Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina83
12. lis 2009

musim pockat az prijde manža domu nejak se mi tomu nechce verit on to musi vedet na 100 pro

janina83
12. lis 2009

tak to pry neni prava 😀 jsem si oddechla

janina83
12. lis 2009

holky copak je svama kde ste? 😕

nadis.h
12. lis 2009

Ja se mackam v autobuse zrovna. Uz chci byt domaaa. 😝

meduna
12. lis 2009

Ahoj holky 🙂 Nadi bacha na froťáky,aby se nelepil nějakej 😀

meduna
12. lis 2009

holky a dáte děti očkovat?my co jsme prej 70 ročník nemusíme,nějaká odnož proběhla už dříve,tak jsem si zachrochtala a ani o tom nevím asi 😀 😀 Jinak šéfky vnuk žije v Americe a už ji prodělal,tři dny zle a pak ok,jen silnější průběh,horečka nad 38 a bolesti kloubů hodně.A měli jsme v práci školení kvůli té chřipce a nenápadně nás odradil od očkování

reny01
12. lis 2009

Holky co je dneska s vámi?jak se dneska máte?

ma.ja
12. lis 2009

ahojte berušky 🙂
tak jsem krásně prolenošila celý den, mám hezkou knížku, nemusela jsem nic. HUsička byla od včera hotová, mamka nám udělala zelíčko a brknedl, miláček pak umyl nádobí....
....a už zas nešpiním...dělá si to ze mne srandu, ale asi to odpočívání má něco do sebe.
Jdu na VKV, ještě nakouknu 🙂

ma.ja
12. lis 2009

a jak Nadi už jsi doma?

reny01
12. lis 2009

maji tak to je super a odpočívej pěkně dál,když ti to dělá dobře 🙂

reny01
12. lis 2009

holky tak já si už půjdu lehnout,nějak to na mě leze.zítra vám držím palečky,ať to dobře dopadne.

ma.ja
12. lis 2009

reny dobrou noc a krásný sníky 🙂

nadis.h
12. lis 2009

Uz jsem doma vykoupana,napapana a lezim v perince u telky. A za chvilku usnu.jsem hotova po tom vylete. Zitra nahlasim krvicku. 🙂) dobrou noc

sonka.77
12. lis 2009

Nadis, na zítra moc držím palce! Určitě budeš mít krásné hcg. 🙂

nadis.h
13. lis 2009

Dobre ranko. Uz zas nespim. 😀
Byla jsem uz testnout at mam jistotu,ze tam porad jsou //. 🙂) a uz jsou krasne tluste. Vcera jsem trochu spinila tak jsem se dost lekla,ale krev to nebyla nastesti. 😝

Tak jdu jeste zkusit chvilku dadat. 🙂

Medu myslis ockovani proti prasecici? Nebo celkove?

Za palce diiky moc vsem! 🙂

janina83
13. lis 2009

dobre ranko holky tak dneska v 10 hod.jdu konecne na transfer moc se tesim.......... 😀 akorat uz tet potrebuju strasne curat mam pocit ze to uz nevydrzim 😅 uz nebudu pit abych se po ceste nekde nepocurala nadi moc drzim pesticky na krev a peto my se snad uvidime v gennetu

nadis.h
13. lis 2009

Jani to to budes drzet tak dlouho? 😀 ja jsem nesla na wecko az pak tak od 9i a vzala si malou vodu s sebou co jsem vylohnila nez jsem sla na sal.

Ja uz jsem po krvce a cekam az mi napisou dalsi Utrous.

Vysledky budou kolem 2 az. 😝

janina83
13. lis 2009

ale me mudr zduraznoval ze opravdu plnej mocak 😀 snazim se na to nemyslet pomaha to dost!ale co bysme pro ty prtata neudelaly..ja utrouse mam jeste dve a pul baleni tak mi to staci az budu mit posledni baleni tak si zajedu pro recept!to je asi to co nesmi dojit.a kdyz jsi jim rekla ze mas pozitivni testik co oni na to? z niceho nemej obavy ta krev dopadne ok! 😀

reny01
13. lis 2009

nadi taky si myslím že už to máš v kapse.ať ti uteče to čekání do 2h.

nadis.h
13. lis 2009

Holky jdu Vám poslat něco v IP!Přečtěte si to všechny ju! 😉

reny01
13. lis 2009

Nadi já jsem si to myslela.

reny01
13. lis 2009

tak co maji,už jsi testíkovala?

nadis.h
13. lis 2009

Reny já také. 😀

Taky čekám na Máju s jakou příjde. 😵

nadis.h
13. lis 2009

Reny jee máš krásnou holčičku! 😵 Teď jsem si teprve všimla. 🙂

eloana
13. lis 2009

ahoj holky ahoj nadi -tak co byla jsi na krvi? koukam cekate na maju -taky sleduji jestli nekam nenapsala🙂)))

janysek70
13. lis 2009

Ahojky kočky... 🙂
Nadi, teď jsem 2 dny nenakoukla, tak hledám, jak ty, zda už máš potvrzeno a čtu, že jsi byla na krvi a čekáš do dvou na výsledek, tak hodně štěstí, já věřím, že to tam je na 100% a myslím spíš, že rovnou double 😵 😵

reny01
13. lis 2009

Nadi díky moc,jsem ráda že ji mám ,je to naše zlatíčko.taky budeš mít a už brzy.zdravím eloano

nadis.h
13. lis 2009

Eluško ahoj. Jak je zlatko? 😉 Jj čekám na výsledek. Už se mi to krátí. 😀 Ale nervní jsem.

Jany ahojky,já jsem chtěla jít už včera, ale nebyla jsem doma. A o double nebo single se dozvím až za 3 týdny. To mě teprve objednají za takovou dobu na utz. 🙄 😅

Reny taky bych chtěla takovou princezničku. 😵

eloana
13. lis 2009

nadi zatim dobry.))) hele to ja tutovka🙂 testy sileji .....
nebudi ti rikat c sem i stalo v cervnu -jela jsme na krev, jestli jsem ci ne a oni mi ji ztratili- jsem myslela ze ji zaskrtim ,ale dostala jsem to ,tak uz jsme tam nejela -

lucifirek
13. lis 2009

ahoj Nadis.h,tak já s testíkem ještě vydržela,ale už jsem dost na nerv. POřád si říkám,že když byla embryjka tka super,tak by to nemusela vzdát. Ale ten strach z neuspěchu je pořád nějakej. A už bych ho nechtěla zažít,jednou to stačilo