Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
aha a jak se rozhoduje jestly IUI nebo IVF?

snow.angell
5. led 2010

kkamca no já taky no

nadis.h
5. led 2010

Holky já s IUI nemám zkušenoat. U mě bylo jasno. Já byla na laparce ještě před CARem.Věděla jsem že něco nebude OK a nebylo. Vzali mi oba vejcovody kvůli slepáku co mi zkazili jako malé.

A možná Vás pošlou na zkoušku průcjodnosti vejcovodů,aby se prokázalo že máte vejcovody průchodný. Fakt nevím jak se řeši toto.

ifet
5. led 2010

Holky já jdu na IVF na konci ledna a žádnou laparo mi nedělali ani dělat nebudou...dělali mi jen HSG vyšetření průchodnoti vejcovodů pod rentgenem bez narkozy...je to skoro ambulatní zákrok 🙂

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
no mě z toho gestu napsal že neusí na laparku,ale že by to šlo i jinak než laparka

snow.angell
5. led 2010

ifet
a jaké to je?

kkamca
5. led 2010

ifet:a ty chodíš kam a kde ti to dělali?

nadis.h
5. led 2010

No to je ono co píše Ifet na ty vejcovody. 🙂

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
noa jaké to je

nadis.h
5. led 2010

Já nevím.Mě to nedělali. Já byla na klasické laparoskopii.

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
aha ☹

ifet
5. led 2010

Já chodím taky do Liberce do Gennetu...líbí se mi jejich přístup, že je to tam takový menší než někde v Praze...no to HSG je, že ti vstříknou děložním čípkem nějakou kontratní látku a pod rentgenem viděj, jak cestuje těma vejcovodama a podle toho poznaj, jestli jsou průchodný...můj gynekolog říkal, že jen tohle vyšetření pomůže někomu k otěhotnění spontálně, ale to nám nepomohlo, páč manža má málo spermií a více méně jdeme na IVF kvůli němu...jinak to vyšetření vůbec nebolí, jen trochu tlačí podbřišek, jako při menstruaci a pak se ještě tak dva nebo tři dny čistíš...

nadis.h
5. led 2010

snow ale hrozné to prý není.Může to někoho jakoby tlačit.

snow.angell
5. led 2010

ifet
takže vlastně po tom dojde ke krvácení nebo vylučování té látky?

ifet
5. led 2010

no spíš je to vylučování té látky, ale taky trochu s krví, ti asi jak se trochu poraní ten děložní čípek či co...no nevím, moc jsem to radši nezkoumala 😝

yaris
5. led 2010

Ifet, kde si na tom zákroku HSG konkrétně byla?

snow.angell
5. led 2010

ifet
no je lepší to nezkoumat 😝

kkamca
5. led 2010

A TED

kkamca
5. led 2010

A TED jde taky o to--jestli to dělají i pacientkám obézním..já měla problém pak i s ultrazvukem..aby něco mudr viděl--přes břišní stěnu 😲

snow.angell
5. led 2010

holky mažu na poštu za chvilku sem z5

ifet
5. led 2010

Mě to dělali v Mladý Boleslavi normálně v nemocnici...myslím si, že by to museli udělat i slonovi, páč přece rentgen prosvítí všechno... 😀 je lepší bejt při těle a v pohodě, než nervózni kostivec 😀 jdu dom z práce, pak se zase ozvu...papa

kkamca
5. led 2010

ifet: 😀 😀 si mě rozesmála dík..

nadis.h
5. led 2010

Holky já byla hrozný hubeňour. Byla jsem i v ozdravovně abych nabrala a za 7 týdnů jsem přibrala 70 deka. 😀 A pak najednou jedna stimulka a to jen 6 dní a hned nahoře 9 kg... 😝

snow.angell
5. led 2010

už se tuuu 😀

nadis.h
5. led 2010

Snow jaký to bylo? 😀

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
rychlí 😀

nadis.h
5. led 2010

A co děláš za práci?

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
já nic sem bohužel bez práce 😢

nadis.h
5. led 2010

Ježiš to je toho tolik ted... Já byla bez práce od ledna! Je to hrozný. Brala bych pakj už ve finále cokoli hlavně abych makala ale nic nebylo prostě. Až pak jsem měla štěstí a narazila na to co dělám ted.

kkamca
5. led 2010

snow.angel: taky sem bez práce