Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

slunickosedmitecn
24. led 2010

Ahoj holky,už vás pár dní čtu,neboť i já navštěvuji od lprosince gennet Liberec a připravujeme se též na ICSI a nyní jsme ve fázi čekání na schválení pojišťovny.A ráda bych se vás zeptala,kdo mi řekne,zda žádost byla schválena či ne,to mi řeknou přímo v gennetu nebo na mojí pojišťovně?Můžete mi prosím vás poradit.Stimulaci budu píchat poprvé.A holky,jak dlouho jste v gennetu na to schválení čekaly?my čekáme už 14dní. 😒

nadis.h
25. led 2010

Dobré ránko,

fuj tamponáda. 😝 Tu když jsem si tahala tak jsem měla pocit, že si s tím vytáhnu i vnitřnosti. 😅 😕

Yaris jsi jako já s tou zimou! Mě dala sestřička 3 peřiny. 😀 A jak jsem byla mimo z té narkozy tak jsem jí ještě řekla at mi donese z kabelky ponožky.Chudák.Musela je odstřihnout a obléct mi je. Ale já si to vůbec nepamatuju. 😀

SLunicko ahoj a vítej. 🙂 Pojišťovna trvá tak těch 14 dní.Záleží na pojišťovně jak jsou rychlí.Ale zdržuje se to hlavně tím, že ty žádosti zpět zasílají 1x za těch cca 14 dní když jich mají víc. Dneska si cinkni do Gennetu a zeptej se zda už tam je zpátky a pokud bude tak Tě hned objednají na další konzultaci kde už dostaneš léky a papíry k podepsání.

jindriska
25. led 2010

ahoj holky, tak si jedeme dnes v jedenáct pro mimísky. Docela fofr od minule 🙂 Tak se už moc těšíme.
Jo Yaris, tak jsem si to myslela správně. No měla jsi pěknou úrodičku. Tak za chvíli budeme těhule 😀

nadis.h
25. led 2010

Jindři super! Já taky měla bobky bez PK. 😉 A zbylo i na mrazáček?

yaris
25. led 2010

Dobré ráno holky,
Jindřiško, tak to je dobré, že už si pro ně jdeš 😵 Ty už budeš dneska těhulka 🙂 Mně řekli, že je ještě kultivují a mám si zavolat zítra. Tak snad je to dobrý?! V tom fofru jsem se ani nestačila zeptat, kolik jich je.

nadis.h
25. led 2010

Yaris tak to já chtěla JEN vědět kolik jich je.Fuj to bylo hnusný to volání vždycky. Měla jsem srdce až za ušima. 😀 😀

jindriska
25. led 2010

Yaris no mě taky neřekli kolik jich je, že mám prostě dneska přijet. No on Petr něco tušil, protože říkal, že v pondělí tam nebude, tak ať neodjíždím dokud mi nepíchnou Pregnyl. Měli jsme vše v pořádku i embriolog se ptal jestli chceme ICSI nebo ne, že by to spermouši vzládli, ale radši jsme to nechali udělat. No a je to dobře. No já budu dneska těhule 😀

jindriska
25. led 2010

Yaris, ten tvůj je taky pěkně prdlej, že? No chlapi jsou pořád jako malý 😀

yaris
25. led 2010

My dali ještě prodlouženou kultivaci. Jinak embriolog říkal, že taky vše ok, ale my chtěli stejně pro jistotu půl na půl. Domluvili jsme se 10 ISCI a 6 přirozeně. Říkal, že na misce ten výběr stejně není přirozený, že se k vajíčku může dostat i defektní spermie, protože nemusí překonávat překážky a urazit takovou cestu jako v těle 😉
Jindřiško, je to takovej velkej puberťák, ten můj chlap 😀 Máme furt veselo.

jindriska
25. led 2010

no my máme taky prodlouženou kultivaci, ale asi chtějí mimísci k mamince 😀

nadis.h
25. led 2010

Holky to bude napínavých 14 dní. 🙂 A už nás bude zase víc.

dvojcata2
25. led 2010

Ahojky mamky Jindři už ti řekli cenu za ISCI a kultivaci?Já jdu ve středu na ULT jsem zvědavá jestli něco snesu 🙂

jastr77
25. led 2010

Ahoj holky, můžu mezi vás, když už jste taková sehraná parta? Chodím taky do Gennetu v Liberci a čeká mě 1.IVF příští měsíc, když to pojišťovna stihne schválit.

jindriska
25. led 2010

dvojce, víc budu vědět až odpoledne, dám vědět.

dvojcata2
25. led 2010

tak ju já teda předběžně vím ale taky už jsem zažila že se ty ceny dost liší. 😉

nadis.h
25. led 2010

Ahojky Jastr,

vítej a držíme palce! 🙂 Jejda holky Vás je!! 🙂

Jani já platila za ICSI 7000,- Za 10 vajuch a oplodnilo se jich 7.A pokud jich je nad 10 tak za další vájo se platí extra 2000,-

A za PK je 2500,-

jastr77
25. led 2010

Díky za uvítání, těším se, že se konečně bude něco dít, ale zároveň mám strach. Jak jste to zvládaly vy? Mě Dr. Petr při poslední návštěvě trochu šokoval, když mi řekl, že mi hrozí ovariální selhání, mám AMH hrozně nízký, takže se bude snažit ty moje vaječníky pořádně nakopnout, aby něco vyprodukovaly. Sice už jedno dítě mám, ale nějak se nemůžu smířit s tím, že už další nebude ☹

reny01
25. led 2010

zdravím holky 🙂
holky vás je tu teď nějak moc,nestíhám 😉
jindřiško to je super že už dneska budeš maminka 😵 😵 😵 to je krásnej pocit viď?
vítej Jastr 🙂

nadis.h
25. led 2010

Jastr ježiš marjá tak s tímhle je dr Petr už známý!!!!!!!!!!🙄

Kolik AMH máš?

jastr77
25. led 2010

AMH mám 0,8 a nějaké drobné (myslím, že říkal 0,883), takže jsem se po tom trochu pídila a opravdu to je málo. Ale přece to nebudu vzdávat 🙂

lemurka.m
25. led 2010

Ahoj kobylky od Liberce 🙂
Gratuluju Jindři a Yaris k úrodičce 🙂 🙂
Vítám Sluníčko a Jastr,pojďte k nám 😀
Ahoooj všem 😎

nadis.h
25. led 2010

Jastr tak to je fakt málo no. 😒 Já ho měla 1,86 myslím a měla jsem ta vajucha hodně vydřená.Ale stimulovala jsem déle než normálně a vyšlo to. 😉

Ahoj Lemur. Máme se? 😎

lemurka.m
25. led 2010

Ahoj Nadi 🙂 Mám se fajn,piju ranní čajánek.
AMH - to je antimuller?
Tamponáda je tam na co?Já ji nikdy neměla /ale chodila jsem jinam/.Asi kvůli krvácení?

jastr77
25. led 2010

Když tady čtu ty vaše příběhy, tak mě to nabíjí a věřím, že se to povede 🙂 Vy jste to taky neměly jednoduché a nepřestávaly jste věřit.

yaris
25. led 2010

Teda nás tu ale už je 😉
lemurka děkuji ke gratulaci 🙂 Tamponáda je tam kvůli menšímu krvácení po zákroku, ale hned po narkóze se vyndává a zjišťuje, jestli to krvácení není veliké. Já ještě dnes maličko špiním 😒 , ale hádám, že je to normální.

nadis.h
25. led 2010

Lemur jj antimuller.Je to lepší kontrola FSH.
Tamponáda je po OPU,když se trochu krvácí jak to tam rozpíchají. 😝

Jastr to je nejdůležitější na tom všem. Být pozitivní.Je to často o nervy a smutný,ale musí se věřit a nevzdávat se. 🙂

nadis.h
25. led 2010

Yaris to může být.Akort při Tvé ourodičce. To si Petr máknul. 😅

slunickosedmitecn
25. led 2010

Ahoj holky,moc děkuji za přivítání a Nadi tobě za info.Jdu tedy volat do gennetu.Doufám,že aspoň řeknou příznivou zprávu ohl.té pojišťovny.
No jinak úplně mě děsí,jak tady píšete o té tamponádě,to tam cpou opravdu takovej kus jo?brrrrrr

reny01
25. led 2010

ta tamponáda to je fakt hnus 😝

lemurka.m
25. led 2010

Petr v sobotu zobal jak slepička a holky budou mít ten nejhezčí dárek k narozkám 😵