Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
10. dub 2010

ahojky holčiny, tak jsem uvařila oběd a jsem sama doma, manžík odjel dělat nějakou dřevěnou boudu pro kamaráda na kšeft

Indrielko ahojjjj 🙂 to věřím, že se ti nechtělo. Ale zase se máš na co těšit, začneš už stimulku a pak to půjde ráz na ráz. Toho píchání se vůbec neboj... já se dokonce těšila až začnu protože jsem věděla, že to bude mít nějaký vývoj a nejsme na mrtvým bodu.

Haribo: no auto to je děs běs, chápu asi že půjčovat si nechcete, já si vzpomínám, že jsem si říkala, že kvůli miminku bych byla schopná si i někde půjčit, zase tu pálku nemusíte dávat celou jako u auta, nejdřív injekce asi 6 tis a pak největší "darda" je to oplodnění. Ještě to zkuste propočítat a v klidu. 😕

Nadi: já to říkala, že se něco děje, že tu nejsi.....

HOLKY JINAK S TIM PINDIKEM TO ASI BUDE JINAK: podívejte co píšou na stránkách: http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx
vývoj plodu 10. týden - je to kýlička, jak to tam popisujou. ta se na konci 12. týdne upraví a srovná ale vypadá to jako pindik. 🙂

nadis.h
10. dub 2010

Jo jinak s píchandou... Psychicky pro mě bylo mnohem horší, když mi píchal K do zadku Fostimon. I když to dělá x let, umí to a nebolelo to, tak stejně pro mě pak bylo lepší píchat si Gonal do břicha. 😝 Prostě jsem si to udělala podle svého, pěkně pomalu v klidu.. 😅

Hari s tím IVF. Pokud máš v pořádku hormonální profil, tak proč nezkusíte injekce hrazené pojišťovnou? Nebudeš muset mít vysoké dávky a budeš na to určo reagovat. Tím ušetříš hodně velikou částku. Někdo dal za Gonal či Puregon "jen" třeba 5 tis, ale já třeba víc jak 10 tis. Max kdyby bylo potřeba ICSI + mražení.. PK mít nemusíte.A tím pádem Vás to nevýjde na tak vysokou částku.

Jani no děsný. Málem jsem zhebla doma nudou. Ale aspon jsem trochu něco dělala doma.

A pindík na začátku vypadá prý hodně podobně jako kačka.

janina79
10. dub 2010

no manžel už se radoval.. že bude určitě kluk hi hi hi 🙂

no já na internet čučím poslední dobou imrvére. 😀 😀

nadis.h
10. dub 2010

Jani uvidíš na tom screeningu.Třeba se prcek nebude stydět jako můj Kája a taky se ukáže. To by byl rád chlap co? 🙂

Holky já už bych tak chtěla rodit. Jako ne že se těším na porod, ale už chci Kájušínka mít u sebe. Vždycky se rozněžním u Růžovky když tam chovají Tadeáška.Budu určitě jako úchyl a furt ho budu chovat. Chudák. 😅

janina79
10. dub 2010

už to máš za pár..... co mám říkat já ?? 😉 😲

na ten jdu 23.4. k primářce hned ráno..... tak snad se to povede.... ale kdyby ne mě to neva, to spíš manža je u vytržení. 🙂

právě jsem si četla stránky o cvičení v těhotenství.... o něčem takovém přemýšlim, buď gravijoga nebo těhotenské cvičení ale zase si říkám, jestli tomu mimi nemůžu nějak ublížit, co myslíš? bojim se se ještě namáhat chodim jen na krátký prochajdy nebo na nákup a to je z aktivit tak nějak vše.....

pak tam na stránkách psali i o DVD s cvičeníma pro těhotné tak jestli nezkusit třeba i to..

nadis.h
10. dub 2010

Jani no neměnila bych s Tebou to upřímně. Jsem ráda, že to pěkně takhle skáče. 🙂 Jen ten porod bych někomu přenechala. 😕

Jo tak primářka je šikula. Ta ho chytila i mě. 🙂 Určitě se taky mrkne. Já jí ani neříkala a ona mi to stopla a jen říká: Vidíte ho?? 😀 Ani nemusela říkat CO mám vidět.

Se cvíčem u Tebe bych hooodně váhala. Sice je to spíše takový protahovací cvičení, ale přece jen kvůli tomu špíňu bych se bála nějak trochu víc namáhat. Každopádně nechej to na dr co Ti poradí. Já se ptala taky a to nemám sebemenší problém a dr mi řekl, že max jen hodně lehké cvičení protahovací. Tak zatím nechodím. Ale chtěla jsem.

Však já taky nic nedělám. Jen chodím procházkou na nákup a jinak se válím na gauči celé dny. 😝

janina79
10. dub 2010

hmmm . s tim cvičením jsem si to myslela... ale teď už 4 týdny ani špinění vůbec nic.... no uvidím zeptám se doktora, ale asi to hrotit nebudu 😉 jsem od přírody nesportovní lenoch 😀 😀

a na ty výsledky krve sis pak při screeningu volala? nebo ti dali i nějaký papíry?

nadis.h
10. dub 2010

Já bych chtěla aspon na plavčo chodit. Nedělám fakt nic. Jdu do malého kopečku co tu máme od zastávky k baráku a musím se v polovině zastavit a vydýchat se. To nevím jak udýchám porod s mojí fyzičkou. 😲

Na krev jsem si volala za týden tak nějak. V den screeningu dostaneš zprávu jak dopadl UTZ a ten výsledek krve pak posílají ke Tvému gyndr poštou. Je to krásný. Hlavně jak prim vypráví kde co je a tak. Jak jsem byla pak v tom 20tt ve špitále na velkym utz tak to bylo zklamání. Byla jsem ráda, že jsem chytla jednoho skvělého dr ze špitálu, ale utz byl frk frk. ☹ V gennetu se cítím prostě dobře.A pokud bude ještě jeden UTZ ve 30 tt tak už si řeknu že na něj chci do gennetu.

nadis.h
10. dub 2010

Jee teď jsem si všimla u sebe v profilu, že mám dnes přesně 100 dní do termínu. 🙂

Jdu skočit do krámu. 😝 Fakt vim co vařit. Už mě to nebaa. 🙄 Za chvilku tu jsem.

janina79
10. dub 2010

no vidíš... to je chvilka..... v létě už budeš jezdit s kočárem... 🙂 🙂
zato já to mám na zimu tak to si pojezdim leda k klepavýma zubama. 😒
pročítám ty stránky babyweb.cz a nějak se nemůžu odtrhnout, zívám u toho na celý kolo a vypadá to, že za chvíli usnu jak mimino 😝

s tim plaváním já se zase bojim nějaký infekce vaginální..... 😔

reny01
10. dub 2010

kočky tak jsem pěkně vyspinkaná 🙂
jani já kdyby bylo vše o.k.,tak bych klíďo na cvíčo chodila,ale doktor mi to nedoporučuje,mám mít klidový režim 😉
jsem ráda,že jsem,natož ještě cvičit 😅

nadi já už chci taky rodit 😀 už se tak těším 😵
docela to ale utíká 🙂

janina79
10. dub 2010

jenže já jsem byla právě v nemocnici s tim krvácením tak asi budu mít utrum taky s cvičením... 😔
dala jsem si ovocný čaj a pěkně se mi po něm udělalo blbě, asi moc kyselej.... fuj musela jsem to zajíst jogurtem.

Holky já přibrala už kilo.... 😀 😀 to budu jako soudeček tyjo....

a trápí vás zácpa?? četla jsem že hodně trápí

reny01
10. dub 2010

jani teprve kilo 😉 přibírat teprve začneš 😉

zácpa mě taky někdy trápí,ale nic hroznýho 🙂

nadis.h
10. dub 2010

Jani to potěš prdel jestli bude zima jako byla teď. To jsem byla šťastná, že mi to vychází na léto. Sice zas taky není paráda vláčet bachor v tom vedru a pak kočár...Ale zas lepší jak v zimě. Jak se znám tak bych se ven vykopala v tom hnusu jen v nejnutnějších situacích.. 😝

Renuš mě to začalo utíkat teď nějak kolem toho 25tt. Přece jen 14tt do porodu je fičák. 😨 To už je za dveřma skoro.

Jani počkej až budeš říkat...Přibrala jsem už 12 kilo apod.. 😀 Kilečko je ještě krásný. Já nemám skoro žádný bříško a nahoře 10kg. 🙄 A to teprve začne to přibírání bych řekla.

Zácpu jsem měla šílenou na začátku. To jsem šla na velkou tak jednou za 4-5 dní. Ted už dobrý.

dvojcata2
10. dub 2010

ahoj kočky zdravím po dlouhé době dnes je to týden co jsem po KET a bolí mně prsa břicho tak doufám že se o mně zas nepokouší mrcha to už bych se odstřelila. 😒

nadis.h
10. dub 2010

Jee Jani dvojce ahoojky. 🙂 🙂 Tak PRSKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMMMM co nejvíc můžu ať to klapne!!! 😵

reny01
10. dub 2010

nadi to už je za pár 😵

zdravím dvojče,držím palečky,ať nedorazí 🙂

nadis.h
10. dub 2010

Holky dneska jsem volala s mamkou mojí asi v půl 12 a ona mi vyprávěla jak čekala malou ztak že četla,že si má vždy těhule lehnout na záda a přes bříško si jezdit jezdit rukou v proti směru hodinových ručiček a že mimi si takhle bude hrát a bude chtít tu ruku chytit... Tak jsem to udělala a prcek od té doby chudák nespí a dělá pěkný humbuk. 😀 To nevím co to je za čachr teda.

reny01
10. dub 2010

tak to jem ještě neslišela teda 😕

třeba se teď snaží chytit tu ruku 😀

reny01
10. dub 2010

neslyšela 😅

nadis.h
10. dub 2010

Jako pejsek když se zasekne a chce si honit ocáek svůj jo? 😀

Jako myslím ocásek jako ocásek... 😀

reny01
10. dub 2010

nadi 😀 😀 😀

janina79
10. dub 2010

ale vy už byste na zádech ležet moc neměli ne?

ahoj dvojce... tak prsky prsky prsk.. ať se to podaří!!!!! 🙂

holky jdu si pustit pohádku o ošklivém káčátku a dáchnu si u toho trošku... papa 😉

nadis.h
10. dub 2010

Tak jsem chtěla udělat čínu k véče a našla jsem recept na čínu zapečenou v palačince.. 😕

Já mám ráda palačinky se šunkou a sýrem,ale neumím si představit jak může chutnat čína s ní..

nadis.h
10. dub 2010

Jani já na břichu neležim ani jako netěhu. Příjde mi to nepohodlné. 😝 I když ono vyber si. I ted na boku je to často nepříjemný,že se pak furt melu a hledám jak si lehnout. 🙄

janina79
10. dub 2010

na zádech... někde jsem to četla myslim ne?

reny01
10. dub 2010

jani na zádech? 😕

na břichu neležim od ET 😉

janina79
10. dub 2010

JÁ ČETLA, ŽE OD II. TRIMESTRU BY SE NEMĚLO LEŽET NA ZÁDECH, prý to brání přívodu krve a kyslíku miminku

nadis.h
10. dub 2010

Teda na zádech jsem chtěla napsat. 😀 Ne na břichu.

Teď psal na jiné diskuzi kam chodím manža jedné holčiny že jí praskla voda. ☹ Čeká dvojčátka a termín měla 2 dny přede mnou teprve. Mají kolem 800g. To už zachrání že???

janina79
10. dub 2010

na břichu taky neležim to snad ani nejde tedkvůli prsům a nafouklýmu bříšu 😅