje. Teď je toho hodně.

haaribo
7. bře 2010

Jenže já mám krk v pořádku, když mě začal bolet, napochodovala jsem si na ORL...tam mi dali ATB, v krku to přestalo, ale ten šíený kašel se horšil a horšil. Tak mi moje dr. dala jiné ATB...ty už jsem dobrala před týdnem a nic...

kapibara
7. bře 2010

Holky,mám dotaz?

Co obnáší ty genetické testy a imunologie?A k čemu to přesně je?

haaribo
7. bře 2010

Jéé, tak v tom ti asi nepomůžu, ale taky bych o ně stála, když jsme prý oba v pořádku...

veverusa
7. bře 2010

No ono manželovi nebylo při tom vůbec nic. Žádné bolesti. Nejhorší to bylo večer a v noci - štěkavý kašel a pískání. Tak to schválně zkus, jestli zase budeš pískat tak dýchej studený vzduch.

haaribo
7. bře 2010

Jenže já v noci vůbec nekašlu, to je to divný, jen pískám...

kapibara
7. bře 2010

Zkusím pohledat na netu.... 😎

haaribo
7. bře 2010

Musím jít tak na hoďku ven, ale zase se vrátím!!!! 😀

ma.ja
7. bře 2010

kapi : na genetice jsme byli u MUDr.Křečkové v Gennetu. Je strašně milá, musíte tam oba, a povídáte si. Co ty a tvoje nemoci, sourozenci(příp.jejich děti), rodiče, prarodiče, je potřeba vědět o každým a jeho nemocech vše. To samé manžel. Pak je odběr krve. Výsledky jsou cca za měsíc. A imunologie jsou odběry krve a manža semínka a za měsíc jedete na konzultaci a pro výsledky.

nadis.h
7. bře 2010

Ahojky,

tak mě asi upadne krk. Pěkně se mi to rozjelo. 🙄 Úplně mě to řeže.

Maji to mi je líto. Mrcha hnusná. ☹

Jinak holky když se špiní či krvácí a bere se dál utrouš tak ho polykejte.Normálně v tom množství co berete.

nadis.h
7. bře 2010

Kapi genetika a imuno se dělají z krve a při imunu musí ještě manžel dát sperma.

Genetika ukáže zda není nějaká nemoc co by bránila v uhnízdění a na imunu se zjistí zda netvoříte např protilátky proti sobě,zda nemáš alergii na manžovo sperma,alergii na obal embrya apod..

janina79
7. bře 2010

ahojky a dobré ránko holčiny,... no ránko, spíš dopolko...

tak jsem včera se anin edostala k mailu.... byli jsme na nákupu, pak na návštěvě umamči,.. ale už vás mám dočtený...

včera večer jsemzase začala špinit,... chjo, i přes změnu těch léků, tak si říkám, že když celý den ležím, tak OK ale jak vstanu, jdu do krámu nebo nějaká jen menší námaha, hned to večer teče,..... tak jsem z toho nešťastná, doktorovijsem volat nechtěla, ale dnes mě čeká opět ležení u telky, což je fakt humus... 😨 🙄

a co vy Maji a Kapi? jsem četla že svina je už rozjetá? ach jo.... no holky já mám špatný pocit ze sebe taky... buď myslím, že se nevyvíjí nebo není něco v pořádku, břicho mě sice nebolí, ale jinak špinim docela od včera fest.... i přes utrouš, který to trochu sice zastaví ale i přesto.... tak si jedu ve středu pro předpis a asi Dr. řeknu aby mě i hned problédl na UTZ at vim, co se děje....

tak holčinky mějte pěkný den a držte se !!!! 😉

gab.
7. bře 2010

Ahoj, holky, tak čtu ne úplně super zprávy, držím všem moc palečky, ať se mrchy nerozjedou a miminkům se daří!!!
Majdi, ať je ti brzo líp, ty si to taky vybíráš, co?

nadis.h
7. bře 2010

Jani já bych zašla už zítra k dr. Ke svému a když Tě nevezme tak na ambulanci do špitálu.Je to už dlouho to špíňo. 😕

Ahojky Gabi, no děsný. Nebyla jsem nastydlá tak 2 roky tak jsem si to ted musela vybrat. 🙄 Co domácí žvýkání? 😀

gab.
7. bře 2010

Domácí žvýkání mě baví 😀
Za chvíli začnu s ovu testama, tak zatím jen trénujeme nanečisto 😀

janina79
7. bře 2010

a do G.? nemá myslíš cenu Nadi?
já zítra zavolám do G. ... uplně silný tonení.... když ležím skoro vůbec..... ach jo, co to můsže být...? 😔

nadis.h
7. bře 2010

Jani já nevím no.Když Ti v G řekli co řekli. Já si taky myslím, že to nic není, ale pro jistotu a klid na duši bych zašla nezávazně i jinam.

Gabi to věřím, že Tě to baví. Taky mě to docela už chybí. 😅

janina79
7. bře 2010

čtu na netu, že to může být hematom, nebo jedno embrijko to vzdalo a nebo zamlklé těhu... ach jo, to by bylo to nej nejhorší.... jsem uplně bez nálady.... ☹

nadis.h
7. bře 2010

Jani zamlklý ne.Ale at se podívají pro jistotu.Normální to neni.

janina79
7. bře 2010

hmmm. zavolám zítra na gyndu a i do gennetu.... a budu chtít UTZ, buď mě objednaj nebo pojedu na gyndu ke svému Dr...