Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
25. led 2010

Slunicko cinkni.Už by to tam mohlo být.Nebyly žádné svátky tak snad babči makaj na pojištovně.

No ta tamponáda mě taky rozbila. Strašně to bolelo to tahat ven a furt to nebralo konce. 😕

yaris
25. led 2010

Nadis, Petr si máknul, ale říkal, že se mu se mnou pracovalo moc dobře, což nemůžu potvrdit protože jsem byla v limbu 😀 Ne
Vyndávání fakt zážitek, myslela jsem, že to mám až v krku 🤐 a bála zatáhnout. Přes dveře jsem jen muži hlásila, 1m, 2m, bože snad 3 metry a nejde to vééén 😀 a muž tahééj, do toho jsme se tlemili, no fakt paráda 😀

slunickosedmitecn
25. led 2010

Tak jsem volala do gennetu a bohužel nic ještě není schváleno,mám volat obden a ptát se.No doufám,že to schválej,když si člověk platí takovejch peněz za pojištění. 😒

nadis.h
25. led 2010

Holky já to tak s Váma prožívám. Úplně jsem se vrátila do toho října kdy jsem tohle prožívala.Byl to humus ty nervy při každým volání.

nadis.h
25. led 2010

Yaris no já zoufale seděla na záchodě a vždy kus povytáhla a odpočinula si a zase znova.. 😀

Sluníčko tak to je divný...Já nechápu co tam s tím dělají na té pojišťovně. Mě třeba to schválili ještě ten den stejný co to tam přišlo z Gennetu ale zpátky v G to taky bylo až za 14 dní.. 😝

Ale schválejí to neboj.Nikomu se ještě nestalo, že by to neschválili. 😉

slunickosedmitecn
25. led 2010

Ježiši holky,já jim snad pak řeknu,ať mi tam toho tolik necpou,když to slyšim. 🙂 Nejsem sice žádnej cimprlik,ale tohle?

nadis.h
25. led 2010

😀 😀 😀 slunicko neboj. To my z toho děláme horory. 😀

jastr77
25. led 2010

Yaris, ty to vyprávíš tak, že je to vlastně legrace 😅 To jsem sama zvědavá na tu tamponádu, mě stačilo, když jsem měla po hysteroskopii vevnitř nacpanou vložku.
Slunicko, já už čekám taky skoro 14 dní a příští týden to mám dostat, tak doufám, že to stihneme, ať nemusím čekat další měsíc.

slunickosedmitecn
25. led 2010

No doufejme.Díky Nadi za podporu.
A prý se musí ještě před začátkem té stimulace dojít k obvoďákovi na předoperační vyšetření jo?také jste to museli přinést?A kolik dní před stimulkou jste tam byly?Ptám se jak blbec,ale fakt nevím,abych něco neprošvihla.

slunickosedmitecn
25. led 2010

jastr,no tak doufejme,že to tam bude každým dnem.Já to mám dostat už právě tento týden,takže bych to asi už teď nestíhala.Ta sestra u Dr.Petra mi řekla,že pro injekce mám přijít až když to už bude schválené a to není,takže asi budu čekat na další měsíc.Ach jo,to čekání je nejhorší 😠

nadis.h
25. led 2010

Jastr vložku jo? Fuuuj. 😅 😨

Sluni na předoperační si musíš skáknout jak dostaneš léky a rozpis na stimulku tak s tím dostaneš papír pro obvodní co vše je potřeba.Je to odběr krve,doneseš moč,mudr Tě proklepne skočíš na EKG a to je vše.

Já to pořád oddalovala až jsem to dostala tak jsem na to nemohla kvůli moči a tak jsem šla až po mrše.Když jdu u mojí obvodní v pondělí tak ráno jdu na krev a EKG a po o už mám hotové výsledky.

yaris
25. led 2010

Jo, já taky po kouskách a už jsem si představovala, jak musím říct sestře, ať mi radši pomůže, že se to zaseklo 😀 , ale neboj slunicko, v podstatě je to jen prkotina oproti tomu, co člověk při a po IVF podstupuje. Já byla po punkci hned klidnější, že jsou vajíčka v bezpečí a nemůže se jim nic stát 😵 když mi hrozil OHSS. Teď už je to spíš než nervák zvědavost, jak to všechno dopadne 😉

ifet
25. led 2010

Ahoj holky, tak jsem si byla v pátek vyzvednout injekce a teď už jen čekám, až přijde mrcha...budu píchat Gonal 225 IU...holky a co jste to tahali za tamponádu či co? A kolik jste si píchali vy?

nadis.h
25. led 2010

Slunicko až tam budeš volat teď zase kvůli tomu..Tak zkus říct že to máš každým dnem dostat a jestli by nemohli popřípadě na pojišťovnu zavolat aby si ověřili že to je schválené a nevydali Ti léky vyjímečně takhle dřív než jim to ofiko příjde.To je škoda promrhat měsíc.

lemurka.m
25. led 2010

Jastr,po hysterce uvnitř vloženu?Já nic neměla.Asi nic moc pocit,co? 😒
Sluníčko,vydrž.Nevadí,že se to o jeden měsíc prodlouží,hlavně že to vyjde 🙂

slunickosedmitecn
25. led 2010

Aha,s tou krví jsem počítala,a na to EKG budu muset do nemocnice,mám pocit,že moje Dr.ho nemá.Se v práci zblázněj,jak budu pořád někde u doktorů,už takhle mají řeči,že jsem tam nějak často,přitom to je vždy jen když mě objednaj do gennetu.Hold musím dojíždět z Jb,ale to se nedá nic dělat,snad se z toho nezblázněj.Jooo být tak nezávislá na zaměstnavateli,to by bylo.

jastr77
25. led 2010

Slunicko, neboj, urcitě to stihneš 🙂 Držím palečky!!!
Nadis, ty jsi pefektní informační služba 😀, člověk nemusí shánět informace nikde jinde.

nadis.h
25. led 2010

Yaris hyperstimulák může přijít ještě!Hodně často příjde po ET.Tím že se začne vylučovat Hcg do těla tak to pak propukne. 😝

Ifet super! Tak tfuj tfuj na stimulku.Já píchala hodně. 262,5 prvních 7 dní a 8 dní pak 300iu Gonalu.Pomalu mi rostou vája tak jsem to měla takhle dlouhé.

nadis.h
25. led 2010

Jastr jo často si příjdu jak encyklopedie. 😀 Tak ono od března jsem v tom ležela denodenně a četla všemožné. 😅

Sluni a já byla doma bez práce od ledna až do prosince a věř že bud ráda, že práci máš. Já byla na pracáku a po 5i měsících jsem neměla už nárok na prachy a byla doma úplně zadarmo a bez koruny.Bez nároku na neschopenku nic. Tak jsem z toho byla na nervy a šla makat.

reny01
25. led 2010

nadis-informační služba 😀 😀 😀

slunickosedmitecn
25. led 2010

Holky,jste moc hodní,díky.No zkusím jak píše Nadi,tam zavolat zas zítra a zeptat se,zda by to nešlo uspíšit a když ne,tak hold počkám.Když už jsem čekala 2roky,tak měsíc by mě už neměl zabít,i když ty dny utíkaj tak pomalu,když na něco čekáte,to je to nejhorší.

lemurka.m
25. led 2010

Nesnáším čekání 😠 ☹

ifet
25. led 2010

Nadi dík... tak myslíš, že 225 je oukej 🙂 a co ta tamponáda, to je co?

slunickosedmitecn
25. led 2010

Jo Nadi,souhlasím s holkama,jsi super informační služba 🙂
Jinak to se ti nedivim,že jsi šla radši na chvíli makat,člověk když je dneska bez peněz,tak je to nepříjemný,neumím si to představit nebrat nic,jsem ráda za tu práci,to jo,jen kdyby byli nadřízení trošku solidárnější,věděj co budu podstupovat,ale jsou ještě spíš nepříjemnější než předtím.Přijde mi,že mi to prostě chtějí vše ještě znepříjemnit.Pak má být člověk v klidu.No ale radši NO COMMENT....Kdybych se víc rozepsala,asi bych tady napsala svůj 1.román.

nadis.h
25. led 2010

Slunicko já takhle čekala od dubna vždy každý měsíc na mrchu.Jen proto že jsem měla jít na odběr krve na ten pitomý FSH hormon. 😠 Pak mi vždy řekli,že je to blbý tak zase další měsíc. Hrozný. 😖

Ifet jasný 225 je takový standart. A tamponáda se dává po odběru vajuch kvůli krvácení.

yaris
25. led 2010

Nadis, jo, vím, že i pak, ale furt lepší než pře ET, by pak mrňata musela do mražáku 😉

jastr77
25. led 2010

Lemurko, Nadis - ano měla jsem tam vložku 🙂 Tentokrát jsem aspoň věděla o co jde, takže to bylo v poho. Když jsem byla na první revizi po zamlklém potratu, tak jsem nevěděla, co to tam mám. Vůbec jsem se nemohla pohnout, protože mě při každém pohybu připadalo, že tam mám kudlu. Nejlepší bylo, když pak přišla sestra za 2 hodiny a divila se, že jsem si ji ještě nevyndala. Jak to má asi blbá ženská vědět, že si ji může vyndat 😀

ifet
25. led 2010

Aha...dík...no hlavně abych to snášela dobře a nebylo mi blbě... 😝 bylo ti při stimulce něco? Už jsem se tě nějspíš ptala a říkala jsi myslím že v pohodě... 🙂 ne?

reny01
25. led 2010

jastr no to je stašný 😝 jsem vůbec nevěděla,že tam strkají i vložku 😕

lemurka.m
25. led 2010

Jastr brrrrr ☹