Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
8. lis 2009

Jani už je smáznutej a jdu dát můj ze dnes co jsem dělala před chvilkou. 😀 Já jdu na půl 8 taky jako Vy. 😅
Jani na jaké prášky jsi se ptala včera? 😨

reny01
8. lis 2009

nadi to ti dopadne dobře,uvidíš.v uterý na vás budu myslet.já zase v úterý testuju.

nadis.h
8. lis 2009

Reny tak to bude významný den pro nás všechny v úterý! 😉 Kolikátý den budeš? Moc držím palečky!

Už mám v albu nový testík ze dneška odpol. 😉

janina83
8. lis 2009

ptala sem se na prasek estroferm ´jestly ho mam brat uz od rana taky beres nejaky prasky?po transferu?tak to se tam vsichni krasne sejdeme to bude dobry 😀 uz se nemuzu dockat reni at ti to vyjde preju hodne stesti 😀

reny01
8. lis 2009

nadi to ti dopadne dobře,uvidíš.budu na vás v úterý myslet.já v úterý zase testuju.

nadis.h
8. lis 2009

Jani estrofem máš na sliznici. To já neměla protože mám slízu krásnou tak jí nijak nepotřebuju pomoc. A myslím,že tohle by mělo být jedno kdy ho bereš jestli Ti to nějak neurčili. A máš 1 denně?
Já teď beru od OPU utrogestan,půl Prednisonu a od ET mi přidali Magnesium.

janina83
8. lis 2009

nadenko no vydis jak je krasnej druhej prouzek doufam ze se mi to taky splni ty //

janina83
8. lis 2009

nadi mam ho bryt 3 dene ale uz jsem si vzala za chvily si beru druhy konecne vecer posledni pigaro 😀

nadis.h
8. lis 2009

No měla jsem bobky,protože ty testy co jsem koupila jiné než mamatesty dělaly ty čárky divný a hodně jich bylo vadných. 😖 Tak jsem si udělala po ránu výlet na Fugnerku pro ověřené testíky,abych měla klid na duši. 😅
Jani Tvoje tělo umí být těhotné. Neboj se ničeho.

nadis.h
8. lis 2009

Jani tak to je jasný jestli 3xdenně. Jeden lupneš ráno, pak po obědě a pak večer. 😉

janina83
8. lis 2009

mudr.rikal ze se mu moje slyznice neliby ale to mi uz rekla moje gindarka pred 6 mesici ze to neni v poradku cim to muze byt?a nadi prosim te az manža bude davat sperma v utery mela byse dodrzet sexualni abstinence taky ze jo 😀 😀

janina83
8. lis 2009

jj uz sem si vzala jezis to budu muset brat jeste dlouho mam 3 baleni 😠

nadis.h
8. lis 2009

Jani no to je špatný jestli je slíza nízká! 😒 Je to peřinka kam se zakousnou mimísci.ALe ten estrofem Ti jí nahoní trochu. A čím to je to netuším. To asi nelze říct čím to je. Někomu roste normálně někomu ne no. To jsi mi měla říct dřív a mohla jsi zkusit ještě při stimulce pít Kontryhelový čaj a jíst grepy. To na sliznici pomáhá. Ale ted už to nedohoníš. Aspon že ten estrofem máš. 😉 To Ti dali dobře.

janina83
8. lis 2009

nadi a jake testy jsou asi tak nejlepsi na overeni tehu?tenkrat co jsem mela ja tak ty staly na pd byla jsem ve 3 mes.a ukazaly negativne pak jsem poznala ze jsem tehu az podle krve protoze jsem mela do 6 mes.menzes tak mi musely pichat injekce na zastaveni mrchy

reny01
8. lis 2009

v úterý to bude pro všechny zajímavý.jani tobě to opravdu věřím,že si oddychneš aš už to budeš mít za sebou.musim jít něco dělat,mám dost práce.tak holky zatím

janina83
8. lis 2009

no uvidime no 🙂 doufam ze to dopadne dobre!

nadis.h
8. lis 2009

Jani jedině MAMATEST!!! Žádný jiný si nekupuj.Mamatest je růžová krabička. Já si myslela jak je to jedno, ale koupila jsem si nějakou sračku co byla dražší jak ten mamatest a vystrašilo mě to, protože ty // byly mnohem slabší než ty od předtím a 3 testy byly vadný a neukázaly nic.

Ale zas je někdo kdo má těhu potvrzené z krve a na těhutestu nic. To záleží na těle jak moc těhuhormonu v těle má.

janina83
8. lis 2009

to je fakt!taky te bolelo brisko po tech injecich?vecer mam strasny tlaky nemuzu kuli tomu usnout no hruza!uz aby to prestalo

nadis.h
8. lis 2009

Reny ahojky a hezkou neděli! 😉

Já se OPU strašně bála. Ale proto že mi hrozilo málo folíků a tudíž velmi malá jistota vajíček. 😢 Ale pak mě mooooc potěšili všichni výsledkem. 🙂 Byla to náhrada za ten šok s tím spermem. 😝

janina83
8. lis 2009

a jak to vlastne cele probiha?

nadis.h
8. lis 2009

Jani a piješ hodně??Aspon 3 litry denně!Abys neměla hyperstimulák! Kdyby se Ti rozjel nějak hodně tak by Ti nedovolili transfer,protože po transferu když se mimi chytne tak se to rozjede ještě mnohem hůř.
A mě bolely hlavně kyčle...Břicho ani tak ne. Břicho mě bolelo pak po OPU...To bylo dost nepříjemný. A od ET mě taky bolelo a už nepřestalo. 🙂 Ale tahle bolest mi už nevadí.

janina83
8. lis 2009

no piju tak nejak normalne ale me to nikdo nerekl ze musim hodne pit mam tlaky v pod brisku ale to je stech injekci ne:a jak se to pozna ze se jedna o hiper stimulak

janina83
8. lis 2009

me to spise boli na vajecnicich no boli spise tlaci

janina83
8. lis 2009

nadi jsi tu?????

nadis.h
8. lis 2009

Jani ráno přijdete,pojedete do 3 patra se setřičkou tam jsou pokoje.Odvede Vás na pokoj a když tam budete sami na pokoji tak může s Váma manža.JInak si manžu odvede sestřička do komůrky na sperma a Ty čekáš. Pak příjde doktorka a anesteziolog a embryolog bude Ti povídat co a jak, pak se převlečeš do košilky, příjde si pro Tebe sestřička,jedete o patro níž na sál,tam si vyskočíš na kozu,napíchnou Ti kanylu a za chvilku nic nevíš. 😀 Já se pak probudila na pokoji až protože mě nemohli vzbudit tak si nic nepamatuju, ale mlela jsem prý pořád něco a chtěla utíkat z postele. Jsem se stydělááá. 😀 Na pokoji máš ještě kapačku a chodí na Tebe koukat sestra. Pak příjde doktorka říct Ti jak to probíhalo,co odebrali a tak a nevím zda ten kdo ještě chodil zda to byl embryolog nebo anesteziolog,pak chodí každou chvilku sestra,doktorka a ten kdo nevim kdo byl Tě kontrolovat.Ležela jsem asi 2 hodinky a mohla s doprovodem domů.

Pak každý den voláš od 7.30 do 8 jak se jim daří embryjkům a kdy bude transfer.

nadis.h
8. lis 2009

Jani musím jít vařit oběd. Máme hlad. Odepíšu Ti na vše za chvilku. 😉

janina83
8. lis 2009

jasne nadi!ja uz mam varino tak se brouzdam po netu a zjistuju co je to hiperstimulak a jak ho obejit 😀 ale nikdo mi nic nerekl ze ma hodne pit ale docetla sem se ze to je malo kdy tak uvidime no

ma.ja
8. lis 2009

ahoj Jani, neboj nic, co bychom neudělaly pro mimi 🙂

z toho hyperstimuláku jsem měla taky strach, tak jsem radši lohnila 4 litry denně od začátku stimulky. PO ET jsem se ptala sestry, jak dlouho se má víc pít a řekla, že ještě pít, a když jsem se ptala kolik, tak prý víc, než jsem normálně zvyklá. No takže jsem se stejně dozvěděla skoro prd...

janina83
8. lis 2009

ahoj majo ale me to v gennetu nikdo nerekl ze musim hodne pit tak asi proto ty tlaky vit vpod brisku

nadis.h
8. lis 2009

Já už jsem po o...Měla jsem navařeno ze včera,tak jsem to jen ohřála. 🙂