Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
13. únor 2014

@limlim hm...tak to je na prd :( ale aspoň uz vis ... No možná ještě imunologie je před vámi.

bonifac
13. únor 2014

@jilu04 já jdu za týden k doktorce ale asi hned do KET nechci jít... Trošku se zamerim na sebe na přípravu těla a i na mysl ... Udělám něco na baráku co jako tehu dělat nebudu moct a třeba v květnu červnu ... Uvidime . Jen chci uz dostat mrchu ať je tohle fakt zamnou...

mourovata
13. únor 2014

Tak holky, mě dneska ukončili po 7 měsících neschopenku 😀 fákt se těším do práce 😀

jilu04
13. únor 2014

@limlim Ahojky, Tak to nechápu, proč ho nepustili, to je divný.
Jinak ce se týká dotazu co tě teď čeká, tak hlavně počkat na výsledek genetiky, pak ti pošle dr. žádost na pojišťovnu, tam do 2 týdnů pošlou zpět schválení a pak hned od druhého dne MS začneš stimulovat, mezitím vás oba čekají ještě nějaké odběry a kontroly tebe, ale neboj, uteče to rychle a než se naděješ, půjdeš na transfer.

limlim
13. únor 2014

@bonifac No docela mě to zaskočilo, ale já se nevzdám 🙂

limlim
13. únor 2014

@jilu04 Děkuju za odpověď já vůbec nevěděla jak to je časově, protože jsem bez práce tak zda si nějakou hledat atd., ale budu doufat, že už vše bude ok a do léta bude první transfer a pak kdo ví 🙂

jilu04
13. únor 2014

@bonifac To se ti ani nedivím. Někdy je to na mysl náročnější než pro tělo. Jo a jen tam mimochodem se KET platí 5200. Jsem si původně myslela, že je to placené pojišťovnou, ale prý není, tak tam radši ještě zkusím zavolat.
Já když mi řekli, že to nevyšlo a vysadila jsem léky a začala jsem krvácet, tak jsem si teda docela užila, myslela jsem, že mi někdo chce vyrvat dělohu, ale pak jsem si ten podbřišek nahřála, všechno se tam uvolnilo a bylo po bolesti. Pak ta další mrcha už byla v pohodě.

@mourovata Tak to se nedivím, já byla doma necelé 2 měsíce a těšila se tam jako bych tam šla poprvé 😉

jilu04
13. únor 2014

@limlim To uvidíš, že to stihnete do léta. A zkoušeli ti i někdy dělat klasickou laparoskopii, aby se zjistilo, proč jsou neprůchozí?

mourovata
13. únor 2014

@jilu04 no já to spíš myslela ironicky, že se těším, mě je doma dobře 😀 Vůbec se netěším na ty udrbaný kolegy

mourovata
13. únor 2014

@limlim mě když zjistili, že je neprůchodný tak mě poslala na klasickou laparoskopii a tam mi zjistili, že průchodný je , ale že mám endometriozu. To je zase pro doktorku lepší, že ví jaké léky nasadit a jak stimulovat

mourovata
13. únor 2014

Jinak jsme to holky doma včera probrali s mužem a asi půjdeme do střední zlaté cesty: ISCI s PK a AH a rychlé zmražení. Když jsem to počítala tak by jsme se do 20 tis. měli vejít v pohodě.

jilu04
13. únor 2014

@mourovata tak to pardon 😉 mě bylo taky doma dobře, jen mi z toho začínalo tak trošku hrabat

mourovata
13. únor 2014

@jilu04 mě už hrabe od dětství 😀

limlim
13. únor 2014

@jilu04 Dneska jsem byla u gyndošky a ta na mě koukala jak z jara, že jsou neprůchodné a že lapado se to dělalo dřív, že by nedělala už žádný zákrok když spermio nedopadlo dobře, že mě doporučuje jít do ICSI a pak vejcovody odstranit...

jilu04
13. únor 2014

@mourovata tak to je dobře, život se nesmí bát moc vážně a s trochou hrabání a humoru to jde lépe
😅

jilu04
13. únor 2014

@limlim No já být tebou, tak nevím jestli bych si je nechala odstranit, aniž by mi je někdo pořádně zkontrolovat, znám třebas holčinu, které řekli, že druhé mimi mít nebude, jelikož je má taky neprůchozí, nebrala žádnou antikonc. ani se nijak nechránili a ona už má další 2 dětičky. Takže nikdy není nic na 100%.

limlim
13. únor 2014

@mourovata Mě fakt picne dneska jsem byla u mojí gyndařky a tak mě řekla, že by teď nic nedělala, že by je pak nechala odstranit až kdybych chtěla třeba druhý dítě. Tebe na lapado poslali z Gennetu ?

limlim
13. únor 2014

@jilu04 Jé to jsi mě moc potěšila... si je pěkně nechám pokud dr. nebude mít nějaký pořádný argumenty proč je dát pryč...

jilu04
13. únor 2014

@limlim hele já osobně bych se nechala pořádně dovyšetřit a pak pokud by mi řekli, že jsou opravdu neprůchozí, bych se nějak rozhodovala, samozřejmě pokud neprůchozí opravdu jsou, tak je mnohem vyšší riziko mimoděložního těhu.

mourovata
13. únor 2014

@limlim jj z Gennetu a zjistili mi že průchodný je, taky jsme se bavili o odstranění. Četla jsem, že je potřeba zjistit, proč jsou neprůchodné, pokud jsou kvůli zánětlivým srůstům tak se odstraňují, protože pak vylučují nějakou látku, která kazí úspěšnost IVF, proto mě tam i poslala. Takže si myslím, že tak i tak by tě měla na laparoskopii poslat. Dokud se do tebe nepodívají tak ti nemůžou říct co je nejlepší. Mě to alespoň takhle říkala dr. v Gennetu.

limlim
13. únor 2014

@jilu04 To máš pravdu nechám se pořádně proklepnout... 🙂 a pak budu jednat. To mě ani neříkej, že je vyšší riziko mimoděložního 😨 Pořád někde něco čtu a ze všeho jsem vyjukaná ...

limlim
13. únor 2014

@mourovata Do Gennetu jdu za 14 dní tak uvidíme co mě řekne nicméně dík za info, aspoň vím co mě možná čeká nebo na co zeptat 🙂

jilu04
13. únor 2014

@limlim No je vyšší, jelikož třeba pro samotné vajíčko půchozí je, ale jakmile se oplodní a stane se z něj embryo, tak může být ten vejcovod moc úzký pro jeho prostoupení a tak se to tam zasekne a pak pokud to praskne, tak je z toho pořádnej problém.

limlim
13. únor 2014

@jilu04 No tak uvidím co mě řekne dr.,ale asi nic pozitivního to nebude podle toho co jsi psala ...ale dík za to 😉 Jde nám o stejnou věc tak budu muset něco vydržet 🙂

martiina_k
13. únor 2014

Teda holky, vy jste se rozkecaly 😅
@bonifac to já bych nevydržela... "naordinovali" jsme si s manželem pauzu až v případě, že by se nezadařilo ani z těch nanučků, tak než by jsme šli do dalších darovaných, tak bysme si dali tak půl roku na oddech, ale teď když vím, že by se to mohlo podařit a že tam ty dva mrňousové na mě čekaj, tak bych si pauzu dát nemohla 🙂 začla jsem cvičit, chci do dalšího transferu shodit tři kila, potom budu s hormonama a skoro žádným pohybem jenom kynout. Mám objednané ty měsíční kameny, jeden už mi leží na poště, další jsem objednala, potom z nich vyrobím ty šperky a budu je nosit dokud se to nepodaří 🙂

jilu04
13. únor 2014

@limlim to jo je to někdy těžký, já mám zase vejcovody průchozí, ale jen jeden vaječník a ten má ještě sy PCO, takže taky je to takový na prd. Uvidíš, že se povede vše. Hold u někoho je ta cesta ke štěstí trnitější než u ostatních.

limlim
13. únor 2014

@jilu04 Tak to máš taky pěkný, ale já se nerada vzdávám kdo jo takže hurá do toho 🙂 Jinak jsem koukala, že máš krásnýho hafíka ten můj mě dělá taky společnost mazlík 🙂

jilu04
13. únor 2014

@limlim děkuji, je to moje láska, už si to bez něj ani neumím představit.

limlim
13. únor 2014

@jilu04 Jsou to milackove 😀 Az na ty chlupy...

jilu04
13. únor 2014

@limlim to jo, ale všechno se dá zvládnout