Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
23. dub 2010

Ahoj holky, včera jsem byla od rána do večera pryč a byla jsem úplně hotová.

Ráno jsem byla na tom testu na cukr, docela mi to i chutnalo a cukrovku nemám, hurá. Byla tam docela sranda, bylo nás tam asi 8, všechny se skoro stejným termínem a všechny chtěj rodit v Jablonci- to bude pěknej nával. 😀

Jani, držim palečky na kontrolu, já jdu za chvíli na kontrolu ke své gyndařce. Jinak s tim spaním to je asi všude stejný, mě se taky pěkně špatně spí, dneska už jsem se převalovala od 4.

Reny, krásný bříšánko a žáha mě pálí často taky - je to hnus 😝

Nadi, nevolnosti a zvracení 😝

Ostatní taky zdravim a držim palečky.

reny01
23. dub 2010

zdravím holky 🙂
tak to jsi se petruš pěkně pobavila na cukru 🙂
tak hlavně že cukr dopadl dobře 😵

jani držím palečky 🙂

dnes opět venku nádherně 😵
před chvílí jsem tu měla tchýni,přivezla nějaké chlebíčky,prášek na praní a malé sladkosti 🙂 tak mi udělala radost 😵

jdu se trochu ven provětrat 🙂

petra49
23. dub 2010

ahojky, tady je nějak mrtvo.

Copak asi Janča?

Jinak dnes kontrola dopadla v pohodě, vše je v pořádku a prcek je krásnej. 😀

reny01
23. dub 2010

petruš taky koukám,že je tu nějak mrtvo ☹

ty se máš,že jsi viděla malího 😉 hoď fotečku 😵

petra49
23. dub 2010

reny, nemam z dneška fotečku, vezmu si příště a jak se máš

janina79
23. dub 2010

ahojky holčičky,...

no já vám mám co vyprávět....

příjdu do Gennetu, primářka si mě vezme, udělá UTZ, screening negativní z UTZ, super, mám radost prcek má 6,5 cm a odpovídá podle utz na 12+5 tt všechno má jak má být. 🙂 🙂

tak mi říká, OK napíšeme zprávu a spustila, že prej ví, že mi můj Dr. gyndař říkal, že nemám na tohle vyšetření chodit a že jsem stejně šla, že ho to prý urazilo, že jsem ho obešla a takhle se objednala a šla na to, že jinak se to platí. Můj Dr. je prý kapacita a tak by si UTZ udělal sám, že prý je ukřivděnej a takovýhle kecy.... holky mě bylo uplně špatně...
Říkala jsem jí, že ale já chci vědět tyhle testy a chci na ně prostě i kdybych to měla platit, a že se omllouvám, ale můj Dr. mi nic neřekl, že mi to udělá . A ona, že prý mám poslouchat svého Dr. a ať počítám s tím, že je ukřivděnej a že jí to teda taky vadí... 😕 😨
No takže sice screening v pořádku, krev prý bude taky v pořádku ale mám se těšit na svého Dr. až k němu půjdu tak si vyslechnu... takže radost je pryč.. prostě mi to pěkně znechutila, pipina jedna... takový jednání jsem nečekala, já opravdu nevěděla jak to je, a že můj Dr. mi to bude dělat... a pro svoje miminko jsem chtěla udělat maximum a nic nezanedbat....

fotečku mám... nějak ji tam dodám, ale pindik tam určo vidět nebyl...

a za ten stres co jsem měla jsem si nakoupila v hypru pro radost nějaký věcičky, tak už mi je líp... 😉 no ale byl to děs... ☹

petra49
23. dub 2010

teda Jani, to koukám, ale hlavně, že je prcek v pohodě. K jakému gynekologovi chodíš?

Mě dneska sestřička na gyndě řekla, že mě bude vstavovat jako exemplář, že mi ta voda na cukrovku chutnala 😀

Co jsi koupila mimouškovi hezkýho?

janina79
23. dub 2010

Mudr. Martin Šrámek v Liberci ve vesci... já vím, že on ja jako kapacita,... no nic, nebudu se rozčilovat, myslim, že jsem to udělala podle svýho svědomí abych nic nezanedbala 😵

koupila jsem hračky.... hrací zavěšovací mašinku, kterou když povytáhneš tak hraje takovou tou ukolíbávací melodii. a chrastítka 2. Tyjo zjistila jsem taky, že pomalu hračky jsou dražší než oblečky..

sobě jsem koupila v Takku takovej kabátek žluťounkej rozšířenej jarněletní ve výprodeji za 299 a tílko a v NY svetřík.. ale já miluju takový ty nákupy za 139 kaček tam... 🙂 takže jsem vlastně za ty hračky dala víc než za tohle všechno 😀

monka21
23. dub 2010

Ahoj holky,
Jani ,dobře si udělala žes tam šla oni nevědí jaký to je příijít o mimino ke mě byla taky hnusná.pa pa

petra49
23. dub 2010

Jani, víš proč byl možná naštvanej, protože on tam v gennetu ty screningy dělá, protože já jsem tam u něj na tom prvním byla.

Tak to sis udělala ohromnou radost-to je dobře.

petra49
23. dub 2010

Ahoj monka, jak byli hnusný?

janina79
23. dub 2010

chudáku Monko,.... no jo.... ta prim. je holt metr... ona se pak jako smála, ale nejdřív mě dost sepsula..

holky tady je fotečka ze screeningu, moc vidět to tedy není.... ale je tam miláček můj... 🙂 🙂

slunickosedmitecn
23. dub 2010

Ahoj holky, tak konečně pátečeeeeeek, hurá 🙂 A bude nádhernej víkend, konečně.
Reny, krásné bříško, takové kulaťoučké, moc hezké 😉
Jani, teda tos mě s tím chováním primářky docela překvapila, asi neměla zrovna nejlepší den dnes. Ale je dobře, že screening dopadl dobře a krev taky, to je hlavní, 😉 na to její chování se vyprdni, každý má občas blbej den. Vesel se z toho, že je mimi o.k. a hýčkej se. 😉

kapibara
23. dub 2010

Ahojky Děvčátka 😉

My zasadili dvacet tůjí...já si přesadila kytky...venku je nádherně 😉

Teda ta primářka,já myslela,že je fajn.....

Jani...jinak krásná fotečka,závidím 😉 a gratuluju že ten tvůj eskymáček je v pořádku
Peti...taky jsem zvědavá,jak mi jednou bude chutnat ten drink....ale po 4 litrech projímadla,co jsem musela vyžahnout před kolonoskopii je to asi slabej odvar 😀 😀 😀
Sluni....koukám,že zase máš fajn náladu,to je moc dobře 😉

reny01
23. dub 2010

no petruško máme se skvěle 😵 když je vše v pořádku,tak je to skvělí 😵

jani no to ti tam v ordinaci teda muselo být 😝
ještě pan doktor a máš to za sebou 😝
já prim.taky jednou zažila trochu nepříjemnou a to když jsem jí volala po utz,že jsem krvácela 😒 to mě trochu zaskočila,jak byla chladná 😕

holky dík,že se vám líbí bříško,jsem zapoměla poděkovat 😅 😉

kapi my budeme zítra dávat tůje,ale jenom sedm 😉 to sis teda mákla 😲 😉

teď to musim jít pofackovat a večer když neodpadnu,tak ještě nakouknu 😉

janina79
23. dub 2010

holčinky, byli jsme s manželem na večeři a už je to OK všechny chmury pryč... 🙂

děkuju za podporu...
taky se těším na víklend bude krááásně a tak si to všechny užijeme 🙂 🙂

já se ozvu v průběhu víkendu..... užívejte krásný počásko a mějte se krááásně 😵

lemurka.m
23. dub 2010

🙂 Ahoj kočičky 🙂
Ve čtvrtek jsem byla na kontrole - vpravo 10x do 17mm,vlevo trošku lenoch do 13mm,takže čt a pá Gonal 225j. / 1500,-/ a Orgalutran / 70,-/, sliznice je 7mm - takže ji popoženem Estrofemem od soboty 3x1 /300,-/,v sobotu večer píchnu Ovitrelle a v pondělí OPU 🙂
Moc na mě myslete,děkuju 😵

kkamca
23. dub 2010

ahoj
hezky si to rozepsala..aspon člověk ví co to stojí . 😝
Držím palečky !!! 😵

nadis.h
24. dub 2010

Ahojky, dneska jsem spala do devítííí... 😀

Jani teda to čumim. Toho Tvého dr dle jména znám. Jak někdo psal mám pocit že chodí do G taky dělat UTZ. Ale přesně jak jsi psala. ON Ti řekl, že je to zbytečný a nemluvil nic o tom, že by si ho udělal sám. 😠 Je to TVOJE dítě a TY budeš rozhodovat jakou péči dostane.Jakýpak že on je ted uražený??? 🤐

Lemur parádní úrodička!!! 🙂

eloana
24. dub 2010

ahoj holky🙂)
Jani -no on totiz Sramek spolupracuje s gennetem-me ku prikladu delal v gennetu ultrazvuk -chodi tam ve ctvrtek....
Ale nevim proc by mel byt urazeny -mohl ti to nabidnout a treba ti to udelat i v gennetu.

kapibara
24. dub 2010

Ahojky Holky 🙂

Jani...přesně jak píše Nadis...vůbec to neřeš...hlavně se teda zachovala hodně neprofesionálně...já primářku neznám,ale moje švagrová říkala,že její nej kamarádka ji měla u porodu a hrozně si stěžovala na právě její pšístup...tak nevím...tyhle fámy kolujou o ní,ale jak je to ve skutečnosti?....mně když jsem ji volala v neděli někde večer,tak byla moc milá a vše mi vysvětlila,já s ní špatnou zkušenost nemám....a potkala jsem ji v NEXTu 😀

Lemur...i lenoch bude v den OPU krásně připravený,neboj....držím palce,ať jsou to pořádní bojovníci 😎
Kamča...finance ti řeknou i v Gennetu...neboj se nic.... 😉
Eloana...zdravím,už 33.týden to letí

kapibara
24. dub 2010

Holky,
jestli chcete,jukňete na www.znamylekar.cz....můžete si tam vyhledat hodnocení spousty vašich lékařů....je tam i primářka a hodnocení nic moc 😒

kkamca
24. dub 2010

Taky by mě zajímalo..jakej doktůrek je v gennetu dobrej..ale spíš doktor.. 🙂
Všem ahoj..tady je kráááásně 🙂

kapibara
24. dub 2010

Kami...asi to záleží,jak Ti kdo sedne...jako v životě 😉 ...ty brďo,ale podle mě v Gennetu v Liberci je jako doktor -chlap jen dr.Petr...nevím jestli ordinuje i dr.Landfeld...toho já měla při OPU...co holky ostatní,nevíte?

eloana
24. dub 2010

Sramek tam chodi delat ultrazvuky-pac je asi dobrej nevim... je fakt,ze mi malem pichl vodu a vubec nemel.Na me je az moc nemluvnej. Pred tim jsme ho tam nikdy nevidela. Podle me by mohli mir nejake seznamy -kdo co dela a ktere dny....
Kapi no jo leti to🙂

reny01
25. dub 2010

zdravím holky 😵

teda venku je fakt krásně 😵

včera jsme byli celí den pryč.byli jsme u rodičů na obídkua na prochajdě 😉
taky jsme se byli podívat na jeden baráček,protože uvažujeme,že by jsme koupili,ale to pořád ještě nevím,jestli do toho půjdem 😕 🙂

dnes jedeme k druhým rodičům a budeme nejspíš celí den venku,protože venku opravdu nádhera 😵

přeju vám hezký den kočky 🙂

kapibara
26. dub 2010

Dobré ráno 🙂

Koukám,že skoro všechny tady budou mít za víkend áčko 😉
No,nedívím se,počasí bylo skoro na plavky,tak kdo by trčel doma.My taky strávili celý víkend na zahradě....co jinak?jak se máte,těhulky i netěhulky?

gab.
26. dub 2010

Ahojky, Kapi i ostatní 🙂
Já celej víkend ležela, bylo mi zle, ale jak je mi dneska se vůbec nedá slovy popsat, je to děsný... Ale za chvíli jdu na kontrolu, tak pak písnu, jak jsme na tom 😉

kapibara
26. dub 2010

Ahoj Gab 🙂
Oooo je,tak to nezávidim 😒 ale patří to k tomu....musíš vydržet,mamino 😀 a chceme foto!!!!!!!!!! 😎

gab.
26. dub 2010

Já chci taky foto, snad pana primáře dneska ukecám... Musí se snažit, že jo? 😀