Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
5. dub 2010

ahoj holky 🙂

tak jste vyšlehaný? 😉

já jsem si ráno řekla 🙂 to abych nevyschla 😉
jinak mi celí den na cestách 😉 byli jsme u rodičů pro koledy 😉
venku celkem zima,tak jsem ráda,že už jsme doma 🙂

haari to je fakt dobrý 😵 takže máte teď štěňátka 😵

teď jdu udělat véču a všechno pofackovat 🙂
uvidím,jak to výjde,kdyžtak juknu 🙂

jinak přeju příjemný večer 😵

reny01
6. dub 2010

dobré ránko holky 🙂
teda venku svítí sluníčko,ale pěkná zima 😒 brrrr

hezký den 😵

gab.
6. dub 2010

Dobré ránko všem 🙂
U nás taky slunko, lae zima, auto jsme zase škrábali 😠

nadis.h
6. dub 2010

Dobré ráno,

tak u nás už lepší. Do včera večera jsme na sebe nepromluvili ani slovo. 😒 Měla jsem z toho pěknou depku.

kapibara
6. dub 2010

Ahojky 😉
Za chvíli vyrážím na gyndu a taky musím škrábat 😠 to zase pojedu 10 minut poslepu.....ještě že to tady znám 😀

Nadis...a už konunikujete normálka?
Gab...co Emička?Vše je OK?
Reny...jak to vypadá s chlupáčem?

reny01
6. dub 2010

gabi taky mladý ráno škrábal 😒

nadi tak to je fajn,že už jste to nějak překonali 😉

kapi tak hlavně jeď opatrně 🙂
chlupáč už je o.k. 😵

gab.
6. dub 2010

Nadi, copak bylo? Dusno? Mrzí mě to... ☹
Kapi, Emička snad přežila moje průjmový ataky a je v pořádku 🙂 V neděli jsme to řekli rodině a plakal snad i pes, bylo to krásný 😅
Ve čtvrtek mám další UZ a Emička má svátek tak by si mohla dát srdíčko jako dárek, že? 😉

nadis.h
6. dub 2010

Ale jo v rámci možností se už bavíme. 😝

Gabi aaale. Zas dovezl Karel "dobrou" náladu z práce a odnesla jsem to. 🙄

To muselo být hezké, když byla taková radost doma. 😵

kapibara
6. dub 2010

Reny...tak to je chlupáč kabrňák 😉
Nadi...musíš to brát sportovně,jinak se zblázníš 😅
Gab...Emička to musela ustát,když se vyrobila a uhnízdila,tak to bude superbojovník,neboj...to muselo být krásný onámit takovou superzprávu 😉 😉

gab.
6. dub 2010

Kapi, ještě jsem neviděla svýho tátu v dojetí, se slzama v očích, neschopnýho slova... Ještě teď mám já slzy v očích, když si na to vzpomenu 🙂

Nadi, nenech se vystresovat, máš v bříšku malýho Káju, ten ti to vynahradí 😉

reny01
6. dub 2010

gabi však taky je to nádherná zprávička,že čekáte miminko 😵
koho by to nedostalo 🙂
srdíčko už bude tlout jako zvon 😵

janina79
6. dub 2010

ahojky holky, jak se máte po velikonocích??

reny, to musí být krásný štěně, ještě, že už je OK a uvidíš, že se u vás na zahradě zabydlí rychle 😉

nadi, to mě mrzí, ale taky to znám, my jsme měli bouřku doma včera odpoledne, manžel chtěl luxovat a rozbil se vysavač, začal mu zadrhávat motor a smrděl, pálil se, a jeho to tak naštvalo, začal na mě řvát, že nic nedělám a že je to šlupka, apod.... líbit jsem si to nenechala no a bylo to, jenže u nás hádka i vč. usmíření trvá tak hodinu. NAŠTĚSTÍ 😉 🙂

gab, jsem ráda, že ti je fajn, to věřím, že rodinu to dojmulo, jinak ve čtvrtek uvidíš srduško uvidíš, já když jsem ho viděla, bylo to takový veliký a jakoby se chvělo jak bušilo.... no super krásný pohled.

jinak já dostala jen od své drahé polovičky, zvonili ještě dvoje děti ale ty řekli koledu a dostali vajíčko a sladkosti a bylo 😝 😝

reny01
6. dub 2010

jani tak hlavně že neuschneš 😵 já dostala taky jen od mladýho 🙂

jinak s těch chlapů si nic nedělejte,je to všude stejný 😝 mají jiný myšlení no 😠 😉

gab.
6. dub 2010

Jani, kdy ty jsi viděla srdíčko? Já budu 6tt+1 a to je podle mě i brzo...

janina79
6. dub 2010

gab: já jsem byla taky v 6. týdnu. 😉 a na začátku

gab.
6. dub 2010

Jani, tak snad.. Budu se modlit... 😉

kapibara
6. dub 2010

Ahojky 😀

Ahoj Jani....jak je?

Tak paní doktorce se nelíbí můj levý vaječník...dala mu čas,ale pořád není OK...zdá se jakoby tam byl nějaký uzlík či co,sama neví...ten pravý vypadá dobře a ovuluju zřejmě taky pouze z něho....takže mám doporůčo na LSK a HSK....už jsem si to malovala,jak to bude vše v pořádku,ale aspoň budu vědět na čem jsem....tak si říkám,že ten antimuller je třeba nižší,pač pracuje pouze jeden vaječník....doktorka říkala,že by to mohla být i endometrioza ☹
Holky,napište,jaká je ta laparka......juknu ještě na diskuzi,vím,že toto téma tady existuje.....

gab.
6. dub 2010

Kapi, laparku jsem měla a bylo to v pohodě. Dvě díry v bříšku, z toho jedna v pupíku a druhá těsně nad chloupkama. Blbě mi nebylo, 3. den po zákroku jsem šla domů,ale ještě týden jsem byla doma a po stehách do práce.

kapibara
6. dub 2010

Gab...díky...já ale k tomu mám ještě hysteroskopii 😖 já se toho nebojím,spíš se bojím,co tam najdou...bojím se o ten vaječník,ale zase budu vědět průchodnost vejcovodů a tak....
Jinak ještě tenhle měsíc jdu na folikulometrii,třeba ani laparka nebude potřeba 😅
Jinak na laparku jdu do Jablonce do nemocnice,

gab.
6. dub 2010

Tak vidíš, třeba laparka ani nebude potřeba!
Mě dělali tu hystereskopii taky zrovna s tím....

kapibara
6. dub 2010

Gab...no,kéž by,ale to si říkám každý měsíc 😠 tak aspoň člověk bude vědět na čem je 😅

gab.
6. dub 2010

Kapi, mě dělali LSK a HSK po druhém neúspěšném IUI a všechno bylo OK. Stejně jsme ale čekali ještě rok, než se zadařilo... Takže hlavu vzhůru a do boje! 🙂

haaribo
6. dub 2010

Ahojky, za chvíli jdu do práce, tak jsem do albíčka hodila fotečku těch našich štěkanátků...jsou 4 a narodili se dnes ráno... 😀

reny01
6. dub 2010

haari,tak jsem koukla asi pozdě ☹

kapi tak to budu držet palečky.ať je vše v pořádku 🙂

já jsem byla skoro celí den na zahradě 😉 na sluníčku bylo úžasně 😵

teď jdu na véču 😉 snad večer neodpadnu jako včera a ještě nakouknu 🙂

gab.
6. dub 2010

Hari, žádný štěkanátky ve fotkách nemáš... ☹
A ahojky 🙂

janina79
6. dub 2010

Hari, fakt tam nic není.... 😔

já jsem byla celý den skoro na terásce.... pohoda, trošku jsem se slunila a pak jsme šli s Ládikem na pivko, teda on na pivko a já na tiramisu ... budu jako soudek za chvíli.

Holky já mám strach, zase, že něco není v pořádku, nic mi jako není, ale nějak mě přestávaj bolet prsa... na zvracení mi je... žádný špinění a nic... ale jako mám asi strach spíš z toho, že mi je až moc normálně.... 😲 aby to nebylo zaml... těhu..... četla jsem o tom, že se to do 12. tt stává..... 😲

lemurka.m
6. dub 2010

🙂 Čágo všem 🙂
Koukám na aféru s mizejícíma fotkama.... 😒 jenom tu mojí nikdo nechce 😀

lemurka.m
6. dub 2010

🙂 Čágo všem 🙂
Koukám na aféru s mizejícíma fotkama.... 😒 jenom tu mojí nikdo nechce 😀

lemurka.m
6. dub 2010

Opět tryskomyš 😅

lemurka.m
6. dub 2010

Reny - nový psík,nová radost 🙂
Hari - to je jasný znamení od tvé fenky,ty se taky rozmnožíš nečekaně 🙂
Vever - jak bylo na Moravě? 😉
Gab - gratuluju k Emičce,jsem si dojetím brekla 🙂
Nadi - kachničky a želvička- zajímavý poklad 😀 a copak jsi kde natáčela?
Jani - držím palce na screening 🙂
Sluni - kdy jdeš na krev?myslím na tebe 🙂
Monka - je mi to moc líto 😔 někoho život zkouší pořádně než dovolí poznat radost z narození dítěte,posílám pohlazení 🙂

kapibara
6. dub 2010

Gab...no,trochu se bojím o ten vaječník...doktorce se moc nelíbil...i ona se o něj bála 😒
Jani...raději takové věci nečti nebo se z toho zcvokneš
Lemur...mně zabavili kapibarku z alba 😠