Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
28. srp 2014

Tak holky zítra jedu uskončit neschopenku. Potřebovala jsem se dát ještě tenhle týden dohromady než se objevím v práci. Spíše se na to psychicky připravit. Už se docela těším. A 22.září na kontrolu a uvidíme co bude s náma dělat. Ale chci co nejdřív začít se stimulkou. Už aby se nám to podařilo, todle čekání a všechno kolem je hrozný

megara
28. srp 2014

@alarada je mi líto, že vám to nevyšlo. Je možný, že vás oba pošle doktorka na imunologii a hematologii, jako nás, jestli tam není nějaká skrytá příčina, která se na jejich testech neukáže, a pak hned šupky dupky na další stimulku 🙂

megara
29. srp 2014

Ahoj dámy, tak dnešní zkušební test negativní jsem 14 dní od IUI, tak si ho zopakuju příští týden a uvidíme co bude 😖

alarada
29. srp 2014

@megara Víš nejhorší na tom je to, že jsem byla 3x přirozeně těhotná. Z toho 2 probíhaly úplně normálně a kdyby nebylo té vývojové vady tak bych se teď radovala z dětí. Tak jsme si řikaly i dr. to řikala že by u nás neměl být problém s otěhotněním. No nic nemá to cenu řešit, jdeme dál 😒

martiina_k
29. srp 2014

@megara tebe poslali ještě na další imunologické a hematologické vyšetření? Já když jsem to tomu našemu doktorovi nadhodila, tak mi řekl, že sice imunologie umí zjistit hodně, ale že s tím pak stejně neumí pracovat a že beru nejvyšší dávku, kterou mi může dát, aby tělo embryo neodmítlo. No ale stejně asi jestli nevyjde tenhle pokus, tak na tom budu trvat, protože třeba je u mě nějaká překážka, že to dítě prostě nepřijmu (resp. tělo ho nepřijme) a my jim budeme akorát rvát peníze. Už jstes teda na tom byli?

megara
29. srp 2014

@alarada to si byla v klidu, a při tomhle všem co se děje najednou je možný že je to na tebe velký stres. Je to ale divný, že přirozeně ano a s pomocí nic.

@martiina_k Mari, to je moje první imunologické vyšetření, doktorka říkala, že je jí divné, že to nevyšlo když máme všechny testy v pořádku, tak mi nabrali krev znovu na profili, objednanla jsem se na inunologii do prahy, a na hematologii. Dr. říkala že KET nemá cenu dělat, když nemám tahle všechna vyšetření, že by se mohlo stát že zase nebude nic

bonifac
31. srp 2014

Ahoj kočky ... Omlouvám se ze jsem byla pryč .... Nějak sem nemohla se zúčastnit diskuze a v sobě si ten neúspěch spravovat.myslim ze uz nadešel čas 🙂

megara
31. srp 2014

@bonifac Ahoj, není proč se omlouvat. To je dobře, že už jsi připravená pokračovat 🙂 Všem nám to vyjde, v dalším pokusu já to vím 🙂

bonifac
31. srp 2014

@megara tak povídej co se u tebe událo za tu dobu 🙂

bonifac
31. srp 2014

Holky uz jste absolvovali 2. Pokus?jak ten trva dlouho ??? Ptám se kvůli penězům a praci 🙂

megara
31. srp 2014

@bonifac V červnu jsme šli do 2 IVF, z kterého jsme měli na konci 4 embryjka, 2 jsme nechali zavést, a 2 zamrazit, a bohužel nám to nevyšlo. Takže teď mám trochu strach použít mrazáčky, a tak jsem se rozhodla pro IUI, doktorka mi ji nejdříve vůbec nedoporučila a teď s tím neměla, žádný problém, protože jsem jí řekla že bych chtěla zkusit několik IUI a po novém roce kdyby to nevyšlo tak zkusíme ty mrzáčky. Ještě předtím mě ale doktorka poslala na hematologii, kam jsem objednaná 29.9., a taky na imunologii do Prahy, kam jdeme 16.9. a ještě mi brali krev na další testy, páč paní doktorce bylo divné, že to zase nevyšlo i když bylo všechno v pořádku,proto všechny ty nové testy, abychom při KET zbytečně nepřišli o mrazáčky kdyby tam byla nějaká skrytá chyba. Zatím to nevypadá, že by nám IUI vyšla, testovat budu v týdnu, a pak znovu do IUI 🙂

bonifac
31. srp 2014

@megara taky pěkný obstrukce sakrys.... Ty si nebyla hned prve na iminologii?nebo spis doktorka mysli ze se něco neobjevilo ??

megara
31. srp 2014

@bonifac ne, na imunologii jsem ještě nebyla. Jak jsem psala dr. bylo divný, že to nevyšlo když máme všechny testy v pořádku, tak udělala nové a ještě nás poslala na imuno a na hemo. Nevím proč tyhle testy nedělají rovnou 😖 a dělají je až když něco nevyjde 😖

bonifac
31. srp 2014

@megara proto se divím pravé ... Nám imuno dělali hned na zacatku ... Taky tam zjistili příčinu , srazlivost teda lovili jen v genech

megara
31. srp 2014

@bonifac vám našli problém v genetice? my měli genetiku v pořádku a tak nic neřešili 😖

bonifac
1. zář 2014

@megara kdepak nás poslali rovnou na iminologii i genetiku a problém našli na imunu

megara
1. zář 2014

@bonifac no tak nás na imuno poslali až teď 😖

martiina_k
1. zář 2014

My také imunologické vyšetření neměli, jen genetiku. A jak už jsem psala, doktor mi říkal, že imunologie sice umí odhalit hodně, ale že s tím stejně neumí pracovat, takže je to zbytečné. Pokud ale nevyjde ani tenhle mrazáček, tak si imunologii prosadíme. Nicméně ale věřím, že to tentokrát vyjde. Fakt tomu začínám věřit 😅

bonifac
1. zář 2014

@martiina_k ahoj Marti 🙂 ty si veliká bojovnice ! Ja to srabik musela nejdřív překousnout 🙂
@megara @martiinka_k to je zvláštní a ja myslela ze je to normální ... Asi sme vypadali divné :D

martiina_k
1. zář 2014

@bonifac cos musela překousnout? Proč jsi srabík? Teď si asi nějak sedím na vedení 😅

bonifac
2. zář 2014

@martiina_k myslela sem tím ze sem zmizela,odmlcela se a dlouho se idhodlavala k dalšímu pokusu 🙂
Furt se mi klepou kolena 🙂

bonifac
2. zář 2014

Koukám na tu reklamu nahoře,na ten ministar plném vytaminu pro budoucí maminky.nezlousela ste ho nektera?ja sem ted dlouho nic nebrala tak sem si říkala ze zase musím začít a tohle vypadá dobre.
Ze bych to přidala do svoji vitaminovy armády?

megara
2. zář 2014

@bonifac myslím že to brala, nebo bere @jilu04, ale nejsem si na sto pro jistá. Já beru GS Mamavit a Inofolic na střídačku 🙂

jilu04
2. zář 2014

@megara jo jo brala jsem ho a po dobrání krabičky jsem papala Inofolic a k tomu calibrum babyplan, který beru pořád

bonifac
3. zář 2014

@megara
@jilu04 ahojky mamino 🙂
Uz sem si je taky objednala.
Tentokrat to totiž vyjde tak at sem ready 🙂

jilu04
3. zář 2014

@bonifac Ahojky, určitě to vyjde, já v to věřím, zkoušíte to spont. nebo pořád přes umělé?

bonifac
3. zář 2014

@jilu04 zkoušeli , zkoušeli ... Ale zbytečně

megara
3. zář 2014

My to taky zkoušeli, a myslím že se nám i podařilo, měla jsem ducha na testu, ale šla jsem do práce na přesčas a dostala jsem křeče a pak i MS, takže nic. Zkoušíme to dál, i s pomocí IUI 🙂

jilu04
3. zář 2014

@bonifac jak to že zbytečně? Podívej se na nás, 7 let nic a teď se to povedlo 2x za sebou normálně, nevzdávej to 😉
@megara to mě mrzí, musíš na sebe být opatrná a na přesčasy se vykašli, nemůžou tě třeba teď dát někam do kanceláře, když to zkoušíte?

megara
3. zář 2014

@jilu04 přes prázdniny nebyli lidi, takže o nešlo 🙂 takže teď bud opatrnější a budeme se víc snažit 😀