Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

cicinky
9. dub 2014

@jilu04 Právě mě inspiroval jeden fotoblog slečny, která každý den testovala, tak jsem si říkala, že bych to taky mohla udělat, je tam moc hezky vidět, jak sílí a sílí 😀

jilu04
9. dub 2014

@cicinky to určitě, každý jen jsou pak silnější víc a víc

cicinky
9. dub 2014

@jilu04 V tom případě si musím ještě jednu krabičku dokoupit 😀

jilu04
9. dub 2014

@cicinky no uvidíš, jak to budeš mít, nebo to zkoušej obden, to by mohlo být vidět ještě líp

cicinky
9. dub 2014

@jilu04 to by mi zase zůstalo 😀
V pondělí jdu na už na krev 🙂
To jsem zvědavá, jak to všechno dopadne 🙂

jilu04
9. dub 2014

@cicinky to já taky a věřím v samé dobré zprávy u všech tady

cicinky
9. dub 2014

@jilu04 jé, to by bylo hezké 😝
Musíme to prolomit a přidat se na tvou stranu 😉
A co ty, jak se cítíš mamčo? 🙂

jilu04
9. dub 2014

@cicinky to víš, že to prolomíte už hodně brzy, no celodenní nevolnost se změnila v ranní a večerní a dneska se mi motala pěkně hlava, ale to bude tím počasím, jinak je to v pohodě, pokud půjde vše dobře, tak bych měla jít příští měsíc na první screening

martiina_k
9. dub 2014

Tak holky, výsledek je 33,2, takže to kleslo... i když jen o trošku, což mě trošku zaráží a snad to není mimoděložní.... už jsem psala do CARu, tak uvidím, co mi Stránská odpoví. Dneska je teda den, teď jsem byla pro auto v servisu a vyplázla jim tam sedm litrů... chjo. Si všichni myslí, že ty peníze tisknem?

cicinky
9. dub 2014

@jilu04 teda, toto frčí 🙂
Za chvíli se ani nebudeme stačit divit a budou tu první fotky miminek 😀
Budeš si nechávat dělat 3D fotky? 🙂

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k Nenéééé ☹ ☹ ☹

jilu04
9. dub 2014

@martiina_k to je fakt divný a to ti na to ta sestřička nic neřekla, když ti řekla výsledek?

martiina_k
9. dub 2014

@jilu04 já byla na krvi u nás v nemocnici, nechtělo se mi kvůli odběrům jet 80km tam a 80 zpátky, takže mi to sdělila naše vrchní a se v tom nevyzná, musím počkat, co mi řekne Stránská.

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k třeba se to všechno ještě změní a začne to růst... přeci tohle není podruhé normální!!! ☹

jilu04
9. dub 2014

@cicinky to jo, snad dojdeme až do úplnýho konce, to si piš, že si je necháme udělat i s videem, už se moc těším, až bude vypadat i na UZ jako človíček a ne jako ufonek, je to sranda

jilu04
9. dub 2014

@martiina_k tak to jo, je to vážně zvláštní, třeba se chtěl pustit a na poslední chvíli si to zase rozmyslel a zase se přicucnul 🙂

cicinky
9. dub 2014

@jilu04 Jéé, my jsme si zase říkali, že si schováme všechny testy a nalepíme je na vnitřní část knížky "naše miminko" 😀
Akorát nevím, jak tam dostanu ten velký 😀

martiina_k
9. dub 2014

@cicinky to nemá smysl si dávat další naděje, jde to dolů, takže je to v háji.... už jsem to jednou obrečela (v pondělí), teď už slzy nemám, ale líto mi to je, to samozřejmě. Kdybych se začla upínat na to, že to třeba zase začne růst, tak budu zklamaná znovu a to není pro psychiku asi úplně super řešení. Ale jsi hodná, že se mi snažíš pomoct..

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k když mě to sejří ☹

martiina_k
9. dub 2014

@cicinky no mě taky...a nejvíc mě štve, že když už nemůžu mít vlastní děti, tak že se nedaří ani ta darovaná vajíčka ☹ a pak se můžu stropu chytit, když někdo řekne, že příroda asi věděla co dělá, když žena nemůže otěhotnět, ttak je to tak asi správné...

jilu04
9. dub 2014

@cicinky tak to ti neporadím, já jsem taky původně chtěla ho tam pak nalepit, ale omylem jsem ho vyhodila, ale zase máme hned z toho dne i fotečku UZ, tak to bude muset stačit
@martiina_k zlatíčko moc mě to mrzí, ale asi máš pravdu, je vždycky lepší počítat s tím nejhorším, i když mě to za tebe moc mrzí, vážně

martiina_k
9. dub 2014

Tak mi teď volala Stránská, že bych si měla zajít ještě v pondělí, že tohle není žádný pořádný výsledek, že musíme ještě počkat, nicméně sama řekla, že to na 99% klesne dál. Ujistila mě ale, že mimoděložní to určitě není, to že by ta hodnota byla úplně jiná.
No a říkala, že termín k Petrovi mi dá a pak jsme to zamluvili, takže ho zase nemám 🙂 ale to je asi jedno, domluvím si ho v to pondělí.

jilu04
9. dub 2014

@martiina_k tak to mě moc mrzí zlatíčko, uvidíš, že to příště určitě vyjde, moc bych ti to přála

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k Zlato, to mě hrozně mrzí a (pardon) SERE zároveň ☹
Dr. ti ale určitě pomůže a příští pokus už bude fajnový 😉
Ach jo, je mi to tak líto ☹

martiina_k
9. dub 2014

asi si na další pokus (třetího mrazáčka) dám chvíli čas. Od 1. 7. máme přijmout novou holku (kolegyně mají jít do důchodu) a ona bude po škole, já jí budu dělat garanta a tak bych ráda byla u jejího zaškolení, protože kolegyně řekly, že už nic nikomu ukazovat nebudou. Je mi té nové celkem líto, že by byla vhozena do vody, teď jsem si říkala, kdyby to vyšlo, do července bych měla ty nejrizikovější měsíce za sebou a mohla se jí věnovat.... teď kdyžbysme další pokus měli třeba v půlce května, nebo koncem května, tak bych si to asi mylšenkama sama blokovala kvůli ní. Tak uvažuju, že počkáme a "naplánujeme" si transfer na polovičku prádnin... ještě to musím probrat s manželem až dorazí z práce.

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k správný přístup 😉
Ono to asi stejně bude chtít nějakou léčbu a myslím, že dr. ti doporučí, co a jak dál 😉
A vůbec, co když tu něco řešíme, a ono se to zlomí? 🙂
Kéééééž by tedy 🙂

martiina_k
9. dub 2014

@cicinky jako že by se to co mám ještě stále v sobě přece jenom začlo dál vyvíjet? Podle mě to není reálná situace a u nás se nemůže podařit přirozenou cestou..

cicinky
9. dub 2014

@martiina_k Třeba se začne HCG zvyšovat, třeba se fakt něco zlomí....
Já vím, že ani tobě to přirozeně nejde, proto se za tebe pomalu už modlím, stejně jako se modlím za tu svou bublinečku 🙂
Kdybych ti tak mohla pomoci....

bonifac
9. dub 2014

@martiina_k marti to mě mrzí... Ty bublisci jsou naky zarputily!Sakra práce...

@cicinky pěkný dalnicky!!!

Mě dneska pěkně pichalo břicho fakt fest... Snadbje to dobrý znamení.

cicinky
9. dub 2014

@bonifac kdy budeš testovat? 🙂