Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
3. kvě 2009

Jsem zrovna na louce na opalovacce.. 🙂) vzhledem k tomu,ze slepak jsem mela ve 4 letech tak se da rict,ze do ted jsem zadne bolesti nemela. Az ted v lednu kdy nejspis v praci jsem si to nejak namohla necim tezkym ze jsem zvedla me to trochu bolet zacalo a proto me gyndar poslal na laparku.Jinak dle menses bolesti to brat nemuzu ty mam jako mamka porad.

bbberusak
3. kvě 2009

jééé, ty se máš🙂 a na jakýpak louce? my jsme dneska doma, přestavovali jsme obývák🙂 ale jdu aspoň na chvilku na lavičku před barák, je mi doma zima...
to já myslela, že jsi ho měla nějak v pozdějším věku....to je blbý, že ty srůsty nejsou nijak jinak poznat než tou laparkou...by to bylo jednodušší...
Nadis, telefonní číslo na objednání do Gennetu najdu na jejich stránkách?

nadis.h
3. kvě 2009

Už jsem zase doma. 🙂) Byla jsem tam 2 hodiny tak jsem radši už šla domů, aby mi nebylo špatně večer. Byla jsem tady u nás v Pavlovicích za Kauflandem je takový lesopark či co to je. Tak tam na louce jsem byla vyvalená. 😎 Taky mi je doma kosa, chodím pořád ve fuskách a županu a na lavičku nemůžu před barák páč tam věčně sedí takový dědek starý a čumí co kdo dělá. 😠 Ano je tam číslo na jejich stránkách. Toto já volám vždy: 483 101 300

bbberusak
3. kvě 2009

já už jsem taky doma z lavičky, přisedl si tam ke mě taky takovej dedeček...já si četla a on si chtěl povídat🙂 tak jsem radši šla domů uvařit manžovi papu...
tak jsem za kauflandem ještě nebyla..🙂....moje mamka bydlí taky tam jako ty...
my chodíme na vápenku, nebo na sluníčko - to je koupaliště ve vratislavicích...nebo jezdíme do hrádku na kristýnu...ale tam jsem vloni chytla zánět, takže tam třeba pojedem, ale koupat se tam už rozhodně nebudu..
díky moc za číslo, už jsem si ho napsala a hned zítra ráno tam zavolám...zkusím s nima domluvit, že by manžovi hned odebrali vzorky...třeba by to šlo, aby mu vzali už i sperma...i když vlastně asi ne, bo nebude mít doma tu nádobku...no, to nevadí...tak alespoň krev a moč by mohli...
se mi nechce zítra do práce...ale vůbec...mám do 18,00..☹

nadis.h
3. kvě 2009

No já bych si k tomu dědkovi nikdy nepřisedla. A kdyby si přisedl on ke mně tak raději půjdu domů...Plesnivák jeden. Už zas číhal co se kde děje. 😀 Co budeš dělat dobrého? Mě zbylo ze včera uzené tak jsem udělala zapečené těstoviny s tim uzeným. Chudák drahá půlka moje. 😀 Já se takhle nerada koupu někde. 😒 Dříve mi to nevadilo, ale ted mám z toho takový divný pocit a taky trochu strach právě abych něco nechytila. A ted po laparce už vůbec,kidyž vím,že jsem krásně čisťounká a zdravoučká tak to nebudu pokoušet. To jde s tím objednáním. Mohla by sis domluvit tedy rovnou jeden termín at tam nemusíte pořád lítat. Že by Vám dali na stejný den termín na spermijky a na tu konzultaci rovnou. 😉 Ty spermijky jsou výsledky za hodinku. Nádobku si můžeš vzít u gyndaře a nebo jí koupit v lekárně. 😉 A nebo byste mohli jít v Gennetu do té komůrky,aby jsi mi pak řekla jaké to tam je. 😀 😀 Do práce bych docela šla na jednu stranu. je tu strašná nuda doma. I když jsem už tak nějak zvyklá doma a vždy se těším na brouka až přijede a on je taky rád,že příjde domů a čekám na něho. Aspon se o něj takhle můžu hezky starat. 😉

bbberusak
3. kvě 2009

tenhle děda není tak strašnej jako ten tvůj...ale chtěla jsem být sama a ne sedět na pidi lavičce s dědkem🙂
já smažila řízky...manža odjíždí na týden pryč, tak aby měl i na cestu...zapečené těstovinky máme taky moc rádi...proč chudák tvoje půlka? se ti nepovedly? 🙂
mě to koupání taky dřív vůbec nevadilo...až teď poslední dobou...vždycky něco chytnu a to nemám zapotřebí...
tak to je super, to já to tam hned domluvím, že je doneseme...a vezmou nás hned na hodinu na kterou budeme objednaní? nebo tam jsou prodlevy? já jen, že to asi musí být čerstvé...
do komůrky nevím jestli bych manžu dostala..nechci ho stresovat víc, než je nutné...ale jestli tam půjdeme, povím ti🙂
co já bych za to dala, kdybych mohla být doma....samozřejmě za předpokladu, že bych na to měla prašule🙂
no, já si právě myslím, že se mu to líbí...když ví, že budeš doma až on přijede unavený...a postaráš se o něj🙂)))

nadis.h
3. kvě 2009

jsi ho na tu pidi lavičku nalákala noo. Si chtěl pkecat s mladou kočenou a ty mu utečeš domů. 😀 To ne... Povedly se, ale včera uzené s čočkou, dnes uzené s těstovinou... 😀 Přesně lidi jsou bohužel čuňata a když vidím co je vše za nemoce teď, tak proč tomu pomáhat že. Stejně se raději válím na sluníčku než ve studené vodě. Páč je mi pořád ziminka. Ano musíte tam hned se spermijkama. Za hodinu umírají. Proto je lepší to dělat tam,aby byly pěkně čerstvoučké. 😀 Nečekáš tam právě. To se mi na tom líbí,že to tam odsejpá. Příjdeš a vše už je nachystané a jdeš na řadu. Já se tam nikdy krom těch odběrů krve nesetkala s jinýma pacientama. Já do komůrky nejdříve nechtěla, protože jsem si myslela,že by přítel nechtěl a on se pak k tomu div ne dotčeně hlásil, že tam chce. 😀 Ale pak jsme to přece jen brali z domu. No to jo.I když občas hudruje at kolem něho tak neskáču že má taky nohy. ALe je určo rád. 😉

nadis.h
3. kvě 2009

Jdu dodělat véču beruš. Za chvilku bude mazel doma. Písnu pak večír ju. 😉

kaciska
3. kvě 2009

prodávám moc pěkné oblečení na holčičku 0-6 měsíců,pokud budete mít zájem napište na kaczkakubesova@seznam.cz výhoda je ta že kdo je z liberce a okolí je možnost se podívat na věci přímo u mě doma,mám toho přes 20 kilo....moc pěkné a téměř značkové a kvalitní věci.....značka next,george,mamas and papas,...a plno dalších....maminky neváhejte 😉 cena po dohodě.... 😵

bbberusak
3. kvě 2009

já se taky válím radši na sluníčko, ale občas se potřebuju zchladit....ideální je, když je tam sprcha, to se jen ošplíchnu,namočím vlásky a šupky hupky zase na sluníčko...myslela jsem, že se těším až bude krásně a teplo, že nebudu mít depku, že je dlouhá zima, a že to umělé necháme až po létě...ale koukej se na ty pupkatý těhule a šťastný miminy s kočárkama...a že jich je...tak jsme se dohodli, že nebudeme čekat...asi manža prokoukl, že bych zešílela🙂
se musím nenápadně zeptat, jestli chce do komůrky..🙂 ještě jsem se o tom takhle nebavili...jen jsem mu řekla, že to můžeme donést z domova...
tak to je super, že jsou tam jen pro tebe v tu chvíli kdy jsi objednaná...to se mi líbí...vlastně za ty prachy by se to asi mělo čekat🙂))
tak to je dobře, že občas hudruje, alespoň to nebere jako samozřejmost🙂

nadis.h
4. kvě 2009

Ahoj berus,
ted jsem vstávala. 😀 Včera jsem už nepsala, protože přijel přítel až po sedmé domů a jeli jsme do Globusu do Electro worldu koupit nový satelit,pak jsem dělala véču a pak už jsem sem nešla. No hnus počasí dneska co? 😒 Nečekej na nic. Proč? Ono se to nedej bože může protáhnout kvůli nějakému problému,že bys třeba potřebovala nějakou léčbu tak bys se Vám to posunulo. To radši hned at víš na čem jsi. 😉 Tak tak taky se mi to líbí, že na nic nečekáš. Už se na toho 13ého těším až budu vědět co a jak. Kdysž si vezmu, že 1 týden v červnu už budu vědět výsledek...Začínám už pomalu,ale jistě nervoznět...Zajdu nakoupit a písnu Ti mejlík. 😉

bbberusak
4. kvě 2009

ahojky, tak jsem doma..to byl ale dlouhý den...fujky🙂
to je super, že to má takový rychlý spád,co?
a čeho výsledek budeš znát? oni ti budou teď už něco dělat?

nadis.h
4. kvě 2009

Berus písla jsem Ti mejlík na seznam. 🙂 Ne ne já výsledky už všechny mám co jsme potřebovali. Ted už jdu na konzultaci kdy dostanu injekce a od 18.5 začnu píchat injekce a už bude odběr a transfer embryjek. A na začátku června už budu vědět výsledek zda se mimi chytilo či ne.

murasek
12. kvě 2009

Ahoj holky, koukam, ze se to tady dost rozjelo 😅
mam na Vas dotaz - nevite jak je to v Gennetu s neschopenkou? Od OPU? a nabizi ji sami nebo si o ni musim rict?
Dekuju za odpoved a hezke odpoledne

nadis.h
12. kvě 2009

Ahoj murasku. 🙂 Krátíme si s berus dlouhé večery. 🙂 Já teda vůbec s PN jak to je, ale řekla bych, že buď Ti ji vystaví přímo v Gennetu a pak s ní pokračuješ u svého obv. gyn. a nebo když se prokáže těhu tak Tě pak hned po prvním ultrazvuku posílají ke svému gyn a ten ti jí vystaví.Ale spíš bych to tipla,že ti ji vystaví rovnou v Gennetu, protože některé holky dostaly neschopenku také v jiných carech už při stimulaci,když jim nebylo dobře.

murasek
12. kvě 2009

ahoj Nadi, ja se na to poptam, ale dekuji za info. Jak ty se tesim na injekce?

nadis.h
12. kvě 2009

Já už se jich nemůžu dočkat. Právě mi vrtá hlavou a nervuje mě zítřek jestli už dostanu injekce a v pondělí kdy mám dostat menses začnu píchat a nebo semi to zas zdrží o měsíc kvůli pojišťovně. Trochu jsem to nepochopila a tak nevím zda to mudr vyřeší za mě a nebo se to teprve bude posílat ten souhlas.

murasek
12. kvě 2009

Nadi a kdyz sji byla minule, tak ti nerekli, ze posilaji zadost ke schvaleni? me to schvaleni trvalo cca 2 tydny, Mudr to vyresi za tebe, posila to tam on, ale me rekl, ze to posila, treba ti to jen nerekl nebo jsi to preslechla. myslim, ze zitra dostanes injekce, budu drzte palce. Ke komu jdes a kdy?

nadis.h
12. kvě 2009

Už to vím jak to je. Holky co chodí také sem do Gennetu také nepodepisovaly žádost. Je to rozdělené nějak podle toho co je za problém tak to buď musí podepsat oba a nebo se to podepisovat nemusí. Já tím, že nemám vejcovody tudíž jinou možnost jsem nic podepisovat nemusela. Mě to právě řekl už na 1 konzultaci,že to vyřídí on, ale pak holky psaly z různých CAR že to tam musely podepsat i přítel a pak se to poslalo tak jsem byla zmatená. No doufááááám,že dostanu pigára už zítra. A chodím pořád jen k mudr Petrovi. Nechci, aby se na mě střídali, tak si raději trochu počkám a jdu jen k němu a jdu v 10 ráno. 😵

murasek
16. kvě 2009

Nadi - tak doufam, ze mas uz pigara doma u sebe 😉 Petr ma ted snad tyden dovolenou..

sonka.77
17. kvě 2009

Ahoj děvčata, jdu vás sem "zkontrolovat" 🙂 Co je nového, jdu dočíst. 🙂

adla1
17. kvě 2009

Přidávám se dámy,mám za seboou 1.IVF,nepovedlo se,ale bojujem...!!!

jindriska
18. kvě 2009

adla1 - tak přesně vím jaké to je. Jsem dnes po třech týdnech v práci. Tak nějak se z toho dostávám, ale bolí to pořád. Jinak nás nad vodou drží pan Mudr. Petr, je skvělý a dává nám dost sil. Tak ti budu držez palečky, aby to na podruhé vyšlo. Páček

murasek
18. kvě 2009

Ahoj Adlo, jindrisko - osud si nekdy zahrava, ale musime vydrzet, taky vim, jak vam je, ale casem to preboli a najdete nove sily!

jindriska
18. kvě 2009

murasek - neschopenku ti vystaví v gennetu. Když jsme šla na ET, tak se mě ptali zda ji chci a od kdy. Navíc mě i překvapilo, že nepospíchají s ukončením. No, ale když to nevyšlo, tak jsme si to nechala ukončit. Jsou tam skvělý a škoda, že nedělají porody. Jinak dík 😉

murasek
18. kvě 2009

Jindrisko, to me mrzi. a sla jsi na krev? nebo jsi s prichodem Ms sla ukoncit PNko?

nadis.h
18. kvě 2009

Murasku mám prd!!! ☹ Sestra mi řekla předtím, že všechny testy jsou ok a když jsem přišla k Petrovi tak začal odškrtávat tu haldu výsledku a furt ok ok ok a pak došel na můj hormonální profil a tam je vše v naprostém pořádku, ale to nejdůležitější FSH (folikuly stimulující hormon) je trochu zvýšený. Norma je 10 a já mám 10,3 tak mi řekl o co jde, jaká jsu rizika a dohodli jsme se to odložit. S tím, že ted co to dostanu jdu na nvý hormonální profil a uvidí se. Pokud to klesne a nebo zůstane stejné tak od červnové menses jdu do stimulky, ale nesmí to stoupnout. ☹

murasek
18. kvě 2009

nadi - no vidis, ja se v tech hormonech neorientuju, ale kdyz nic nerikali, tak snad je to ok. tak cerven to jisti? 😉

nadis.h
18. kvě 2009

Jindrisko mrzí mě to! :( Je to určitě strašně bolestivé, ale i s tímhle musíme počítat. Já se toho strašně bojím. Neumím se vyrovnat s tím, že by to i nevyšlo. Je to strašně těžké smířit se s něčím takovým. Mudr Petr je skvělý. Mě nevyšlo dobré FSH a raději IVF odkládáme. Nechci do toho jít za každou cenu, když tam jsu určitá rizika. Tak uvidíme co dál.

nadis.h
18. kvě 2009

Murasku no uvidím jestli červen. Dnes mám dostat mrchu. Tak zítra max ve středu jdu na novou krev a jen pokud bude to FSH nižší nebo ve stejné výši tak pak pošlou žádost na pojištovnu a v červnu začnu. Ale nesmí být vyšší. To by se nic nedělo. A musela bych chodit každou mrchu na krev zda to klesne či ne.