Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
9. lis 2009

Dobré ránko, já se chystám do města za prácí jestli něco najdu. 🙄
Péti vycházky dávají v Gennetu neomezený

petra49
9. lis 2009

Nadi, držim palce. Pak dej vědět jestlis něco našla.

ma.ja
9. lis 2009

ahojky berušky 🙂
péti neschopenku mi automaticky dali s neomezenejma vycházkama, je to fajn...
jak dopadla Nadi? My byli s drahoušem taky hledat práci, něco trochu našli, tak uvidíme....je to na prd...

nadis.h
9. lis 2009

Holky je to na hovno. Všude mě "vyrazili" ať donesu životopis a že se ozvou. To jsem mohla zůstat doma a nemusela lítat v dešti nikde. 😔

petra49
9. lis 2009

Ahoj holky, tak žádný moc dobrý zprávy, co? Je teď pěkně blbá doba. A to jsem včera ještě brouzdala na netu jak je to s prachama v neschopnosti, na mateřský a porodný a všechno se bude snižovat. Holt na nějaký vyskakování to nebude. ještě, že máme v rodině hodně dětiček, tak budem vše dědit a kupovat z druhý ruky, no. Mezi sebou bysme si pak taky mohly půjčovat.

A co děláte holky? Venku je pěkně hnusně. Já teď peču miláčkovi perník, má ho strašně rád a pak mě čeká kupa žehlení, ale do večera času dost. Zlatko mi dneska přijde až v 20:30, má dlouhou šichtu.

nadis.h
9. lis 2009

Já furt hledám na netu co bych mohla dělat. Ale už na to kašlu. Bolí mě hlava jak do toho čučím. Nemá to cenu.
Péti o věcech mi nemluv. Já nemám žádné kamarádky s dětma ani v rodině nikdo děti nemá.Budu 1. 😅 Takže mi musíme pěkně sami. Ale skoro vše si pořídím z Aukra. Oblečení a tak. Tam se dá sehnat za pár korun. Jen kočárek koupím nový.Ten nechci od někoho cizýho použitý.
A mezi s sebou si toho moc nepůjčíme... 😅 Páč budeme mít stejně staré děti... 😀

petra49
9. lis 2009

To máš pravdu, na netu toho je spousty.

petra49
9. lis 2009

Nadi, jdeš zítra na tu krev do Gennetu? Ještě jsem se chtěla zeptat, jesti chodíš celý těhu do Gennetu nebo pak už ke svoji gyn?

Nadi já již byla dneska taky doma, vzala jsem si dovču a od zítra jdu do neschopnosti.

Volala jsem do G.. kvůli tý moči, nic mi neřekly, prý že to neviděla ještě MUDr. a v případě potřeby, že mi zavolaj a zatím nic, tak doufám, že je vše v poho.

petra49
9. lis 2009

Maji už jsi testila?

nadis.h
9. lis 2009

Péti právě že není nic ani na netu. To je samí obchodní zástupce apod. ☹ A na krev nejdu.Volala jsem tam a můžu přijít nejdřív ve čtvrtek. 😀 Ale má to svůj důvod proč až po 14i dnech tak to už vydržím.

Jinak v Gennetu když je vše v pořádku a je už srdíčko tak Tě odesílají ke svému gyn. Myslím si, že to už by musel být důvod,aby si Tě tam chtěli nechat. V Praze v Gennetu jsem četla jen o nějaké holce jedné co čeká dvojčátka,že si jí tam proto nechali. Ale co máme zdarma v Gennetu tak screning ve 12tt..Ten se jinak normálně platí asi 1300,- když ho některá chce extra udělat. Což je milé. Jinak se chodí pak ve 20 tt až co je hrazený pojišťovnou.

Kolikátý den je Mája dneska?

na rodině co chodím na diskuzi dneska testla holčina 7 den jako já a má taky //. Tak to bude nejspíš více dvojčátek. 😀

petra49
9. lis 2009

Nadi, já nemyslela s prací, ale s tim oblečením a věcma pro prcky. taky už bych chtěla //, ale mám ještě dlouhou cestu před sebou. Jsem zvědavá, co nám po odběru řeknou. Manžel tam se mnou bude celou dobu. Nadi, mám si vzít nějaký prachy?

nadis.h
9. lis 2009

Jo takhle. 😀 No to joo to toho je plno. 😀

Péti na OPU nemusíš prachy mít. Případné ICSI, mražení, PK apod se platí až v den ET kdy jdeš domů to už budou vědět co proběhlo a tak.

nadis.h
9. lis 2009

A dlouhá cesta není k // už. To je za pár. Oproti tomu čekání předtím je tohle už fakt jen pár krůčků.

petra49
9. lis 2009

To jo, ale hlavně, aby to vyšlo.

ma.ja
9. lis 2009

jsem tady 🙂 dnes 6.po ET, je to síla, vůbec to neutíká!!! Včera večer jsem chytla nerva, protože mne nebolely prsa, břich, nic... dneska aspoň maličko občas píchne v podbříšku, už mi z toho hrabe, jak se furt pozoruju. Už jsem chtěla jít koupit testy, ale zlato mne nespustil z dohledu, tak třeba zítra. Stejně je ještě brzy. Už jen týden a budem vědět na čem jsme 🙂

nadis.h
9. lis 2009

Mě prsa taky nebolelal Máji. Jen to břicho a to mě už taky nebolé pořád.

janik8774
9. lis 2009

Nadi,
já jsem už měla " v uterý" (podle tvého a mého scénáře) taky // a byl z toho jenom Vojta.
Ve čtvrtek jdeš na krev?

nadis.h
9. lis 2009

Jani fakt? Takže je ještě možnost "jedináčka" ?? 🙂 Tak o to víc budu zvědavá.A na krev jdu ve čtvrtek no. Dřív nemohu.

janina83
9. lis 2009

ahoj holky tak jsem konecne doma sem docela unavena ☹ jste tu nekdo?

ma.ja
9. lis 2009

já nakukuju, ale už zas jdu, je mi nějak šoufl a to jsme měli tááák dobrou véču ☹ le ještě nakouknu 🙂

reny01
9. lis 2009

zdravim holky.jani,petro,zítra držím palečky.zítra testuju,je to 14den.myslim ale,že z toho nic nebude.tak nějak se necítim těhu. nadi čtvrtek je za dveřmi,to uteče jako voda

nadis.h
9. lis 2009

Reny moooc drzim palecky na rano!!! Ja myslim ze se muzes klidne citit netehotne! Ja kdybych nemela bolest bricha a // tak si taky myslim ze se nic nedeje.
Holcinky a Vam poradnou urodu! 🙂)

reny01
9. lis 2009

nadi moc děkuju.uvidíme ráno.ani se mi do toho testíku moc nechce.obdivuju tě,že jsi to zvládla si test udělat tak brzy

nadis.h
9. lis 2009

Reny ja nevim cim to bylo ta odvaha... Asi vnitrnim pocitem az by nekdo rekl naivnim,ze jsem citila,ze to vyslo. 🙂 ale o to horsi by byl pak pad na hubu. 😖 reny a co mas za test?? Ten z Gennetu je pry dost spatny!

petra49
9. lis 2009

Reny, Nadi díky. Čím víc se to blíží, tzím mam větší strach. Reny zítra máš // krásný koleje.

reny01
9. lis 2009

nadi mám ten z gennetu,mě ani nenapadlo kupovat jiný.myslela že jsou to dobrý testy. petruško díky

nadis.h
9. lis 2009

Peti Vy to mate zhorsene tim,ze vite ze Vam Opu vyjde. To ja sla na Opu s tim,ze jsem spis myslela,ze me zas probudi a reknou ze tam nic nebylo. 😝

nadis.h
9. lis 2009

Reny no kamoska co taky chodila do Gennetu s nim mela nejake trable. Ale zas ja bych rekla ze ho delala moc brzy a mozna neni moc citlivy.

reny01
9. lis 2009

petru to všecko výjde uvidíš 🙂

nadis.h
9. lis 2009

Jo v Gennetu jsou proste machri!!!
Jsem zvedava koho budete mit na sale.