Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
27. lis 2009

Soni ano byla jsem jen v Gennetu. Víš co ono já si myslím,že za to nemohl ani tak Fostimon jakože to,že mi to stopli moc brzy.Však mi to stopli při prvním utz.To ještě nemohlo nic moc dorůst. Kdo ví. Byla jsem na tom kontrolním utz u primářky a u ní pak už zůstala a měla na ní takové štěstí,že jsem jí měla jak při stimulce,tak při OPU a i při ET. 🙂

pindrusec
27. lis 2009

kuk 🙂 tak jsem za víma taky se konečně dostala 😀

Péti mooooooooc gratulujuuuuuuu...to je super 😉 my budem koukám rodit krásně jak vláček po sobě 😀 zatim Nadi začíná po ní reny...pak já ... a ty končíš 😀 ....to je vážně skvělý;) sem zvědavá na ostatní 🙂

sonka.77
27. lis 2009

Nadi, tak držím palce na UTZ, přijdu tě příští pátek "zkontrolovat". Pa Sonka. 🙂

nadis.h
27. lis 2009

Soni děkuji Ti moc!! Určitě přijď. Pa pa hezký večer. 🙂

Pindru prý vláček. 😀 Abychom se ve finále pak fakt nesešly stejně v porodce. 😀

pindrusec
27. lis 2009

no fáááákt dyt koukni na ty datumy 😀 😀 😀 ...se mnou asi těžko ☹ já budu rodit bud v Bolce nebo Turnov 😕

nadis.h
27. lis 2009

Turnov je krásný Pindru! Jdi tam. Já chtěla taky.Ale nikoho tu neznám tak to nebudu nijak hrotit.Kvůli odvozu víš co,kdyby náhodou přítel nemohl. Tak půjdu asi do Jablonce.

pindrusec
27. lis 2009

jj všude na něj pějou chválu....já tam ještě nebyla 🙂 obě děti jsem rodila v Bolce a musim říct že děs ☹ ale zas fakt je že nevim jak to mají s platbama v Turnově,jelikož to už neni středočeskej kraj a já pod něj spadám i přesto že mam Turnov o kousíček blíž než Bolku 😉

nadis.h
27. lis 2009

Já myslím,že nějak velký to nebude.To budeš mít moc fajn tam.

pindrusec
27. lis 2009

no nevím,ale vím že třeba dyž jdu v bolce na pohotovost tak neplatím...turnově 90kč

nadis.h
27. lis 2009

Pindru to nezáleží asi na tom kde žiješ.Já jsem liberecká a platím taky na pohotovosti tady v Liberci.

pindrusec
27. lis 2009

jj asi máš pravdu 🙂 přeju pěknej večer jdu čučet na telku 😉

nadis.h
28. lis 2009

holky me je blbe dnes. :( je mi jak na chripku,ale v krku me neboli,ani rymu nebo tak nemam. Ale strasne me boli kosti a zada a proste vse. Nemam chut k jidlu a jen lezim. :(

seery
29. lis 2009

Ahoj holky, je tu někdo?? Já mám dnes 11 dní po ET , měla bych to dostat od dneška nejpozději do 1.12. Mám strašnej strach, že to dostanu. Jinak mi vůbec nic není, cítím se fajn, prsa bolejí z těch prášků spíš dole, než nahoře jako tehdy. No a test jsem si dělala včera a čárka byla stále velmi slabá jako ten 8 den. Tak nevím, mám strach. 😖

larri
29. lis 2009

Ahoj holky,
Nadi koukej dneska na Strepiny.Bude tam jak opily ridic srazil 10letou holku a ta zemrela.
Byla to dcera moji zname,ale maji v tom takovy bordel,ze se o to zajimaji media.

janina83
29. lis 2009

cauky holky zitra jdu na krev mam strach... mrcha zatim nedorazila...ale test negativni ☹

janina83
29. lis 2009

ahoj seery ty mas aspon druhou carku slabou takze mas aspon nejakou nadeji na uspech.ale ja nemam zadnou mrcha zatim nedorazila ale test sem mela negativni ach joo zitra mam jit na krev tak jsem strasne zvedava ale pritom silenej strach z mrchy zitra ji mam dostat ☹

janina83
29. lis 2009

holky kde ste kdo?????

petra49
30. lis 2009

Dobré ranko, o víkendu nebyl nějak čas.

Janiku, držim palečky a hned dej vědět.

Se mnou ty hormony nějak cloumají, dneska ráno jsem si pěkně pobrečela.

Jinak se ozvu až se vrátim, jedu se ségrou a sestřenicí a jejich dětma navštívit babičku, tak až se vrátim, tak se ozvu.

Všem hezký den.

seery
30. lis 2009

Ahoj Jani, neboj to bude dobré, já jsem si dělala test dneska a bylo to už víc vidět ta čárka, tak jsem za to ráda, no a mrchu mám dostat taky ale nejpozději do zítra tak taky nevím, no a Jani mám zase strach z toho že to bude špatně usazené, nevím proč, ale když si sáhnu na břicho a nebo ho hladím, tak se mi trošku napravo zvedne jako do bouličky, říkám si, že to je brzy na to abych něco cítila, ale cítím to, nalevo je měkké, uprostřed tvrdší a napravo to je nejtvrdší, tak přemýšlím jestli tam není napravo. Jo a Jani na netu jsem četla že když má přijít mrcha ta v těchto případech přijde dřív než má. Jani věř jim, dokážou to... 🙂

reny01
30. lis 2009

dobré ránko 🙂
jani držím palečky
seery tak to vypadá moc dobře. 😀 nejspíš už jsi těhulka
nadi tak jak ti je?snad už líp 😉 mě taky nic moc,ale pořád to ještě jde.

nadis.h
30. lis 2009

Ahojky,

hrozný Renuš. 😒

jani také držím moc palečky!

seery
30. lis 2009

Ahoj Reny díky, ale Ty myslíš, že to je normální že mám bouličku na pravém místě? Tam mi tehdy vyoperovali ten vejcovod, tak nevím jestli se neusadili třeba tam. Nebo jestli to není vaječník. Nevím no

reny01
30. lis 2009

nadi to je hrozný já vím,ale stojí to za to 😀
seery to vůbec netuším.ale zbytečně se nestresuj a snaž se myslet pozityvně 🙂

nadis.h
30. lis 2009

Reny no jo no co naděláme. 😀 Ale představa,že mi takhle bude ještě x týdnů..ne li hůř.. 😝 🤐

reny01
30. lis 2009

nadi to uteče.mě bylo takhle blbě tři a půl měsíce.snad už to nebude horší 😉i když nevím.jsme v tom týdnu kdy to všechno teprve začíná

nadis.h
30. lis 2009

Reny no fajn 3a půl měsíce. ☹ Aspon,že to začalo krapet později.Jsou holčiny co zvrací už od necelého 6tt. 🙄 Hlavně je nejhorší,že já se bojím jít i nakoupit.

reny01
30. lis 2009

nadi tak to mi povídej ☹ dneska v autobuse.myslela jsem,že tam každou chvíli někoho nahodim 😅 modlila jsem se aby už zastavil.

nadis.h
30. lis 2009

Tak autobusem bych už vůbec nejela. A děsím se toho,že mi zrovna tento týden zavolají z pracáku at tam jedu podepsat rozhodnutí o penězích. A to bych musela až do Prahy. Na to myslím už od pátku. 😖

pindrusec
30. lis 2009

ahojky děvčátka 🙂 já o víkendu moc nestíhám 😉 Nadi ty stavy ti nezávidím 😒 měla jsem je u kluka tak vím o čem mluvíš....u malý sem neměla nic ....a ted krom neustálého nadmutí a to v kuse a bolesti prsou nnic.....

Péti hormony mám taky jak jsem zjistila 🙂 brečela jsem u všeho kde to šlo celý víkend 😀 😀 včera i u supperstar při závěrečné písni 😉

pindrusec
30. lis 2009

Jani mooooc držim palečky.....hlavně věř a nevzávej to 😉

serry....to vypaddá že tě přivítáme mezi nás;)