Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
6. lis 2009

ahoj ja sem byla vcera na uz a dnes na uz dostala jsem leky a v utery jdu na punkci tet to tady studuju a nejak tomu nerozumim!a ty si uz po odberech vajuch???

nadis.h
6. lis 2009

Janýsku máme rozpis stimulky, ale i chodíme na utz. Jen je Janička zjančená a má toho hodně a neví co dřív. 😀 Ale ona to pobere, je to holka šikovná. 😀

janysek70
6. lis 2009

Jj, já už mám za sebou 5 transferů, tak už jsem něco napíchala 😀

janysek70
6. lis 2009

To je nějak moc rychlé, ne? Jestli to chápu dobře, dnes začne Jani píchat a už v úterý punkce nebo už má gonal déle a dnes přidává další léky?

janina83
6. lis 2009

to mas pravdu nadi jsem stoho v soku 😀 jejda janysku ani jeden zdarnej pokus????

janina83
6. lis 2009

ano gonal picham uz od 31,10dneska mi bylo pridano mam stoho nerva nechci to skazit a stohodle papiru noo nevim a navic mam panickou hruzu z jehel u gonalu mi to nevadilo byla to mini jehla ale toto????

janina83
6. lis 2009

nadi predstav si ze na punkci jdu presne na sve 26 narozeniny 😀

nadis.h
6. lis 2009

Jany jojo Jani už píchá.Ale dnes jí přidali certroide a Ovitrelle ještě. Já jsem píchala 15 dní 😝

janysek70
6. lis 2009

Tak to jo....., takže přidáváš další injekce, to jsem taky měla, neboj, jde o první injekci, pak ti to vůbec nepřijde.
Píchneš gonal, pak dáš tu injekci (teď nevím, zda máš Cetrotide?) a pak připíchneš Luverix, můžeš udělat mezi nimi pauzu, nemusíš naráz. Ovitrele zatím neřeš, na to je čas...

janina83
6. lis 2009

ale joo uz vtom mam jasno dneska teda gonal cetrotide a luveris to snad zmaknu teda az na ty hnusny jehly

janina83
6. lis 2009

ten ovitrele az v nedeli neni po tech inj.neco?dr petr rikal ze nektera injekce pali uz nevim ktera 😀

janysek70
6. lis 2009

Ty jehly jsou hezky ostré a pěkně zajedou 😉 . Po tom cetrotide tě může trochu štípat bříško, ale jen chvíli. Ty pícháš až večer? Já je dávala hned ráno, akorát gonal 2x denně.

nadis.h
6. lis 2009

Jani ty normoš injekce do břicha se mi píchaly mnohem lépe než Gonal.U Gonalu mi vadí jak cvaká když pícháš. 😝 Ale do břicha jsem měla normoš jen jednu..Ovitrelle.Jinak jsem měla jen nosní sprej a Gonal.

janina83
6. lis 2009

nadi a jak se citis co delaji mimiskove nezlobeji te?? 😀

janysek70
6. lis 2009

Nadi, je ti fajn? Jsem byla dnes v práci, tak jsem dočetla jen u nás...

janina83
6. lis 2009

aha noo snad to zmaknu noo teda musim.musim je pichat vecer vsechny picham kolem sedme ale ty zaverecny az v devet

janina83
6. lis 2009

janys ty jsi uz po transferu?

janina83
6. lis 2009

nadenko kde pak te mame???

janysek70
6. lis 2009

Já mám za s sebou 2. IVF a v prosinci chci jít na stimulovanou IUI a začátkem roku na 3. IVF, v dubnu mi je 40, tak do té doby musím stihnout ET

janina83
6. lis 2009

a to ani jeden zdarnej pokus?a to iui je prosim te co? 😅

janysek70
6. lis 2009

5x a ani ťuk. IUI je inseminace

janina83
6. lis 2009

to mi je moc lito ale to dopadne uvidis mocinky to preju opravdu!!!a lukase mas prirozene??

nadis.h
6. lis 2009

Já honím kde co všude možně. 😀 Dneska mě teda pěkně bolí prcka. 😅 Dost blbě se mi sedí. 😝

janysek70
6. lis 2009

Nadi, koukám, jak skáčeš...., jako já 😀 . Spolubojovnice mi někde chrápou 😉
Jj, Likáše mám přirozeně, ale to jsem byla mladá a neopotřebovaná 😉

janina83
6. lis 2009

jejej nadi mela bys odpocivat pry po transferu se nesmy chodit do schodu je to pravda?

janysek70
6. lis 2009

Ony se ty názory liší, každý CAR doporučuje něco jiného, každopádně odpočívej, netahej nic těžkého a ty první 3 dny odpočívej

janina83
6. lis 2009

to dopadne uvidis!janys jak to mas vzp???

nadis.h
6. lis 2009

Jany já jsem stará drbna no. 😀 A se divim,že mě bolí sedět když u toho sedím celý den. 😝

Jani já jsem to nijak neprožívala nějaký ležení po ET. 😝 Lehla jsem si když jsem po ET přišla domů a dala si 20 protože jak jsem byla vynervená od předtím tak to ze mě spadlo a usnula jsem jak mimino. Pak jsem už neležela. Jen se šetřila, že jsem netahala nic těžkého a tak.

A jak je vidět u mě....Děcko si nevyležíme.Je jiná když jsou problémy nebo krvácení..Přehánět se to nesmí, ale zas je blbost dle mého jen ležet a ani se nehýbat.

janina83
6. lis 2009

jj dekuju za drahe rady!!! 😀 urcite se mi to hodi

janina83
6. lis 2009

to je pravda porad jen lezet a nic nedelat ale opatrnost ta byt musi noo