Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
9. zář 2014

Dobre rano děvčata! Dotaz jo... Manžel nemá rad dr. Mokrou , nevěří ji ... Šance jít k Petrovi uz asi není co? Hlavně se bojím toho ze by bylo děsně trapný ji pak potkat u nakyho zákroku nebo tak :(
Četla sem na ni strašný věci na netu ale zase di myslim ze ona taky čarovat neumi a úspěch je hlavně na těch malickejch.... Všemožný vyšetření uz máme zasebou tak ona uz je vlastně jen koordinátor postupu, nebo se pletu?

jilu04
9. zář 2014

@megara zvládla bys to taky, jen když ti můžeme pomoci, tak to uděláme a rádi

jilu04
9. zář 2014

@bonifac Ahojky, my jsme to měli právě opačně, mě ani přítelovi nevyhovoval Petr a to jsme tam byli u něho jen jednou, ale samozřejmě je to na vás a to že by to bylo pak trapný, to bych tak nebrala, je spoustu párů, kteří přechází od jednoho k druhému. Ale je pravda, že ona chce dělat spoustu zbytečných vyšetření a pokud si to s ní člověk neujasní hned na začátku, tak je to pak asi těžké. Já jsem zase slyšela spoustu ošklivého na Petra a to dokonce i od jedné mé známé, která tam pracovala.

bonifac
9. zář 2014

@jilu04 my to musíme doma probrat... Pak uz jen změnit car ale jezdit do Prahy se me moc nechce teda :(

jilu04
9. zář 2014

@bonifac uvidíš no jak to dopadne a u koho nakonec zakotvíte a uspějete

limlim
9. zář 2014

Ahoj holky musim na to reagovat ja dr. M. beru jako profi,i kdyz me ted dvakrat nakrkla ze si neumi spocitat 14 dni a neupozorni me na veci u kterych vi ze pacienti zapominaji a vse se diky tomu posune... Carovat v Gennetu a ani jinde asi neumi, aspon ze je nejaka moznost i kdyz se za to plati zlatem..

pikusa
9. zář 2014

Ahoj holky.....
já jsem vás tady četla,když jsem chodila do genetu
už nechodím.....v srpnu se nepodařil poslední pokus----no embrya se přestala vyvíjet....tak nebyl ani transfer
ale na dr.mokrou nemůžu říct nic špatného......naopak
přešla jsem z podolí sem a úplně jiný přístup
my už z kolotoče ketů a etů vyskočili ale vám všem držím palce
mám za sebou 8 transferů....a jednoho úžasného syna naštěstí 😵

mmch @megara........jsme ze stejného města 😵 😵

megara
9. zář 2014

Ahoj dámy,
já si taky u Dr. M. nemám na co stěžovat, i když jsem doteď nepochopila proč mi nejdříve IUI nedoporučovala a teď spěju ke druhé a to vůbec nevadí. Jinak nás posílá na různá vyšetření, tak doufám že to vyjde buď z IUI nebo z KETu 🙂

@bonifac jestli manželovi Dr. nevyhovuje, tak jděte k Dr. Petrovi, vždyť máme možnost volby, dneska nemusíš zůstat u jednoho doktora můžeš přejít 🙂

@pikusa 8 transferů tak to je dost,obdivuju tvoji sílu 🙂 Ale máš chlapečka, takže přeci jen výhra 🙂 Ty jsi taky z Mimoně ? Tak to je dobrý 😀

pikusa
9. zář 2014

@megara ano z Mimoně 😵
no taky mě síla opustila.....a věk mě dohnal 😒

megara
9. zář 2014

@pikusa a nemůže se ti podařit otěhotnět přirozeně? někomu už se to stalo, že se přestali snažit a bum, bylo to tam. Věk je jenom číslo v dokladu, zase tolik ti nemůže být 🙂 .... ale když tě opustila síla, tak to je nejhorší 🙂

pikusa
9. zář 2014

@megara no za tech 10 let se to přirozeně nepovedlo takze nedoufam
Jinak ---bude mi za měsíc 40 .......sila by byla kdybych si mohla dat tak pul roku pauzu ...ale to nejde

elysion
9. zář 2014

@bonifac Ahoj my teď řešíme to samé...Přítel dr. Mokrou moc nemusí párkrát ho svým přístupem zklamala a přestal jí věřit.Už i prohodil,že jsme měli jít raději k Petrovi ☹
Ale přesně jak píšeš hned mě napadlo co když přejdem k Petrovi a ona mi pak bude dělat nějaký zákrotk no popravdě bych se cítila docela trapně.
CHystáme se do Gennetu na poslední pokus takže to už nebudu rešit a nechám to být jak to je.Už sem z toho všeho taky dost unavená.Kdybych těch pokusů měla před sebou víc tak bych nejspíš přestoupila 😉

martiina_k
10. zář 2014

Holky my chodíme k Petrovi, je to sympaťák, ale je strašně upovídanej. Když se ho zeptáte na jednoduchou věc, tak mluví a mluví a mluví a když vyjdeme ven, tak vlastně ani nevím, co nám odpověděl. Navíc mluví celkem složitě, já sama pracuju ve zdravotnictví, v té jejich terminologii se celkem pohybuju, tak mu zhruba 50% rozumím, ale manžel mu nerozumí skoro vůbec. Takže to je docela nevýhoda. Prostě musíte věřit, že vědí, co dělají. Bohužel všechny centra jsou blbě nastavená. Můj názor je ten, že jejich motivací není úspěšnej pokus, protože to přijdou o další peníze. Oni se nemusejí zrovna dvakrát přetrhnout. Kdyžby se to každé podařilo na poprvé, tak nemají za chvíli co dělat....ale třeba jim křivdím a fakt se snaží. S tím přecházením - u prvního transferu jsem měla Petra, u druhého Mokrou, takže oni asi neřeší svoje pacienty, ale prostě jak to vyjde, tak to bude. Takže i když přejdete, tak u transferu stejně můžete mít toho, koho nechcete.

marcule
10. zář 2014

Tak prdolkové krásně rostou 🙂 🙂 včerejší kontrola dopadla skvěle 🙂 miminka měří už 36 a 38 mm a daří se jim skvěle 🙂 už jsem dostala těhotenskou prukazku 🙂 Vám ostatním holky držím moc pěstičkyyy do dalších pokusu 🙂 hezký den

bonifac
10. zář 2014

@limlim
@martiina_k
@elysion
Ted začínáme 2. Pokus takze uvidím a pokud by mělo dojit i na třetí, změním CAR ...
V rámci jednoho je mi divny měnit doktora a potkávat toho co sem vlastně odmítla... Jde o to aby hlavně nastavila vše správně , myslim dávky léku a jiné a to dnad umí dobre. posledně bylo embriek docela dost tak uvidíme ...
Uz se docela těším az to začne, jen sem zvědavá jestli uz od října začneme s léky nebo ještě ne🙂

limlim
10. zář 2014

@bonifac To mas pravdu je do blby menit dr. jednom dome... A me taky ceka druhy pokus bohuzel nemam nic zamrazenyho takze zase injekce atd.. a koncem zari jdem na to. A kdyz to nevyjde a nebude zase nic k zamrazu tak na to pro tento rok kaslu... ale co tu ted ctu tak od prazdnin se to tu mnozi tak snad to na me taky skoci 😉

bonifac
11. zář 2014

@limlim jak dlouho trvalo od první konzultace než ti napsali léky a tak? Jedu do gennetu ted na konci zari a chci uz vědet kdy se mam "těšit" na injekce , nafoukly břicho a 10litu vody kdekoli po tele :D

limlim
11. zář 2014

Uplne prvni konzultace v lednu pak laparka a v kvetnu sup na to a injekce 10 dni predem..a druhy pokus kdybych mela vse ok tak nejdriv beres antikoncepci 21 dni a pak sup dalsi pokus... Takze pocitej od konzultace tak mesic... Taky se nemuzu dockat zase injekci a bejt jak bazen 😉 jinak jedu pro injekce 22.9 snad bude vse ok 🙂

megara
12. zář 2014

@pikusa Ahoj, to že ti bude 40 přece nic neznamená, otěhotněly i starší maminky 🙂 Jestli si myslíš, že by ti půl roku klidu pomohlo tak to zkus, můžeš to pojmout jako poslední pokus. Je fakt, že ty investované peníze nejsou malé ☹ a pokud už došla i síla tak, chápu že už nechceš pokračovat.

pikusa
12. zář 2014

@megara jsi hodná.
Ale jako samoplátce to nedáme je to moc peněz
Kluka mám díky bohu za něj a asi to tahle má být
Jak jsi na tom vlastně ty?

megara
12. zář 2014

@pikusa Dneska jsem si vzala poslední tabletku clostíku, a 16.9. jdeme na UZV a pokračujeme v IUI, ta první nám nevyšla 😖 Když nevyjdou do konce roku IUI, tak si v lednu nebo únoru necháme rozmrazit sněhulky, toť otázka jestli rozmrazit jednu nebo obě. Ani nevím jestli by to šlo, rozmrazit jen jedno 😖 A hlavně už bych chtěla dotáhnout školu, když už sem si ji tak zmastila, takže proto KET v lednu nebo únoru, po státnicích 🙂 🙂

pikusa
12. zář 2014

@megara určitě obě 🙂
Takže studuješ?? A kde tady bydliš? Klidně do zprávy
Ale teda snad iui vyjde

megara
12. zář 2014

@pikusa tím, že máme je 2 sněhulky mám strach je dát obě, i když je se 2 větší šance. Studuju obor penitenciární péče na Technické univezritě v Liberci, už bych v květnu končila kdybych dodělala všechno tak jak mám, ale to já ne, takže zkoušku z angličtiny jsem dělala ve čtvrtek a o prázdninách jsem dodělávala praxi 😀 takže když dodělám bakalářku do listopadu mohla bych ke státnicím v lednu nebo únoru 🙂
bydlím v Mimoni na Letný hned u sámošky, klidně to sem napíšu 😀
Já doufám, že IUI vyjde, a když ne tak snad to sněhulky jistí 🙂 Musím to brát všechno s nadhledem, to že už mi nevyšla 2IVF mě vykolejilo a proto dodělávám školu až teď.

bonifac
13. zář 2014

@limlim hmmm takže jeste HA? to sem z toho otrávená :D ale co... hlavně že se to rozjede žejo... mám zasebou jeden ET, jeden KET takže do třetice všeho dobrého už to vyjde.

pikusa
13. zář 2014

@megara já jse na sídlišti pod ralskem....hned u školky 🙂
u sámošky bydlela moje babička.,..bohužel zemřela 2 měsíce před narozením matyáška

a mmch vůbec netuším,co ten tvůj obor znamená 😀 😀
no ono taky pak jak je máš zamražené......jestli dohromady,nebo zvlášť

megara
13. zář 2014

@pikusa my se s přítelem přistěhovali z Lípy, jsme tady 2 roky a jsme fakt spokojení, hlavně kvůli holkám (moji kožiši Cleo a Angy)
penitenciární péče znamená speciální péče o vězně ve vězenství ( to není z mé hlavy, obšlehnuto z netu)
no to jak je máme zamražené nevím, zkusim si to zjistit a uvidíme, i když to bude aktuální až po novém roce 🙂

pikusa
13. zář 2014

@megara aha ---takže ty budeš pečovat o vězně 😀
no já pečuju o děti---v družině 😝 😀

pikusa
13. zář 2014

@megara jo a zvířátka jsem viděla v albu 😵

megara
13. zář 2014

@pikusa snad néééééé,jenom žádní vězni, jako policajtovi se mi dostanou do rukou jen budoucí vězni 😀 😀 a to myslím stačí 🙂
mamutky jsou naši miláčci, když mi zrovna nežerou boty a příteli nelikvidují výmalbu bytu 🙂

pikusa
13. zář 2014

@megara hele at si zvyká.....až mu bude na zed malovat prcek,bude už v klidu 🙂 🙂 🙂
ahaaaa a ty jsi teda polda?? 😵