Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
papa 😉

kkamca
6. led 2010

Dobré ráno,tak sem bez nálady teplota mi zas slezla dolu 😒 jestli to nebude anovulák.
Jo a včera večer jsem ještě smolila meila do toho GENNETU-LIBEREC.Tak jsem zvědavá jestli mi odepíší.

petra49
6. led 2010

Dobré ráno holky.

Nadi v kolik jdeš do Gennetu, držim palečky a pak písni.

snow.angell
6. led 2010

Ahojky všem
kkamca
já jsem objednaná do adc sanatoria na 28.1 tak sem zvědavá

reny01
6. led 2010

zdravím holky 🙂
krásný den všem 😵 😵 😵

petra49
6. led 2010

Ahoj snow a Reny, tady v jablonci je pěkně hnusně, ještě že nikam nemusim.

Teď jsem dala dělat oběd, dělám zapečený brambory, tak doufám, že budou chutnat.

Co děláte holky?

reny01
6. led 2010

ahojky petruško 🙂
dala jsi mi typ na příští oběd 😀 já dělám bramboráky.chtěla jsem k tomu udělat řezanku,ale moc se mi nechce s tim vařit,tak budou samotný 😉
ty jo ty už jsi 11tt,to hrozně letí,to snad ani není možný 😵

snow.angell
6. led 2010

hojky holky,
no já ted koukala namrší kalendář objednala sem se do toho cad sanatoria a budu se asi muset přeobjednat, chtějí abych dorazila po mrše a ta má právě 28.1 dorazit takže to budu muset posunout no a čtu co všechno budu muset za vyšetření, no tak uvidíme, jen mě překvapily že nemusím hned sebou mít přítele, že nejdřív vyšetřejí mě a až pak jeho

petra49
6. led 2010

Renuš jo jo letí to, ale to je dobře, už se těšim až vykoukne na svět. Na bramboráky se taky chystám, mám na ně chuť.

Jinak snow, my byli poprvé oba, ale spíš jen proto, že nám řekli co a jak. U partnera dělali jen spermio a to se pak obědnal. Myslím, že ale může jít s tebou.

snow.angell
6. led 2010

petra49
no a myslíš že to je lepší když tam jde semnou? I když hned na poprvé nemusí?

petra49
6. led 2010

snow záleží na V8s, ale budete vědět co a jak

snow.angell
6. led 2010

petra49
tak já se s ním domluvím co a jak a uvidíme

reny01
6. led 2010

snow my jsme tam ze začátku taky museli být oba,potom už né,ale přítel tam jezdí do teď se mnou.to záleží na vás.
petruš já bych si zase dala ty brambory 😀

snow.angell
6. led 2010

j chci taky bramborýý 😀 😀

reny01
6. led 2010

tak pojedeme k petrušce na oběd 😀

snow.angell
6. led 2010

reny01
jasněě a já přinesu koláč 😀

reny01
6. led 2010

mňamky,mňamkyyyyyyy
holky já bych jedla a jedla.....

snow.angell
6. led 2010

reny01
no tak baštíš za dva tak je to potřeba 😉

reny01
6. led 2010

to jo,ale nemusim se vyloženě přežírat 😀
naděnko už nás tak nenapínej 🙂

snow.angell
6. led 2010

reny01
ty se přežíráš??? 😲

snow.angell
6. led 2010

hned sem tu musím se přeobjednat

reny01
6. led 2010

snow no trošku jím víc než je třeba,řekla bych 😅
snow první dítě máte přirozeně?

nadis.h
6. led 2010

Ahoj holky,

tak jsem zpět. Screening dopadl výborně! Prcek cvičil spartakiádu. Bylo to krásný. Primářka jako vždy zlatíčko moje zlaté!! 😵

No a krásně se nám prcek ukázal a byl tam nepřehlédnutelný bimbásek!! 😀 Sice říkala že údajně dle chytrých knížek to není s určitostí,ale dle toho pohledu nám to je oběma jasné!

Tak jsem psala hned taťkovi a prdlouš nemůže nic říct předem až ted kdy mu to píšu,že to nechce vědět a že chce překvápko!!

reny01
6. led 2010

nadi tak to je super!jsi nás pěkně napínala teda 😠
takže kluka jo?to je fakt paráda 😵 😵 😵
dej fotečku 🙂
gratuluju 🙂

nadis.h
6. led 2010

Renuš já kecala s mamkou asi hodinu. 😀 To bylo taaak krásný. Hlavně jaká je tam vždy pohodička,že nikam nespěchá. Srdínko jsme nahlas poslouchaly..Fakt super. 😵 Fotku jsem si nechala poslat na email a nedorazila ještě.Tak jsem tam volala ted že se někde zasekla.Tak snad dorazí za chvilenku. 😅 Renuš u Tebe nekoukali co by to mohlo být?

snow.angell
6. led 2010

reni
ano první bez problémů,

nadis.h
6. led 2010

Snow jinak já prvně taky nebyla s chlapem. To Ti jen řeknou co a jak,kdy přijít na odběr krve,kdy se objednat na spermiogram,jaké máte možnosti,jaká bude cena apod. Se mnou byl chlap jen 3x...Na spermiogramu,pak podepsat papíry a pak až na odběru vajuch. Jinak nemusela.

petra49
6. led 2010

Nadi, tak moc gratuluju a je parádá, že už víš co to bude, taky bych chtěla.

Holky, tak už zbývám jen já a doufám, že všechno bude taky v poho, začínám se bát a to jdu až 14 týho ach jo.

reny01
6. led 2010

nadi u nás to nebylo vidět ☹ doktorka říkala,že na to je ještě brzo,tak snad příště 😉
to jo,tenhle utz se nám taky líbil 🙂 bylo to fakt super 😵 😵 😵

reny01
6. led 2010

petruško taky to budeš mít všecko v pořádku,neboj 🙂