Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

marcule
8. dub 2014

@jilu04 tak to jsi to měla do Gennetu blízsko ale ted už ho nepotřebujete..to my to máme o něco dál,jsme z Červeného Kostelce 🙂

jilu04
8. dub 2014

@marcule to jo to jsem měla celkem kousek, jsem moc ráda, že už je potřebovat nebudeme, a co ty, v jaké jste tam fázi?

cicinky
8. dub 2014

@jilu04 Koukala jsi na moji slabou dráhu? 🙂

cicinky
8. dub 2014

@marcule ty jo, to se taky pěkně projedete 😒

jilu04
8. dub 2014

@cicinky to víš že jo a mám z tebe veeeeeeelikou radost a jaké byly další testíky?

cicinky
8. dub 2014

@jilu04 původně jsme chtěli dělat ve čtvrtek, ale dnes jsme se rozhodli, že to zkusíme zítra, tak dodám výsledek 🙂

marcule
8. dub 2014

@jilu04 Do Gennetu jsme přešli po špatne zkušenosti se Sanusem a po neuspěšny stimulaci..V gennetu jsme byli zatím dvakrát a ohromě se to posunulo do předu za což jsem moc ráda..Prvni konzultace,odběry krve,druha navštěva hysteroskopie a vyplněny dotaznik na darkyni a třeti navštěva bude zítra to jdeme do geneticky poradny kvuli vysledkum a k paní doktorce to se dozvíme jak to vypada s darkyní a kdy by k tomu mělo dojít takže spokojenost na devše... 🙂 😉 neni mi zrovna málo a nemám čas otálet a ztrácet nervy a čas..což v Sanusu fakt bylo,lečba pokus omyl 😀

jilu04
8. dub 2014

@cicinky tak to jsi dobrá, ale úplně tě chápu, že to chceš zkusit až takhle dýl a je to dobře, tak snad už bude zase o trošku silnější

@marcule a proč nezkusíte zase stimulovat tebe, vždyť to není zase tolik časově náročné

cicinky
8. dub 2014

@marcule V Gennetu je ten přístup perfektní, líbí se mi, že se tam zbytečně ničím nezdržují, že s tebou pracují a hledají co možná nejlepší účinek, aby jsme se dočkaly našich vytoužených mimísků 🙂

@jilu04 pořád se mi klepe ruka, že ho zase půjdu udělat 😀
Ale říkám si, že ráno je moudřejší večera 😀

marcule
8. dub 2014

@jilu04 bohužel veškeré krevní testy u mě potvrdili ovariální selhání a hodnoty byli nulove,takže bohužel v mém případě už ta první stimulace neměla žádný význam ani výsledek a proto byla předčasně ukončena..stačilo ale nabrat krev a zjistit kde je problém a ne nas tlačit do další stimulace která by zase nedopadla dobře 😢 tak proto nemáme jinou možnost než darovaná

marcule
8. dub 2014

@cicinky ano přesně tak máš naprosto pravdu a ve všem s Tebou souhlasím,neuvěřitelné jak se to za dvě návštěvy v Gennetu hýbe kupředu..bohužel v Sanusu bych opět zbytečně stimulovala,pak bych musela čekat než bych se z těch hormonu vyčistila a pak bych musela čekat na darkyni takže nejmin třičtvrtěroku v pr...

cicinky
8. dub 2014

@marcule To je mazec, jak je každé centrum jiné, a když tak čtu, co některé děvčata píší, tak v některých centrech na nás vydělávají, hlavně ať platíme, a že se to 2x-3x nepovede, tak jim to vůbec nevadí a znovu posílají a znovu plať jak ďábel... 😒
V Gennetu nám hned dr. řekla, že kdyby jsme měli finanční svízel, ať řekneme, že podle toho budeme postupvat dál 🙂

martiina_k
8. dub 2014

@marcule dárkyni pro mě našli rychle, asi do měsíce, stimulace byla asi dvouměsíční a od října to celé trvalo do ledna, kdy jsme 22. ledna měli ET. Takže ono to pak letí jako splašené 🙂 budu držet palce, ať uspějete lépe než my ☹

marcule
8. dub 2014

@martiina_k ahojky Marti nevěš hlavu třeba to nakonec ještě dobře dopadne..nezoufej a vydrž do zítra držím pěstičky..my jedeme zítra tak uvidíme jestl se už dozvíme něco blíž..

marcule
8. dub 2014

@cicinky jo to je mazec akorat by z nas tahali prachy a skutek utek a je jim jedno kolik ti je a proč to nejde

jilu04
8. dub 2014

@marcule aha, tak to je pak asi jediná možnost no, to mě mrzí, ale neboj, určitě budete mít dětí jako smetí

jilu04
8. dub 2014

@cicinky no uvidíš, já si myslím, že by to mělo být jedno, já si ho taky dělala k večeru

marcule
8. dub 2014

@jilu04 ano jina možnost není tak neváhame a jdeme do toho.. 🙂 a kdo ví..uvidíme necháme si zavest hned dvě pokud to dopadne 🙂

jilu04
8. dub 2014

@martiina_k Marti uvidíš, že se to povedlo, jen prcek potřebuje víc času než se pořádně zahnízdí a vyhzaje na nějaké veliké hodnoty hcg

jilu04
8. dub 2014

@marcule to se ti nedivím, já jsem to měla taky tak a hlavně by ses pak už nemusela znovu trápit, kdyby vyšly hned obě

marcule
8. dub 2014

@jilu04 take sis nechala zavest dvě nebo jsi to chtěla

cicinky
8. dub 2014

@martiina_k Zlatíčko, jak to u tebe teď vypadá, kdy máš další testy? 🙂
@jilu04 Ráno ho udělám kvůli mužíčkovi, chodí teď na odpolední, tak já vykonám čůrací část a on kontrolní 😀
@marcule četla jsem tu už pár příspěvků, jak některá děvčata solily prachy jak o život a ani po 4 pokusech žádný výsledek, pak změnily centrum a bác bylo to 🙂

marcule
8. dub 2014

@cicinky my jsme na to naštěstí díky mému podvědomí přišli dost zavčasu a centrum změnili a udělali jsme jen a jen dobře..zas tolik peněz jsme tam naštěstí taky nenechali ale ty nervy a ta psychika pomalu na zhrouceni..

cicinky
8. dub 2014

@marcule někteří to stále berou jako byznys.. naštěstí v Gennetu tomu tak není 🙂

martiina_k
8. dub 2014

@cicinky zítra jdu zase ráno, výsledky budou zas tak nějak kolem té druhé.

cicinky
8. dub 2014

@martiina_k Už od teď na tebe a tvůj uzlíček moc myslím 😉 a držím všechno co mám 🙂
Bude to dobré, já mu věřím, určitě bojuje 🙂

marcule
8. dub 2014

@martiina_k budeme moc držet pěstičky aby to nakonec dobře dopadlo a já věřím že dopadne...člověk musí věřit a myslet pozitivně 😉

jilu04
8. dub 2014

@marcule taky dvě, ale asi se jim u mě nelíbilo, rošťáci jedni

jilu04
8. dub 2014

@cicinky to je super, že to máte takhle, miláček byl dneska se mnou na UZ a byl z toho nějakej vyplesklej, hlavně když mu dr. pustila zvuk srdíčka, jsou to miláčkové naši ti chlapi

cicinky
8. dub 2014

@jilu04 Jéé, to pro něj musel být úžasný zážitek 🙂