Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
3. dub 2010

teď si myslí,že ležim v posteli 😅

jsem se tu nějak zasekala 😅 😉

nadis.h
3. dub 2010

Víš co oni to jsou krásní mladí kluci. Mají vychování gentlemanů a prostě to umějí s ženskýma. A hlavně oni mají domluvu s místníma diskotékama a barama,že tam mají pak chlastání zadarmo když tam berou lidi. A vybírají si většinou třeba ošklivé nebo tlusté holky, starší ženské a tak. Prostě ty které na ně poletí aniž by s tím měli kluci práci. Takže to pak stačí aby takovýhle krasavec pronesl pár naučených vět z kterých jsou paf ty ženské a je to. Hrozný. Hlavně to tak umějí, že mají třeba fakt 2 ženské najednou v jednom týdnu a mají to tak vychytané že ani jedna na druhou nepříjdou...

Já sem jdu jak kdy když je Karel doma. Záleží na náladě a zda mám čas. Já si vždy otevřu více stránek a dělám třeba že něco hledám a přitom tady drbu s Váma.. 😀

Já bych taky chtěla bydlet v baráčku. Mám ráda sezení venku.A bavilo by mě mít zahrádku a zútulňovat jí.

reny01
3. dub 2010

nadi když se ženská sama,tak to se jí potom z nich musí podlamovat kolínka 😅 to je jasný 😉

já usedám před Davidem večír a to jako říkám,že jsem neměla přes den čas 😀
ale on si ze mě kolikrát dělá srandu,že jsem celí den seděla určo na počítači 😅

jo když máš baráček a zahrádku,tak je to fakt super 😵
tohle ale není naše ☹ máme to v pronájmu 😒
ale přes léto,je to k nezaplacení 😵 ráno vstanu,nemusim se upravovat,sednu si venku ke stolu a třeba si tam loupu brambory a tak 😉 je to pohoda 😵

reny01
3. dub 2010

ženská cítí 😅

nadis.h
3. dub 2010

To jo. Oni to prostě umí no. Hlavně je šílený že takový jsou i třeba kluci co jim je teprve 15 a nepoznáš to na nich. Oni strašně lžou. I jména si vymýšlejí a tak..

Mě taky pořád Karel prudil, že jsem věčně na PC a co tu věčně hledám a tak. Teď už nemůže protože přes PC dělám z domova. 😀

Právě to je ta pohodička baráčku. Vyskočíš z postele a jsi venku. 😵

reny01
3. dub 2010

jéžiš,takový cucáčci jo? 😅 😉 to je hrozný 😒

no jo no chlapi jsou všechny stejný 🙂 nejradši mají ženskou pěkně pod dohledem,doma a pěkně u sporáku 😀
to jim nevadí,že vypadáme hrozně 😉

nadis.h
3. dub 2010

No jasný.To je právě pak šílený,když to zjistíš kolik jim ve skutečnosti je. 😀 A že zrovna v tom hotelu kde jsem byla, tak tam byl animátor kterému bylo 16 a pěkně si užíval s ženskou které bylo víc jak 40 a myslela si že mu je 25.. 😅

Tak to mě Karel občas zprudí i doma za to jak vypadám.. 😕 Ale to už fakt musí být.. 😅

nadis.h
3. dub 2010

Dneska to tak uteklo. 😕 V půl 9 jsem vstala, nic neudělala a už jsou 4.. 😲

reny01
3. dub 2010

jo tak to mladýmu taky vadí,že jsem ušmudlaná 😉 třeba mi pořád říká,ať si uvazuju zástěru,ale obráceně,dozádu,protože všechno utřu do tepláků 😅
vdycky projdu kolem něho a jak kroutí hlavou tak na mě kouká,jak jsem zase špinavá 😀

reny01
3. dub 2010

jo tak to já u toho dělám 😉 po chvilkách odbíhám 🙂

reny01
3. dub 2010

já se asi teď na chvilku natáhnu a večer zase juknu 😵

nadis.h
3. dub 2010

Já taky vždy odběhnu něco udělat. 🙂
Já jdu taky.Připravit si tu večeři.
Tak zatím páčko. 😎

reny01
3. dub 2010

zatím nadi 😵

nadis.h
3. dub 2010

Tak jsem si dala taky fotku. zrovna z Djerby když jsme se o ní bavily.. 😅

reny01
3. dub 2010

jéé nadi ,taky jsi hodila fotečku 😵

jsi kočka,sluší ti to 😵

začínám mít z vás depky,jak jste všichni takový hubeňoučký 😅 😉

a tam jsi taky krásně opálená 😵

já si nakonec nešla lehnout,šla jsem za Deniskou a Davidem na chvilku ven 😉
teď jdu udělat nějakou večeři,ať mi neumřou hlady 😀

reny01
3. dub 2010

večeře hotová,malá v posteli 🙂

David jel zase na veterinu,protože ten pes,co jsme si vzali,pořád ještě nejí,má průjem a dokonce i zvracel ☹
jsme od doktora už dostali nějaký prášky,ale moc mu nezabrali,tak jsem zvědavá,s čím přijede 😕 😒

se dneska už docela těším,až zahučím k telce 🙂 jsem z toho dnešního nicnedělání,nějaká unavená 😅 🙂
no ještě počkám na mladýho a potom zahučim 😉

reny01
3. dub 2010

holky tak vám přeju hezký večer 😵

nadis.h
3. dub 2010

Renuš co blázníš. Vždyť jsi hubenější než já. Tahle fotka je stará tak 3 roky určitě.Možná 4. Teď nebo spíš před těhu jsem od téhle doby měla nahoře 12 kg a ted už mám od té doby nahoře 21 kg! 😅

Já jsem byla ted pěkně smutná a bulela přes hodinu. Karel přijel naštvaný z práce a odnesla jsem to já. Docela ublížil tím co mi řekl. 😢 Je mi z toho zvláštně a furt to mám v uších.

Jakého jste si brali pejska a odkud? Mě vždy něco uteče a pak se takhle divím. 😨

janina79
4. dub 2010

ahojky holčiny, vy jste tomu včeŕa dali 😀 😀

chválím fotečky, kočajdy obě fakt 😵
já ještě ležim v posteli a píšu vám ale manžel nadává, tak přeju krásný den papa a já zas příjdu 😵

reny01
4. dub 2010

zdravím holky 🙂
nadi vždyť ty jsi hubeňour i teď s tím bříškem 😵

nadi tak se to snaž hodit za hlavu 😒 určo to bolí,co ti řekl,ale nejspíž to tak nemyslel a mrzí ho to ☹
ale to znám taky,když ho někdo naštve,tak si to vylívá na mě 😠 úplně to nesnášim a hlavně mu na to nejsem zvědavá 😠
potom ale nakonec chodí a omlouvá se 😉

pejska jme si po zvážení brali z útulku,chtěli jsme vlčáka,ale měli tam jen dvouletýho a to už se bojim,že toho psa neznám 😕
tak jsme si vzali osmiměsíční štěně,křížence vlčáka,nejspíš s labradorem. 😀
ale je fakt krásnej a hrozně milej 😅 a taky dost ohromnej 😕
tak včera dostal antybiotyka a dneska už jedl 🙂 ještě dneska mu to píchne 😉

janičko zdravím 😵

jen pěkně odpočívej a pozdravuj mimíska 😵
a přijď 🙂

reny01
4. dub 2010

já už mám uklizíno,uvařenou polívku a tak lenoškuju 🙂
byla jsem chvilku venku,je tam docela pěkně 😉

kapibara
4. dub 2010

Ahoj Holčiny

Reny...my jsme si vzali před třemy lety taky pejska z útulku...pro ně je to hrozný stres...naše čubinka 14 dní měla průjem a zvracela...veterinářka ji taky dávala antibiotika a kapačky,ale upozorňovala nás na to,že může i umřít...nevzdali jsme to a teď je to nejlepší pejsek pod sluncem =)....ale fakt ona už pak byla jen kost a kůže a vypadala strašně,ale když zjistila,že to s ní myslíme dobře,tak se dala do kupy....jsou to chudáčci

reny01
4. dub 2010

aholky kapi 🙂
no nám na veterině právě říkal,že je to běžný z těch útůlků ☹
ale jinak dnes už opravdu je mu líp 🙂 ale teda do vychrtlíka má hodně daleko 😅 🙂
on tam byl jenom pár dnů,tak ještě nestihl moc zhubnout 😵
a je pravda,že jsou to chudáci tam 🙂
já měla už právě vlčáka od tamtud a byl moc úžasnej 😵 ale bohužel jsme ho museli dát na podzim utratit,protože už nemohl na zadní nohy 😢

holky já si jdu teď dáchnout a vám přeju hezkou neděli 😵

janina83
4. dub 2010

ahoj holky jak se vam tu dari?

kkamca
4. dub 2010

ahoj.Všem pěkné Velikonoce..
Nevíte co je se slunickem?

reny01
4. dub 2010

jéé janičko zdravím tě 😵
jak pak se máš?určitě se tu ukaž častěji 🙂

kamčo zdravím 🙂
nevím,ale ona se určitě ukáže 😵

holky tak ať vás zítra pěkně vymrskají 😵

hezké velikonoce 😵

kapibara
5. dub 2010

Tak jak?Máte modré zadky?
Je to zapotřebí,aby jsme byly pěkně zdrávé 😉 a na Ty,na které se ještě neusmálo štěstí,aby to zabralo 😅

haaribo
5. dub 2010

Ahoj holky!!! Mě asi trefí!!!
V pátek nám byla naše čubina nějaká podezřelá a jen tak náhodou jsme zjistili, že je těhu....
A to jsem asi před 14 dny říkala manžovi, ať ji tolik nekrmí, že je zase tlustá, jak je po hárání zase falešně březí.
Hmm, tak jsme asi před hodinou začali rodit Nikoho nás to nenapadlo, páč jsme ji nepřipouštěli, ale minulý týden jsem si všimla, že k nám přes plot leze vořech od sousedů....mě asi fakt klepne... 😅

haaribo
5. dub 2010

Takže jinak, kdyby měl někdo zájem o dlouhosrst.jezevčíka zkříženého s vořechem...... 😎

kapibara
5. dub 2010

Haarii 😀 přej jí to,aspoń někdo se množí 😀 to jsou nemístné vtípky,že?