Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
30. bře 2014

@jilu04
@martiina_k
Souhlasím s Marťou, nebylo by tam u vás lehčí místečko? 🙂

jilu04
30. bře 2014

@martiina_k to bych asi nechtěla, mě se práce tady na oddělení a jipu líbí, ono prostě všechno má něco pro a proti

cicinky
30. bře 2014

@jilu04 a to ti zase rozumím já, spousta lidí kolem mě se diví, že teď chci měnit práci, ale já tu práci měním, protože prostě ta druhá práce je víc na klid a pohodu... a to se nebavím o financích... když to nepůjde, tak mimísek má přednost 🙂

jilu04
30. bře 2014

@cicinky no právě, uvidím v úterý, vše proberu s mojí doktorkou a něco budeme muset vymyslet

cicinky
30. bře 2014

@jilu04 a já vám zítra písnu, kdy máme ET 😉
Holky, já se těším 🙂

mourovata
30. bře 2014

@cicinky Ahojky jako přírodní projímadlo jsou dobrý namočený sušený švestky přes noc ve vodě a ráno vodu vypít. i samotné švestky jsou projímací ale nemají tak rychlý účinek 😉

cicinky
30. bře 2014

@mourovata ahoj, napadl mě ještě nálev od kompotu, ale když ani zelí bílé, kyselé nezabírá, ani vajíčka na hniličku... Tak já už nevim :/
Jestli to ráno nebude lepší, tak si nechám poradit v Gennetu 😉

cicinky
31. bře 2014

@jilu04
@megara
@mourovata
@martiina_k
Dobré ráno bojovničky,je právě tolik kolik je, a já trpím na WC, ale jsem upřímně ráda. Děkuji za rady, ve finále zabralo zelí (s králíkem a knedlíkem) v kombinaci se pařížským salátem 😀, to jenom pro jistotu, kdyby se některé dělo to, co mě 😉
Kolem 8mé hlásím počty bublinek 😉.

martiina_k
31. bře 2014

@cicinky to je dobře, že se ti ulevilo.... takže - ranní hlášení??

mourovata
31. bře 2014

Tak holky hlásím, že mě bolí břicho a začala jsem špinit. dnes 9 den od ET test bílý tak se asi hlásí mrcha ☹

martiina_k
31. bře 2014

@mourovata jejda, tak to mě mrzí, ale ještě bych definitivní závěr nedělala, pokud vyloženě nekrvácíš. Devátý den je na test ještě brzo, tak třeba to špinění přestane...Kdy máš jít na krev? Až v pondělí?

cicinky
31. bře 2014

@mourovata nééé ☹, ale třeba to je předzvěst zavrtání 🙂, ještě to nevzdávej
@martiina_k
@jilu04
@megara
Aktuální stav: 6 správně se vyvíjejících, 4 jsou pomalejší, ale také se drží 🙂 a zítra v poledne ET

martiina_k
31. bře 2014

@cicinky tak to je úžasnej pocit. Už se těšíš že? Úplně mám motýlky v břiše za tebe. Moc ti to přeju... musíme tu smůlu tady prolomit 🙂 Je jaro, venku krásně, to by bylo, aby nebylo 🙂

cicinky
31. bře 2014

@martiina_k taky si říkám, že už je na čase 😀
Těším se moc, tentokrát se pokusím vzít i mobil a mužíčkovi to nahraju 😀, je to tak úžasný pocit 🙂

jilu04
31. bře 2014

@cicinky To je super, že se ti ulevilo a ještě víc, ž se prckům tak dobře daří, je pravda, že ten transfer je moc hezký zážitek.
@mourovata Ještě nic nevzdávej, já když byla naposled na UZ u dr. Mokré, tak jsem měla taky test čistý a přesto už tehdy tam ten náš drobeček byl, uvidíš až podle krve, to je nejjistější.

Holky uvidíte, že se to podaří všem tenhle rok, já tomu věřím a moc na vás všechny myslím.

cicinky
31. bře 2014

@jilu04 moc děkuji za podporu, představ si, že jich není 10, ale 11 😀
Jsem tu jednu bublinku úplně vypustila 🙂, chudinka 🙂

jilu04
31. bře 2014

@cicinky to je bezvadný, že jich je tolik a tak dobře se jim daří. Neboj, ona to určitě pochopí 🙂

cicinky
31. bře 2014

@jilu04 i kdyby nepochopila, tak kolem má konkurenci 😀
Ježíš, ať už je zítra 12tá hodina :D
Těším se, fakt že jo 🙂
Chtěla bych se k tobě přidat 😝

jilu04
31. bře 2014

@cicinky To ti věřím, taky jsem se na to moc těšila. Uvidíš, že přidáš už brzy. Dneska jsem se rozhodla, že zatím zůstanu doma. Mám každý dopoledne pocit, jako kdyby mě přejel parní válec a o žaludku už ani nemluvím.

martiina_k
31. bře 2014

@jilu04 dobře jsi udělala, musíš si tu svoji bublinku hýčkat a chránit a né za každou cenu chodit do práce.

@cicinky zítra ti budu držet palce a uvítám tě v klubu žádostivě čekajících.

cicinky
31. bře 2014

@martiina_k děkuji děkuji děkuji 🙂

jilu04
31. bře 2014

@martiina_k no ona už to není bublinka, už je to takový skoročlovíček 🙂

cicinky
31. bře 2014

@jilu04 Já myslím, že pro tebe je lepší zůstat doma a odpočívat 😉 , tak snad ti z toho nehrábne 🙂

jilu04
31. bře 2014

@cicinky to já taky doufm, mám v plánu, jak mi bude dobře, tak se tam vrátím, tak snad to bude brzy

cicinky
31. bře 2014

@jilu04 holka, já jsem doma 4 dny a už mám vypraný celý koš, teď jdu připravovat "polotovary" pro mužíčka na celý týden, mám připravený koš na žehlení, a dnes mi přišla radůstka - koupila jsem si povlečení na francouzskou deku, která původně měla být pro nás oba, ale bohužel jsme se nedokázali dohodnout, takže budu kupovat i drahému jednu.. aby jsme se nehádali, povlečení je boží, už se těším, až dorazí domů a uvidí ho 😉 , to že dostane i on francouzskou deku ještě neví, to bude až příští měsíc 😀
A když si představím, že týden nebudu dělat nic... no mě asi trefí 😝 , doufám, že sousedka mě občas vezme na procházku 😀

jilu04
31. bře 2014

@cicinky jo holka, to mi povídej, já byla doma skoro dva měsíce a už mě to nebavilo, si neumím teď představit, jak to budu dělat. Teda, to bude mít mužíček velikou radost, co? My máme taky každý svou deku, sice se kolikrát probudím a jsme pod jednou, ale ta možnost se zavrtat pod svojí je bezvadná. To odpočívání po ET je určitě na místě, já když si vzpomenu, co jsem dělala teď na začátku než jsme na to přišli, že tam je, tak je to celkem paradox, věšela jsem záclony, myla okna, uklízela jak šílená, abych měla všechno hotový, než půjdeme ne KET a pak mohla odpočívat.

cicinky
31. bře 2014

@jilu04 taky pěkně 🙂, ono těhotenství není nemoc, ale když to nejde, tak se člověk instinktivně hlídá... Tentokrát tomu dám alespoň těch 7 dní 😉
Teď jsem se dozvěděla, že nám přibyla ještě jedna bublinka, máme jich 7 pěkně se vyvíjejících a 4 pomalejší 😉
Už ať je zítra 😀

martiina_k
31. bře 2014

Souhlasím, těhotenství nemoc není, pokud je všechno v pořádkku... Když ale já vím, že mít děti nemůžu a že jsme do toho momentálně dali skoro 70 000, tak rozhodně nebudu nic riskovat. To se radši doma nudou ukoušu.
Ale to mě nehrozí, protože vyrábím šperky (to už jsem tu asi párkrát psala) a tak mám pořád co dělat...

jilu04
31. bře 2014

@cicinky to jo té přírodě se musí někdy pomoci
To je super, že se jim tak dobře daří, to ti určitě dají to nejsilnější a nejskvělejší. Uvidíš, že to rychle uteče a bude to super zítra, budu držet moc moc moc pěstičky.

sachmettttt
31. bře 2014

maminky je tu nekdo u koho spatne rekli v genetu pohlavi?Dekuji