Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

slunickosedmitecn
24. kvě 2010

Ahoj Holky.
Kkamco, mě taky po každý břicho po clostilu nebolelo. Neboj, se, folíci určo krásně rostou.
Kapi, takže zítra začínáš jo? Tak držím i tobě, aby folíci krásně rostli a vše bylo hezky připravený.
Já jdu zítra na KET, ráno budu v 7,30 volat do laborky v gennetu, jak to vypadá a v kolik máme přijet. Už začínám být nervní, ale hrozně moc se na ty naše dětičky těším, až je budu mít u sebe. Tak na mě holky prosím myslete 😉 .Musej se hezky zavrtat miminka 🙂
A co tady jinak nového?

slunickosedmitecn
24. kvě 2010

No holky co to tam skočilo v mém příspěvku za blbej čas? vždyť je 19,17. No to teda nechápu. 😲

kkamca
24. kvě 2010

Nám nešel net..jaká byla bouřka.. 😕

Sluníčko tak at se mimísci pěkně vrtají-hodně štěstí.
Já měla clostík po 3 cykly a vždy z bolestma.Tak mě ted udivuje,že zatím nic.Třeba to ještě přijde.Jsem teprve 12 dc..tak možná až sde bude blížit ovu,že to pocítím.No at už je středa.. 😝
A já zas mažu..
Kapi tak at hezky rostou folíci.. 🙂

kapibara
24. kvě 2010

Kamčo...a kdy Ty míváš ovu po clostilu? 😕 😕 😕 jinak děkuju,musejí růst,teď jsem jim dala oddych od hormonů,tak ať makaj 😀

Sluni...bojovníčci budou,hned nám zítra písni,moooc držím tlapky 😉

kkamca
24. kvě 2010

Kapi..joooo to ví bůh a proroci...ale mívala sem nejdřív 17 dc a nejdýl 22 dc..na clostile.
Takže uvidíme no.

kapibara
25. kvě 2010

Kamča...aha,tak já měla za to,že to ten clostil trochu popožene 😕 já dnes zobla první 🙂 a příští středa bude UTZ,tak jsem zvědavá

kkamca
25. kvě 2010

kapi no při těch mýcj cyklech..40 denních a víc..to je tak akorát 😀 ,doufám,že nějaká ovu bude.
Dnes mi došel profertil..na spermošky ,tak bude chlap zobat.A uvidíme no.

kapibara
25. kvě 2010

Kamčo...ovu bude,to by bylo,aby nebylo 😀 a manža má horší spermoňe? 😀 můj je má naštěstí v cajku,stačí,že já jsem břibržděná 😅

kkamca
25. kvě 2010

No má malé množství..a pohyblivost naprd a aji morfologie žádná sláva.Tak dle dr máme brát ečko,ale sem si koupila ten profertil,tak uvidím jestli je tam nějjaké zlepšení,Mám ho jen na 3 měsíce..na zkoušku.A ještě bere jedny vitamíny,já jen listovku a piju si čaj bylinný.
Jinak operatér mi na kontrole řekl-že ten spermio před 2 lety je vhodný spíš na ivf..že to je naprd.Ale zas že se spermio mění.Tak uvidíme.
MIMOCHODEM NEVÍTE JESTLI SPERMIO DĚLAJÍ I V GENNETU na vlastní žádost a co by to stálo?

Já u gyndoše platím 900 kč. 🙄

kapibara
25. kvě 2010

Kamčo...tak to jste se taky našli,že?...spermiogram se může měnit a je potřeba udělat alespoň dva odběry...a teda nechápu,proč Ti gyndoš nedá doporůčo na spermiogram... 🙄 🙄 🙄 ....jinak v Gennetu ho dělají,ale nevím kolko chtějí 😝

kkamca
25. kvě 2010

No prosím tě..děs běs.Přitom chlap vypadá velice zdravě.Nekouří ,nepije,nemá nadváhu..Stravuje se docela zdravě..A stejně to neni ok.Jak říkáš-on ten spermio je všelijaky a mění se.
No gyndoš by mi doporučo na něj dal..ale se mi nechtělo dávat 900 každou chvíly.Kdybych věděla,že ho dělají někde tady..poblíž u nás-tak bych do toho šla častěji.I třeba ob 3 měsíce..

kapibara
25. kvě 2010

Kamčo...my dostali doporůčo na spermiogram a bylo to zdarma 😕 jen 30 kč poplatek jinak nic....

kkamca
25. kvě 2010

Kapi to je v řiti..já mám asi fakt jinýho dr.. 😒
No nic mizim.měj se a dobrou.

kapibara
25. kvě 2010

Kamčo...to teda nechápu...měj se a zítra podej hlášení,jak to vypadá 😉

kkamca
26. kvě 2010

čauky..tak potěšená dnes moc nejsem.
A proto si jdu dát na nervy aspon 2 l coly.

kapibara
26. kvě 2010

Kamčo....pročpak? jak to vypadá? 😕

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

kapibara
26. kvě 2010

Ahoj Sonka...kdyby to vyšlo na neděli,tak by zřejmě udělali...bylo mi to tak i řečeno...ale osobně zkušenost nemám

dudink
27. kvě 2010

Ahoj holky chci se zeptat všechny chodíte do genetu Liberec?

kapibara
27. kvě 2010

Dudink....vesměs ano,všechny...kkamca sice ještě nechodí do Gennetu,ale brzo se k nám přidá 😉

dudink
27. kvě 2010

Tak to jsem ráda že jsem vás našla,nevadilo by kdybych se k vám přidala a měla pár otázek? 😉

kapibara
27. kvě 2010

dudink...jasně,ptej se na co chceš 😉 ....a Ty už chodíš do Gennetu? 😕

dudink
27. kvě 2010

Ano včera jsme byli na první návštěvě a hned nám brali krev,zítra jde menžel na spermiogram a chtěla jsem se zeptat jestli se za to něco platí.

kapibara
27. kvě 2010

dudink...za spermiogram se neplatí....koukám,že už dvě děti máte 😉 ...a víte v čem je problém? 😕

pindrusec
1. čer 2010

Ahoj všem,hlavně Nadis,Peti a Jani 🙂 tak poslušně hlásím,že se nám to znovu podařilo...dnes mi to mudr potvrdila...ted se jen modlit aby to u mě vydrželo ☹ a ne jako minule...držte mi palečky děvčátka paaaa zas se ozvu 😵

nadis.h
1. čer 2010

Pindruuu 😵 máš IP. 😉

isaosa
3. čer 2010

Ahoj holky..... moooc dlouho jsem tu nebyla, ale nedá se to stíhat.
Takže co nového? .... manželovi se výrazně zlepšil spermiogram (po tom, co začal užívat macu) a tak jsme se s dr. dohodli, že zkusíme dvě tři IUI. Dnes jsme byla po stimulaci na kontorle folikulů a vypadá to tak pěkně, že v sobotu jdu na inseminaci 🙂
Tak jestli tu mlžu poprosit, dřte mi palce 😉

Přibyla nějaká nová matka čekatelka? .... pamatuju napsoledy nadish a petru....
Kapi, koukám, že vy taky zatím nic a chystáte s ena další ... IVF?

nadis.h
3. čer 2010

Isi no ahojda, 🙂 to víš že bude držet palušky všechny!! 😵

kapibara
3. čer 2010

isaosa...gratuluju k spermońům a IUI...držím palce...já jdu na IUI zítra 😉 jinak pak KET a pak kdyžtak další IVF,uvidíme 🙂

kkamca
3. čer 2010

kapi ahojky..Tak přeju hodně štěstíčka.. 😵