Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cegga
20. led 2014

@jilu04 já si to taky říkám, kolem mě se to šíří samou těhulkou, pak jak to má jít na to nemyslet, že? 🙂
A jak jsi na tom ty? 🙂

cicinky
20. led 2014

@hudala - já už ji pro jistotu vůbec nemám ;), mám klid, srdíčko mi už zase funguje, tak jak má 🙂
@jilu04 - dr. říkal, že to budu pociťovat, až se bude zavrtávat, a měla bych i mírně zašpinit, ale to zatím nepřišlo
@cegga - my jsme platili zatím jen 9.500,- (ICSI a kultivace, neměli jsme co zamrazit, takže jsme 6.tis "ušetřili", jinak by jsme platili 16.500,-)

cegga
20. led 2014

@cicinky no koukám, že je to opravdu individuální, manžel má v papírech taky doporučení kdyby to nešlo, metodu ICSI - a to jsme se dočetli, že je to ta nejdražší. Má totiž oligozoospermie, teď nevím, zda je jich o pár míň, nebo jsou pomalejší. Ale jedno z toho, ale mírně pod normu. A hned napsali do papíru ICSI.

jilu04
20. led 2014

@cegga no my jsme dali přírodě něco kolem 5ti let a když z toho nic nebylo, tak jsme taky šli do gennetu, Já už jsem po transferu, ale bohužel se nepovedlo, takže teď čekám, až dorazí MS, pak jdu ještě na hysteroskopii a pak zkusíme další transfer, naštěstí tam jsou schovaní ještě tři, takže se uvidí co bude.
@cicinky Hele, když ženská otěhotní spont., tak taky nějak nešpiní a zavrtá se, takže to ještě nic znamenat nemusí.

jilu04
20. led 2014

@hudala to zatím nevím, pořád čekám na tu potvoru červenou

cegga
20. led 2014

@jilu04 téda, to už bych nevydržela ... mrzí mě, že se teď nezadařilo, tak budu držet pěsti, aby po dalším pokusu vyšlo vše pozitivně 🙂 ... vím, že my ženy jsme silné, a vydržíme to 😵

jilu04
20. led 2014

@cegga no už si asi nějak zvykám, že to nevychází, ale asi to někde máme takhle napsaný, tak to tak musíme vzít a nějak to zvládnout. To si piš, my vydržíme všechno

cegga
20. led 2014

@jilu04 a máš pravidelný cyklus? já právě ne .... už jsem kdysi doufala, že by, ale nakonec MS dorazila - mrcha. Pak se mě zase stalo, že jsem to dostala až nečekaně brzo, tak si říkám, co je? .... objednala jsem si bylinky, a cyklus se jakžtak upravil. Ted jsem po, koupila jsem si poprvé ovu testy, tak jsem zvědavá co bude následovat. Ovulaci prý mám, ale tak raději si to ověřit 🙂

cegga
20. led 2014

@jilu04 jj, dřív jsem to i obrečela, teď už jsem s tím taky smířená, a oba dva doma jsme smířený i s umělkem, zatím mým kamarádkám, co si IVF prošli, se podařilo - tak budu taky doufat 🙂

jilu04
20. led 2014

@cegga to já to mám celkem pravidelně, jen asi tak po 40ti dnech, takže je to hodně dlouhá doba, než se to tam nastartuje. No vidíš, třeba bude stačit sexovat ve správný den

cegga
20. led 2014

@jilu04 mě to i dr. počítal, kdy na to "vlítnout" a stejně nic ... a když jsem tak v polovině cyklu, snažíme se opravdu dost ...
40 dní - já měla nejvíc asi 35 a pak došla.

jilu04
20. led 2014

@cegga no právě, je to dlouhá doba, takže těžko říct

cegga
20. led 2014

@jilu04 to ti teda nezávidím 😔 a teď jsi kolik?

jilu04
20. led 2014

@cegga ono si na to pak i nějak zvykneš

cegga
20. led 2014

@jilu04 asi jo, co taky jiného... ale naděje vždy nějaká je

cegga
20. led 2014

Pro dnešek se loučím, všem hezký večer, ahoj 😵

megara
20. led 2014

@cegga hlavně záleží co budeš potřebovat, až ti provedou veškerá vyšetření 🙂

megara
20. led 2014

Dámy už jsem doma,asi půjdu spát brzo i když nevím jestli usnula jak jsem toho všeho nervózní 🙂

cicinky
20. led 2014

@megara
Vůbec se nestrestuj, naopak, vyspinkej se, jo a zační pít až 20 minut před termínem objednání, a klidně si odčůrni, jinak se zkroutíš jak já :D
Přeji ti na zítřek moooooc štěstíčka a užij si to jako já, je to bomba 😉 😀

megara
20. led 2014

@cicinky jsem docela udržovaná z práce takže asi opravdu odpadnu,ale i tak připadám si jak malé dítě před hračkářstvím 🙂

cicinky
20. led 2014

@megara
To ti věřím, já na tom byla stejně, koukej se mazat vyspinkat, ať si to zítra pořádně užiješ 🙂

megara
20. led 2014

@cicinky jj, už mažu, jsem kaput 🙂 Dobrou noc

lotty33
20. led 2014

@jilu04 Moc děkuji 🙂

lotty33
20. led 2014

@megara Tak to ti přeju tedy hodně štěstí me to čeká někdy v unoru jak budu reagovat na leky u nás to je posunuté přítel byl na služebce v Indii na tři týdny a ted jede ješte v unoru na týden jinak bychom na tom byli asi obdobně.Tak držím obě pěsti aby se podařilo 🙂

lotty33
20. led 2014

@cicinky Moc děkuji 🙂

mourovata
20. led 2014

@hudala já mám za sebou už snad všechno 😀 oboje mi dělali v Gennetu a pak jsem měla ještě laparoskopii v Lípě 😉

mourovata
20. led 2014

@cicinky ty taky musíš mít všchno jako já viď 😀 já mám úplně to samý a ještě ty vejcovody v čudu 😠

mourovata
20. led 2014

@cicinky oprava, mě nefunguje štítnice skoro vůbec, ale jinak si občas připadám jak u Dr. Hause 😎

cicinky
21. led 2014

@mourovata
Vejcovody také nemám, diky te endomet. ☹, takže toho máme asi více společného 😀

bonifac
21. led 2014

Smankote vy ste toho nastebetaly 🙂 nějaky novinky,ať to nemusím celé procitat ? 😀

Jinac já včera myslela že je to můj konec!Strašná bolest,dostala sem dvakrat infuzy a jednu malou proti bolesti... Ale dokud sem sy nevyndala tu silene dlouhou vycpavku z.... Sem jen ležela a hekala bolesti zatím co paní z pokoje co šla na radu az po mě uz dávno odcupitala domu... Pan doktor povídal ze je to tím jak moc veliký mám vajecniky...
Dostala sem utrogestan 2-2-2 a estrofem 1-1-1 ten má docela vtipnou krabičku....
Jinac sem měla 16folikulu z toho 12oocitu.. dnes volali ze 9 oplodnili a zatim máme 3folykuly
Tak na mrnousky moc myslím 🙂