Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
22. bře 2010

Lemur, techtle možná, ale mechtle - nikdy! 😀

mob
22. bře 2010

lemurko. děkuji. 🙂 Zítra jedu opětna krev, ale testy jsou vždy s dvěma čárečkama a cítím i pěkně prsa.Samo, že ještě není vyhráno,ale ve st jdu na uz tak uvidíme jestli tam jsou dvě nebo jedno. Přiznávám, že bych radši jedno 😉 😉

janina79
22. bře 2010

ahojky holčinky, tak zase po delší odmlce zdravím všechny.... 😀

já poctivě ležím a ležím, příjde mi, že jsem strašně unavená, prospím snad celé odpolko a večer se mi pak špatně usíná.
V sobotu jsem od půl pátý ráno zvracela... už je to tady a bylo to hrozný, proležela jsem celou sobotu v posteli a cokoliv jsem snědla jsem vyzvracela až do jedný... takže jsem byla dost vysílená.

Jinak ten nový WEB je pěkný 😉 ale taky jsem nás nemohla najít 😖 fakt název nic moc.. 😨

jinak holčinky krom únavy a pocitu na zvracení jsem celkem OKa,.. jo hrozně líná... - dnes jsem chvíli seděla na sluníčku na balkonu, pohodička ale po půl hodině se mi nedělalo dobře, a já tak milovala opalčo... 😝 😔

Nadi: se zpožděním, VŠE NEJ NEJ TOBĚ K NAROZENINÁM, DOUFÁM, ŽE JSTE TO POŘÁDNĚ I S MIMINKEM OSLAVILI 😀 😀

NESTÍHALA JSEM VŠECHNO DOČÍTAT, TAK SNAD SE ZAPOJÍM OPĚT DO VŠEHO 😀

zatím páček holčiny a opratrujte se 🙂

janina79
22. bře 2010

jo a už běží ten seriál na Primě... dnes večer 2. díl... nevím jak vy: ale mě se to moc reálný nezdá zatím 😖 😝
ale koukat budu ... 🙂

veverusa
22. bře 2010

Ahoj děvčata, tak jsem konečně doma. Odběr v pohodě (neomdlela jsem 😀 ) Jen s termínem jsem moc nepochodila ☹ Máme termín až za 17 dní 8. 4. Takže v normálním termínu nic nestihnu. Ale! Vzhledem k tomu, že beru léky, abych vůbec menstruovala, tak to správně propočítám a MS prostě přijde až 14 dní po té konzultaci 😉 Takže bych mohla začít stimulovat kolem 27. 4.
Sestřička mi říkala ostatní výsledky a to máme dobré, tak jen počkat na ten HP a konzultaci.

kapibara
22. bře 2010

Pěkný večer všem 😀

Gab...mně nedělali ani imuno ani genetiku...prý když už jedno dítě spolu máme tak to není třeba...tak jsem dnes volala dr.Johannové a škemrala o imunologii...naštěstí nebyla proti 😉
Lemur...laparoskopii chci...ale teď ještě chvilku počkám,až se na to psychicky a hlavně fyzicky budu cítit 🙄
Jani...tak to je super,že zvracíš!!!!!!!mimčo se má dobře 😅
Vever....tak držím pěstičky...a není kam spěchat....

veverusa
22. bře 2010

Kapi vím, že není kam spěchat, ale ty dva roky čekání už mě ubíjí. Nikdo se mnou nic nedělal, tak jsem strašně nedočkavá 😒

kapibara
22. bře 2010

Vever...chápu,chápu...taky čekám dva roky...já sice menzes mám,ale vždycky od ovulky špiním....a u toho mně ani nepomohla stimulka...i po všech těch hormonech jsem špinila....takže teď jsem toho názoru,že počkám,až se cyklus upraví....víceméně mi to i řekla dr.Johannová v Gennetu 🙄

veverusa
22. bře 2010

Já teď do toho prvního chci jít na 100% a když by to nedopadlo, začala bych to řešit i jinak. Lázně, cvičení, další vyšetření a pod. Trošku se tím uklidňuju, že kdyby to nevyšlo (jakože vyjde 😉 ) pojedu za odměnu do lázní.

kapibara
22. bře 2010

Vever...jojo,to chápu...taky jsem to tak brala...tak budu držet pěstičky a a´t už jsme brzo všechny těhulky...ono to vyjde dřív nebo později nám všem...tak dobrou,zítra písnu

veverusa
22. bře 2010

Dobrou noc. Přijel mi manžel po 5 dnech tak je tu veselo 😀
Zítra odpoledne zase přijdu.

gab.
23. bře 2010

Dobré ránko, holky, tak já mám zítra termín ms, jeslti dneska nic a přes noc taky ne, tak asi budu ráno testovat, tak mi držte palce 😉 Ale to spíš jen tak, abych nevyšla ze cviku 😀

nadis.h
23. bře 2010

Dobré ránko,

nějak jsem včera byla lenušivá a nedošla pokecat. 😝

Toho názvu jsem si nevšimla. Mám uloženou diskuzi naší v oblíbených. To je hrozný název-depresivní. 😨

Gabi jdu mrknout na IP od Tebe.

gab.
23. bře 2010

Majdi, zapomněla jsem ti popřát k narozkám, hanbím se a opožděně to napravuji, VŠECHNO NEEEEEJLEEEEPŠÍÍÍÍÍÍ !!! 😀

nadis.h
23. bře 2010

Gabi 🙂 😀

pindrusec
23. bře 2010

Ahojky Nadi a ostatní 🙂 přišla sem se na vás aspon juknout....už je na dušičce trošku líp,začínáme se znova snažit...tak nám držte palečky at to netrvá tak dlouho jako minule a hlavně at to tentokrát dobře dopadne 😉 jdu vám prohlídnout aspon fotečky mimoušků.....mějte se moc hezky a přeji vám krásné jaro 😵

haaribo
23. bře 2010

Ahoj holky! Teď jsem tady nějakou dobu nebyla...nešel mi net, pak nešel koník a teď mám problém vás vůbec najít....
Jinak u mě nic nového, mám chřipku a jsem doma.
Včera jsem volala na výsledky do G, ale ještě všechny neměli, tak zkusím zítra, to by už měli být. Tak vám dám potom vědět.
A co tady nového??
Gab, kokala jsem, že ty jsi byla v G taky spokojená, jen tak dál!!!! 😉

gab.
23. bře 2010

Hari, ahojda!
Jsem zvědavá na výsledky, na tvoje i na svoje... Já teď čekám na ms a pak HP... Genetika a imuno 6.4. Jo a spg ještě...
Držím ti palečky a ať jsi brzo fit! 🙂

haaribo
23. bře 2010

Ahooooj!!! Tak vy jste neodevzdali ani spg??

haaribo
23. bře 2010

Jinak tu trapnou chřipku přitáhnul manža z práce... Bez kapesníku ani ránu, ale jinak dobrý...

gab.
23. bře 2010

Ne, po nás nechtěli ani spg, nic, žádnej vzorek... A my byli tak nachystaní 😀 Toho 6.4. nás vycůcnou 😨

haaribo
23. bře 2010

Aha, tak to nás vycucli hned a dokonale! 😀 😀 😀

gab.
23. bře 2010

Vidíš, to je teda divný... Asi jsme se jim nezdáli nebo co.... Přitom jsme oba dva tak seriozně vypadající 😝

haaribo
23. bře 2010

Tak spíš proto, že tam stejně pojedete ještě jednou, ikdyž to nechápu, chlapa přeci můžou nabrat kdykoli, ne??

gab.
23. bře 2010

Byli jsme tam skoro ve tři, tak třeba už ti, co to zkoumají tam nebyli nebo nevím.... Ale to je jedno, stejně tam pojedeme tak to nevadí. On byl MM dost vyplašenej, tak ho možná nechtěla primářka stresovat ještě víc 😀

haaribo
23. bře 2010

Aha, tak to jo, to bude třeba ten důvod.... No, budu vám držet pěsti, ať výsledky vyjdou co možná nejlíp!!!! 🙂

gab.
23. bře 2010

Já je držím tobě na zejtra! Určo dej zprávu! 😉

haaribo
23. bře 2010

No jasně, ozvu se, hned jak budu něco vědět.

haaribo
23. bře 2010

Gab, tak mi to nedalo a zavolalal jsem do G už teď....no, všechno je OK, jen moč se zatím z Prahy nevrátila, al měla by být určo tehle týden... 😀 😀 😀

gab.
23. bře 2010

Nedočkavá 😀
Ale super, mám radost, že jsou výsledky OK!!! 🙂
A díky za rychlou zprávu 😀