Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
24. srp 2009

Dvojce Jani ahojky. Byla jsi u pí primářky? Já trochu nechápu jak Ti udělali cenu za ty injekce. Puregonu bys měla dostat 2250 jednotek za 4770,- tak nechápu proč Ti toho dali málo za ty 4 tis něco a ted dalších 1300 že doplácíš. Za jaké množství? A folíků neříkala počet kolik jich tam máš?

Já dneska zjistila,že jeden CAR a každý doktor jiný přístup. Primářka je opravdu pečlivá což mě moc těší, že jsem se dostala tím "omylem" k ní. U Petra jsem dostala injekce hned bez odběru krve a dnes mi primářka řekla,že 1 den mrchy musím na krev kvůli dávkám.

dvojcata2
24. srp 2009

první jsem mněla 2 ampule po 900 a za to jsem platila 4097 ted jsem dostala 350 jednotek za 1300.Byla jsem u cizý dr tad nevím jak jse jmenuje taková menší mladá.Folikul mám asi 3 co jsou větší a pár malejch na levo opět nebyly vidět zase to překrývalo střevo.No uvidím ve středu doufám že už vyrostou.Říkala jsem si jestli to není třeba z toho jak makám na baráku tahám dost těžký věci ale asi né. ☹

kackan
24. srp 2009

Jo tak to je 3 kterou taky ještě neznám ta dr. 😀 Tak to nechápu ty jejich počty. 🙄 Dnes mi sestra řekla at si vezmu necelých 5 tis. To bude těch 4770,- co mi říkal mudr Petr a měli by nakouřit 2250 jednotek.Tak jak je na to nárok z pojišťovny.

Jani z tahání věcí to asi nebude. Napadá mě kouření a taky jestli jsi si nebrala nějaké léky třeba na bolest? A nebo prostě tak funguje tělo. Však já a Fostimon jak jsem dopadla.... 😖

nadis.h
24. srp 2009

Jani to jsem psala já z toho nicku co je předtím příspěvěk. 😀 Zapoměla jsem se přehlásit z toho.

larri
24. srp 2009

nadish,Papus ma pritele,ktery ma dva kluky a nejake dluhy,tak se boji,ze to nezvladne financne.....no,tak si nemel najit zadnou babu a mel byt sam.Chudak Papus,precti si jeji albicko a uvidis,jak je silna.

Cetla jsem,ze modelka VLADKA ERBOVA ma oba vejcovody nepruchozi a otehotnela prirozene u te svoji holcicky.
Takze Nadish sance tady je nebo spis zazrak. 😉

janik8774
24. srp 2009

Teda Jani a Nadi,co to máte za počty v tom Genetu? 😀
Nadi,bylo by asi lepší aby si šla 2den MS na krev.Budeš vědět na čem jseš.

Larri - čert ví jak je měla Vladka Erbová neprůchozí. 😀

nadis.h
24. srp 2009

Lari dobře. Má dluhy a 2 děti. ALE... Pokud je to tak, tak jak říkáš neměl si hledat babu a nebo to prostě říct narovinu aby bylo jasno. Proč podstupoval IVF s myšlenkou tou, že se na ní pak vykašle? Že na to nemá..To nechápu teda. A musel to přece vědět už na začátku, že to nezvládne. Ale i tak si myslím,že by to nebyla první ani poslední rodina s dluhama. Co ženské samoživitelky? Co rodiny kde opravdu vydělávají málo peněz, co ostatní rodiny co mají dluhy... Je to sviňárna.

A Larri mě se něco takového nestane s těma vajuchovodama. Já si je nechala vzít.Ani mě nenapadlo,že bych si je tam nechala.

janik8774
24. srp 2009

Tak já už stříhám metr do krve. 🙂
To jsem na to zvědavá. 😝

nadis.h
24. srp 2009

Jani tak co??? Držíš plod už?? 😀 No jasna.Já jdu 1 den mrchy na krev než začnu stimulku. On mi to celé nějak ten doktor zvrtal a primářka to chce asi zachránit a dost o mě pečuje teď. Tak snad to klapne. 😉 Jinak ty počty taky nechápu. Nárok je na 2250 a to má být za 4770 dle mudra. Tak nevím co to té Janče počítají. 🙄 Možná,že platí i za orangutánky.

janik8774
24. srp 2009

Asi je tak neprůchozí neměla.Většinou je berou kvůli eventuelním problemům - zánětům.

kackan
24. srp 2009

Já je měla neprůchozí hodně. Ale zánět ani volnou tekutinu jsem tam neměla. Zkoušeli je vícekrát zprůchodnit a ani prd. Ale jsem ráda, že jsou pryč. Když jsem slyšela co vše můžou způsobit tak jsem neviděla důvod je tam nechat a čekat na zázrak,když se zázrak nekonal za x let...

kackan
24. srp 2009

Holky budu chvilku psát z tohodle nicku. Píšu si s jednou holčinou a nechce se mi furt přehlašovat. 😝

larri
24. srp 2009

No ja vejcovody mela,i kdyz nepruchozi a az ted pri tom mimodeloznim mi ten pravy vzali.Chtela jsem i ten druhy,ale pry je berou jenom,kdyz jsou znicene.Nepruchozi pry nevadi.

Nadish ty uz budes stimulovat? Ty se mas. ☹ 😉

kackan
24. srp 2009

Larri to je divný,že Ti je nevzali. Já měla asi hodinu hovor s doktorem a ten mi řekl, že i když jsou "jen" neprůchozí tak můžou způsobit pěknou paseku.Když je třeba jeden ok a druhý ne tak může napadnout ten tdravý..že je to jak časovaná bomba kdy nikdy nevíš co to způsobí. 😝 A hlavně přesně Tvůj případ mimoděl těhu. 😔 Dali mi podepsat papír kde jsem dobrovolně podepsala,že je chci vzít.

kackan
24. srp 2009

Larri no budu stimulovat. Ale strach mám. 😕 Že zas nebude odběr. 😨

larri
24. srp 2009

Ja je pri mimodeloznim prosila,kdyby to bylo ve vejcovodu,at vezmou oba a pry ne.

Rekli mi to v Hloubetine v gyncentru i u Apoli,tak nevim.

Kdyz jsem byla ted na kontrole,tak jsem se ptala dr.,jestli pri dalsim ivf nemuzu mit zase mimone a pry bych byla rarita.No aby jsme se obe nedivily. 😠

kackan
24. srp 2009

Waaau Larri teď jsem vyšpionovala,že máš přítele z Tunisu. To musí být fešák! Mě uhranul taky jeden na Djerbě. Ale byl to typický děvkař s prominutím. 😝 2 holky v každym turnuse...

kackan
24. srp 2009

Larri no nic nepřivolávejme,ale už jsem to tady na koníkovi četla o holčině co měla mimoděl těhu v obou vejcovodech. Ale myslím si, že se to stává fakt vzácně takováhle smůla. 😝

kackan
24. srp 2009

Jdu dělat véču. Zatím paaa

larri
24. srp 2009

Nadish,pritel tvrdi,ze se u nich rika,ze cesky vzdycky daji,kdyz chlap chce.Pry mame strasnou povest,oni toho vyuzivaji.
A to,ze jsou na blondyny je pry taky nas vymysl,berou vsechno.

Ale co miluji nejvic,kdyz jsou v hotelu snidane do 10.00 a hned rano prijdou hlavne cesi,aby na ne zustalo.Jidla je dost pro vsechny,ale my se bojime nejvic.

A s tema blondynama,ja jsem cernovlasa,tak to se mnou nevyhral. 😀

dvojcata2
24. srp 2009

Tak to mně taky dr řekl že je lepší před IVF odebrat špatný vejcovod že by to pak mohlo dělat paseku tak mně objednal na laparku a nic jsem podepisovat nemusela.
Jani jak bylo v Praze a nebolelo to??? 😉

dvojcata2
24. srp 2009

Jo ta dr jse jmenovala Johanová nebo nějak podobně

janik8774
24. srp 2009

Jani,transfer nebolí.To je jako prohlídka u doktora.
Možná že to nejvíc bolelo peněženku. 😀

dvojcata2
24. srp 2009

holčičky jdu chrnět dost mně bolí v podbřišku a záda jak kdybych to mněla dostat ráno jsem jak stará bába nemůžu ani vstát z postele.Dr říkala že to dělají ty hormony.Tak všem hezké sny. 🙂

nadis.h
24. srp 2009

Larri přesně tak. Já se tam pak s nima tak nějak dala dohromady když zjistili, že jim neskočim šipku do postele a po večerech jsme si docela s tamníma klukama pokecali. A i to bylo vidět nejen na mladých holkách, ale i starší ženský co tam jezdí by jim skočily do postele rovnou z autobusu.Oni to s ženskýma umí.Ať jim je 14 nebo 30. Jsou to krásní chlapi a umějí se k ženským chovat a tak tam holky lehko zblbnou,když si tam každá příjde jako dáma ve srovnání s chováním našich většiny českých pivních taťků. 😀 Ono to je nejen v těhlech zemích, ale i třeba v Německu a ve Švajcu máme díky téhle části holek "super pověst". Když jsem žila ve Švýcarsku a než jsem měla povolení k pobytu,tak pokaždé na hranicích když viděli náš zelený pas tak nás šoupli stranou a kontrolovali. Ve všech "divokých uličkách" a barech (bordelech) slyšíte bohužel jen češtinu,sovenštinu,ruštinu apod...

Jani dvojče to si docela riskli ve špitále kde Ti dělali laparku, že Ti nedali podepsat ten souhlas. Ty bys je mohla zažalovat,že jsi s tím nesouhlasila.

Janiku taky bude moje peněženka brečet...Ale zas na druhou stranu to není zas až tak moc tragický jako co čtu od jiných kolik za to dali. My dáme "jen" na 18300,-

jindriska
25. srp 2009

TABULKA:

Jindřiška ( Smržovka ) - 1.IVF 29.4.2009 bez úspěchu, 2.IVF září 09, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin, žádost schválená, 3.4. konzultace u Mudra a vyzvednutí léků, stimulka od cca 19.9.2009 - snad to datum pomůže 🙂)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910 ( Zdislava ) - 1.IVF září 09, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion

nadis.h
25. srp 2009

Jindřiško mrkni sem. Viděla jsem na žirafkách,že začneš stimulovat 19.9. hezké datum. 😀

jindriska
25. srp 2009

No pokud mrcha nebude stávkovat či podobně, tak byto bylo pěkné datum 😀

nadis.h
25. srp 2009

Jindřiško a jak to máš s odběrem před stimulkou těsně? Já při 1 simulce s mudr Petrem na krev nešla a ted primářka chce,abych 1 DC šla na odběr. Tak se bojim,že to zas bude špatné a odloží mi to. 😔

nadis.h
25. srp 2009

Jindřiška ( Smržovka ) - 1.IVF 29.4.2009 bez úspěchu, 2.IVF září 09, 11.8.2009 žádost na VZP, kyselina listová + Anopirin, žádost schválená, 3.4. konzultace u Mudra a vyzvednutí léků, stimulka od cca 19.9.2009 - snad to datum pomůže )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadis.h ( Pavlovice ) - 1 IVF bez OPU, 2 IVF září 09 srpen 09 kontrola FSH.FSH ok 6,96 snad 15.9. začátek stimulky
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2910 ( Zdislava ) - 1.IVF září 09, 6.8. 2009 žádost na ZPMV, zatím čekám na výsledky hematologie, asi budou injekce na krev, Femibion
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dvojce píchanda
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Janik drží plod
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------