Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

indriela
19. únor 2010

ifet: chapu, ono se tezko vydrzi ten test nedelat, to mi povidej - ja uz mela pocit, ze si snad kupuju nejaky rozbity testy s / kdyz jsem tam ty // porad nevidela 😉 Ale neves hlavu, treba to fakt jeste dopadne. No, to oni rikaji, ze je to 1.IVF takovy zkusebni, ale je jasny, ze se k tomu clovek tak trochu upina - nebudu na tom jinak, jestli do toho pujdem. Obzvlast, kdyz tady vidim, ze to nekterym napoprve dopadlo - stistka to jsou 🙂

ifet
19. únor 2010

No přesně tak...a vy ještě nevíte, jestli půjdete do IVF? Už jste ale byli v Gennetu ne?

kapibara
19. únor 2010

Ahoj všem...
ifet:buď v klídku,fakt je to ještě brzo...na nějaké závěry
indriela:tak doufám,že profil bude v pořádku...ty hormony jsou potvory

Taky mi dr.Petr říkal,ať to 1.IVF beru sportovně....tak uvidíme

ifet
19. únor 2010

No taky doufám, že by to ještě mohlo dopadnout...

kapibara
19. únor 2010

Ifet:já bych se toho nebála...já teda jsem posera a věřím doktorům,že to má cenu nejdřív za 14 dní

ifet
19. únor 2010

No snad jo...mě jen deptá to, že někomu to ukáže už mnohem dřív...no kdybych byla, bych se snad picla 😀

kapibara
19. únor 2010

můžu ti říct,že já u prvního těhu jsem to zkusila dýl jak za 14 dní-dva testy a vyšly oba negativní,tak jsem si řekla,že nejsem a pak jsem to zjistila až v tom 8.týdnu...tak vydrž
a proč vy jste vlastně podstoupili IVF...nemáš tam příběh,tak se neorientuju ☹

ifet
19. únor 2010

No tak to je síla...čím to může být??? No já jsem relativně v pořádku, po vysazení antikoncepce se mi nerozjela ovulace, tak mě přeléčil gynekolog na vysoký prolactin a tak už to bylo celkem v pohodě, ale zjistili jsme, že manžel má špatný spermio...má oligoteratospermio...nebo jak to je...málo a ještě nějak poškozených asi 75 %...tak že je to proto...

indriela
19. únor 2010

ifet: my jeste nevime, co vlastne bude. Kazdopadne manza mel spatny spg - co mi rekla sestricka pres telefon, tak malo, pomale a spatny tvar, takze asi preskocime IUI (kterym jsem si myslela, ze zacneme) rovnou k IVF. I kdyz je fakt, ze spermio se pry meni, tak uvidime. Byli jsme na prvni konzultaci 4. unora a ted uz jen cekame na ten muj HP, abychom se mohli objednat na dalsi konzultaci, kde teda poresime, co by pro nas bylo vhodny. Ale kdyz tam dr. Petr uvidi to spatne spermio, tak si myslim, ze nam IVF rovnou doporuci. Jsem na to zvedava, ale to cekani, to je na palici. Zrovna mi vychazi ta MS takhle blbe, ze dlouho cekame,no 😠 No vidis, kapibarka, oba testy negativni a jak se to krasne vyvinulo 🙂

ifet
19. únor 2010

No Indrielo, přesně kvůli spermiu jsme taky přeskočili IUI...to tak beztak budete mít taky tak...

indriela
19. únor 2010

No, taky si myslim. Mne teda dost desi ty injekce, ale zas je dobry, ze to tady clovek muze probrat s nekym, kdo prochazi tim samym. To mne trosku uklidnuje. Kdyby vsechno dobre dopadlo, tak bych mohla zacit stimulku nekdy v breznu a pak uz v tom budu "litat" stejne jako vy - jeden za vsechny, vsichni za jednoho... Jsme tady jak parta musketyru 😀

ifet
19. únor 2010

To jo...bojujeme tu všichni za stejnou věc 😀
Injekcí se vůbec, ale vůbec neboj, ani OPU...myslela jsem, že to bude krize, ale bylo to naprosto v klidu...ani jsem si nemyslela, že to zvládnu tak v pohodě...proto se ani nebojím případného 2. IVF...jen to čekání je na hovno...

indriela
19. únor 2010

Ifet, tak to jsi vystihla uplne presne, cekani je na hovno, to mas teda recht 😀 Jinak Te potesim, zrovna jsem ted na jine diskusi cetla, ze je to pekna nespravedlnost, kdyz nekdo najde po IVF // 7. den a nekdo az 17. Takze nehazej flintu do obili, zeno 🙂

ifet
19. únor 2010

A kde jsi to přečetla??? Fakt to tam někdo našel až takhle pozdě??? Díky za podporu...

indriela
19. únor 2010

Nemas zac, vsak to tady potrebujem vsechny, nejakou tu podpurnou berlicku 😵 Ta diskuse se jmenuje Cekani na IVF, ale ted uz nevim, na ktere to bylo strance - vzala jsem to jen namatkou, protoze mne zaujal ten nadpis. Ja taky dekuju, mne to trosku uklidnilo, ze je to IVF v klidu. Ono je to asi i hodne individualni, ale budu verit, ze budu taky ta stestena pohodova - hlavne optimismus, tim se musime vyzbrojit 🙂

indriela
19. únor 2010

Tak stranu 30 si precti v tematu cekani na IVF, ta bude pro Tebe jiste zajimaci 🙂

ifet
19. únor 2010

Jo do týhle diskuze chodím taky... jen asi tři týdny...tak já tam zapátrám...
Neboj, jsou to drahý léky a mají minimum vedlejších účinků...já když jsem brala z kraje snažení Clostilbegyt, tak po něm mi bylo zle...a to byla jen jedna tableta denně a po těhle injekcích mi nebylo nic...celou stimulku jsem pila i normálně vínko a chodila cvičit...tak že se fakt neboj...

kapibara
19. únor 2010

Aha,tak už jsem chytřejší...spermie jsou taky potvory,když se jim nechce makat ☹
Mně taky ty injekce nevadily,jen mi teda bylo špatně od žaludku...a OPU se dá taky přežít a člověk si tam ještě užije švandu při narkoze 😀 ale nejhorší jsou ty nervičky,jestli tam budou vajíčka,jestli se oplodní,jestli budou kvalitní embrya,jestli se uchytí atd.

indriela
19. únor 2010

Jojo, uz jsem Te tam taky zahlidla - tady preskakujem jak zajici sem tam 😀 Koukam, ze jsi nemela Mamatest - no tak to je jasny, holka! Jedine Mamatest ukazuje nejlip //, to Ti potvrdi i nadis. A zkus to fakt az v nedeli nebo v pondeli, jak psaly holky. Jo a v nedeli - to mam navic svatek, tak ocekavam jen same dobre zpravy a udalosti, tak himbajs - to by bylo, aby nebylo 😵

indriela
19. únor 2010

kapi: no to teda, to jsou potvory a my kvuli nim musime podstupovat takovy obstrukce, to je teda spravedlnost... By to meli podstupovat chlapi a nam pak uz dat rychly, zdravy a velky mnozstvi spermoniku a basta, a my uz bychom se u sebe jen staraly o ty bojovnicky...Tak to je prima, treba pak pujdu na injekce uplne beze strachu, kdyz si to tady parkrat prectu... No jo, zda se mi, ze jedine, co posledni dobou delam je, ze bud cekam nebo se bojim - no to je teda situace 😝

ifet
19. únor 2010

No zkusím ještě ten mamatest..ale ted opravdu až v neděli nebo v pondělí...a uvidíme...

indriela
19. únor 2010

Tak super, ifet, ja si budu k svatku prat // na Tvym Mamatestu 🙂 Tak si jdu dat neco do briska, pac mam hlad jak vlk. Tak zatim packo a vydrz 😉

kapibara
19. únor 2010

To je pravda...ženská odnese všechnu bolest!!!! ale ono zase chlapům to pošramotí ego a to je asi horší,však je všechny známe 😀
Neboj,taky se jen bojím a čekám...ale pořád doufám,že vše dobře dopadne a hlavně my si těch dětí budeme vážit nejvíc ze všech...
Čučím na Ulici,ta Simona to je dílo...mám dost 😀

ifet
19. únor 2010

díky Indrielo, super přání k svátku 😀 doufám, že se ti vyplní 😀
Taky čučím na Ulici...

indriela
19. únor 2010

kapi: dikes, jeste ze se tu muzeme bat a cekat vsechny spolu, jinak by me uz davno svihlo!!
ifet: taky doufam, moc 🙂
I ja cucim - Simona je dilo a Bedrich je kreten!!! A ted to prijde - Gino 😀

ifet
19. únor 2010

Doufám, že se tohohle od manžela nikdy nedočkám...

kapibara
19. únor 2010

Haha,holky zážitek pro pobavení...malej se mě ptá,kde máš prsa?...pak hledal...tady je jedno...zase dlouho hledal...jee,tady je druhý.....oooooo,pro mě bohužel smutná informace 😀 😀 😀

ifet
19. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀

kapibara
20. únor 2010

Dobré ráno všem 😀
Volala jsem si do laborky a zatím bojuje 16 bojovníčků,v pondělí by měl být transfer 😀
Úplně se to bojím i napsat,ale tady jsme všechny na stejné lodi,tak snad to nezakřiknu 😒

Jak se máte po ránu?

nadis.h
20. únor 2010

Dobré ránko,

já makám a usínám. 😝

Super. tý jo to bys mohla půjčovat z Tvé zásoby! 😀