Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

megara
5. říj 2015

@cicinky No,potěš pán bůh, to sis teda užila. Je mi líto těch promarněných embryek, které ti takhle proměnily a ještě tě u toho div nezávislý. Tak hlavně že jste to rozsekly a začnete jinak a tentokrát správně. Přeju hodně štěstí 🙂

cicinky
5. říj 2015

@martiina_k zlato, já na všechny centra prdim, ale dobré reference má Iscare. Jezdím až do Brna, tam doktor je, každopádně je tak moc vytížený, že dát sem jeho jméno, tak mě praští 😀. Klientky si vybírá a popravdě vědí o něm i v centrech, když už neví co, tak ho kontaktují.
Liberec začíná hodně klesat... ale... je to jen na nich, jakou pověst mají 😉

makiska1
5. říj 2015

@cicinky. Tak to je tedy sila.... moc drzim pesti, at uz je jenom dobre!

limlim
5. říj 2015

@cicinky Ahoj Cicinky a ostatni 🙂 ... teda uzila sis svoje bohuzel, ale ted vis co a jak. Hlavne ze ma clovek jeste chut jit do boje, coz u me se to nejak neda rict. Sice ted cekam jak dopadne 4 IUI a po 2 IVF me bylo doporuceno z dovodu ze moc nereaguji na Gonal ze by me oplodnily vzdy vajicko co je jednou mesicne jenze cena je 17 tis a posledni pokus IVF stoji stejne takze pujdu do posledniho IVF a pak uvidime, ale porad se nemuzu rozhoupat. Takze preju vsem hodne sil a ostry lokty.. 😀

martiina_k
5. říj 2015

@cicinky Iscare nevypadá špatně, teď na ně koukám.... ale ta jejich úspěšnost? To mají nějak strašně moc ne? Stejně by mě zajímalo, podle čeho tu úspěšnost ty centra počítají. Jeslti podle "otěhotnění", tak já byla "těhotná" 2x ze tří pokusů ☹ a výsledek prdprd...
@limlim už jsi to tu psala několikrát, že nemáš moc sílu jít do dalšího... nechcete si dát pauzu? Nebo tě tlačí věk?
My se rozhodli (nebo spíš já a manžel to nepopřel), že pokud se další pokus nepovede, tak se zaregistrujem na adopci. Stejně všechny psychotesty apod. trvají roky a stopnout se to pro otěhotnění dá vždycky.

limlim
6. říj 2015

@martiina_k Ahoj jj psala jsem to rikala jsem si ze treba po lete budu zase nabita na dalsi akce a nejak to neprichazi, ale ono to treba prijde 😉 Vek me trochu tlaci a i ta lenost s "svoboda" pohybu asi jsem na psycho.
A vas postup jak k mimi ma hlavu a patu urco z toho neco vyjde nebo rovnou obe varianty. 😀 Obe varianty mela znama ne a ne vlastni pak adopce a sup meli vlastni 😀

limlim
6. říj 2015

Holky nebyl nekdo spise partner u androloga?

cicinky
6. říj 2015

@megara
@makiska1
@martiina_k
@limlim

Ahoj holky, pokud mohu vstoupit do vašich rozhodnutí, které centrum... tak říkám žádné... jsou to jen byznys centra, ale na člověka jako takového nekoukají ☹.

Dejte si vyhledat lékaře/lékařku, který se zabývá léčbou neplodnosti, a máte z 50% vítězství před sebou.
Je to úplně jiné, ale chce to zkusit každý sám za sebe 😉.

martiina_k
6. říj 2015

@cicinky a to jako ti lékaři, kteří se zabývají léčbou neplodnosti dělají i IVF? My jinak neotěhotníme... musím mít darovaná vajíčka, bohužel nemáme jinou možnost. A není to tak, jak mi spousta lidí říká... už jsem na ty moudra lehce alertická.... je to pořád totéž - něco jako - nám taky říkali, že přirozeně mít děti nemůžeme a teď máme tři.... no ale já prostě nemůžu ☹ když nemám z čeho, tak prosstě neotěhotním...

tehulka12
7. říj 2015

@martiina_k moc se omlouvam,ze vam sem lezu.Zrovna totiz premyslime,kam do CAR jit.Tak ctu ovsech moznych v okoli.Koukala jsem,ze resite taky.Chtela jsem jen napsat,ze Iscare je dost drahy CAR. Ja taky uvazuju o Praze,asi to mam taky nejbliz. Velikou chvalu jsem slysela i na Cube a lecba tam prijde levneji. Ja jeste nejsem uplne rozhodnuta,kam pujdeme.Jsem takovy vahavy strelec.Kazdopadne vam vsem preju hodne stesti ve snazeni.Ja uz jedno ditko mam,tak je to pro nas takove jine,nez pro vas.

martiina_k
7. říj 2015

@tehulka12 no já sice nejsem váhavý střelec, jsem býk, ale já zase strašně nerada vybírám. Nejradši jdu a koupím, nebo udělám 🙂 zrovna dneska jsme se šli s manželem podívat na krbová kamna a já si představovala, jak večer při tomhe sychravém počasí už mi tu bude plápolat plamínek. No a manžel je zase opak, potřebuje vybírat....... no takže jsme nic nekoupili a já měla zkaženou náladu... totéž s těmi centry, kdyby bylo jedno, tak bych to měla snadné.... takhle prostě nevím. Za tip díky

tehulka12
7. říj 2015

@martiina_k jo,s tema kamnama tomu rozumim.Ja jsem jako tvuj manzel,takze ja musim vsechno precis a prostudovat.Muj manzel taky nekdy roste😊
Preju at dobre vyberete kamna i CAR a hlavne at se mimco zadari.Muzu se zeptat kvili cemu musis mit darovana vajicka? To si dost neumim predstavit,ale je asi veliky rozdil nemit mimco a mit jedno Ach jo,je to fakt na budku,kdyz se nedari.

cicinky
8. říj 2015

@martiina_k Marti, ten můj se ivf zabývá, o ceně tu psát nebudu, ale je to mnohem menší sumička než v Car.
Právě, že takový lékař se zabývá i tím, když už nemůžeš mít vlastni vajíčka, tak PROČ se neuchytí, PROČ to a tamto. Je to fakt jiné. Pokud vydržíš, jedu k němu koncem října, požádám ho o kontakt na jeho kolegu 😉

@tehulka12 každé centrum má své plus a mínus, ale víc než názor je potřeba zkušenost, pač někomu to jde hned na poprvé, někomu ani na po desáté a tam teprve poznáš kvalitu daného centra 😉

martiina_k
8. říj 2015

@cicinky no určitě vydržím, stejně dodalšího pokusu plánujeme jít někdy až na jaře, nebo v létě...
@tehulka12 já teda ještě nejsem v takovém stádiu, kdy každé oznámení těhu od známých by mě dostalo do depresí... takže to teď ještě beru trošku sportovně. Vajíčka musím mít proto, že jsem v patnácti prošla onkologickou léčbou, která bohužel nechala následky na vaječnících, které jsou zničené... takže vajíčka nejsou, ale vše ostatní by mělo být v pořádku. První dvě emrya se chytly, ale nevyvíjely, třetí se nechytlo vůbec.

tehulka12
8. říj 2015

@martiina_k tak to me fakt mrzi,ze je to takhle. To mas o dost slozitejsi nez ja.Ja mam jen nizke AMH a momentalne zadna ovulace. Tedy ted uz je to s tou mou ovulkou lesti,mozna i dobre.Zacala jsem cvicit hormonalni jogu a tak. Tak porad vaham s tim CAR. Takze uvidime.
@cicinky to ja samozrejme vim,ze teprve,kdyz jsou komplikace tak se ukaze,kde to fakt umi. Taky jsem nepsala,ze by to v Iscare neumeli,jen ze je to drahe centrum.
Kazdopadne vsem nam preju,at to miminko nekde klapne,uplne je jedno kde.

cicinky
9. říj 2015

@tehulka12 Já Iscare doporučuji, docházely tam moje kamarádky, všechny až na jednu (ale ta je v začátku), jsou těhu a některé už porodily 😉, takže hurá do toho 🙂

@martiina_k hned jak tam pojedu, dám ti vědět 😉

blondys24
11. říj 2015

Byli jste někdo v gennetu "jen" na vyšetření bez doporučení lékaře? My se snažíme skoro rok a půl otěhotnět,ale 2,5roku od porodu prvního syna, stále žádná MS, nic moc sliznice, několikrát vyvolávačka MS, clostyl a nic, tak bych chtěla jiný názor...

cicinky
12. říj 2015

@blondys24 já byla s doporučením, ale je to 3 roky zpět, spíš bych ti poradila, zavolat a zeptat se 😉

doliceksamicek
18. říj 2015

@blondys24 Jde se objednat i bez doporučení od lékaře 🙂

blondys24
18. říj 2015

Tak v pátek jsem tam volala a chtějí doporučení...a konkrétně můj problém - 2,5roku bez menstruace a nízká sliznice musí vyřešit obvodní gynekolog :/ rok a půl marné snahy....a prý jsou docela dlouhé objednací doby...teď prý na leden...

doliceksamicek
19. říj 2015

@blondys24 Aha,loni se objednávalo i bez doporučení,ale čekací doby byla taky dlouhá jsem se objednávala v červnu a šli jsme,až v listopadu.

tehulka12
20. říj 2015

@blondys24 asi bych zkusila tedy i jiny CAR. Ja tedy byla jinde,ale vzali me bez doporuceni a objednali za 14dni na konzultaci.Jestli ti jde fakt jen o jiny nazor,tak bych treba zkusila konzultaci i v nemocnici.Pacient na 2. nazor ma pravo,takze u nas v nemocnici to jde.

jilu04
20. říj 2015

@cicinky Ahojky, tak to je fakt šílený, jak někdy berou všechny páry jako neplodné, kteří potřebují jednoznačně IVF. Já ohledně tohohle také bojovala s dr. Mokrou několik měsíců. Tak hlavní je, že jste našli někoho, kdo se ti bude věnovat v tom, co potřebuješ a určitě se taky brzy dočkáte mrňouska, já tomu věřím. Přeji hodně sil a celý oceán štěstí 😉 🙂

cicinky
21. říj 2015

@jilu04 Ahooooj, 23.10. si mám volat, momentálně mám nasezenou HA, maličko se mi rozhodila MS, tak aby se srovnala.
A až se srovná, tak nás čeká odběr mých vlastních (žádných nadopovaných injekcemi) vajíček, pak PCIS, a pak transfééééééér 🙂

jilu04
26. říj 2015

@cicinky Tak to je super, to přeji, aby to vyšlo na hned první pokus.

cicinky
28. říj 2015

@jilu04 Budeme se snažit 🙂

mourovata
27. lis 2015

Ahoj holky, po dlouhé době zdravím a držím vám všem pěsti Nám se stal malý zázrak a nakonec jsem otěhotněla přirozeně, i když s velikými problémy na začátku. Ale to je na dlouhé vyprávění. Mám tu nějaké nedobrané léky z Genetu a je mi líto to vyhodit, tak pokud by jste některá měla zájem mám tu Estrofem 2mg 4 celé krabičky a 2 načaté, Utrogestan 2,5 krabičky, Medrol 16mg 20 tablet.

ivetaconti
4. pro 2015

Já jsem do Genetu v Liberci začala chodit letos v září a dnes jsem 18 den po ET. ..Jedno vajíčko a povedlo se ! 🙂)))) Takže spokojenost 🙂

ivetaconti
6. pro 2015

Já jsem do Genetu v Liberci začala chodit letos v září a dnes jsem 18 den po ET. ..Jedno vajíčko a povedlo se ! 🙂)))) Takže spokojenost 🙂

mysackovi
11. led 2016

ahoj holky, tak i my už jsme v gennetu, byli jsme min. týden poprvé...a přístup úžasný... už se nám podařilo otěhotnět a to přirozeně, ale před Vánocema jsme o miminko přišli....tak to bylo celkem těžký....oba věříme, že se snad vše brzo otočí....teď nás teda čeká lítání po doktorech, ale v gennetu nám řekli, že to vypadá dobře....oba jsme v pořádku, tak snad se brzo dočkáme... 🙂