Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
15. led 2010

já tam koupila jen ty 3 bílý bodýčka s krátkým rukávem na to léto za 70Kč. Nadi kdy jsi měla ty výsledky krve?

nadis.h
15. led 2010

Péti já byla na odběru ve středu a v úterý odpoledne jim to přišlo. 🙂 nejdřív jsem volala dopol a nic,ale ve 2 jim to prý chodí tak jsem zavolala pak a bylo to. Tak až budeš volat tak volej až kolem 3. To už měli zkontrolované v PC.

reny01
15. led 2010

jééé nadi ty už jsi nakupovala 😵 😵a celkem levně 🙂
petruš já jsem volala po týdnu 😉

nadis.h
15. led 2010

Renuš já se od toho tam nemůžu odtrhnout. 😀 Ted ještě čekám na sadu 12i věcí za 99,- korun a končím.Až zas z další výplaty něco. 😅

reny01
15. led 2010

nadi ty jsi se teda do toho pustila 🙂
to je krásný ty malí věcičky viď?

nadis.h
15. led 2010

Nádherný. 🙂 A teda kupuju je na kluka. Ty bílý se mi nelíbí.A kdyby to byla holčička tak modré může nosit bez problémů.

reny01
15. led 2010

nadi u holčiček je to celkem jedno,jakou to má barvu 😉 nakupuj,nakupuj 😵 😵 😵

nadis.h
15. led 2010

Nakupuju nakupuju.Ještě jednu bundičku a jdu spát. 😀 Ráno vstávám do práce. 😝

nadis.h
15. led 2010

Tak kabátek jsem vyhrála. 😀

Dobrou noc holky a prďouskové. 🙂

k1000
17. led 2010

Hezký večer,nevíte náhodou některá,když se chci obj.do Gennetu na 4D utz,zda tam stačí jen zavolat,nebo se tam musím osobně.Dékuji a všem gratuluji k mimískům!!!

eloana
17. led 2010

ahoj-ja myslim,ze staci zavolat🙂

k1000
17. led 2010

Děkuju!

nadis.h
17. led 2010

K1000 určo můžeš jen zavolat. 😉

ELuš jak se máme?

Holky teda Vy máte docházku. 😝 😀

murasek
17. led 2010

Ahoj Nadi - pamatujes jeste? jak se ti vede? koukam po netu a procitam poctive co se deje tady v LB 😵

murasek
17. led 2010

koukam, ze budes mit za chvili celou garderobu pro mimiska 😉

nadis.h
17. led 2010

Ahojky Murasku, 😵 jak se máš??? Co je nového? No trochu jsem se rozšoupla no. 😀

janina83
18. led 2010

ahoj holky tak jak se vam dari??teda holky koukam jak pekne rostete 🙂 peti ty taky jak to mimco je uz krasne vydet..no u me zatim zadna zmena vzala si me pani prim.bydzovka rikala ze mi pozmeni profil a stimulaci cca
pristi mesic.taky doporucila vytrifikaci a icsi....sice mam stoho malinko strach ale doufejme ze to dobre dopadne.a jak dopadly vanoce a silvestr??tim to vam chci vsem poprat stastnej rok a prominte ze jsem se dlouho neozvala..... aco noveho nadi ???

janina83
18. led 2010

musim do prace prijdu asi kolem 18.hod. tak se vam ozvu mejte se tu rasne a tehulky odpocivejte 😉

petra49
18. led 2010

Ahoj Jani, mám radost, že jsi zase mezi námi. Jo jo utíká to a krásně roste. To je super, že budeš chodit k primářce- teď se to určitě povede. Vánoce jsem moc hezký neměla, protože jsme byli s manželem oba ošklivě nemocný, takže nic moc a Silvestr už byl lepší. Určitě se ozvi, těšíme se.

yaris
18. led 2010

Hola hola, tak já dnes UTZ 7 den, vajíček cca 30 kousků a dávky sníženy z 225 na 187,5, ve středu další kontrola 😎

petra49
18. led 2010

Ahoj yaris, to jsi pěkná nosnice 😀 , já měla nakonec 25 folíků. Tak ať vše dobře dopadne.

Copak asi Jindřiška, ta měla mít UZ v sobotu?

reny01
18. led 2010

zdravím holky 🙂
janičko jsem ráda,že jsi zase tu. 😵 tentokrát to vyjít prostě musí 😉
yaris pěkná úrodička 😵

murasek
18. led 2010

Nadi - mam se fajn, koukala jsem, jak to tady roste a tehotni 😵 tak jen tak dal! Co prace - porad chodis?
Yaris - 30kousku? boze - to musis mit bricho jako balon 😨

yaris
18. led 2010

Holky, "nosnice" je nejhezčí kompliment na světě! 😉
Murasek - břicho opravdu nafouklé nemám, až se divím. Možná se konečně projevily ty roky machrování na józe a mám tam nějaký svaly, co mi ten pupek držej...zatim 😀 No nevim, za ty prachy, co jsem do cvičení narvala by se to ale někde projevit už konečně mělo 😀 Jen doufám, že zítra nebudu psát, že jsem jak dýně 🤐 😀

jindriska
18. led 2010

ahojky, tak UTZ v pohodě - byl takový kontrolní zda vše roste jak má. Zítra ve 13.00 h. mám další a pravděpodobně v pátek odběr. Mudr sice říkal ty počty, ale já si to nepamatuju 😅 Navíc jsem moc ráda, že tam byl Petr a i u něho zůstanu. Věřím mu a jiného doktora bych nechtěla.

reny01
18. led 2010

jindřiško tak taky dobré zprávy 😵 😵
já měla doktora petra taky nejradši 🙂 budu držet palečky dál 😉

jindriska
18. led 2010

reny díky, my to s Mudrem máme takové víc osobní, je skoro soused manželových rodičů 🙂 a navíc už nám několikrát pomohl a tudíž to s ním chci dotáhnout i do vítězného konce.

murasek
18. led 2010

holky, vsechny tady mate ivf, mate nektera zkusenost s IUI v Gennetu? 😕
Jindri - probehla jsem ti album, uz toho mas za sebou taky vice nez dost, tak letosek to jisti!!!! 😵

petra49
18. led 2010

Holky super konečně se to tu zas rozjíždí, ale tentokráte až do konce. Já se dneska flákám, teda né že bych neměla co dělat, ale lenošim
Taky jsem ráda o víkendu jdeme 2x do divadla a na ples a myslela jsem, že nebudu mít co na sebe, že svoje černý gatě neoblíknu, ale oblíknu-sice nedopnu-to pojistí gumička a vezmu si k tomu tu růžovou tuniku-co mám v albíčku. Tak mám radost, že mi to bude slušet.

reny01
18. led 2010

jindři tentokrát to vyjde,musíš věřit 😵 😵 😵