Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
3. bře 2010

Ahoj Dámy 😀
U nás teda zrovna jarně moc nejní....sype a sype.....ale já mám ráda zimu,tak mi to ani tak neva 😉

Jani...špinění je spíš jen kvůli tomu,že má přijít mrcha...ty hladiny hormonů ještě nejsou úplně ustálené,tak se neboj nic 😅

Nadi...já mám docela velký nos a o manžovi ani nemluvím 😀 a náš mladej má nosánek jako knoflíček...jestli je teda vůbec náš 😀 😀 😀

Ostatní taky moc zdravím 😵

janina79
3. bře 2010

Ahojky Kapi,... já doufám, dopolko jsem ležela a přešlo to.... ale jsou to šoky na který si asi budu muset zvykat.... 😒
a jak ce cítíš ty?

kapibara
3. bře 2010

Ahoj Jani...no,snažím se být v pohodě 🙄 pač nic jiného mi ani nezbývá...nějak to dopadne....

Tak vidíš,to bude v poho...

janina79
3. bře 2010

děkuju... Kapi, ale sama víš, jak je tonáročný.... a nechtěla bys zkusit test ... zítra .. v pátek?

kapibara
3. bře 2010

Jani..no,náročný to je sakra hodně 🙄 ale co můžeme s tím kurňa dělat......

Testit budu,jestli bude co 😉 až v úterý.....

janina79
3. bře 2010

byla jsi v úterý? aha tak to jo.... a pořád stejný stav?

já jsem uvařila lososa se sýrovou omajdou a koukám, že tu nikdo moc není .. jen my dvě.... a to jentak pomálo...

holky kde všechny jste? 😲

kapibara
3. bře 2010

Jo,dneska to je teprve 8.den...času dost...jinak pořád stejný...

Ty Brďo,to musí být dobrota 😝

Taky nevím,nikde nikdo....

A Ty už je to OK?Volala jsi do Gennetu kvůli tomu?

veverusa
3. bře 2010

Ahoj holky. Zájemce určitě příště do divadla vezmeme. Chceme jít na muzikál Sugar (Někdo to rád horké).

Dneska jste toho moc nenapovídaly. Je poznat, že Nadi je doma a ne v práci. 😀

janina79
3. bře 2010

Kapi: nevolala uplně OK to není ale je to slaboučký,.. mám zrovna termín menstr. tak to přičítám tomu, trošku mě bolí i podbřišek..... ale jestli to do 3 dnů neustane tak zavolám....

jinak mi ted jedna holčina co je v 6. týdnu psala, že v pondělí strašně krvácela, uplný kusy z ní šly, a dnes byla na UTZ a mimi je OK.... bije mu srdíčko.... i přesto, že takhle krvácela, už myslela, že je to ztracený, a i přesto to má OK.... tak mi to trošku dodalo sílu, že když to je špinění tak je to normál.... 😝

ma.ja
3. bře 2010

ahojte berušky 😵

jani drž se, to se mimís zakusuje 😵

kapi jak je?

dnes mne můj chlap donutil koupit testy, a nevydržela jsem a teď večer mam ducha "pregnyláka" 😀
tak jsem říkala, že aspoň poznám, kdy ze mne pregnyl vyprchá.... prsa a břicho bolej čim dál míň ....

janina79
3. bře 2010

pregnylák vyprchá asi po 7mi dnech.... takže bys to měla mít conevidět pryč..... 😅

kapibara
3. bře 2010

Ahoj 😀

Jani...to bude dobré..jestli Tě to hlodá,tak si tam zavolej a oni Tě uklidní,neboj...já tam volám pořád,když něco nevím nebo si nejsem jistá...a dr.Petr říkal,ať volám třeba třikrát denně,že od toho tam jsou....

Maja...no nic moc,nervičky pracujou,ale co se dá dělat......a jak Ty? tak snad se pragnylák změní v dálnici 😵

janina79
3. bře 2010

no bříško mě bolí jako bych už vesele menstruovala, holky možná i o trošku víc, ale já jsem to po těch hormonech měla bolestivý.... takže tak nějak stejně a krev nikde... ... tak snad... snad OKa....

Kapi, hlavně ty vydrž,... jelikož už špiníš 2. den a krev nikde tak šance určitě je... neboj...... 😝 😉 😉

ma.ja
3. bře 2010

no to je 5000iu, ale já měla ještě teď v pondělí 1500iu. Sestra nevěděla za jak dlouho vyprchá... Já testovat v podstatě nechtěla, ale Jirka byl na to nadrženej...

ma.ja
3. bře 2010

Jani myslím, že můžeš být v klidu, máš to přeci už potvrzené z krve 😵

Kapi děkuju, ty jsi dnes 8.den?

ma.ja
3. bře 2010

berunky jdu do vany a hajat. Pa

kapibara
3. bře 2010

Jani...díky...moc tomu nevěřím...myslím si,že kdyby to bylo OK,tak špinění ustane...a ne naopak

Maji...jojo,dnes 8.den....no,dnes by to asi ještě pregnylák mohl být,ale třeba zítra už to bude jasný 😀

veverusa
3. bře 2010

Holky začínám se toho všeho bát, když tu čtu jaké problémy máte. Bojím se jak budu reagovat, když se to nepovede. ☹

gab.
3. bře 2010

Zdravím a přeju hezký večer.
Hledala jsem diskuzi o Gennetu v Liberci a našla jsem tu vaši, snad to nevadí.
V půlce března jdeme k primářce Bydžovské na konzultaci a ráda bych znala názory a postřehy těch, které tam už chodíte.
Chodíte některá přímo k ní?

janina79
3. bře 2010

Kapi.... je to psycho, já vím, ale z mé zkušenosti, minule po tom Et jsem začala 7. den po ET špinit ve 13,0 a večer už jsem krvácela..... a tojako hodně hodně... a takhle to co jsem četla je u dost holčin... jestli nešpiníš nějak mega tak si myslím, že fakt šance je.... 😉

veverus: neboj.... je to trošku psycho, ale jak u koho, někdo má víc štěstí, někdo si musí víc počkat... holt každá jinak..... a psychika je důležitá, takže se těš a hurá na to, ju?

GAB: ahojky, já chodím k doktorovi Petrovi, ale primářka je super, byla jsem u ní jednou na první konzultaci a jednou na UTZ a v pohodě.... fakt jsou tam strašně moc milý, sestry taky a nemusíš nějak dlouho čekat prostě v pohodě a na úrovni..... 😀

gab.
3. bře 2010

Jen bych dodala, že já mám za sebou 1IVF a 1KET v Reprofitu v Brně, neúspěšně... A snažíme se skoro dva roky, zkoušeli jsme 4 IUI a taky nic.
Jste tu některá ve fázi "před akcí"? Nebo se v Gennetu už některé z vás povedlo?

janina79: Díky moc za odpověď, jsem z toho nějaká nervozní...

kapibara
3. bře 2010

Jani...díky..spíš si myslím,že to drží ten utrouš...přeci jen jich beru 6 denně...ale kéž bys měla pravdu 😉

Veverus..neboj se nic,tím stejně nic nezískáš...my holky,co nemůžeme jen tak otěhotnět,taky toho halt musíme hodně podstoupit a vydržet...ale věřím tomu,že se to dřív nebo později podaří všem 😅

Gab...ahoj a vítej..já taky chodím k dr.Petrovi jako Janča...ale primářku jsem měla na ET a je fakt skvělá

kapibara
3. bře 2010

Gab...je tady spousta holčin,co díky Gennetu otěhotněly....já čekám na výsledek po ET,takže nervičky,ale to určitě znáš 😉

gab.
3. bře 2010

Kapibaro, ty jsi po akci? Jak dlouho a po jaké? Moc držím palce, aby to nebyl jen utroš! A díky za přivítání...

gab.
3. bře 2010

Aaaa, vidím, že jsi mi odpověděla dřív, než jsem se zeptala 😉
Jo jo, nervíčky znám... Každý měsíc... Nám žádný problém nenašli, takže by se mělo teoreticky podařit i doma pod peřinkou, ale nedaří se nic...

kapibara
3. bře 2010

Gab..aha,to si myslím,že je taky pěkně na budku...sice ti nic není,ale těhotná nejseš.....

veverusa
3. bře 2010

Ahoj Gab. Vítej. My jsme na začátku. Máme po první konzultaci a tento měsíc nás čekají testy.

gab.
3. bře 2010

Kapi, asi tak... kdyby byla příčina, proč to nejde, tak aspoň mám proti čemu bojovat, ale takhle...

Veveruso, tak to jsme na tom asi stejně, tedy aspoň, pokud se jedná o Gennet... Jaký testy vás čekají?

veverusa
3. bře 2010

Gab - ty základní. Já hormonální profil, muller, pohlavní nemoci a bakterie v moči. Manža pohlavní nemoci, bakterie v moči a spermio.
Ty jsi z Liberce? Jen že minulé IVF máš z Brna.

gab.
3. bře 2010

Vever, nejsem z Liberce, jsem kousek od Turnova. To Brno bylo podle referencí kamarádů, ale nebyla jsem úplně spokojená... Tak teď zkouším na radu kamarádky embryoložky Gennet 😉
Já bych taky ráda, kdyby nám udělali tahle vyšetření znova... No, uvidím, jak pořídíme. Jdeme tam 16.3.

Dneska už jdu churpkat, ale zítra se sem zase mrknu, sbírat zkušenosti. Snad to nevadí, když jste zajetá diskuze...