Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

jilu04
14. led 2014

Ahojky holky, tak noc jsem přežila s hlavou v záchod. míse, ale už je mi lépe

@cicinky Uvidíš, že drobečkové už jen porostou a budou vám dělat jen samou radost, budete si pak dávat obě?

jilu04
14. led 2014

@kirinka99 moc děkuji, určitě to teď už vyjde, dětičky budou asi po tatínkovi a potřebují nejdřív pěkně do chladu, aby mohli fungovat dál 😉

hudala
14. led 2014

Teda holky, 2 dny jsem tady nebyla a koukám, jak jste se rozepsaly 🙂
@mourovata asi bych to nechala na jindy. Což o to, my by jsme se mohli zdržet, ale malá by to dlouho nevydržela. Je pěkný vztekloun a když si jdeme s ní posedět je to opravdu mega rychlovka 🙂 takže raději bez ní 🙂 můžeme někdy dát sraz i třeba v Turnově a nebo v tom Liberci.
Jinak co se týče tchýně to máš asi taky dobrý. Já s ní bydlím v baráku a co se narodila malá, měla jsem jí u nás denně. Nakonec stačilo po několikáté rázně říct, že denně k nám chodit opravdu nemusí a teď v pohodě. Naopak kdyby pak byly dvojčátka, měla by jsi ohromnou výhodu. I kdyby jsi jí využívala jen na procházky a sama si odpočinula nebo udělala potřebné věci. Co by za to jiné maminky daly 😀
@bonifac My jsme ty papíry z genetiky dávali přímo doktorce a mě nenapadlo je ofotit. Ale tak v Gennetu je určitě budou mít. Manžel má cukrovku a tak jsem myslela, že tu genetiku budou třeba chtít dělat znovu... ale je asi pravda, že když už jí máme, tak asi ne 🙂
Tak teď nevím, uklidnila jsem tě, nebo jsi začala pochybovat o dvojčátkách? 😀
Holky, mám jeden takový dotaz. Moje dr. mi řekla, že mě při 1 pokusu přestimulovali. Prý, že když jsem měla 15 vajíček tak že mi těch hormonů dali víc. Že kdyby těch hormonů bylo míň, bylo by i míň vajíček a o to kvalitnějších. Přijde vám 15 vajíček moc?

hudala
14. led 2014

@cicinky Gratuluji, ti 2 bojovníčci to určitě zvládnou 🙂

jilu04
14. led 2014

@hudala Jé ahojky, co u vás nového?

hudala
14. led 2014

@jilu04 zatím nic ☹ jsem čím dál víc nervózní a natěšená... ještě týden 🙂 a u vás?

jilu04
14. led 2014

@hudala neboj, to už uteče, u nás je to na mrtvém bodě, pořád čekám na tu potvoru červenou, ale má ještě nějaký ten týden čas, tak je to takové nekonečné

jilu04
14. led 2014

@hudala a na tvůj dotaz o vajíčkách, já mám jen jeden vaječník a měla jsem 15 folikulů a z toho 13 vajíček, tak nevím, jak to má být

hudala
14. led 2014

To čekání je hrozný.... táhne se to. I když mám malou občas se stejně dostanu k přemýšlení 🙂 říkám si co by kdyby...
Mě nepřijde ten počet nějak vysoký, řekla bych, že těch vajíček bylo tak akorát. Jen mě to překvapilo.
A kolik si budeš nechat zavádět bojovníčků? 1 nebo 2?

jilu04
14. led 2014

@hudala No vzhledem k tomu, že tem máme ještě tři, tak půjdeme znovu do dvou. Já si taky myslím, že to není až tak moc, ale asi se v tom oni vyznají lépe než my, víš jak to je s nimi někdy. Uvidíš, že do konce roku už vás bude o jednoho víc. 😉

cicinky
14. led 2014

@hudala
15 vajíček je maximum vhodné pro IVF, alespoň podle toho, co mi říkala paní Dr.

@megara - už se ti to také blíží 🙂, těším se, až napíšeš, jak jsi na tom ty 🙂
@jilu04 - doufám, že i u tebe vás do konce roku bude o jednoho víc ;)
@bonifac
odpoledne jsem si volala ještě přes známou k emryoložce, a ta říkal, že ti naši bombardíci bojujují jak o život :D
Zítra nebo pozítří jdeme na transfer, bože holky jsem na ránu, mám radost, v práci to skrývám, a doma to chrlím na muže, chudák můj 😝

jilu04
14. led 2014

@cicinky Tak to je moc dobře, že se mají takhle čile k světu, musí to být hrozné to v práci tajit, člověk se potřebuje vyventilovat a není kde, co? Však můj přítel musel mít ze mě hlavu taky jak balon, ale oni to nějak vydrží.

cicinky
14. led 2014

@jilu04
je to děsnýýýýýýýýýýýýýýý ☹
ještě že mám mamku a kamarádky, mamka funguje na mailu, kámošky na fcb :D
Dneska byl mužíček i sám zvědavý, jak a co naše mimi, moc mě to těší, ale taky vím, že někdy jsem asi na pěst 🙂... no alespoň ví, co si jednou vezme za ženu :D

bonifac
14. led 2014

@cicinky porad drzim palecky bublinky jsou bojivnicci 🙂 jakto ze nevis jestli zitra nebo pozdeji? Kdy se to fozvis?
@jilu04 cotooo? Uz je ti lepe? :(
@hudala jakoze si me utvrfila ve dvojcatkach :D
@megara
Tak sem byla poprve v praci, sem uplne vyrizena... a zda se ze holky mi nefandi tolik jak psali :( hlavne protobze delaji prescasi jako prase a ten nas blbec radobysef to neresi a sam ma ruvicky dozadu... budu mu muset rict proc budu marod :(

cicinky
14. led 2014

@bonifac
máme zaplacenu prodlouženou kultivaci, a původně mi říkali, že hned středa, dneska mi to také říkali, ale až podle rozhodnutí embryoložky.. ;)
Ráno mi zavolají a mezi 12-14tou tam mám být 🙂
Docela fofr teď.

@jilu04
@hudala
@megara

Dámy - Utrogestan - no to je lék, jsem po něm jak na pěst :D
Nemůžu řídit, mám občas problém zaměřit, no mazec :D

bonifac
14. led 2014

Jo a curala sem jako kotoptev, nastesti moc lidi nebylo :D kdyby jo, mam louzicku :D

bonifac
14. led 2014

@cicinky no to je docela parada 🙂 vazne te nechavaji napnutou jako ksandy!

Jooo utrogestan... to je svinstvo :D legracni na tom je je, ze je to progesteron, tehotensky hormon... a ted si vem ze te to jeste 8mesicu nepusti :D

jilu04
14. led 2014

@cicinky to jo u nás to bylo taky tak, každý ráno, co mi volali, tak jsem pak musela obratem volat jemu a tlumočit mu, jak se naše bublinky mají, dokonce jsem mu na internetu našla i obrázky, jak vypadají a byl z toho celý unešený, to mi povídej s Utrošem, já šla po Globusu a ještě, že jsem se držela košíku a měli tam studené pití, jinak bych ani nenakoupila 🙂
@bonifac jo jo už je to lepší, migréna je svinstvo

cicinky
14. led 2014

@jilu04 - migréna je sviňa, ještě, že ti je lépe 🙂
@bonifac

Holky u nás se bublinkám říká mimísek 🙂
Taky jsem včera večer ukazovala v čem jsou a jak vypadají :D
Koukám, že je to všude stejné :D

Takže zase zítra napíšu, jak to vypadá ;)

jilu04
14. led 2014

@cicinky o jo ono to na ty chlapi pak působí úplně jinak, než jen že je někde spojili a pak se uvidí, ten můj to se mnou od začátku teda docela prožíval

bonifac
14. led 2014

@cicinky
@jilu04 zeny ten muj to teda zatim moc neresi... asi proto ze prave opet pracuje :(

jilu04
14. led 2014

@bonifac neboj, ono to začne jednoho dne, musíš ho pomalu ale jistě navnadit

bonifac
14. led 2014

@jilu04 on resi hlavne tu financni stranku, tak z toho ma nerva. Az budou bublicci tak se urcite natesi 🙂

jilu04
14. led 2014

@bonifac jo jo ty mrňousci dokáží s chlapem udělat divy, i když jsou vidět jen pod mikroskopem

bonifac
14. led 2014

@jilu04 ja sem nastesena za nas za oba :D

jilu04
14. led 2014

@bonifac to úplně chápu 🙂

bonifac
14. led 2014

@jilu04 zachvili 300 jednotek, zitra pocitani vajuch... uz se nam to bliiiziii

jilu04
14. led 2014

@bonifac a pak už jen pár dní a budou miminka u tebe

cicinky
14. led 2014

@jilu04
@bonifac

ten můj také řešil finance, proto jsme se domluvili, že když 1 IVF nevyjde, tak našetříme a až za čas půjdeme do druhého...
Penízky sice vyděláváme, ale nejsme zrovna velcí šetřílci 😖

jilu04
14. led 2014

@cicinky Jo tak to je něco podobného jako u nás, nějak mi pořád nejde šetřit, ale už se to bude asi muset pomalu naučit