Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
18. led 2010

murasku, mě doporučili hned IVF, takže s IUI zkušenost nemám

nadis.h
18. led 2010

Ahoj holky,

teda Yaris musíš hodně pít!Nebo se pak zblázníš po OPU či po ET! 😕 Jinak paráda teda!! 🙂

Murasku jojo to tady byla podzimní vlna taková. 😀 S IUI já nemám zkušenost.Co bys chtěla vědět?

Janičko ahoj.Co je to ta vytrifikace?? 😕 Jinak moc držím palceeee!!!! 😵

petra49
18. led 2010

holky už jste byly navštívit obvoďáka?

yaris
18. led 2010

Murasek - já mám dvě čerstvé zkušenosti s IUI v Gennetu. Mně primářka řekla, že bych byla asi první, které by to napoprvé vyšlo, od doby, kdy je Gennet otevřený. Ani druhý pokus nevyšel, protože mi Clostil snižoval sliznici, takže i když vajíček bylo hodně, neměla by se embrya kde uhnízdit. Do třetího pokusu už jsem jít nechtěla, takže následovalo IVF. Primářka říkala, že šance je tak 10-12%. I tak jsem ráda, že jsem IUI zkusila 🙂

reny01
18. led 2010

Murasek s IUI nemám zkušenost,tak ti neporadím 😒
petruš ty se máš,do divadla a na ples 😵 to já mladýho nikam nedostanu,leda k televizi 😀
kalhoty taky ještě dvoje dopnu,ale koupila jsem si delší bundu,protože jsem měla tu do pasu a z té mi lezlo bříško 🙂
u obvoďáka jsem ještě nebyla,ale k zubaři už jsem obědnaná

reny01
18. led 2010

ahojky nadi 🙂

murasek
18. led 2010

holky, diky za informace, me treba zajima, jestli po IUI delali jeste reinseminaci a tak, jinak pravdepodobnost u IVF je opravdu vyssi

murasek
18. led 2010

yaris - to ti prim fakt rekla? no to je husty, ale zase lepsi nez plane nadeje.
musim mazat do prace, tak se tady mejte hezky 😉

yaris
18. led 2010

Murasek, ano řekla a já za to opravdu byla ráda! Stejně tak jako teď u IVF, že to prý většinou vyjde až napodruhé 😉 Každý jsme jiný a taky náhoda je blbec, tak zrovna někomu to může vyjít hned 🙂 Jinak o té reinseminaci jsem četla v jiných centrech, tady v Gennetu ne, ale možná na přání to taky udělají 😉

nadis.h
18. led 2010

Murasku holčina o které vím, že na IUI chodila do G tak jí to dělali vždy jednou jen.A nikdy jí to nevyšlo.Teď otěhotněla na dovče přirozeně. 😵

Petruš zrovna jsem před chvilkou na obvodní myslela kdy tam mam zajít. 🙂 U zubáka jsem taky ještě nebyla. 😝
Zítra jdu do poradny tak se těšííím. A pak se chci cournout po městě a něco si koupit. Hlavně kalhoty. Mám jen jedny džíny hodně bokovky ale už i s nima začínám mít problém.Musím je mít hodně dole a padají mi. 😀

jindriska
18. led 2010

murasku, klidně se ptej, já byla 3x a nic

janina83
18. led 2010

nadi ta vytrifikace je zamrazeni ale setrnejsi nez normalni zamrazeni

nadis.h
18. led 2010

Jani aha.To je fajn.Předtím to byla škoda, že se nemohlo mrazit.Měla bys to klidnější. A je fajn že jdeš k primářce. Je to zlatíčko. 🙂

murasek
18. led 2010

jindro,
no jsem zvedava, ja na IUi nebyla, zeptam se na tu reinseminaci, jak to s ni je - az tam pujdu.

jindriska
19. led 2010

murasku, nevím přesně co máš na mysli, ale popíšu ti to celé. Prvně budeš zhruba od třetího dne brát léky na stimulaci, pak budeš docházet na UTZ kde budou kontrolovat vývoj a velikost folíků. Pak vám řeknou kdy půjde na poslední injekci před IUI - zárověň nesmíte týden sexíkovat (aby byli spermouši co nejlepší 😀) no a pak příjdete oba ráno na kliniku, manža dostane kelímek a bude odveden do odběrové místnosti (já tam chodila s ním a pomáhala mu, přeci jenom chceme mimčo oba) no pak se čeká hodinku než vyčistí spermouše a vše připraví. No a pak už ti je vstříknou k vajíčkám a je to. Já to měla dvakrát přímo v ordinaci a jednou jsem byla na sále. Trošku mě to bolelo, ale oproti IVF je to procházka růžovou zahradou.

No dneska UTZ, tak jsem zvědavá jak rostou. Bříško už pěkně bolí, ale jsem šťastná jak blecha, že včera skončili injekce - teda doufám 😉

yaris
19. led 2010

Ahoj jindrisko, ty injekce u krátkého protokolu jsou cca týden? Já začala píchat minulou středu a včera to byl ke Gonalu Cetrotide, tak už bych taky ráda končila 😉

jindriska
19. led 2010

yaris, no já to měla na týden, teda doufám. Dnes jdu na UTZ tak budu vědět víc, kdy jdeš ty?

yaris
19. led 2010

Jindrisko, na utz jdu zítra. Přijde mi, že mě po tom Cetrotidu přestalo pobolívat břicho. To Ti asi dnes řeknou, kdy by mohla být punkce, že?

reny01
19. led 2010

zdravím holky 🙂
dneska jsem si koupila těhu kalhoty 😵 a musím říct,že se mi v nich úplně ulevilo.pěkně mi sednou,jsem z nich úplně nadšená 😵 fakt doporučuju 😉

nadis.h
19. led 2010

Ahoj holky,

Yaris já měla jrátký protokol a píchala jsem 15 dní. Záleží jak rostou folíci. Dle toho se určuje jak dlouho se píchají pigára.

Renuš já bych taky chtěla a hlavně potřebovala už těhu gatě. Chtěla jsem jít mrknout dnes,ale jsem líná tak jsem jela od doktora rovnou domů.

Jinak poradna dnes OK. Prcek roste jako z vody.

Akorát jak mi vyšla blbě ta cytolka tak mě mudr objednal na 29. na ambulanci do špitálu,aby se podívali blíž co tam mám na tom čípku. 😒

yaris
19. led 2010

Reny, Nadi - Vy jste si nechávaly dát dvě mimi?

Teda 15 dní píchat, to je dost 🤐 Snad ta cytolka nebude nic vážného.
Mně ještě teď dopo z G volali, že mám přijít před ultrazvukem na krev, tak jsem ráda, že to hlídají.

kkamca
19. led 2010

ahoj holky..
nadish:tak gratuluji k poradně.. 🙂
a jindrisko:popsala si to moc hezky aspon ví člověk co ho tak asi čeká...iui 🙄

reny01
19. led 2010

nadi tak to je super,že miminko prospívá 😵 😵
s tím čípkem to snad dopadne dobře,uvidíš 🙂

reny01
19. led 2010

yaris ano,dvě 😉

nadis.h
19. led 2010

Yari ano 2. Je to přece jen "větší jistota"

No s tím čípkem.Rakovina to prý není na 100% takže se moc nenervim.Jen mi je z toho nepříjemně. 😝

Yaris no mě pomalu rostly folíci. Už jednu stimulku mi stopli, protože jsem nereagovala na injekce co jsou hrazené pojišťovnou. Tak ted jsme to riskli jak to bude vypadat když budu píchat dýl a vyšlo to pěkně. 🙂

reny01
19. led 2010

nadi tak to je jasný,že je ti z toho trochu na nic 😝 ale zase když ti řekl doky,že to není rakovina,tak to bude nějaká blbost,uvidíš 😉 já vim,mě se to řekne.ale uvidíš,že to nic nebude 🙂

nadis.h
19. led 2010

No jasný. Ale at už je to za mnou. 😝

Za kolik jsi pořídila ty těhugatě?

reny01
19. led 2010

nadi normálně za 200kč 😵 v sekáči byla 50procent sleva.ale jsou uplně jak nový a fakt hezký 😵
jsou ale takový světle hnědý,tak ještě přemýšlim o jedněch tmavších.uvidim.no ale jsem z nich fakt nadšená,protože mi nádherně sedí.
ještě tam měli spousty těhu ryflí.jsem měla štěstí,že zrovna měli tu slevu

reny01
19. led 2010

ale paní mi právě říkala ať se nerozmýšlim,že to bude hnedka pryč.

nadis.h
19. led 2010

No to věřím,že to bude hned pryč.Za takovou super cenu!! Nové stojí tisíc a víc! 🙂