Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

limlim
24. říj 2014

@marcule Tak prirozene no nevim nevim... Za dr. jdu v pondeli tak uvidme co nam rekne zda nas posle jeste na nejaky dalsi vysetreni, ale ted si i tak dam chvilku voraz.
Jinak jsem s Genetem az na par malych much vcelku spokojena takze do tretice to jednou zkusime u nich.
Tobe preju hodne stesti a hlavne bez nevolnosti 😉
Jo jinak me vcera uplne rozsekala kamoska kdyz me rekla ze si me umi predstavit bez deti fakt debilka 🤐

marcule
24. říj 2014

@limlim to je teda fakt debilka 😉 🙂 🙂 to máš naprostou pravdu...ale vykašli se na ni a nic si z ni nedělej..i tobě to jednou vyjde a dočkáš se určitě svého miminka 🙂 já už končím 16 týden a do ted ani nevím že jsem těhotná a čekám dvě miminka 🙂 vubec nic mi totiž není a cítím se jako nikdy předtím prostě skvěle.. 🙂 ale nezoufej i ty se dočkáš 🙂

limlim
25. říj 2014

@marcule Ahoj, téda 16 týden a nic ti není to je super jen tak dál 🙂 Tak snad jednou se dočkám, ale ty tři roky co se snažíme je už dlouho ...

ejmyyy
26. říj 2014

ahoj holky...mohu se vás prosím zeptat?...manžela čeká vyšetření - spermiogram....máte některá zkušenosti?...bylo nám řečeno, že akorát 3 dny před nemáme mít sex...jinak půjdu manžela doprovodit, nechce sám,,,,jen nevíme jestli s ním i do kabinky nebo ne....a zda mi dají razítko na propustku? sestra byla po telefonu trošku nepříjemná.....možná se hloupě ptám, ale jsem teď ze všeho ňáká pafff ☹

martiina_k
26. říj 2014

Propustku ti dají, manžel se mnou chodí vždycky na všechny vyšetření a jenom dá lístek na recepci ani se ho nikdo nikdy neptal, jestli tam se mnou být musí nebo ne. Do kabinky tě určitě pustí, můj muž tam byl teda sám, asi by ani nechtěl, abych tam byla. Ale vím, že jednou sestřička říkala - jestli chcete, můžete jít také..

limlim
26. říj 2014

@ejmyyy přesně to co říká Martina, můj manžel taky nechtěl abych šla s ním do kabinky tak jsem na něj čekala v čekárně a propustku vždy dají dole na recepci 🙂

ejmyyy
26. říj 2014

děkuju za info 🙂 ...taky přmýšlím, že na něj raději počkám v čekárně......doufám, že alespoň ondopadne dobře...já mám podezření na PCO a ponovém roce, pokud se nezadaří, tak budeme asi gennet navštěvovat...vůbec nevím jak a co chodí.... :-/
Ale věřím tom, že bude vše dobře 🙂

martiina_k
27. říj 2014

Tak jsem si udělala test - je to dneska 13. den a je bílej ☹

bonifac
27. říj 2014

@martiina_k zrovna jsem se přišla zeptat jak si na tom.... Zatím nezoufej ... Posledně si měla čárky ale nic z toho nebylo takze ted to muže byt prave naopak!

martiina_k
27. říj 2014

@bonifac jojo, máš pravdu, zoufalá nejsem... myslím, že mi to ještě pořádně nedošlo. Vím, že musíme počkat do středy, ale dávat si pořád plané naděje není k ničemu. Jiskřička naděje tam je, ale opravdu jen jiskřička...

limlim
27. říj 2014

@martiina_k Pred tydnem jsem taky mela /, ale rikala jsem si ze hlavne ze neprisla MS 😉 Jenze...
Hodne stesti 😀

megara
27. říj 2014

@martiina_k Dobře to dopadne uvidíš 🙂

cicinky
28. říj 2014

@megara
@limlim
@martiina_k
@bonifac
@marcule
@jilu04

Děvčátka moje zlatá, jsem zpět a v plné síle 🙂
Bez hormonů se žije tááááák lehce 🙂
Za 3 měsíce 14 kg dole (samá voda, mrcha jedna, a to jí ani nepiju 😀 )

Takže holky, vychrlte na mě, co je u nás nového?
Martinka mě vrátila zpět do hry mezi vás - děkuju Marti 😉
Po té revizi mi moc dobře nebylo a popravdě mě to málem stálo i můj vztah... PŘIŠLA TOTIŽ JEDNA CHYTRÁ SLEČNA, co si umanula, že sbalí mého drahého a historická věta byla "žena, která nemůže mít přirozeně dítě, není žena"
No nekoply by jste jí??

bonifac
28. říj 2014

@cicinky abych pravdu rekla, tak asi přímo do prdele a pak asi do drzticky...

jilu04
28. říj 2014

@cicinky tak tu dámu bych skopala do kulata, ale hlavní je, že jste to oba ustáli a už bude dobře, uvidíš

megara
28. říj 2014

@cicinky no to bych té slečně asi nakopala, nic jiného si nezaslouží

limlim
28. říj 2014

@cicinky Gratulace k úbytku váhy a tu čůzu bych zbičovala ...

martiina_k
29. říj 2014

Holky takže mám výsledky krve, je to 0.5... nechápu, že tam může být i nějaká desetina 😅 to moje tělo dostává asi pekelně zabrat... je zblblé z těch hormonů asi... no takže nic. Včera jsme s manželem leželi v posteli a usnesli jsme se, že kdyžbych teď otěhotněla, tak si neumíme představit, jak bysme to řešili finančně (vůbec mě nenapadlo, že tohle řeší i manžel, přišlo mi, že to bere tak, jak to bude a peníze neřeší). Že to miminko prostě chce přijít do zajištěné rodiny... takže se budem stěhovat - až teda po novém roce a někdy od jara si práci rozjedu jinde s úplně jiným platovým ohodnocením.

bonifac
29. říj 2014

@martiina_k to me mrzí :( ale treba je to tak ze potřebuješ proste uklidnit a mít jistotu ze je vše jak ma byt a pak to bude raz dva ;)

elysion
29. říj 2014

@martiina_k Ahoj tak to mě moc mrzí,že to nevyšlo 😒
Mě krev čeká v pátek tak už se začínám bát...test sem ještě nedělala příznaky pořád žádné
tak uvidím co z toho bude 🙂

limlim
29. říj 2014

@martiina_k Jeee sakra to me za tebe pekne stve...ale musime zase doufat.. 😉

limlim
29. říj 2014

Ahoj hoky byla jste nejaka na laroskopii v nemocnci popr. na profouknuti nebo na odstraneni vejcovodu?

marcule
29. říj 2014

@martiina_k Marti strašně mooc mě to mrzí a vubec to nechápu ☹

megara
29. říj 2014

@martiina_k to mě moc mrzí,že to nedopadlo ☹ Určitě to po naplánovaných změnách dopadne dobře

bonifac
30. říj 2014

@limlim Jj ja sem byla 🙂

cicinky
2. lis 2014

@limlim Zlato, já byla, museli mi vzít vejcovody, to co jsem z nich měla, se nedalo nazvat vejcovodem, ale osobně doporučuji profuk, pouze pokud by jsi na tom byla jako já (navíc maminka měla rakovinu právě na vaječnících a vejcovodech...), tak v tom případě šup s nimi pryč... 🙂

@martiina_k Miláčku, je mi to líto ☹, manžel to taky prožívá, já bych ti o tom mohla vyprávět, jak byl můj muž totálně v řiti ☹
Naděje umírá poslední, a nám nikdy umřít nesmí, takže šetříme a bojujeme dál!!! 😀

jilu04
4. lis 2014

@martiina_k Marti, moc mě to mrzí, že to nevyšlo, ale jak píšeš, asi si mimčo říká, že ještě není ten správný čas, ale až přijde, tak se hned zavrtá a už e tě jen tak nepustí 😉

werik153
9. lis 2014

Ahojky holky, chodíte sem ještě některá ? 🙂 chtěla bych se některé zeptat, která jste podstoupila preimplantační diagnostiku 🙂 Mám chromosonální vadu - nemoc, která je na 50% dědičná, tak mi byla doporučená preimplantační diagnostika..byla jste některá ? Napsala by jste mi o tom prosím některý něco víc ? 🙂 myslíte si, že když je to u mladší ženy ( je mi 22) že je vetší šance na úspěch ? Jsem z toho dost vystresovaná :( a to jsem ještě nikde vůbec nebyla, mám za sebou zatím jen genetiku ( svojí) a přítele...a doporučení na tohle...

megara
9. lis 2014

@werik153 Ahoj, chodíme se, ale je tu ticho protože se nic neděje, těhulky se radují 😀 a my ostatní čekáme a bojujeme 🙂 S preimlantační genetikou ti bohužel neporadím protože s tím nemám skutečnost.

cicinky
9. lis 2014

@werik153 sice jsem na tom také nebyla, ale myslím, že všechno, co pomůže k úspěšnému těhu je vítáno 😉
A jak tak čtu, tak bych toho využila, vypadá to velmi důkladně.